fbpx

Geriausios kelionių kryptys pagal sezoną

Planuojant keliones, svarbu atsižvelgti į sezoniškumą, kad galėtumėte mėgautis geriausiomis sąlygomis ir išnaudoti atostogas maksimaliai. Čia pateikiame rekomendacijas, kur keliauti kiekvienu metų laiku, kad jūsų kelionė būtų įsimintina ir maloni.

Skaityti Daugiau

Vasaros kelionės

Artėjant šiltajam metų laikui kai daugelis iš mūsų pradeda planuoti vasaros keliones. Šis laikotarpis yra puiki proga pabėgti nuo kasdienybės, pasimėgauti saulės spinduliais ir atrasti naujas vietas. Čia aptarsime populiariausias kelionių kryptis birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais, taip pat patarsime, kaip rasti pigiausius kelionių pasiūlymus.

Skaityti Daugiau

Kruizai Baltijos Jūra

Ledovana kruizai Baltijos jūra – tai puiki galimybė patirti kelionę laivu, atrandant nepakartojamą jūrų pasaulio grožį. Kiekviena pažintinė kelionė laivu sužadina naujus potyrius ir leidžia mėgautis įspūdingais vaizdais tiesiai iš laivo denio. Neabejotinai, kelionė laivu tampa vis populiaresne, suteikdama galimybę išvysti daugybę skirtingų šalių per trumpą laiką.

Skaityti Daugiau

Paskutinės minutės kelionės su Ledovana

Paskutinės minutės kelionės atveria duris į nežinomybę, leidžia spontaniškai mėgautis naujais horizontais. Įsivaizduokite: jūsų lagaminai supakuoti, o kelionės tikslas – dar nežinomas.

Skaityti Daugiau

Savaitgalio kelionės po Europą

Savaitgalio kelionės po Europą dabar yra labai populiarios, ypač kai jos yra tokios pigios. Na ir kas gali būti nuostabiau, kai gali pailsėti 2-3 dienas, kažkurioje Europos šalyje.

Skaityti Daugiau