fbpx
from 839,00€
Užsakyti dabar

Jungtiniai Arabų Emyratai (skrydis iš Rygos)

Dubajus, Jungtiniai Arabų Emiratai
Neįvertintas
Trukmė

12 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus – tai nepakartojamas patyrimas, kurio metu galėsite panirti į nepaprastą kultūrą, pamatyti įspūdingą architektūrą ir pasimėgauti modernia prabanga. Iš Rygos oro uosto keliausite tiesiogiai į Dubajų, kur prasidės jūsų nuotykis.

Apžvalginė ekskursija prasidės Abu Dabyje, kur galėsite apžiūrėti įspūdingą Sheikh Zayed mečetę, pasivaikščioti po prabangų Emirate Palace viešbutį ir apsilankyti Marina Mall prekybos centre. Aplankysite prezidento rūmus, susipažinsite su Jungtinių Arabų Emiratų istorija ir kultūra, bei stebėsite nuostabų lazerių šou.

Jei esate paplūdimio mėgėjas, turėsite galimybę mėgautis laiku prie jūros, o tiems, kurie nori daugiau kultūros, siūlome ekskursiją į Al Ainą, Sheikh Zayed rūmų-muziejų ir pažintį su senovine Falaj drėkinimo sistema bei mineraliniais šaltiniais.  Dubajuje jus pasitiks Burj Al Arab viešbutis, Dubajaus Venecija, Dubai Marina rajonas, ir fontanų šou Dubai Mall prekybos centre. Ir, žinoma, nepraleiskite progos išbandyti Džipų safari – tai bus tikras nuotykis!

Kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus datą galite pasirinkti pagal jūsų asmeninį grafiką ir pageidavimus. Mūsų tikslas yra padėti jums sukurti nepakartojamą atostogų patirtį. Kviečiame įsigyti savo svajonių kelionės į Jungtinius Arabų Emiratus bilietus jau dabar!

💥 Mūsų kelionių datos

🌴 2024-10-21 – 2024-11-01
🌴 2024-11-04 – 2024-11-15
🌴 2024-11-18 – 2024-11-29
🌴 2024-12-09 – 2024-12-20
🌴 2024-12-23 – 2025-01-03
🌴 2025-01-13 – 2025-01-24
🌴 2025-02-24 – 2025-03-07
🌴 2025-03-10 – 2025-03-21
🌴 2025-03-24 – 2025-04-04
🌴 2025-04-07 – 2025-04-18
🌴 2025-04-21 – 2025-05-02

Kelionės akcentai

 • Ekskursija po Abu-Dabį ir Sadijato salą.
 • Ekskursija į Al Ainą.
 • Ekskursinė išvyka „Naujasis Dubajus“.
 • Ekskursinė išvyka „Senasis Dubajus“.
 • Ekskursija po Šardžą.
 • Ekskursinė išvyka į Omaną.
 • Džipų safaris.
 • Pervežimas į Gėlių parką „Dubai Miracle Garden” ir „Global Village“.
 • Ekskursinė išvyka į Fudžeirą.
 • Krabų medžioklė.
 • Pervežimas į Jaso salą.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Ryga-Dubajus.

2 diena

 1. Atvykimas į Dubajų.
 2. Pervežimas į Abu Dabį.
 3. Atvykimas į Abu Dabį.
 4. Ekskursija Abu Dabyje.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Antroje dienos pusėje ekskursinė išvyka į Abu Dabio prezidento rūmus (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~65 dirhamų/asm.).
 7. Sugrįžtame į viešbutį.
 8. Poilsis.
 9. Nakvynė viešbutyje.

Po pietų aplankysime Abu Dabio Prezidento rūmus (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~65 dirhamų/asm.). Tai 160 000 m² pastatų kompleksas, kuris pastatytas tradiciniame arabų stiliuje. Svečiai gali susipažinti su knygų ir rankraščių rinkiniais apie Emyratų istoriją.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Ekskursija Abu Dabyje.
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Čia viską stato pagrįstai ir brangiai. Tarp Abu Dabio gyventojų pramogų: retų automobilių kolekcionavimas, lenktynės savo „Formulės 1“ trasose, o vietiniai gyventojai taip pat mėgsta plaukioti po Persijos įlanką savo jachtomis. Poilsis Abu Dabyje yra garbingas ir ramus: nėra Dubajaus triukšmo ir eismo kamščių. Ekskursijos metu pamatysime architektūrinį šedevrą, šeštą pagal dydį mečetę pasaulyje - Sheikh Zayed mečetę. Mečetė įspūdinga savo nepriekaištinga architektūra ir baltu kaip sniegas marmuru. Pagal didybę, dydį ir projekto kainą, mečetė yra tarpe didžiausių musulmonų šventyklų. Apsilankysime dešimties kilometrų ilgio krantinėje, kuri buvo paversta parko zona. Ji yra viena didžiausių Vidurio Rytuose. Čia yra žaidimų aikštelės ir restoranai, klubai, kavinės, fontanai, parkai, sodai. Pamatysime prabangų viešbutį „Emirate Palace“. Šio viešbučio puošnumas jus nustebins iki širdies gelmių.

Toliau ekskursinė išvyka į Saadayat salas, kur galėsite aplankyti Luvrą (įėjimo bilietai apmokami papildomai). Luvro muziejus Abu Dabyje atidarytas 2017 m. Apsuptas vandens kanalų su nuostabiu ažūriniu kupolu virš galvos, suteikia jausmą, kad esate atviros jūros viduryje. Muziejuje sukaupta daugiau nei trys šimtai eksponatų: paveikslų, knygų, papuošalų, tarp kurių – ir originalūs Leonardo Da Vinci, Pablo Picasso ir Van Gogho darbai. Taip pat muziejaus teritorija suskirstyta į temines zonas, kuriose yra įvairių kultūrų paminklai. Pietūs ~ 65 dirhamų.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Laisva diena, poilsis prie jūros.
 3. Pageidaujantiems siūlome pervežimą į Jaso salą, kur galėsite aplankyti vandens parką, Ferrari-parką arba Warner Bros. World (papildomas mokestis - 20 €/asm., įėjimo bilietai apmokami papildomai).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Teminis Ferrari parkas yra dirbtinėje Jas saloje. Šiandien jis yra didžiausias uždaras parkas, kurio plotas siekia 200 000 m². Iš viršaus jis atrodo kaip raudonas trikampis, kurio viduryje yra „Ferrari“ logotipas. Parko teritorijoje galima rasti įvairių pramogų, simuliatorių, automobilių modelių ir parduotuvių. Greičiausias kalnelis Žemėje yra čia, per 4,9 sekundes jo greitis pasiekia 240 km/h.

Warner Bros. Abu Dhabi World yra vienas didžiausių pasaulio pramogų parkų, apimantis daugiau nei 150 000 m² ploto. Parko teritorija suskirstyta į skirtingas zonas su atrakcionais,
parduotuvėmis, suvenyrų parduotuvėmis, restoranais ir kavinėmis, skirtos garsiems herojams animacinių filmų, komiksų ir kt.

„YAS Waterworld“ yra didžiulis vandens parkas, kuriame yra daugiau nei 40 skirtingo ilgio ir nuolydžio skaidrių, visų rūšių nusileidimų, baseinai ir atrakcionai, iš kurių kai kurie yra unikalūs ir neturi analogų visame pasaulyje.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Išvykstame į Al Ainą.
 4. Ekskursija po Al Ainą.
 5. Vykstame į viešbutį (Dubajuje/Šardžoje).
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Poilsis.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Al Ain yra ketvirtas pagal dydį miestas Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Įsikūręs Abu Dabio emyratuose. Miestas - oazė, kuri traukia dėmesį savo vaizdingais parkais ir nuostabiais fontanais, esančiais smėlio dykumos viduryje. Pirmą ką mes aplankysime, tai šį nuostabų pastatą - Sheikh Zayed rūmų-muziejų, tai pirmojo Jungtinių Arabų Emyratų valdovo ir įkūrėjo rūmai. Rūmuose keletą kiemų, daug įvairių kambarių ir salių. „Al-Ain“ turi senovinę „Falaj“ drėkinimo sistemą.

Pasirinktinai, už papildomą mokestį (apie 25 dirhamai) galite aplankyti mineralinius šaltinius. Termalinių šaltinių pobūdis yra susijęs su sieros nuosėdomis, kurios atsiranda žemės paviršiuje ugnikalnių išsiveržimų metu. Maudymasis gydomuosiuose šaltiniuose suteikia neįtikėtiną atsinaujinimo galią, išgydo įvairias ligas.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Ekskursinė išvyka „Naujasis Dubajus“.
 3. Laisvas laikas po ekskursijos.
 4. Pageidaujantiems už papildomą mokestį siūlome ekskursinę išvyką „Džipų safaris" (už papildomą 50 €/asm. mokestį).
 5. Apie 23 val. grįžimas į viešbutį.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Dubajus įsikūręs Persijos įlankoje, Dubajaus Emyrato pakrantėje. Tai antras pagal dydį Jungtinių Arabų Emyratų miestas ir pagrindinis traukos centras Artimuosiuose Rytuose. Naujajame Dubajuje Jus stebins dangoraižių didybė, viešbučių prabanga ir nuostabus rytietiškų pastatų žavesys. Ekskursijos metu pamatysime patį prabangiausią viešbutį pasaulyje, viešbutį – burę „Burj Al Arab“, kuris pastatytas saloje, nuo pakrantės nutolusioje 280 metrų. Ekskursiją tęsime Dubajaus Venecijoje. Šis rajonas vadinamas Džiumeira dėka didingų kanalų. Dubajuje, kaip ir Venecijoje, kanalais plaukioja laiveliai. Turėsime galimybę pasigrožėti garsiuoju viešbučiu „Atlantis“. Vėliau vyksime į patį įspūdingiausią Dubajaus rajoną – Dubai Marina. Tai tikras architektūros perlas visame mieste. Išvykos pabaigoje vyksime į „Dubai Mall“ prekybos centrą, turbūt jau numanote, kad jis turi būti kažkuo ypatingas. Taip, tai didžiausias pasaulyje pagal užimamą plotą (50 futbolo aikščių). Jame 1200 parduotuvių, 220 iš jų skirtos aukso dirbiniams, Sega pramogų parkas, vaikų zona, 22 salių kino teatras, milžiniškas 10 mln. litrų jūrų akvariumas, pilnas įspūdingiausių žuvų ir dar daug viso kito.

Pageidaujantiems siūlome „Džipų safarį“ (papildomas mokestis - 50 €/asm.). Geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti! Džipais keliausite smėlėtomis kopomis! Jums taip pat bus suteikta galimybė trumpai pakeliauti dykumų laivais – kupranugariais. Viešėsite dykumos stovykloje, kur galėsite nusifotografuoti persirengę vietinių rūbais. Vietinės moterys visas norinčias papuoš rytietiškais ornamentais, kuriuos išrašys chna dažais. Po sočios vakarienės galėsite ne tik pasigrožėti ugningais rytietiškais šokiais, bet ir patys juose sudalyvauti. Dienos pabaigoje Jūsų laukia fontanų šou šalia aukščiausio Dubajaus pastato Burj Khalifa.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Laisva diena/poilsis prie jūros.
 3. Pageidaujantiems siūlome sudalyvauti krabų medžioklėje (papildomas mokestis – 79 €/asm.).
 4. Nakvynė viešbutyje.

Turėsite unikalią galimybę išbandyti save kaip krabų medžiotoją, pasigrožėti įlankos grožiu žibintų šviesoje ir paragauti krabų mėsos.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Omaną su galimybe pasiplaukioti Indijos vandenyne (papildomas mokestis 79 €/asm. + 19 €/asm. už laivelį).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Tradiciniu arabų laivu mes plauksime palei Indijos vandenyno pakrantę iki Musandamo pusiasalio. Kelionės metu pamatysite mažus žvejų kaimelius, esančius tarp jūros ir kalnų. Sustojimo metu jaukioje lagūnoje turėsite galimybę paplaukioti ir susipažinti su povandenine fauna. Galbūt, jei jums pasiseks - pamatysite delfinus, kurie lydės nardymo metu. Laive Jus vaišins pietumis, arabiška arbata ir kava, taip pat turėsite galimybę pažvejoti.

9 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Laisvas laikas prie jūros arba siūlome ekskursinę išvyką į Fudžeirą (papildomas mokestis 59 € + įėjimo bilietas į paplūdimį + pietūs ~120 dirhamų).
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Pakeliui aplankysime kilimų ir vaisių turgelius. Turguje didžiulis pasirinkimas kilimų (gaminamų įvairiose šalyse), nacionalinių gaminių ir suvenyrų pasirinkimas bei daugybė įvairių vaisių.

Fudžeira - miestas ir emyratas, esantis Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Tai vienas jauniausių emyratų, ilgą laiką buvęs Šardžos dalimi ir tik 1953 m. tapęs savarankišku. Fudžeiros pakrantę skalauja Indijos vandenyno Omano įlanka. Šalia miesto smėlėti paplūdimiai, kalvotos apsauginės zonos, mineralinio vandens šaltiniai ir žaluma. Miestą puošia arabiškų motyvų skulptūrų kompozicijos, fontanai, architektūros paminklai, kaip Al Bidija mečetė, viena seniausių Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Fudžeiros tvirtovė – fortas, įsikūręs pačiame miesto centre ant aukštos kalvos šalia Kasl Roud kelio. Pietausime Sandy Beach hotel & SPA. Laisvu metu galėsite išsimaudyti, pasideginti gražiame Sandy Beach hotel & SPA viešbučio paplūdimyje.

10 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome pervežimą į „Global Village“ ir gėlių parką „Dubai Miracle Garden“- Dubajaus stebuklų sodas (papildomas mokestis 30 €/asm. + papildomai apmokami įėjimo bilietai).
 4. Pervežimas į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Parodų ir pramogų kompleksas „Global Village“ vienija keletą dešimčių paviljonų, kurie demonstruoja ryškiausias pasaulio tautų tradicijas ir pasiekimus, taip pat yra didžiulė koncertų vieta, kurioje vyksta spektakliai, koncertai ir konkursai.

2013 m. Vasario 14 d. Dubajuje atidarytas didžiausias pasaulio gėlių parkas „Dubai Miracle Garden“. Bendras parko plotas viršija 70 000 kvadratinių metrų. Jame yra net 4 kilometrai pėsčiųjų takų. Parke yra daugiau nei 45 mln. įvairių rūšių ir 60 spalvų gėlių.

11 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Ekskursinė išvyka „Senasis Dubajus“.
 3. Laisvas laikas arba pasiplaukiojimas piratų laivu po kanalą jungiantį Persų ir Dubajaus Creek įlankas.
 4. Vykstame į Šardžą.
 5. Ekskursija po Šardžą.
 6. Sugrįžtame į viešbutį.
 7. Poilsis.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Dubajus – įspūdingas miestas, kurį tyrinėti galima be galo. Šiandieną susipažinsite su Senuoju Dubajumi, kuris įsikūręs įlankos pakrantėje „Dubai Creek”. Būtent dabar suprasite koks didžiulis kontrastas tarp Senojo ir Naujojo Dubajaus. Ekskursijos metu apžiūrėsime Dubajaus valdytojo rūmus, pasivaikščiosime senomis Bastakijos rajono gatvelėmis. Vyksime Dubajaus žymiųjų turgų link. Tradiciniais arabiškais laiveliais (papildomai kainuoja ~7 AED) persikelsime į kitą upės pusę, kurios pakrantėse įsikūrę populiariausi Dubajaus aukso, prieskonių, arabiškų rankdarbių, odos ir gardėsių turgūs. Jūs turėsite galimybę įsiamžinti tarp dangoraižių ir vieno iš naujųjų Dubajaus lankytinų vietų fone - milžinišku auksiniu foto rėmeliu, kurio aukštis yra 150 ir plotis - 93 metrai.

Šardža - trečias pagal dydį Emyratas, kultūrinė Artimųjų Rytų sostinė dar vadinama „miestu iš pasakos apie Šecherezadą“. Mieste įkurta 16 muziejų, gerai išsilaikę daugelis senųjų pastatų, senieji kvartalai. Pagrindinėje aikštėje pastatytas vienintelis pasaulyje paminklas švenčiausiai musulmonų knygai – Koranui. Ekskursijos metu aplankysime ir Archeologijos muziejų, „Rožinę“ mečetę, didžiąją Karaliaus Faisalo mečetę. Apsilankysime Islamiškosios civilizacijos muziejuje (įėjimo bilietas ~7 AED) jau prie įėjimo į muziejų jus pasitiks skulptūros, surinktos iš įvairių islamo pasaulio šalių ir charakterizuojančios islamo meną.

12 diena

 1. Ankstyvas išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Pervežimas į oro uostą.
 3. Registracija į skrydį.
 4. Skrydis: Dubajus – Ryga.
 5. Atvykimas į Rygą.

TIK 2024.10.21

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Laisva diena/poilsis prie jūros.
 3. Nakvynė viešbutyje.

13 diena

TIK 2024.10.21

 1. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Pervežimas iš viešbučio į oro uostą.
 3. Registracija į skrydį.
 4. Skrydis: Dubajus – Ryga.
 5. Atvykimas į Rygą.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Ryga - Dubajus - Ryga (AirBaltic).
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (100x50x80 cm).
 • Rankinis bagažas iki 8 kg (55x40x23 cm). + maža rankinė (30x40x10 cm).
 • Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas.
 • 10 nakvynių 4* viešbutyje su pusryčiais (dviviečiuose kambariuose).
 • *TIK 2024.10.21 11 nakvynių 4* viešbutyje su pusryčiais (dviviečiuose kambariuose).
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 349€: Pervežimo paslaugos; Ekskursija po Abu-Dabį ir Sadijato salą; Ekskursija į Al Ainą; Ekskursinė išvyka „Naujasis Dubajus“; Ekskursinė išvyka „Senasis Dubajus“; Ekskursija po Šardžą;
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka į Omaną (papildomai apmokamas laivelis ~ 19 €/asm.) 79€; Džipų safaris 50€; Pervežimas į Gėlių parką „Dubai Miracle Garden” ir „Global Village“ (įėjimo bilietai apmokami papildomai) 30€; Ekskursinė išvyka į Fudžeirą (papildomai apmokami įėjimo bilietai + pietus - 120 AED/asm.). 59€; Krabų medžioklė (vakarienė įskaičiuota) 79€; Pervežimas į Jaso salą 20€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Dubajus, Jungtiniai Arabų Emiratai

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

Apgyvendinimas 4* viešbučiuose (dviviečiuose kambariuose)

nuo 839€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už kambarį taikomas papildomas mokestis 300€

PAGAL UŽKLAUSĄ

Apgyvendinimas 5* viešbutyje – nuo 180 €/asm. (dėl kainos teirautis kelionių organizatoriaus biure).

Galimybė aplankyti Dubajaus rėmus (dėl įėjimo bilietų įsigijimo teirautis biure).

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Turisto mokestis Jungtinių Arabų Emyratų viešbučiuose (mokamas vietoje, pasirinkto viešbučio registratūroje, kainą tikslina kelionės vadovas) - PRIVALOMAS VISIEMS KELIAUTOJAMS.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Įėjimo bilietas į vandens parką "Yas Water World" ~ 60 €/asm.

Įėjimo bilietas į teminį parką "Ferrari World" ~ 72 €/asm.

Įėjimo bilietas į teminį parką "Warner Bros." ~ 72 €/asm.

Įėjimo bilietas į "Luvrą" ~ 15 €/asm.

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

SVARBU! Tik 2024.10.21 + 1 naktis viešbutyje.

Prieš pirkdami bilietus į renginius ar muziejus patys, pasiteiraukite ar tą dieną nėra suplanuota ekskursija, nes programos eiga gali keistis. Pasitaiko atvejų, kai žmonės įsigyja bilietus, bet tądien yra suplanuota ekskursiją.

Ekskursinei kelionei į Abu Dabį moterys ir merginos privalo laikytis šalies tradicijų vilkėdamos nepermatomas ilgas sukneles, sijonus, taip pat prisidengti pečius! Lankant mečetes, reikia dėvėti kojines ir skareles (moterims).

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Ši paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).

Keliautojas pats atsako už reikalavimų išpildymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Taip pat pats atsako už galiojančių įvažiavimo į kitą šalį saugumo reikalavimų laikymąsi! Prašome būti dėmesingais ir nuolat sekti naujausią informaciją!

PALIKITE APŽVALGĄ

0/5
Neįvertintas
Remiantis 0 peržiūros
Puikus
0
Labai geras
0
Vidutinis
0
Prastas
0
Baisus
0
Kuriame 1 - 0 0, viso

Parašyti atsiliepimą

nuo 839,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti