from 399,00€
Užsakyti dabar

Klasikinė Italija (skrydis iš Vilniaus ar Rygos)

Venecija, Italija
Neįvertintas
Trukmė

8 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė į Italiją – tai jūsų svajonių atostogos, įpakuotos į vieną nepakartojamą patirtį. Mes siūlome Jums klasikinę Italijos kelionę, kurioje kiekvienas žingsnis atveria naujus istorijos, kultūros ir grožio puslapius. Mes nukelsime Jus į tokius miestus kaip Bergamo, Venecija, Florencija ir daugelį kitų, kur kiekviena vieta savyje slepia savo unikalų žavesį.

Atostogos Italijoje prasideda Bergamo mieste, žaviančiame savo viduramžių architektūra ir XVI amžiaus Venecijos sienomis. Toliau kelionė veda į Veneciją – miestą, kuris pats savaime yra menas, įkūnijantis amžių senumo architektūros šedevrus ir kanalų grožį.

Į atostogų programą taip pat įtraukta Florencija ir Piza, kurios yra Renesanso ir pasaulinės architektūros ikonos. Florencijoje galėsite pasimėgauti autentiška Europos kultūra, o Pizos bokštas leis pajusti šio miesto istorinę reikšmę. Pažintinės kelionės metu taip pat aplankysite Toskaną, regioną, garsėjantį savo nepakartojamu kraštovaizdžiu ir istoriniais miestais. Siena ir San Džiminjano atvers jums viduramžių Italijos grožį.

Atostogoms Italijoje būtina aplankyti ir Romą su Vatikanu, kur susilieja istorija ir kultūra, taip pat Veroną ir Gardos ežerą, kurie nustebina savo romantika ir gamtos vaizdais. Mes garantuojame, kad grįžę namo turėsite kupiną įspūdžių širdį ir nepakartojamų prisiminimų bagažą.

Pasirinkite šią pažintinę kelionę ir leiskitės į nuotykį, kuris taps jūsų gyvenimo dalimi. Įsigykite kelionę jau dabar ir leiskitės į stebuklingą atostogų Italijoje patirtį!

Mūsų kelionių datos

2024-07-30 – 2024-08-06
2024-08-20 – 2024-08-27
2024-09-03 – 2024-09-10
2024-09-10 – 2024-09-17
2024-09-24 – 2024-10-01
2024-10-01 – 2024-10-08
2024-10-08 – 2024-10-15
2024-10-15 – 2024-10-22

Kelionės akcentai

 • Ekskursinė išvyka į Veneciją.
 • Ekskursinė išvyka į Florenciją ir Pizą.
 • Ekskursinė išvyka į Toskana (Sieną ir San Džiminjano).
 • Ekskursinė išvyka „Verona + Gardo ežeras“.
 • Degustacija Toskanoje.
 • Ekskursinė išvyka „Ligūrijos pakrantės grožis“.
 • Ekskursija po Romą ir Vatikaną + įėjimo bilietai.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Vilniaus ar Rygos oro uostą.
 2. Skrydis: Vilnius ar Ryga – Bergamo (Milanas).
 3. Atvykstame į Bergamo.
 4. Pasivaikščiojimas po Bergamo miestą.
 5. Pervežimas į viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Poilsis.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Jūsų lauks pasivaikščiojimas po aukštutinį Bergamo miestą, įrėmintą akmeninėmis XVI amžiaus Venecijos sienomis (privalomas mokestis už funikulieriaus bilietą ~ 5 €/asm.). Tai tikras viduramžių pasaulis, susidedantis iš siaurų gatvelių. Čia vaikštant nesunku pajusti, kad laikas atsisuko atgal.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Veneciją.
 4. Ekskursinė išvyka į Veneciją (papildomai apmokamas laivelio bilietas - 20 €/asm. + įvažiavimo į Veneciją mokestis ~ 10 €/asm.).
 5. Vykstame į viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Poilsis.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Venecija - Nėra kito tokio miesto visoje planetoje. Architektūriniai kūriniai, kuriuos sunkiai kūrė daugelis kartų vietoje, kuri nepritaikyta statyboms, kartu su kanalais bei unikaliais pastatais, sudaro unikalią harmoniją. Šį miestą galima drąsiai vadinti muziejumi po atviru dangumi. Čia kiekviename žingsnyje rasite praėjusių šimtmečių architektūros šedevrų, paminklų ir kitų lankytinų objektų. Pavyzdžiui, garsieji tiltai: „Auksinis tiltas“, „Šaltų tiltas“ ir „Pakeistas tiltas“, senųjų bei naujųjų viešųjų pirkimų pastatas, Veneir de Leoni rūmai, „Doge“ rūmai, biblioteka, laikrodžio bokštas, „Campanile“ varpinė su žiūrėjimo platforma, didysis Arsenalo kompleksas „Santa Maria della Salute“ katedra, Frari bazilika, „Mercheria“ prekybos gatvė. Dauguma Venecijos kanalų gatvių yra tokios siauros, kad galite lengvai rankomis paliesti priešingų namų sienas, o patys pastatai siekia iki 7 aukštų.

Pageidaujantys galės pasiplaukioti gondolomis siaurais Venecijos kanalais (papildomas mokestis, kainą patikslins kelionės vadovas).

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka į Florenciją ir Pizą
 3. Į Florencijos miesto centrą vykstame viešuoju transportu (~5 €/asm.) (bilietus apmoka patys keliautojai).
 4. Tęsiame ekskursinę išvyką ir vykstame į Pizą (papildomas įvažiavimo į miestą mokestis ~ 8 €/asm.).
 5. Sugrįžimas į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Florencija neabejotinai yra Europos kultūros sostinė. Dantė, Mikelandželas, Botičelis, Leonardas da Vinčis ir kiti garsiausi pasaulio meistrai dirbo šio miesto labui. Dabar jų darbai puošia miesto gatves, kuriomis tiesiog privalu pasivaikščioti ir pajusti atgimimo epochos dvasią. Be to, net tada klestėjo bankininkystė, kurios dėka pasirodė auksinis florinas - pirmoji „bendra Europos valiuta“. Florencijoje Dante, Boccaccio ir Petrarch kuria Europos literatūros ramsčius. Čia dirbo Giotto ir Arnolfo di Cambio. O šiais laikais galite laisvai pasivaikščioti po Senąjį tiltą ir Dantės kvartale, prisėsti Signorijos aikštėje ir muziejuje po atviru dangumi - „Loggia Lanzi“ - visa tai nepalyginamoje „Europos dirbtuvių“ gamtoje.

Taip pat aplankysite stebuklo vardo vertą Pizos bokštą.

Sunku rasti žmogų, kuris nebūtų susipažinęs su pasvirusios Pizos varpinės įvaizdžiu. Tai yra daugiau nei tik paminklas - tai didžiųjų architektų, dirbusių Pizos Respublikoje, simbolis ir atmintis. Būtent XV amžiuje prie Pizos pasvirusio bokšto buvo pradėti rengti pirmieji pažintiniai turai Europoje. Bėgant šimtmečiams jos populiarumas vis labiau auga. Tačiau nedaugelis žmonių, lankydamiesi garsiojoje Stebuklų aikštėje, atkreipia dėmesį į pačią Pizą, jos gražias arkų-galerijų „pradurtas“ gatveles ir universiteto kvartalą, kuriame dirbo didysis tyrinėtojas Galilėjas Galilėjus. Tik pamatę šias vietas galite suprasti šio neįprasto Toskanos miesto sielą.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Ligūrijos pakrantės grožis“ (papildomas mokestis – 50 €/asm.).
 4. Laisvas laikas.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Pradėsime ekskursiją nuo apsilankymo Leriči mieste. Leričis - nedidelis Ligūrijos pakrantės miestelis, garsėjantis savo vilomis, mini įlankėlėmis su smėlio paplūdimiais ir parkais, taip pat keliais senovės paminklais. Miestas meiliai vadinamas poetų įlankos „Rytų vartais“. Pagrindinis miesto akcentas yra viduramžių pilis Castello de Lerici. Šiandien pilyje yra geologijos ir paleontologijos muziejus, skirtas dinozaurams. Įdomus faktas: ilgą laiką ši pilis buvo naudojama kaip jaunimo nakvynės namai. Taip pat populiarus turistų lankomas objektas Leričyje yra Karinio jūrų laivyno muziejus, kuriame kaip eksponatai pateikiami senoviniai žemėlapiai, navigacijos sistemos ir daug daugiau.

Vėliau vyksime į Genują. Genuja - senovinis uostamiestis, esantis Ligūrijos jūros Genujos įlankos krantuose, yra didžiausio istorinio centro Europoje savininkas ir laikomas vienu gražiausių Italijos miestų. Genuja yra sunkiosios pramonės ir laivų statybos centras. Pagrindinis Genujaus uosto akcentas yra švyturys, žinomas kaip „La Lanterna“. Mieste yra daugybė istorinių paminklų, tokių kaip: „Doge's Palace“, viduramžių Genujos „Porta Soprana“ vartai, San Lorenzo katedra, Kristoforo Kolumbo namas ir „Piazza Ferrari“ centrinė aikštė.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursinė išvyka į Toskaną (Sieną ir San Džiminjano) (papildomai apmokamas įvažiavimo mokestis į Sieną ~ 5 €/asm. ir San Džiminjani ~ 5 €/asm.).
 4. Vykstame į viešbutį.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Toskana – ne tik vienas žinomiausių mūsų planetos kampelių, bet ir grožio, UNESCO miestų, geriausio Italijos vyno bei kraštovaizdžio dizaino meistrų dėmesio centre.

Sienoje lengva pasiklysti tiek laike, tiek erdvėje – pagrindinė šio miesto išvaizda ir tradicijos per pastaruosius 700 metų nei kiek nepasikeitė. Jos gatvės, kaip ir anksčiau, suskirstytos į viena kitai priešingas kontradas, pamiršusias modernumą. Siena lengvai perkelia mus į XIV amžiaus komunos miestą, garsėjantį savo paminklais: katedra, kurioje dirbo geriausi XIII amžiaus meistrai, ir įmantrią Piazza Del Campo, neprilygstamą viduramžių architektūros pavyzdį.

San Džiminjano jau seniai tapo vienu jaukiausių ir mylimiausių lankytojų Italijos kampeliu. Kasmet čia suplūsta milijonai lankytojų iš viso pasaulio dėl vaizdingų gatvelių, Toskanos keramikos, žavingų kalvų ir bokštų vaizdų, dėl kurių šiai vietai jau seniai priskiriamas Viduramžių Manheteno pavadinimas. Ne mažiau svarbi priežastis patekti į San Džiminjano – galimybė paragauti geriausių ledų Italijoje.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Romą ir Vatikaną (papildomas mokestis - 60 €/asm. + įvažiavimo mokestis - 5 €/asm. ir įėjimo bilietai).
 4. Ekskursija po Romą ir Vatikaną.
 5. Po ekskursijos vykstame atgal į viešbutį.
 6. Naktį sugrįžtame į viešbutį.
 7. Poilsis.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Roma - Italijos sostinė ir labiausiai turistų lankomas miestas Europoje. Roma - pagrindinis politinis, kultūrinis, ekonominis šalies centras, vienas iš seniausių ir istoriniais bei kultūriniais paminklais turtingiausių pasaulio miestų.

Vatikanas - miestas muziejus po atviru dangumi, išsidėstęs pačioje Italijos sostinėje Romoje. Jo plotas vos 0,44 kv. km. Tai miestas - valstybė, kuri buvo įkurta 1929 m. vasario 11 d. abipusiu susitarimu tarp liuteronų ir Romos katalikų bažnyčių bei Italijos vyriausybės. Vatikane pastatytos visų buvusių popiežių rezidencijos, kurių interjeras ir eksterjeras prikausto dėmesį ir sukelia žavesį.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursinė išvyka „Verona + Gardo ežeras“ (papildomai apmokamas įvažiavimo mokestis į Veroną ~ 5 €/asm.).
 4. Po ekskursijų vykstame į viešbutį.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Verona - didelio žavesio ir romantizmo miestas. Veronoje iškart atkreipiate dėmesį į jos gatves ir aikštes, vienos įspūdingiausių Italijoje. Čia galite pamatyti vietas, susijusias su Dante Alighieri, pasivaikščioti gatvėmis, prisimenančiomis sunkią Scaligerio šeimos praeitį, ir apsilankyti Džiuljetos namo kieme, kur po garsiuoju balkonu, jauno Romeo vietoje, daugybė įsimylėjėlių išsako norus ir juos įgyvendina. Miestas kviečia visus pasivaikščioti po Adidžo upės promenadą, dainuojamą poetų, ir susipažinti su romėnų praeitimi bei paminklais, primenančiais apie 2000 metų Romos imperijos didybę. Veronoje įsikūręs vienas iš nedaugelio išlikusių amfiteatrų - „Arena di Verona“, gladiatorių mūšių praeityje ir nuostabių operos spektaklių vieta dabartyje.

Gardos ežeras yra didžiausias ežeras Italijoje. Ežeru tarpusavyje dalinasi trys Italijos regionai – Lombardija (Brešos provincija), Venetas (Veronos provincija) ir Trentinas – Alto Adige (Trento provincija). Senovės romėnai ežerą vadino Benako, Gardos vardas jam buvo priskirtas tik viduramžiais, kilęs iš to paties pavadinimo miestelio Veronos provincijoje. Remiantis kai kuriais VIII amžiaus dokumentais, vardas Garda kilęs iš vokiečių warda, tai yra „apsauga“, „stebėjimo vieta“. Veronietiška Gardos pakrantės dalis su švelniu klimatu dar vadinama „Alyvų rivjera“, o Brešai priklausanti pakrantė garsėja terasiniais citrinų sodais, dėl kurių ji vadinama „Riviera Limono“.

Jau daugelį amžių Sirmionė miestas, esantis pusiasalyje, dalijančiame pietinę Gardos ežero dalį į dvi dalis, buvo mėgstamas keliautojų, girdėjusių apie jo gamtos grožį ir istorinius paminklus.

Pageidaujant galima leistis į kelionę laivu Gardos ežere (papildomas mokestis ~ 12€/asm.).

8 diena

 1. Ankstyvas išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Pervežimas į oro uostą.
 3. Registracija į skrydį.
 4. Skrydis: Bergamo (Milanas) – Vilnius ar Ryga.
 5. Atvykimas į Vilniaus ar Rygos oro uostą.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Skrydis: Vilnius - Bergamo (Milanas) - Vilnius arba Ryga - Bergamo (Milanas) - Ryga (Ryanair/WizzAir)
 • Rankinis bagažas (matmenys:40x20x25cm)
 • 7 nakvynės viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 189 €: Ekskursinė išvyka į Veneciją (papildomai apmokamas įvažiavimo mokestis); Ekskursinė išvyka į Florenciją ir Pizą (papildomai apmokamas įvažiavimo mokestis); Ekskursinė išvyka į Toskana (Sieną ir San Džiminjano) (papildomai apmokamas įvažiavimo mokestis); Ekskursinė išvyka „Verona + Gardo ežeras“ (papildomai apmokamas įvažiavimo mokestis); Pervežimai autobusu; Kelionės vadovo paslaugos; Pusryčiai viešbutyje.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Degustacija Toskanoje 25€; Ekskursinė išvyka „Ligūrijos pakrantės grožis“ 50€; Ekskursija po Romą ir Vatikaną – 60 €/asm. + įvažiavimo mokestis – 5 €/asm. ir įėjimo bilietai.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Venecija, Italija

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

Apgyvendinimas 3* viešbutyje (dviviečiuose kambariuose)

nuo 399€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 70€

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 180€

Registruotas bagažas iki 20 kg (atgal) 50€

Registruotas bagažas iki 10 kg (pirmyn) 35€

Registruotas bagažas iki 20 kg (pirmyn) 50€

Registruotas bagažas iki 10 kg (atgal) 35€

Nešamas į lėktuvo saloną (PRIORITY) iki 10 kg (pirmyn) 25€

Nešamas į lėktuvo saloną (PRIORITY) iki 10 kg (atgal) 25€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Turisto mokestis Italijoje ~2 €/diena/asm.

Italijoje yra priimta duoti arbatpinigius ~ 2 €/asm./į dieną.

Viešojo transporto bilietai Florencijoje ~5 €/asm.

Laivelis į Veneciją ~ 15 €/asm.

Įvažiavimo į Veneciją mokestis ~ 10 €/asm.

Pizos turisto mokestis ~ 3 €/asm.

Įvažiavimo į Pizą mokestis ~ 8 €/asm.

Įvažiavimo į Veroną mokestis ~ 5 €/asm.

Įvažiavimo į Sieną mokestis ~ 5 €/asm.

Įvažiavimo į San Džiminjano mokestis ~ 5 €/asm.

Funikulieriaus bilietas Bergamo mieste ~ 5 €/asm.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Įvažiavimo mokestis į Italijos miestus! Organizuotos keliautojų grupės, atvykstančios į miestus autobusais, įvažiuojant į Italijos miestus privalo mokėti įvažiavimo mokestį!

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Tikslią informaciją, išvykimo vietą ir laiką atsiųsime Jūsų pateiktu elektroniniu paštu, 1-2 dienos iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

nuo 399,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti