from 329,00€
Užsakyti dabar

Poilsis Italijoje Rimini kurorte 11 d. (autobusu) grupė iš Lietuvos!

Venecija, Italija
Neįvertintas
Trukmė

11 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Lietuvių kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė autobusu į Italiją (Rimini) – tai neeilinė progą iš arčiau pažinti Europos grožį ir kultūrą. Išvykimas iš Lietuvos pradeda įsimintiną nuotykį, o kelionės autobusu metu keliautojai gali mėgautis nuostabiais kraštovaizdžiais, kurdami ne tik atstumus, bet ir atverdami naujas kultūros bei istorijos gelmes. Lenkijoje papietavę, patogiai apsistojate viešbutyje, pasiruošę kitos dienos iššūkiams. Pažintinė kelionė tęsiasi Vienoje, kur susipina imperinė architektūra ir modernūs pastatai.

Vėliau atvykstate į Riminį, kur viešbutis VILLA ELLA laukia Jūsų šalia jūros kranto. Iš čia patrauksite į ekskursijas po įspūdingus miestelius ir miestus: nuo Santarkandželo di Romania, kurio senovinės gatvės alsuoja istorija, iki Urbino – Renesanso epochos šedevro. San Marinas, esantis šalia Riminio, stebina savo istorine praeitimi ir nuostabiais vaizdais. O Roma ir Vatikanas – tai tikras praeities ir dabarties dialogas, kuriame susipina politika, religija ir menas. Pažintinės kelionės autobusu metu taip pat aplankysite Veneciją, kurioje kiekvienas kampelis, tiltas ar kanalas pasakoja savo istoriją. Čia prieš Jus atsivers neeilinis miestas, vadinamas muziejumi po atviru dangumi. Grįždami per Lenkiją, dar turėsite galimybę atsipalaiduoti ir atsiminti nepakartojamas kelionės autobusu akimirkas.

Pasinaudokite šia proga! Ši pažintinė kelionė autobusu suteiks Jums galimybę patirti, kaip gyvuoja ir kvėpuoja Europa. Užsisakykite šią kelionę dabar ir leiskitės į nuotykių ir atradimų pilną kelionę!

Mūsų kelionių datos

2024-09-132024-09-23
• Apgyvendinimas 3* viešbutyje (Fortūnos sistema) dviviečiuose kambariuose - nuo 479 € nuo 329 €

Kelionės akcentai

 • Ekskursija pėsčiomis po Vienos miestą.
 • Ekskursinė išvyka į Urbino miestą.
 • Ekskursinė išvyka „Santarkandželo di Romania ir Rimini“.
 • Ekskursinė išvyka į Veneciją.
 • Ekskursija po San Mariną.
 • Ekskursinė išvyka „Roma ir Vatikanas“.
 • Kruizas po Venecijos įlankos salas.

Maršrutas

1 diena

 1. Išvykimas iš Kauno ir Vilniaus.
 2. Kelionė per Lietuvos ir Lenkijos teritoriją.
 3. Pakeliui sustosime papietauti (Lenkijoje).
 4. Atvykimas ir apgyvendinimas viešbutyje.
 5. Nakvynė viešbutyje (Lenkija).

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Vieną.
 4. Ekskursija pėsčiomis po Vienos miestą.
 5. Laisvas laikas.
 6. Vykstame link Rimini (Italija).
 7. Naktis autobuse.

Viena laikoma vienu iš nuostabiausių Europos miestų. Jis jungia imperinę architektūrą su moderniais pastatais. Šis derinys daro neištrinamą įspūdį turistams, kurie pirmą kartą lankosi šiame mieste. Visos viešnagės metu - šventės jausmas jūsų nepaliks.

3 diena

 1. Ryte atvykstame į Italijos kurortą Rimini.
 2. Įsikūrimas 3* Villa Ella arba kitame panašaus lygio viešbutyje.
 3. Laisva diena.
 4. Poilsis prie jūros.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Draugiškas viešbutis „VILLA ELLA“ įsikūręs Riminyje, už 100 metrų nuo Viserba paplūdimio. Už 650 metrų nuo viešbučio yra didelė CONAD parduotuvė, o apylinkėse gausu mažų parduotuvių ir kavinių. Šalia viešbučio yra autobuso stotelė, iš kurios per 5 minutes lengvai pasieksite istorinį Riminio centrą. Riminio (Federico Fellini) oro uostas yra vos už 10 km. 2023 METAIS viešbutis buvo visiškai atnaujintas. Dėl savo palankios vietos viešbutis VILLA ELLA yra ideali vieta šeimos atostogoms Italijoje.

Viešbučio kambariuose yra: oro kondicionierius (už papildomą mokestį), plokščiaekranis televizorius, spinta, tualeto reikmenys, dušas, plaukų džiovintuvas, bevielis internetas ir balkonas.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisvas laikas. Poilsis prie jūros.
 3. Antroje dienos pusėje ekskursinė išvyka „Santarkandželo di Romania ir Rimini“.
 4. Sugrįžimas į viešbutį.
 5. Poilsis prie jūros.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Santarkanželo di Romania – žavus miestelis, esantis 10 km į vakarus nuo Riminio. Jame gyvena 21 000 gyventojų. Per miestą teka dvi upės: Uzo ir Mareka. Čia saugomos senosios tradicijos ir miesto savitumas. Istoriniame centre nuolatos verda gyvenimas. Tvarkingi namai, nuostabūs restoranai ir barai, siauros gatvelės, vedančios į aikštes, kurių pagrindinė vadinama Ganganelio aikšte. Miestas taip pat turistus traukia ir gausybe savo įžymybių: Ganganelio Triumfo Arka, katedra, senieji miesto vartai, Etnografijos muziejus, Istorijos ir Archeologijos muziejus, paslaptingi tufo (vulkaniniai) urvai – tai dar ne visas įžymybių sąrašas, kurias vertėtų pamatyti.

Pati seniausia miesto dalis yra ant Jupiterio kalvos šlaito. Čia gerai matosi išlikę viduramžių kaimo įtvirtinimai, ant kurių iškilusi Malatestos tvirtovė nuo XIV a. Dievo Motinos su Rožančiu bažnyčią (Beata Vergine del Rosario) suprojektavo architektas Giovan Francesco Buonamici. Statybos pradėtos 1744 m. ir truko dvylika metų. 1779 m., siekiant papuošti bažnyčią ir suteikti religinėms apeigoms daugiau iškilmingumo, buvo nuspręsta joje įrengti vargonus. XIX amžiaus pabaigoje (1892–1893 m.) ant Santarkandželo kalvos iškilo miesto bokštas. Jį pastatyta neogotikiniu stiliumi ir sukūrė Giuseppe Tramontana Faenza.

Mažai kas žino, kad Rimini – pačiame populiariausiame Romanijos mieste – be pliažų ir viešbučių yra pati seniausia romėnų triumfo arka, pirmoji miesto biblioteka ir pirmoji Renesanso epochos šventovė. Ne kiekvienas Riminio gyventojas žino, kad jų mėgstamam Tiberijaus tiltui 2014 m. sukako 2000 metų, o pagrindinėje miesto gatvėje gyveno ir mokėsi daugiausia titulų turintis XX a. režisierius Federikas Felinis.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena. Poilsis prie jūros.
 3. Pageidaujantiems antroje dienos pusėje siūlome ekskursinę išvyką į San Marino Respubliką (papildomas mokestis – 15 €).
 4. Sugrįžimas į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Šalia Riminio esantis San Marinas - pati seniausia Europos respublika, kurios valdymo struktūra įtraukta į UNESCO. Kasmet šalį aplanko 500 000 turistų, kurie čia gali pasimėgauti įžymiaisiais San Marino likeriais, apsipirkti vietinėse krautuvėlėse ir įsitikinti, kad San Marinas ne veltui vadinamas Europos balkonu, mat nuo 700 m aukščio kalvos atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Būtent į San Mariną suvažiuoja maldininkai iš viso pasaulio, tarp jų Romos popiežiai ir stačiatikių šventikai, kad aplankytų respublikos įkūrėjo Šv. Marino palaikus.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisvas laikas. Poilsis prie jūros.
 3. Antroje dienos pusėje ekskursinė išvyka į Urbino.
 4. Grįžimas į viešbutį.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Urbino – miestas, turintis daug unikalių išsaugotų nuo viduramžių laikų, objektų. Urbino buvo ir liks kultūros ir švietimo centru ne tik Marnes apskrityje, bet ir visoje Italijoje.

Atsidursite Renesanso pasaulyje. Galbūt neatsitiktinai būtent Urbine gimė didžiausios eros figūros: Rafaelis Santi, Donato Bromante, Virgilijus Polydoras ir kiti. Viena geriausių kolekcijų Renesanso paveikslų ir skulptūrų visame pasaulyje yra Montefeltro rūmuose – kadaise galingai šeimai priklausiantis rūmai, kuri valdė Urbino. Rafaelio namai-muziejus kasmet sulaukia milijonų turistų. XVI amžiaus katedra ir bažnyčios žavi miesto svečius savo didinga architektūra ir vaizdingu dekoru. Nuo 1506 metų Urbino mieste veikia universitetas, kurio kabinetuose studentai iš viso pasaulio prisijungia prie didžiųjų praeities tradicijų, kurių pagrindu kuria šiuolaikinio mokslo ateitį.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena. Poilsis prie jūros.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Roma ir Vatikanas“ (papildomas mokestis – 50 € + papildomai apmokami viešojo transporto ir įėjimo bilietai).
 4. Po ekskursijos sugrįžtame į viešbutį.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Roma - Italijos sostinė ir labiausiai turistų lankomas miestas Europoje. Roma - pagrindinis politinis, kultūrinis, ekonominis šalies centras, vienas iš seniausių ir istoriniais bei kultūriniais paminklais turtingiausių pasaulio miestų.

Vatikanas - miestas muziejus po atviru dangumi, išsidėstęs pačioje Italijos sostinėje Romoje. Jo plotas vos 0,44 kv. km. Tai miestas - valstybė, kuri buvo įkurta 1929 m. vasario 11 d. abipusiu susitarimu tarp liuteronų ir Romos katalikų bažnyčių bei Italijos vyriausybės. Vatikane pastatytos visų buvusių popiežių rezidencijos, kurių interjeras ir eksterjeras prikausto dėmesį ir sukelia žavesį.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisvas laikas (poilsis prie jūros).
 3. Nakvynė viešbutyje.

9 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursinė išvyka į Veneciją (papildomai apmokamas laivelio bilietas ~ 20 €/asm. ir įvažiavimo mokestis Venecijoje ~ 10 €/asm.).
 4. Pageidaujantiems siūlome kruizą po Venecijos įlankos salas – 30 €/asm. (apmokama kelionės metu).
 5. Kelionė link Lenkijos.
 6. Naktis autobuse.

Venecija - Nėra tokio miesto visoje planetoje. Architektūriniai kūriniai, kuriuos sunkiai kūrė daugelis kartų vietoje, kuri nepritaikyta statyboms, kartu su kanalais ir bei unikaliais pastatais, sudaro unikalią harmoniją. Šį miestą galima drąsiai vadinti muziejumi. Čia kiekviename žingsnyje rasite praėjusių šimtmečių architektūros šedevrų, paminklus ir kitus lankytinus objektus. Pavyzdžiui, garsieji tiltai: „Auksinis tiltas“, „Šaltų tiltas“ ir „Pakeistas tiltas“, senųjų bei naujųjų viešųjų pirkimų pastatas, Veneir de Leoni rūmai, „Doge“ rūmai, biblioteka, laikrodžio bokštas, „Campanile“ varpinė su žiūrėjimo platforma, didysis Arsenalo kompleksas „Santa Maria della Salute“ katedra, Frari bazilika, „Mercheria“ prekybos gatvė. Dauguma Venecijos kanalų gatvių yra tokios siauros, kad galite lengvai rankomis paliesti priešingų namų sienas, o patys pastatai siekia iki 7 aukštų.

Pageidaujantiems siūlome kruizą po Venecijos įlankos salas – 30 €/asm. (apmokama kelionės metu).

10 diena

 1. Atvykimas į Lenkiją.
 2. Įsikūrimas viešbutyje.
 3. Poilsis.
 4. Nakvynė viešbutyje.

11 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Kelionė per Lenkijos teritoriją.
 3. Naktį/paryčiais atvykstame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Kelionė autobusu
 • 2 nakvynės 3* tranzitiniuose viešbučiuose be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • 6 nakvynės Villa Ella arba kitame panašaus lygio 3* viešbutyje Rimini be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 159€: Ekskursija pėsčiomis po Vienos miestą; Ekskursinė išvyka į Urbino miestą; Ekskursinė išvyka „Santarkandželo di Romania ir Rimini“; Ekskursinė išvyka į Veneciją (papildomai apmokamas laivelio bilietas ~20 €/asm. + įvažiavimo į Veneciją mokestis ~10 €/asm.); Kelionės vadovo paslaugos (lietuvių kalba); Pusryčiai viešbučiuose; Pervežimo paslaugos.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursija po San Mariną 15€; Ekskursinė išvyka „Roma ir Vatikanas“ 50€; Kruizas po Venecijos įlankos salas 30€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Venecija, Italija

DUK ....

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 200€

Pusryčiai viešbučiuose (perkantys ekskursijų paketą pusryčius gauna dovanų) 80€

PAPILDOMAI APMOKAMA

Kondicionieriai Italijoje ~5-7 €/už kambarį į dieną

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Turisto mokestis Rimini kurorte ~2,50 €/asm./diena (privalomas kiekvienam keliautojui nuo 14 metų)

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas (lydintis visos kelionės metu) informaciją pateikia lietuvių kalba!

Visos ekskursijos vedamos lietuvių kalba arba su vertimu į lietuvių kalbą!

SVARBU! RIMINIO PAPLŪDIMIUOSE VISI GULTAI IR SKĖČIAI YRA MOKAMI: gultas~5 €/parai, 2 gultų komplektas + 1 skėtis ~14-25 €/parai (priklausomai nuo mėnesio ir paplūdimio). Maudytis galima nemokamai (išsimaudžius neužsilaikyti paplūdimyje, o iš karto grįžti į viešbutį). Kadangi paplūdimys yra privatus, gulėjimas TIESIOG ant rankšluosčių NĖRA GALIMAS. Mokesčio už įėjimą į paplūdimio zoną nėra, tačiau jūs negalėsite likti jame nemokamai!

Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

nuo 329,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti