fbpx
from 629,00€
Užsakyti dabar

Pažintinė kelionė į Maroką (skrydis iš Rygos su Airbaltic)

Marakešas, Marokas
Neįvertintas
Trukmė

8 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Kelionė į Maroką – tai tikras pažintinis nuotykis, kuriame pynimasis tarp senosios istorijos ir šiuolaikinio gyvenimo būdo atsiskleidžia per spalvingus miestus ir pasakiškus kraštovaizdžius. Pažintinės kelionės į Maroką skrydis iš Rygos su Airbaltic atvers jums Marakešo, Kasablankos, Rabato, Mekneso ir Feso miestų stebuklus.

Pažintinės kelionės į Maroką metu lankysime ne tik įspūdingus istorinius objektus, bet ir pajusime miestų pulsą, įskaitant gyvą Kasablankos Maarifo kvartalą ir mįslingąją Šefšaueną. Kiekviena pažintinės kelionės į Maroką diena bus pilna naujų atradimų, nuo aukštų Atlaso kalnų iki Uzud krioklio.

Pasirinkite jums tinkamiausią datą ir leiskitės į šią nepakartojamą kelionę, kuri prasideda jau dabar – pasirūpinkite savo vietomis nedelsdami!

💥 Mūsų kelionių datos

🌴 2024-11-02 – 2024-11-09
🌴 2024-11-16 – 2024-11-23
🌴 2024-12-15 – 2024-12-21
🌴 2025-01-18 – 2025-01-25
🌴 2025-02-15 – 2025-02-22
🌴 2025-03-01 – 2025-03-08
🌴 2025-03-15 – 2025-03-22

Kelionės akcentai

 • Ekskursija po Marakešą.
 • Ekskursija po Fesą.
 • Ekskursija po Beni Mellal miestą.
 • Ekskursinė išvyka: Kasablanka – Rabatas – Meknesas.
 • Ekskursinė išvyka prie Uzud krioklio.
 • Ekskursinė išvyka į Šefšauną.

Maršrutas

1 diena

 1. Susitikimas Rygos oro uoste.
 2. Skrydis: Ryga - Marakešas.
 3. Atvykimas į Maroką.
 4. Vykstame į viešbutį.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Marakešą.
 4. Ekskursija po Marakešą.
 5. Vykstame į Kasablanką.
 6. Įsikūrimas viešbutyje Kasablankoje arba jos apylinkėse.
 7. Poilsis.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Marakešas - vienas gražiausių pasaulio miestų. Marakešas buvo vienu iš karalystės sostinių, valdant trims Maroko sultonų dinastijoms, būtent čia sutelkta daugybė muziejų ir architektūros paminklų, kuris kiekvienas - meno šedevras.

Apžvalginės ekskursijos metu išvysite pagrindinius miesto lankytinus objektus ir architektūros paminklus, tokius kaip: La Koutoubia mečetė, Bahia rūmai (įėjimo bilietas ~ 7 €/asm.), didžiausia Ben Youssef medresė (mokykla) Maroke (įėjimo bilietas ~ 6 €) ir daugybė kitų istorinių paminklų.

Aplankysime garsiąją Jamaa el Fna aikštę, tai tikras teatras po atviru dangumi. Ko čia tik nepamatysi - jogai, gyvačių kerėtojai, burtininkai, vaisių ir egzotiškų prieskonių prekeiviai.

Turbūt pasaulyje nėra miesto, kuris taip nustebintų savo kultūrų mišiniu, architektūros grožiu ir jo autentiška atmosfera kaip Marakešas – Maroko perlas.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursinė išvyka „Kasablanka - Rabatas - Meknesas“.
 4. Vykstame į Fesą.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Viena pagrindinių Kasablankos lankytinų vietų - didžiausia Maroke mečetė - Hasano II mečetė. Prancūzų architekto Michelio Pinso projektas ir XX amžiaus pabaigos technologija leido sukurti mečetę su ištraukiamu stogu, kuri maldos salę galėtų paversti atvira terasa. Čia yra aukščiausias pasaulyje minaretas (apie 200 m). Mečetė papuošta visomis Maroko amatininkams priklausančiomis technikomis: mozaikomis, tapyba ir medžio drožyba. Mečetėje taip pat yra biblioteka ir nacionalinis muziejus (įėjimo bilietas ~15 €/asm.).

Šiuolaikinį miestą galima vertinti pagal judrų Maarifo kvartalą. Tai vienas ryškiausių miesto mikrorajonų. Turistai mėgsta apsilankyti šiose gatvėse su prabangiomis parduotuvėmis ir madingomis įstaigomis, virš kurių stūkso „Twin Center“ bokštai.

Vykstame į Rabatą.

Rabatas - pasakiškai gražus miestas, įsikūręs ant Atlanto vandenyno krantų, pasitiks jus su vaizdingomis apylinkėmis, kuriose pilna žydinčios gamtos, gausybe architektūros ir istorijos paminklų bei senovės Magrebo valstybės atmosfera. Apžvalginės ekskursijos metu išvysite Karališkuosius rūmus, XII amžiaus Hassano minaretą (Rabatos simbolis), memorialinį Mohamedo V kompleksą, istorinius XII amžiaus Udaya vartus.

Tęsiame išvyką į Meknesą.

Meknesas – vienas iš trijų imperatoriškųjų Maroko miestų, kuris labiau nei kiti sugebėjo išsaugoti tų laikų atmosferą. Senamiesčio tvirtovės sienos viduje sukomponuoti nuostabūs sodai, o El-Gedim aikštė kiekvieną vakarą prisipildo būrėjų, žonglierių, ugnies rijikais ir gyvačių kerėtojų. Mansur plytų keramikos gamybai.

Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime XVII amžiaus Moulay Ismail miestą, arklides, Moulay Ismail mauzoliejų, istorinius Bab el-Mansurbriki vartus.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursija po Fesos miestą.
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursijos po Fesą metu apžiūrėsime Medinos lankytinas vietas: mečetę-universitetą Karaouin (IX-XII a.), Bou Inania Madrasah (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 5 €), Dar el-Makhzen rūmus, taip pat garsias odos dirbtuves, keramikos gamybos gamyklas, turgus.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Šefšauną (papildomas mokestis - 60 €/asm.).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Laisvas laikas.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Šefšaunas - nedidelis miestas, esantis kalnų šlaituose tarp Tanžero ir Tetuano. Miesto pavadinimas kilęs nuo savotiškos Rifo kalno viršūnės formos, primenančios ožkos ragus. Pažodžiui „Chef Chaouen“ reiškia „žvilgsnis į ragus“. Beveik visi namai senojoje miesto dalyje nudažyti dangaus mėlyna ir balta spalvomis. Miestas taip pat žinomas dėl marihuanos augintojų su savo dideliais priemiesčių plantacijomis, dėl kurių Šefšaunas buvo vadinamas „hašišo sostine“.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Beni Mellal miestą.
 4. Ekskursija po Beni Mellal miestą.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Vyksime keliu per Vidurio Atlaso kalnų masyvą. Pakeliui sustosime „Šveicarijos mieste Maroke“ – Ifrane. Turėsite galimybę padaryti daug panoraminių nuotraukų! Numatyti ir kiti nedideli sustojimai prie gražių kraštovaizdžių.

Atvykimas, ekskursija po Beni Mellal miestą. Miestas yra Vidurio Atlaso kalnų papėdėje. Ekskursijos metu aplankysime pagrindines miesto įžymybes ir parką su nedidele kaskada nuo Ain-Asserdun šaltinio.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į ekskursinę išvyką prie Uzud krioklio.
 4. Vykstame Marakešą.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursinė išvyka į gražiausią ir didžiausią šalyje Uzud krioklį leis geriau pažinti Maroko karalystės gamtą, esantis Atlaso kalnų papėdėje, gražiai krenta triguba kaskada iš 110 metrų aukščio. Takas į Uzud eina per alyvmedžius. Artėjant vakarui turistų laukia staigmena – prie krioklio atsigerti ateina daug beždžionių. Dažnai vaišindami beždžiones , keliautojai pripratino gyvūnus prie skanėstų. Turėsite galimybę apžiūrėti krioklį ne tik jo papėdėje, bet ir iš viršaus.

Berberų moliniai namai kartu su ochros spalvos smiltainiu, karts nuo karto atsirandančiais dėl kalnų serpantino posūkių, leis jums padaryti nepamirštamas nuotraukas ir amžiams palikti Maroką savo širdyje. Kelionės pabaigoje turėsite galimybę papietauti tikrame berberų restorane (pietūs apmokami papildomai ~ 15 €/asm.).

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Pervežimas į oro uostą.
 4. Registracija į skrydį.
 5. Skrydis: Marakešas - Ryga.
 6. Atvykimas į Rygą.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Ryga – Marakešas – Ryga (AirBaltic).
 • Rankinis bagažas bendras svoris iki 8 kg (55x40x23cm + 30x40x10 cm).
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (100x50x80 cm).
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 199€: Ekskursija po Marakešą (įėjimo bilietai apmokami papildomai); Ekskursija po Fesą (įėjimo bilietai apmokami papildomai); Ekskursija po Beni Mellal miestą (įėjimo bilietai apmokami papildomai); Ekskursinė išvyka: Kasablanka – Rabatas – Meknesas (įėjimo bilietai apmokami papildomai); Ekskursinė išvyka prie Uzud krioklio; Kelionės vadovo paslaugos; Pusryčių viešbutyje; Pervežimo paslaugos.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka į Šefšauną 60€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Marakešas, Marokas

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 629€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Priemoka už vienvietį kambarį 160€

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 70€

PAPILDOMAI APMOKAMA

Ausinukai visų ekskursijų metu ~15 €/asm

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Turisto mokestis - 2 €/asm./diena

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).

Keliautojas pats atsako už reikalavimų išpildymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Taip pat pats atsako už galiojančių įvažiavimo į kitą šalį saugumo reikalavimų laikymąsi! Prašome būti dėmesingais ir nuolat sekti naujausią informaciją!

PALIKITE APŽVALGĄ

0/5
Neįvertintas
Remiantis 0 peržiūros
Puikus
0
Labai geras
0
Vidutinis
0
Prastas
0
Baisus
0
Kuriame 1 - 0 0, viso

Parašyti atsiliepimą

nuo 629,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti