fbpx
from 1.429,00€
Užsakyti dabar

Pietų Korėja 10 d. (skrydis iš Vilniaus) grupė iš Lietuvos!

Seulas, Pietų Korėja
Neįvertintas
Trukmė

10 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Lietuvių kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė į Pietų Korėją – tai ne tik galimybė išvysti šios šalies šiuolaikinę kultūrą, bet ir panerti į senovės tradicijas. Kelionės į Pietų Korėją pradžioje laukia skrydis iš Vilniaus per Stambulą tiesiai į Seulą, kur, atvykus į viešbutį, turėsite galimybę atsigaivinti ir pasiruošti įspūdingai ekskursijai po šį spalvingą miestą.

Seule pamatysite Kenbokun imperatorių rūmus, kurie žavi savo autentiškumu ir istorija, o taip pat lankysitės buvusioje karalių sosto salėje Kindžondžon ir Kercheriu paviljone. Toliau pažintinė kelionė ves į Pue, kurios istorijos gilumos atskleidžia Pekče dinastijos paslaptis. Čia, Pusasosan tvirtovėje, įsikūrusioje ant aukštos uolos, galėsite mėgautis vaizdais, kurie atveria istorijos puslapius prieš jūsų akis. Kelionė į Pietų Korėją neapsiriboja tik Seulu. Ekskursijos metu aplankysite ir tokius miestus kaip Čiondžu, kurio 800 tradicinės architektūros namų suteikia unikalią galimybę pamatyti, kaip gyveno senovės korėjiečiai. Taip pat apsilankysite Pusanėje, kurio žuvies turgus ir Cheunde paplūdimys suteiks puikias atsipalaidavimo galimybes. Visoje kelionėje į Pietų Korėją mėgausitės ne tik kultūriniu, bet ir natūraliu grožiu, apsilankydami nacionaliniame parke Soraksan ir Hahoe etnografiniame kaime Andonge, kurio tradicijos išsaugotos nuo Joseon dinastijos laikų.

Pažintinė kelionė į pietų Korėją suteiks jums nepakartojamą patirtį, pilną įspūdžių, kurie liks įsimintini visam gyvenimui. Nepraleiskite progos gyvai išvysti Korėjos kultūros grožį ir istoriją. Užsisakykite šią pažintinę kelionę į Pietų Korėją ir leiskitės į nuotykius!

💥 Mūsų kelionių datos

Kelionės į Pietų Korėją išvykimo data – 2024-12-05 / Sugrįžimo data – 2024-12-14 diena. Skrydis: Vilnius – Stambulas – Seulas – Stambulas – Vilnius (Turkish Airlines)

Kelionės akcentai

 • Ekskursija po Seulą.
 • Ekskursinė išvyka „Pue - Čiondžu“.
 • Ekskursinė išvyka „Čiondžu - Pusan“.
 • Ekskursinė išvyka „Gyeongju - Andongas“.
 • Ekskursinė išvyka „Soraksan“.
 • Ekskursija po Hvasono tvirtovę.
 • Papildoma ekskursija Seule (Nacionalinis Korėjos muziejus, Gangnam rajonas ir Starfield biblioteka, Seoul Sky apžvalgos aikštelė, Myongdong parduotuvių rajonas).

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Vilniaus oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Vilnius - Stambulas.
 4. Skrydis: Stambulas – Seulas (Inčonas).

2 diena

 1. Atvykstame į Seulą.
 2. Ekskursija po Seulą.
 3. Laisvas laikas po ekskursijos.
 4. Vykstame į viešbutį.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursijos metu aplankysime imperatorių rūmus – Kenbokun, kur galėsime stebėti sargybos pasikeitimą (įėjimo bilieto kaina ~ 3 $/asm.) senoviniu stiliumi. Šie rūmai dar vadinami muziejumi po atviru dangumi. Labiausiai lankoma rūmų vieta yra sosto salė Kindžondžon. Apžiūrėsime ir Kercheriu paviljoną, pastatytą ant granito kolonų viduryje ežero. Vėliau apsilankysime nacionaliniame Korėjos tautosakos muziejuje, apžiūrėsime ir Kvanchbamun aikštę, kuri yra viena iš miesto labiausiai lankomų objektų, vėliau vyksime prie upelio Čchongenčchon – su nepakartojamo grožio fontanais, tiltais ir gėlynais. Tęsiame ekskursiją ir vykstame į Bukčhon kaimą, kuriame yra daug tradicinės architektūros namų pavyzdžių, o taip pat pasivaikščiosime žymiojoje Insagon gatvėje, kurioje įsikūrusios antikvarinės parduotuvės.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursinė išvyka į „Pue-Čiondžu“.
 4. Vykstame į viešbutį.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Vykstame į Pue.

Pue - miestas, kuriame saugoma Pekče dinastijos istorija ir kultūra. Pue buvo paskutinė Pekče valstijos sostinė. Toliau vyksime į Pekče kultūros kompleksą, kuriame galėsite susipažinti su senovės Korėjos valstybės istorija.

Toliau lankysimės Pusasosan tvirtovėje. Joje taip pat pamatysime budistų šventyklą Koransa kuri tarnavo kaip pagrindinė gynybinė tvirtovė Sabi karalystės periodu (538 – 660 m.). Apžiūrėsime Nakhwaam uolą, kuri išdidžiai iškyla virš apylinkių, tarsi nukreipia žvilgsnį į šiaurę link Pakmagan upės ir Puso kalno.

Vykstame į Čiondžu. Lankysimės kaimelyje, kuriame stovi net 800 tradicinių korėjietiškų namų (įėjimo mokestis ~10 $/asm.).

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursinė išvyka į „Čiondžu - Pusan“.
 4. Vykstame link viešbučio.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Išvykimas į Daegu miestą, Heinsos šventyklos lankymas.

Toliau išvykstame į Pusaną, kur vyksime į didžiausią Jagalchi žuvies turgų Korėjoje. Laisvas laikas, galimybė papietauti.

Aplankysime patį populiariausią Cheunde paplūdimį ir APEC centrą „Nuri Maru“ – garsiausią jūros paplūdimį su baltu smėliu ir nuostabia pakrante, švelniais paplūdimiais ir ramiomis bangomis.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursinė išvyka „Gyeongju – Andongas“.
 4. Vykstame į viešbutį.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Išvykimas į Gyeongju.

Pamatysime Seokguram grotą su Budos statula (papildomas mokestis ~5$/asm.), vyksime į Bulguksa budistų šventyklą. Šventykla nuostabi savo nepaprasta struktūra ir akmeninėmis relikvijomis, žinoma visame pasaulyje.

Pervežimas iš Gyeongju į Hahoe etnografinį kaimą Andonge. Kaimas buvo išsaugotas nuo Joseon dinastijos (1392-1910). Kaimas išgarsėjo visame pasaulyje Anglijos karalienės Elžbietos II vizito dėka.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursinė išvyka „Soraksan“.
 4. Laisvas laikas.
 5. Vykstame į viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Poilsis.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Vyksime į Nacionalinį parką Soraksan (papildomai apmokamas įėjimo bilietas ~15 $/asm.) Sokčo mieste. Parke pamatysime Sinchinsa budistų šventyklą ir keltuvu pakilsime į viršų (papildomas mokestis ~10$/asm.), kur atsiveria nuostabi panorama su nuostabiais vaizdais į jūrą kalno papėdėje.

Sinheungsa (Hyanseongsa) šventykla – pastatyta 590 – 658 m. Nuo to laiko šventykla buvo daug kartų sunaikinta ir atstatyta.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Vykstame į Suvoną.
 3. Ekskursija po Hvasono tvirtovę.
 4. Po ekskursijos laisvas laikas.
 5. Vykstame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursija po Hvasono tvirtovę (papildomai apmokami įėjimo bilietai ~10$/asm.). Ši pilis buvo pastatyta XVIII a. pab. karaliaus Čiondžju įsakymu ir dažnai vadinama „žydinčia pilimi“. Pilis apsupta nepaprasto grožio sodų, takeliais, senosios ir naujosios architektūros statiniais, kurie kuria įspūdingą kontrastą.

Tęsiame ekskursiją ir vykstame į Yongin miestą, kur aplankysime tradicinį korėjiečių kaimelį (įėjimo mokestis ~12 $/asm.).

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursiją Seule po Nacionalinį Korėjos muziejų, Gangnam rajoną ir Starfield biblioteką, Seoul Sky apžvalgos aikštelę (įėjimo bilietas ~20$/asm.), Myongdong parduotuvių rajoną (papildomas mokestis).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursijos metu aplankysime ir pamatysime Nacionalinį Korėjos muziejų (įėjimas nemokamas), Gangnam rajoną ir Starfield biblioteką (nemokamas).

Nacionaliniame Korėjos muziejuje (State Central Museum) saugoma maždaug 420 tūkstančių egzempliorių kolekcija. Jame yra senovės ir istorinių artefaktų kolekcijos, meno kūriniai, dovanotos relikvijos ir kultūros artefaktai iš Azijos. Šalia muziejaus esančiame sode galima apžiūrėti akmeninių pagodų ir įvairių istorinių akmeninių relikvijų parodą.

Starfield biblioteka, kurios bendras plotas yra 2800 kvadratinių metrų. Didžiulės knygų lentynos, siekiančios 13 metrų aukštį, švelniai apgaubia visą erdvę, sukurdamos jaukią atmosferą.
Seoul Sky apžvalgos aikštelė yra 5-a aukščiausia pasaulyje. Pakilus į daugiau nei 500 m aukštį jūsų akys išvys išties nuostabius Seulo vaizdus (įėjimo bilietas ~25 000 vonų arba ~20$/asm.).

9 diena

 1. Ansktyvas išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Vykstame į oro uostą.
 3. Registracija į skrydį.
 4. Skrydis: Seulas (Inčonas) - Stambulas.
 5. Atvykimas į Stambulą.
 6. Pervežimas į viešbutį.
 7. Įsikūrimas viešbutyje.
 8. Poilsis.
 9. Nakvynė viešbutyje.

10 diena

 1. Ansktyvas išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Vykstame į oro uostą.
 3. Registracija į skrydį.
 4. Skrydis: Stambulas - Vilnius.
 5. Atvykimas į Vilnių.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Vilnius - Stambulas - Seulas - Stambulas - Vilnius (Turkish Airlines).
 • Rankinis bagažas iki 8 kg (matmenys: 56x45x25 cm).
 • Registruotas bagažas iki 23 kg.
 • 8 nakvynės 3* viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).
 • Oro uosto mokesčiai.
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 439€: Ekskursija po Seulą; Ekskursinė išvyka „Pue - Čiondžu“.; Ekskursinė išvyka „Čiondžu - Pusan“; Ekskursinė išvyka „Gyeongju - Andongas“; Ekskursinė išvyka „Soraksan“; Ekskursija po Hvasono tvirtovę; Pusryčiai viešbučiuose; Pervežimo paslaugos; Kelionės vadovo paslaugos.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Papildoma ekskursija Seule (Nacionalinis Korėjos muziejus, Gangnam rajonas ir Starfield biblioteka, Seoul Sky apžvalgos aikštelė (įėjimo bilietas ~20 $/asm.), Myongdong parduotuvių rajonas) 69€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Seulas, Pietų Korėja

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 1429€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 400€

Fiksuota vieta autobuse 15€

Pusryčiai viešbučiuose (neperkant ekskursijų paketo) 80€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Turisto mokestis gyvenant viešbučiuose (tikslinamas kelionės metu).

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas informaciją pateikia lietuvių kalba!

Gidas informaciją pateikia rusų kalba arba su vertimu į lietuvių kalbą!

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).

Keliautojas pats atsako už reikalavimų išpildymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Taip pat pats atsako už galiojančių įvažiavimo į kitą šalį saugumo reikalavimų laikymąsi! Prašome būti dėmesingais ir nuolat sekti naujausią informaciją!

nuo 1.429,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti