fbpx

Privatumo ir duomenų apsaugos politika
Mieli klientai, MB “Ledovana”, įmonė vykdanti kelionių agentūros veiklą Lietuvoje, siekdama pateikti ir vykdyti aukščiausios kokybės kelionių paslaugas, tvarko jūsų asmens duomenis. Šis procesas apima kelionių ir skrydžių bilietų pardavimą elektroninėje prekyboje, taip pat tiesioginės rinkodaros veiklas, per kurias jums siunčiame aktualias naujienas ir pasiūlymus apie keliones.

Siekdami atitikti teisės aktų reikalavimus, mes renkame, saugome, naudojame ir dalijamės jūsų asmens duomenimis, visada laikydamiesi ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktų, taip pat mūsų vidinių procedūrų. Duomenys saugomi įmonės serveriuose, užtikrinant jų saugumą ir konfidencialumą. Jūsų asmens duomenys gali būti gauti iš įvairių šaltinių, įskaitant tiesioginį bendravimą su jumis, kelionių organizatorių (UAB Gruda, UAB Interluxtravel, UAB Itaka, UAB Coraltravel), draudimo bendrovės (AB Compensa Vienna Insurance Group), bankų bei valstybės institucijų pateiktą informaciją. Be to, pagal įstatymus, mes galime perduoti jūsų duomenis kelionių organizatoriams, paslaugų teikėjams ir valstybės institucijoms.

Jūsų asmens duomenų tvarkymas yra būtinas norint užtikrinti jūsų teises ir interesų apsaugą, sudaryti ir vykdyti sutartis, analizuoti jūsų poreikius ir lūkesčius, taip pat greitai reaguoti į jūsų prašymus ir skundus. Nepaisant to, teikdami mums savo duomenis, jūs nesate įpareigoti tai daryti, tačiau be šių duomenų mes negalėsime suteikti jums tinkamų paslaugų.

Tvarkomų asmens duomenų tipai priklauso nuo gautų duomenų rūšių. Tai apima kontaktinę, identifikacija, finansinę bei prekybinę informaciją. Šiuos duomenis saugosime dvejus metus nuo paskutinio kontakto su mumis, atsižvelgiant į teisės aktų reikalavimus. Svarbu paminėti, kad jūs turite teisę sužinoti, kokius jūsų duomenis mes turime, gauti jų kopiją, reikalauti atnaujinimo, pataisymo, ištrynimo ar sunaikinimo, taip pat prašyti apriboti arba sustabdyti jūsų duomenų tvarkymą. Galite atšaukti savo sutikimą duomenų tvarkymui bet kuriuo metu.

Esant klausimų ar norint sužinoti daugiau, kviečiame susisiekti su mumis. Mes esame čia, kad padėtume ir užtikrintume, jog jūsų patirtis su mumis būtų kuo sklandesnė ir malonesnė.

Mes, MB “Ledovana”, džiaugiamės galėdami pasidalinti savo interneto svetainės https://ledovana.lt turiniu, kuris yra mūsų kruopščiai saugoma intelektinė nuosavybė, įskaitant dizainą, prekės ženklą ir originalų turinį. Norime priminti, kad ši nuosavybė yra apsaugota pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, todėl prašome jos nekopijuoti ar platinti be mūsų išankstinio sutikimo. Ačiū, kad gerbiate mūsų darbą!

Kelionių agentūros pažintinės kelionės ir kiti kelionių pasiūlymai.
Iškilus papildomiems klausimams, visada galite susisiekti su mumis «info@ledovana.lt»