from 1.699,00€
Užsakyti dabar

Nepažinta Japonija 13 d. (Tokijas, Osaka ir Kioto)

Japonija, Tokijas
Neįvertintas
Trukmė

13 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė-egzotinė kelionė į Japoniją – tai nepakartojama proga patirti visų jausmų sinfoniją šalies širdyje. Kiekvienas pažintinės kelionės momentas, nuo atvykimo į Rygos oro uostą iki grįžimo atgal, yra atidžiai suplanuotas, kad kiekviena atostogų diena būtų nepriekaištinga ir pilna įspūdžių. Įsikūrimas patogiose viešbučių patalpose, poilsis po kelionės etapų ir kiekvieno ryto pradžia su gardžiais pusryčiais – tai tik įžanga į nuotykių kupiną programą.

Pažintis su Japonija pradedama nuo jos pulsuojančio širdies ritmo – Tokijo, kur tradicijų ir modernybės dermė kiekvienam kampelyje atskleidžia miesto sielą. Aplankysite tokias pasaulinio lygio vietas kaip Tsukiji jūros gėrybių turgus, prabangioji Ginza, technologijų ir popkultūros centras Akihabara, istorinė Asakusa su Senso-ji šventykla, ir netgi pasiekite dangoraižį „Sky Tree”, iš kurio atsiveria stebinantis miesto vaizdas. Toliau egzotinė kelionė ves į Kamakurą ir Yokohamą, kurios dar labiau praturtins kelionę istorijos ir kultūros paminklais, įskaitant žavingą Hokokuji šventyklą ir įspūdingą Landmark Tower apžvalgos aikštelę. Egzotinė kelionės dalis jus nukels į Kioto – miestą, kuris laikomas Japonijos dvasia, čia apsilankysite garsiojoje Kiyomizu-Dera šventykloje ir Auksiniame paviljone (Kinkakuji). Sagano View geležinkelis ir Arashiyama bambukų giraitė siūlo unikalią galimybę išvysti nepakartojamą gamtos ir architektūros harmoniją. pažintinės Kelionės programa taip pat apima egzotinę išvyką į Osaką, kurioje galėsite pajusti miesto dinamiką, išvysti įspūdingą Osakos pilį ir mėgautis panoraminiais vaizdais iš „Harukas 300″ apžvalgos aikštelės. Paskutinis kelionės etapas – sugrįžimas per Stambulą, užbaigs šią nepaprastą patirtį, palikdamas širdyje ne tik prisiminimus, bet ir nepakartojamą susijungimo su Japonijos kultūra pojūtį.

Pažintinė kelionė į Japoniją yra proga panirti į šalies kultūros, istorijos ir gamtos paslaptis. Užsisakykite dabar ir leiskitės į egzotinę kelionę, kuri privers jus naujai pažvelgti į pasaulį ir atrasti neįtikėtinas patirtis, kurios taps jūsų gyvenimo dalimi.

Mūsų kelionių datos

Kelionės į Japoniją išvykimo data – 2025-02-03 / Sugrįžimo data – 2025-02-15 diena. Skrydis: Ryga – Stambulas – Tokijas / Osaka – Stambulas – Ryga (Turkish Airlines)

Kelionės akcentai

 • Ekskursinė programa „Tokijas - Odaibo sala“ (2 dalių).
 • Ekskursinė programa „Kamakura - Yokohama“.
 • Ekskursija po Kioto (2 dalių).
 • Ekskursinė programa „Arbatos plantacija - Nara -Elnių parkas - Didžiojo Budos šventykla“.
 • Ekskursinė programa „Akashi Kaikyo tiltas - Awaji sala - Naruto sūkurys - Doom (Maya) kalnas“.
 • Ekskursinė programa „Osakos pilis - Dotonbori kvartalas - „Harukas 300“ apžvalgos aikštelė“.
 • Ekskursinė programa „Fudži“.
 • Ekskursinė programa „Nikko“.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Ryga - Stambulas (~18:50-23:15).
 4. Atskridimas į Stambulą.

2 diena

 1. Skrydis: Stambulas - Tokijas (~02:40-19:45).
 2. Atskridimas į Tokiją.
 3. Vykstame į viešbutį.
 4. Įsikūrimas viešbutyje.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Ekskursinė programa po Tokiją (1 dalis).
 3. Pietūs (papildomas mokestis).
 4. Laisvas laikas po ekskursijos.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Tokijas – Japonijos sostinė, esanti Honšiu salos pietrytinėje dalyje, Kanto lygumoje, Ramiojo vandenyno Tokijo įlankoje. Be sostinės, Tokijas taip pat yra viena iš keturiasdešimt septynių šalies prefektūrų. Tokijo gyventojų skaičius yra šiek tiek daugiau nei 13 milijonų žmonių. Tokijas – vienas jauniausių šalies miestų, tačiau jame nuostabiai pavyksta derinti senovės ir modernumo bruožus. Didžiulių dangoraižių šešėlyje matosi mažyčiai, stebuklingai po sunaikinimo atstatyti namukai ir mažos siauros gatvelės, kurios kartais net neturi pavadinimų. Didžiulis didmiestis tuo pat metu garsėja senoviniais rytietiškos architektūros paminklais ir šiuolaikinėmis pramogomis. Kombinuotosios ekskursijos po miestą metu pamatysime: didžiausią jūros gėrybių turgų „Tsukiji“, aplankysime Ginzą – brangiausią šalies rajoną (kvadratinio metro žemės kaina šioje teritorijoje ~100 000 USD). Sustosime nuotraukų pertraukėlėms prie: Nihonbashi tilto, Imperatoriškųjų rūmų, aplankysime Akihabara rajoną, tada Asakusa rajoną, galėsime apžiūrėti Kaminarimon Perkūno vartus ir pasivaikščioti Nakamise-dori parduotuvių gatve. Būtinai aplankysime Senso-ji šventyklą – žymiausią Tokijo budistų šventyklą, pastatytą VII amžiuje, ir Asakusa Sanja-sama šventyklą, kuri buvo pastatyta Edo eros laikais ir išgyveno 1945 metų bombardavimą.

Po pietų lankysimės televizijos bokšte (vyksime metro, metro bilietams reikia turėti po ~340 jenų + pakilimas į bokštą ~2200 jenų (pageidaujant)). Jos aukštis 634 m. Tai pats aukščiausias televizijos bokštas pasaulyje.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Ekskursinė programa „Kamakura + Yokohama“ (įėjimo bilietus apmoka patys keliautojai).
 3. Pietūs (pageidaujantiems už papildomą mokestį).
 4. Laisvas laikas po ekskursijos.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Kamakuros miestas turistus sudomina dėl daugybės jame išlikusių senovinių paminklų ir šventyklų – vienas seniausių Japonijos miestų, įkurtas 1192 m. Be to, Kamakuroje švelnus klimatas, nes šį miestą iš trijų pusių supa miškai, kas suteikia šiam miestui pasakiško grožio.

Kombinuotosios ekskursijos metu aplankysime Hokokuji šventyklą – seniausią 1334 metais Rinzai mokyklos įkurtą šventyklą (Dzen budizmo mokykla) senovės Japonijos sostinėje Kamakura. Japonai šią šventyklą vadina „bambuko šventykla“, nes šalia yra didelė bambukų giraitė, kurios plotas siekia 13 000 kvadratinių metrų. Netoli šventyklos yra sausas sodas, simbolizuojantis dzenbudizmą.

Galimybė papietauti Komachi-dori prekybos gatvėje (papildomas mokestis).

Toliau vyksime į Yuigahama paplūdimį, o tada aplankysime Kotoku-in šventyklą – Didysis Budą (papildomas mokestis ~ 300 JPY). Ši šventykla garsėja savo „Didžiuoju Buda“ – monumentalia atvira bronzine Amitabha Budos statula, kuri yra vienas žymiausių Japonijos simbolių. Statulos išmatavimai įspūdingi: aukštis su pagrindu – apie 13,35 m, o svoris – daugiau nei 93 tonos.

Yokohama - antras pagal dydį Japonijos miestas, esantis į pietus nuo Tokijo, kurio uostas buvo atidarytas užsienio prekybai 1859 m. Jis garsėja dideliu kinų kvartalu, kuriame veikia šimtai restoranų ir parduotuvių, bei Sankei-en botanikos sodu, kuriame galima pamatyti įvairioms epochoms priklausančius japoniškus namus.

Ekskursiją pradėsime aplankydami Yokohamos perlą – dangoraižį Landmark Tower, kurio aukštis siekia 296 metrus, o jo viršuje yra Sky Garden apžvalgos aikštelė (papildomas mokestis ~ 1000 JPY).

Taip pat ekskursijos metu pamatysime “Yokohama Bay Bridge” – gražų ~860 metrų ilgio kabantį tiltą, pastatytą 1989 metais. Tiltas jungia Hommoku ir Daikoku prieplaukas ir yra vienas ilgiausių tiltų pasaulyje.

Mūsų ekskursijos pabaiga bus apsilankymas garsiajame Yokohamos kinų kvartale – didžiausiame kinų kvartale ne tik Japonijoje, bet ir visame pasaulyje. Čia yra apie 600 kiniškų teminių parduotuvių, restoranų ir užkandinių. Jo istorija siekia apie 160 metų.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Fudži“ (papildomas mokestis - 90 €/asm. + įėjimo bilietai).
 4. Pageidaujantiems siūlome pietus tradiciniame japonų restorane, kuriame galėsite paragauti įžymiosios japonų virtuvės (papildomas mokestis ~2500 jenų).
 5. Laisvas laikas po ekskursijos.
 6. Sugrįžtame į viešbutį.
 7. Poilsis.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Šią dieną mūsų lauks ilgai lauktas susitikimas su labiausiai atpažįstamu Japonijos kalnu – Fudžio kalnu. Fudži kalnas arba Fudžis yra viena iš svarbiausių Japonijos lankytinų vietų. Aktyvus stratovulkanas yra Japonijos Honšiu saloje, 90 kilometrų į pietvakarius nuo Tokijo, Fuji-Hakone-Izu nacionaliniame parke. Ugnikalnio aukštis yra 3776 m. ir šiuo metu ugnikalnis laikomas silpnai aktyviu, paskutinis išsiveržimas buvo 1707-1708 m. Japonijoje Fudžio kalnas laikomas šventu ir kiekvienas šalies gyventojas tiesiog privalo bent kartą gyvenime apsilankyti jo viršūnėje.

Kombinuotosios ekskursijos metu apžiūrėsime: Kawaguchiko ežerą, Saiko ežerą, aplankysime Saiko Iyashino-Sato Nenba – medinių namų kaimo muziejų (priemoka 450 JPY).

Pietūs su galimybe paragauti tradicinių patiekalų (papildomas mokestis ~ 2500 jenų).

Ekskursinės dienos pabaigoje vyksime prie karštųjų versmių (įėjimo mokestis ~1500 jenų).

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Nikko“ (papildomas mokestis - 95 €/asm. + įėjimo bilietai).
 4. Laisvas laikas.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Nikko nacionalinis parkas - UNESCO šventyklų kompleksas, vaizdingi ežerai, kriokliai, tarpekliai ir koplyčios. Ekskursijos metu pamatysime: Toshogu šventyklą (papildomas mokestis ~ 1300 JPY).

Tradiciniai pietūs (už papildomą mokestį ~ 1500 JPY), Kegon krioklys, Chuzenji ežeras, Ryuzu krioklys. Toliau rasite karštąsias versmes – Nikko Yumoto Onsen (tik kojoms).

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio
 3. Ekskursinė programa „Tokijas ir Odaiba sala“ (2 dalis).
 4. Pietūs (papildomas mokestis).
 5. Po ekskursijos vykstame į traukinių stotį.
 6. Vykstame į Osaką traukiniu (papildomas mokestis - 180 €/asm., į kainą įskaičiuotas bagažo pervežimas, nes Japonijos traukiniuose galioja bagažo dydžio ribojimai, todėl lagaminai gali būti vežami atskiru transportu).
 7. Atvykstame į Osaką.
 8. Pervežimas į viešbutį.
 9. Įsikūrimas viešbutyje.
 10. Nakvynė viešbutyje.

Tęsiame pažintį su Tokijumi. Ekskursijos metu aplankysime Meidži - Šintoitų šventyklą – muziejų – vieną žinomiausių ir ikoniškiausių šventyklų Tokijo didmiestyje bei vieną labiausiai gerbiamų ir lankomų religinių vietų šalyje. Ji buvo pastatyta 1920 m., taip pat pamatysime Shibuya perėją ir Hachiko paminklą.

Pietūs (papildomas mokestis).

Odaiba - modernus rajonas su pramogų centrais, įsikūręs dirbtinėje Tokijo įlankos saloje. Saloje yra Yurikamome automatizuota traukinių stotis. Vaivorykštės tiltas jungia salą su Tokijo centru. Nuo Daikanranšos apžvalgos rato atsiveria Fudžio kalno vaizdai, o Nacionaliniame mokslo ir inovacijų pažangos muziejuje yra interaktyvių robotų eksponatų. Iki praėjusio amžiaus 90-ųjų pradžios Odaiba buvo sala – sąvartynas Nr. 13. Todėl vietiniai gyventojai Odaibos salą vadina „šiukšle“, o kai kas – „ateities sala“. Sala stebina futuristinių objektų gausa. Ekskursijos metu aplankysime pajūrio parką (Laisvės statulą ir Vaivorykštės tiltą).

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Ekskursija po Kioto (1 dalis).
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Kioto buvo Japonijos sostinė daugiau nei tūkstantį metų. Kioto visame pasaulyje žinomas dėl daugybės šventyklų ir sodų. Japonai mėgsta sakyti, kad Tokijas yra Japonijos širdis, o Kioto – jos siela.

Apžiūrėsime įdomiausias miesto lankytinas vietas, tarp kurių – Kiyomizu-Dera – žymiausia budistų šventykla Kioto, taip pat viena seniausių šventyklų Japonijoje. Kiyomizu-Dera reiškia „Gryno vandens šventykla“, nes ji yra ant Otovos kalno šlaito šalia to paties pavadinimo krioklio, kuriam nuo senų laikų priskiriamos gyvybę teikiančios galios. Japonai tiki, kad vanduo iš šaltinių dovanoja ilgaamžiškumą, sėkmę, meilę ir sėkmę gyvenime (papildomas mokestis ~ 400 jenų).

Kiyomizu-Dera šventykla stovi mažo kalno viršūnėje rytinėje Kioto dalyje. Iš čia atsiveria nuostabus vaizdas į miestą. Didžiulė Kiyomizu-no-Butai (Kiyomizu veranda) ant 139 stulpų yra vieno garsiausių Japonijos kraštovaizdžių dalis. Tačiau čia pamatysite ne tik gražų vaizdą: kelionė prasideda gerokai anksčiau nei pasieksite pačią šventyklą.

Toliau aplankysime Kinkakuji šventyklą (Auksinis paviljonas) Trijų aukštų Kinkakuji šventykla arba Auksinis paviljonas – budistų relikvijų saugykla Rokuonji šventyklų komplekso teritorijoje Japonijos mieste Kioto. Budistų šventykla pradėta vadinti „Auksiniu paviljonu“, nes yra padengta aukso lapais, ant kurių užtepamas apsauginio lako sluoksnis. Kinkakuji šventykla garsėja kaip XIV amžiaus pradžios japonų kultūros architektūros paminklas ir puikiai dera prie supančio kraštovaizdžio (papildomas mokestis ~ 500 jenų).

Aplankykime Šventovę su įsimintinais vartais. Fushimi Inari Taisha šventykla yra pagrindinė Japonijos šventovė, skirta Inari, derliaus ir sėkmės versle deivės, garbei. Iš pažiūros nesibaigianti ryškiai oranžinių torii vartų serija veda į Inari kalną ir sukuria įspūdingą vaizdą, kuris yra vienas garsiausių Japonijoje.

9 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Ekskursija po Kioto (2 dalis).
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Kioto tyrinėjimą tęsiame apsilankę Sagano View geležinkelyje (už papildomą mokestį 1200 JPY) Sagano View geležinkelis, dar žinomas kaip Sagano Romance Train, važiuoja nuo Saga Torokko stoties vakariniame Kioto pakraštyje iki kaimo miestelio Kameoka. Dvidešimt penkių minučių kelionė leis pamatyti nuostabiai gražius Kioto kraštovaizdžius.

Kruizas Hozugavos upe (papildomas mokestis ~ 4500 JPY).

16 kilometrų ilgio nusileidimas upe nepaliks abejingų. Pakeliui kartas nuo karto atsiveria nuostabūs kalnų ir tarpeklių vaizdai, taip pat susipažinsite su šio regiono gyvūnų pasaulio atstovais.

Laisvas laikas.

Pageidaujantiems siūlome apsilankyti Iwatayama Monkey Park (papildomas mokestis ~ 600 JPY).

Toliau aplankysite Arashiyama bambukų giraitę. Smaragdo žalia alėja Kioto bambukų miške.

Arashiyama Bamboo Grove yra vienas iš labiausiai atpažįstamų Kioto lankytinų vietų. Nenuostabu, kad visi čia stengiasi padaryti daugiau nuotraukų! Pasivaikščiojimas gyva žalia alėja suteiks jums vieną ryškiausių įspūdžių lankantis senovės sostinėje.

10 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Ekskursinė programa „Arbatos plantacija – Nara – Elnių parkas – Didžiojo Budos šventykla“ (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų).
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Vazuka yra nedidelis miestas, kuriame gyvena apie 5000 žmonių, esantis Kioto pietuose. Mieste veikia Uji žaliosios arbatos pramonė, kuri pagamina pusę Kioto prefektūros žaliosios arbatos kiekio, o taip pat ir pačiame mieste yra daug arbatos plantacijų.

Nara – miestas centrinėje Japonijoje. Vienu metu tai buvo valstybės sostinė. Jos teritorijoje buvo išsaugota daug kultūrinių pastatų, įskaitant Todai-ji šventyklą – didžiausią medinį statinį pasaulyje, taip pat vieną seniausių budistų šventyklų Japonijoje (papildomas mokestis ~ 600 JPY).

Jos pavadinimas reiškia „Didžioji Rytų šventykla“, o šiandien tai yra pagrindinė Naros šventovė. Be savo dydžio, ji garsi tuo, kad joje stovi didžiulė Budos statula, išlydyta prieš daugiau nei tūkstantį metų ir stulbinanti savo dydžiu: aukštis su postamentu ~22 metrai, o svoris ~500 tonų. Todai-ji yra centriniame viešajame miesto parke, kuris visame pasaulyje išgarsėjo dėl laukinių elnių, kurie laisvai klajoja po visą parko teritoriją. Jie čia visur, elnių yra daugiau nei 1200. Gyvūnai laikomi miesto simboliu ir gamtos lobiu. Pasak legendos, elniai yra dievų pasiuntiniai, saugantys šalį.

11 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Ekskursinė programa „Akashi Kaikyo tiltas - Awaji sala - Naruto sūkurys - Doom (Maya) Kalnas“.
 3. Pageidaujantiems siūlome pasiplaukiojimą po Naruto sąsiaurį (papildomas mokestis ~ 2500 JPY).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Vyksime prie Akashi-Kaykyo tilto, jungiančio Honso salą Kobės miesto srityje su Awaji sala netoli to paties pavadinimo kaimo. Už savo dydį jis buvo įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip aukščiausias (jo pilonai siekia 300 metrų aukštį) ir ilgiausias pakabinamas tiltas pasaulyje (vidutinio tarpatramio ilgis yra 1911 metrų, bendras jo ilgis - 3911 metrų). Idėja pastatyti tiltą kilo XX a. 50-aisiais, tačiau tai buvo įmanoma įgyvendinti tik amžiaus pabaigoje. Tiltas tapo alternatyva pavojingai kelto tarnybai, kuri tęsiasi iki šiol. Galite pamatyti šį inžinerijos stebuklą iš promenados, pastatytos būtent šiuo tikslu.

Naruto - sąsiauris, esantis netoli to paties pavadinimo miesto Shikoku saloje. Dėl Japonijos jūros ir Ramiojo vandenyno potvynių čia susidaro stiprūs sūkuriniai baseinai. Dėl sąsiaurio siaurumo (jo plotis nesiekia net pusantro kilometro) kelis kartus per dieną, vandens lygis tarp jūros ir vandenyno skiriasi vienas nuo kito, todėl susidaro sūkuriniai baseinai iki 20 metrų skersmens! Galėsite grožėtis šiuo nepakartojamu reginiu iš laivo. (papildomas mokestis ~ 2500 JPY).

Dienos pabaigoje grožėsimės nuostabiu vakarinio Osakos ir Kobės panoraminiu vaizdu iš Rokko kalno viršaus. Tai viena geriausių naktinių apžvalgos platformų Japonijoje, ji pravardžiuojama „10 000 000 $ naktiniu vaizdu“, parodant išlaidas, kurių reikia norint aprūpinti elektrą šiems dviem dideliems miestams.

12 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursinė programa „Osakos pilis – Dotonbori kvartalas – „Harukas 300“ apžvalgos aikštelė“ (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų).
 4. Pervežimas į Osakos oro uostą.
 5. Registracija į skrydį.
 6. Skrydis: Osaka – Stambulas (~22:25-05:55*).

Didinga pilis yra turbūt didžiausias Osakos orientyras. Ji primena kruviną kovą dėl valdžios, kuri baigėsi 1603 m., atėjus Edo erai. 1583 metais įkurta pilis buvo ne kartą sugriauta, o pagrindinis jos simbolis – pagrindinis bokštas – atstatytas tik 1931 metais (papildomas mokestis ~ 540 JPY).

Šiandien pilyje veikia muziejus, pasakojantis jos įvykių kupiną istoriją. Aplink yra erdvi žalia zona, į kurią Osakos gyventojai ateina bėgioti, užsiimti joga ar tiesiog atsipalaiduoti.

Aplankysime Dotonbori kvartalą – savotišką Osakos „Time Square“ aikštę. Jis garsėja didžiulėmis ryškiai neoninėmis iškabomis, klubais, barais ir restoranais, tiekiančiais vietinę virtuvę.

Toliau apsilankysite „Harukas 300“ apžvalgos aikštelėje (papildomas mokestis ~ 1800 jenų) 300 metrų aukščio Abeno Harukas Osakoje yra aukščiausias dangoraižis Japonijoje. Pastatas stovi ant Kintetsu Osaka Abenobashi stoties ir yra patogioje vietoje priešais JR Tennoji stotį. Čia yra universalinė parduotuvė, meno muziejus, viešbutis ir apžvalgos aikštelė. Apžvalgos aikštelė pavadinta „Harukas 300“ ir užima tris viršutinius pastato aukštus (nuo 58 iki 60).

13 diena

 1. Atvykimas į Stambulą.
 2. Skrydis: Stambulas – Ryga (~08:30-10:45).
 3. Atvykimas į Rygą.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Lėktuvo bilietai: Ryga - Stambulas – Tokijas / Osaka - Stambulas - Ryga (Turkish Airlines).
 • Rankinis bagažas iki 8 kg (55х40х23 cm).
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (ilgis + plotis + aukštis = iki 158 cm).
 • Maitinimas skrydžio metu.
 • Oro uosto mokesčiai.
 • 10 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais (dviviečiuose kambariuose TIK DVIGULĖS LOVOS).
 • Kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 499€: Pervežimo paslaugos; Ekskursinė programa „Tokijas - Odaibo sala“ (2 dalių); Ekskursinė programa „Kamakura - Yokohama“; Ekskursija po Kioto (2 dalių); Ekskursinė programa „Arbatos plantacija - Nara -Elnių parkas - Didžiojo Budos šventykla“; Ekskursinė programa „Akashi Kaikyo tiltas - Awaji sala - Naruto sūkurys - Doom (Maya) kalnas“.; Ekskursinė programa „Osakos pilis - Dotonbori kvartalas - „Harukas 300“ apžvalgos aikštelė“.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė programa „Fudži“ (papildomai apmokami įėjimo bilietai) 90€; Ekskursinė programa „Nikko“ (papildomai apmokami įėjimo bilietai) 95€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Japonija, Tokijas

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 1699€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Priemoka už TWIN tipo kambarį viešbutyje (2 atskiros vienvietės lovos) - KIEKIS RIBOTAS! 100€

Traukinio bilietas: Tokijas - Osaka (į kainą įskaičiuotas bagažo pervežimas) PRIVALOMAS MOKESTIS, APMOKAMAS IŠ ANKSTO 180€

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 350€

PAPILDOMAI APMOKAMA

Japonijoje yra įprasta duoti arbatpinigius, todėl už visą kelionę yra renkama ~ 10 €/asm.

Ausinukų kaina ekskursijų metu ~ 15 €/asm.

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Transporto-kelių mokestis ~ 15 €/asm. (privalomas kiekvienam turistui, apmokama kelionės metu).

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Tikslią informaciją, išvykimo vietą ir laiką atsiųsime Jūsų pateiktu elektroniniu paštu, 1-2 dienos iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką.

Turėsite laisvo laiko ar ne, priklausys nuo to, ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito.

Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).

Keliautojas pats atsako už reikalavimų vykdymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Prašome būti dėmesingus ir nuolat sekti naujausią informaciją!

nuo 1.699,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti