fbpx
from 389,00€
Užsakyti dabar

Kruizas po skandinaviją aplankant Norvegijos Nerėjaus fjordą

Oslas, Norvegija
Neįvertintas
Trukmė

7 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė kruizu po Skandinaviją aplankant Norvegijos Nerėjaus fjordą – tai jūsų šansas atrasti Šiaurės Europos perlus. Savaitę truksiančiame kruize mėgausitės nepakartojamais vaizdais ir kultūriniais nuotykiais.

Kelionė prasideda vidurnaktį iš Lietuvos ir žada nepamirštamą patirtį per Latviją bei Estiją, kol pasieksite Taliną, kur laivas kels burę link Suomijos sostinės Helsinkio. Kruizo metu dalyvausite įspūdingoje ekskursijoje po Helsinki, kurioje susipažinsite su miesto istorija ir architektūra. Vėliau kruizas tęsis iki Stokholmo, Oslo ir galiausiai – įspūdingą Norvegijos Nerėjaus fjordą. Pažintinės kelionės metu pajusite tikrą Skandinavijos žavesį, o kiekviena diena bus pilna naujų atradimų. Pažintinė kelionė laivu neapsiriboja tik lankomomis vietomis – tai taip pat puikus būdas atsipalaiduoti ir mėgautis kelte siūlomomis pramogomis. Nuo pusryčių ant denio iki vakarienės po žvaigždėtu dangumi, kiekviena akimirka šiame kruize bus nepakartojama. Kruizas – tai ne tik patogus būdas keliauti, bet ir puiki proga pamatyti keletą šalių per trumpą laiką. Prabangūs keltai, jaukios kajutės ir aukščiausios klasės aptarnavimas užtikrins, kad jūsų kelionė būtų nepriekaištinga. Nesvarbu, ar ieškote nuotykių, ar norite ramiai praleisti laiką, mūsų kruizas siūlo viską.

Įsitikinkite, kad ši pažintinė kelionė taps vienu ryškiausių jūsų gyvenimo įvykių. Atraskite Skandinavijos grožį, istoriją ir kultūrą – viskas čia, kruize, laukia jūsų!

💥 Mūsų kelionių datos

🌴 2024-07-12 – 2024-07-18 🌴 2024-08-23 – 2024-08-29 🌴  2024-09-19 – 2024-09-25

Kelionės akcentai

 • Ekskursija Stokholme.
 • Ekskursija Helsinkyje.
 • Ekskursija Taline.
 • Ekskursija pėsčiomis Kopenhagoje.
 • Ekskursija Osle.
 • Išvyka į Norvegijos fjordus.
 • Pasiplaukiojimas laiveliu, išvykoje Norvegijos fjordai.

Maršrutas

1 diena

 1. Vidurnaktį/paryčiais išvykimas iš Lietuvos (Vilniaus, Kauno ir Panevėžio).
 2. Kelionė per Latvijos, Estijos teritoriją.
 3. Atvykstame į Talino uostą.
 4. Registracija į keltą plaukiantį į Helsinkį (~12:00 val.).
 5. Atplaukimas į Helsinkį (~14:15 val.).
 6. Ekskursija autobusu ir pėsčiomis po Helsinkio miestą.
 7. Laisvas laikas po ekskursijos.
 8. Vykstame į Turkų (~17:30 val.).
 9. Registracija į keltą plaukiantį į Stokholmą (~20:55 val.).
 10. Pageidaujantiems siūlome vakarienę kelte (papildomas mokestis).
 11. Nakvynė kelto kajutėse.

Ekskursijos metu susipažinsime su XVI amžiuje iškilusiu miestu ir jo lankytinomis vietomis. Kelionę tęsime palei esplanadą – Helsinkio gyventojų ir Suomijos sostinės svečių pamėgta pasivaikščiojimo vieta. Susipažinsime su daugybe Helsinkio paminklų – tiek istorinių, kaip paminklas Janui Sibelijui, Aleksandrui II. Apžvalginės ekskursijos metu grožėsitės unikalios Suomijos sostinės architektūros vaizdais – garsiuoju Senato aikštės ansambliu, parodų rūmais Finlandia, garsiąja bažnyčia uoloje.

2 diena

 1. Pageidaujantiems siūlome pusryčius kelte (papildomas mokestis).
 2. Atplaukiame į Stokholmą (~06:30 val.).
 3. Ekskursija pėsčiomis po Stokholmą.
 4. Vykstame į Oslą.
 5. Įsikūrimas viešbutyje (Oslo apylinkėse).
 6. Nakvynė viešbutyje.

Nuo XIII amžiaus Stokholmas buvo pagrindinis šalies ekonominis centras. Šiandien tai didžiausias Švedijos miestas. Slussen sankryža - sena hidraulinė struktūra, jungianti Milareno ežero akvatoriją su Baltijos jūra. Senamiestis – Gamla stan – Miestas tarp tiltų – istorinis Stokholmo centras. Prieš kelis šimtmečius senamiestis buvo laikomas atskiru miestu, tačiau vėliau tapo istoriniu Stokholmo rajonu. Bajorų asamblėja yra elegantiškas pastatas, apsuptas gerai prižiūrimų sodų. Iki šiol pastatas vis dar naudojamas pagal paskirtį kaip įvairių Švedijos didikų šeimų renginių vieta. Riterių sala – septynių šimtų metų istoriją turinti sala, kurioje stovi Riddarholmschurkan bažnyčia, ji laikoma vienu seniausių miesto paminklų, o centrinė aikštė pavadinta Stokholmo įkūrėjo Birger Jarl vardu. Nuo Milareno ežero krantinės atsiveria nuostabus vaizdas į Stokholmo rotušę – vieną pagrindinių miesto turistų traukos centrų, Švedijos sostinės simbolį.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Fiordų regioną (papildomas mokestis 60 €/asm. + laivelio bilietas).
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Nakvynė viešbutyje.

Norvegija. Būtent čia stūkso nuostabūs kriokliai, nuleidžiantys tonas krištolo skaidrumo vandens į upes ir įlankas, ir būtent čia turistai gali mėgautis nuostabiais aplinkinių kalnų viršūnėse išsidėsčiusių ledynų blizgučiais. Aplankę šias nuostabias vietas stačia galva pasinersite į legendų ir pasakų pasaulį apie trolius ir senovės vikingus – drąsius karius ir jūreivius, kurie kadaise buvo viso Europos žemyno perkūnija. Ledo žemė, poliarinės šviesos. Tikriausiai čia gimsta tik vikingai ir valkirijos, kurie nieko nebijo: šaltis, neįžengiami miškai, atšiauri šiaurinė gamta.

Tačiau pagrindinė šios šalies atrakcija, be abejo, yra Norvegijos fiordai! Turistai iš viso pasaulio čia atvyksta metai iš metų! Išties Norvegijoje yra žinomų fiordų, kurie net yra įtraukti į UNESCO gamtos paveldo sąrašą, vienas iš jų – Nerėjaus fjord, kuris yra Vakarų Norvegijoje, fiordo regiono širdyje.

Visą Norvegijos gamtos grožį ir didybę galima pilnai patirti keliaujant vandeniu. O kelionė laivu iš vaizdingo ir patrauklaus Flåm miestelio, esančio prie Aurlands - fiordo, į Gudvangen kaimą, esantį ant Nerėjaus - fiordo, leis jums mėgautis klasikiniu Norvegijos vaizdu, aukštomis uolomis su sniegu, viršūnės su kepuraitėmis, lygus skaidriausių vandenų paviršius.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursija po Oslą.
 4. Antroje dienos pusėje vykstame į Helsingborgą.
 5. Įsikūrimas tranzitiniame viešbutyje (Švedijoje).
 6. Nakvynė viešbutyje.

Oslas yra vaizdingo 100 kilometrų ilgio Oslofjordo pradžioje, tačiau miestas apima ne tik jame esančią žemyninę dalį, bet ir 40 salų, kurių kiekviena gali užburti savo meniškumu. Šis miestas unikalus ir ne tik tuo, kad yra Norvegijos sostinė. Čia, senoviniame mieste, maišosi neseniai iškilę modernūs pastatai su istorinėmis vietomis, o gražios kalvos dera su miškais ir salomis. Pietietiško karščio čia nerasite, o visa Norvegija, tiesą sakant, nėra deganti šalis. Tačiau miestas sužavės savo spontaniškumu, tyrumu ir malonia ramybės bei harmonijos atmosfera.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame link Helsingborgo uosto.
 4. Registracija į reisinį keltą: Helsingborgas – Helsingoras (Danija) – Helsingborgas (papildomas mokestis – 15 €/asm.).
 5. Atvykstame į Daniją (Helsingoras).
 6. Vykstame prie Kronborgo pilies (apžiūrėsime iš išorės).
 7. Vykstame į Kopenhagą.
 8. Ekskursija pėsčiomis po Kopenhagą (papildomai apmokami viešojo transporto bilietai ~ 10 €/asm.).
 9. Vykstame atgal į Helsingoro uostą.
 10. Reisiniu keltu grįžtame į Švediją (Helsingborgas).
 11. Vykstame link Stokholmo.
 12. Įsikūrimas viešbutyje (Švedijoje).
 13. Nakvynė viešbutyje.

Kronborgo pilis - pagrindinė Helsingoro (Elsinoro) atrakcija, saugoma UNESCO. Pilis išpopuliarėjo garsaus dramaturgo Williamo Shakespeare'o dėka. Būtent šią vietą jis aprašė savo garsiojoje pjesėje „Hamletas“.

Kopenhagos miestas – Danijos širdis, išvertus iš danų kalbos „prekybininkų uostas“. Būtent čia senovėje iš visur buvo pristatomos pačios įvairiausios prekės, ir čia pirkliai iš užjūrio šalių sudarė pirmuosius sandorius su danais. Šis miestas, vienas seniausių Europoje, yra gana nedidelis, išsidėstęs dviejose salose – Zelandijos ir Amagerio.

Ekskursijos metu pamatysite visas žymiausias lankytinas vietas: nuostabų Danijos parlamento pastatą – Kristjansborgą, didingus Karalienės Margaret rūmus - Amalienborg, paminklą vyskupui Absalonui - miesto įkūrėjui, Nyhav kvartalas (arba Naujasis uostas), Marmurinė bažnyčią ir Göfyon fontaną, didžiojo pasakotojo Anderseno namus, ir, žinoma, garsiąją skulptūrą tapusia Danijos simboliu – Undinėlė ir kitas šio paslaptingo miesto vietas.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Toliau vykstame link Stokholmo.
 4. Atvykstame į Stokholmo uostą.
 5. Registracija į keltą plaukiantį į Taliną (~17:30 val.).
 6. Pageidaujantiems siūlome vakarienę kelte (papildomas mokestis).
 7. Nakvynė kelto kajutėse.

7 diena

 1. Pageidaujantiems siūlome pusryčius kelte (papildomas mokestis).
 2. Atplaukiame į Taliną (~10:15 val.).
 3. Ekskursija po Talino senamiestį.
 4. Vykstame link Lietuvos.
 5. Sugrįžtame vėlai vakare/naktį.

Ekskursija pėsčiomis po Talino senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: siauros akmenimis grįstos gatvelės, įspūdinga miesto siena, gynybiniai bokštai – Storoji Margarita, Ilgasis Hermanas, Rotušės aikštė, gildijos – persmelkti viduramžių dvasia, kuri paverčia senąjį Taliną tikrai unikaliu visiems senovės mylėtojams.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Kelionė autobusu.
 • Kelto bilietai: Talinas - Helsinkis.
 • 1 nakvynė kelte (keturvietėse B klasės kajutėse) Turku – Stokholmas.
 • 1 nakvynė kelte (keturvietėse B klasės kajutėse) Stokholmas – Talinas.
 • 4 nakvynės 3* viešbučiuose be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 189€: Ekskursija Stokholme; Ekskursija Helsinkyje; Ekskursija Taline; Ekskursija pėsčiomis Kopenhagoje (papildomai apmokami viešojo transporto bilietai ~10 €); Ekskursija Osle; Pervežimo paslaugos; Pusryčiai viešbutyje.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Išvyka į Norvegijos fjordus (suaugusiems) 60€; Išvyka į Norvegijos fjordus (vaikams iki 12 metų) 45€; Bilietas pasiplaukiojimui laiveliu išvykoje Norvegijos fjordai suaugusiam 60€; Bilietas pasiplaukiojimui laiveliu išvykoje Norvegijos fjordai vaikams iki 12 metų 40€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Oslas, Norvegija

DUK ....

GALIMA PASIRINKTI

Priemokos už kajutes, kaina nurodyta į abi puses (dėl kajutės KLASĖS keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą):

TIK 2024.05.14, 2024.06.04 ir 2024.09.19

Klasė

Vienvietė

Dvivietė

Trivietė

Keturvietė

B

140€

60€

30€

Įeina į kainą

A

190€

90€

60€

45€

TIK 2024.07.12 ir 2024.08.23

Klasė

Vienvietė

Dvivietė

Trivietė

Keturvietė

B

230€

100€

65€

Įeina į kainą

A

320€

150€

100€

75€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 140€

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 40€

Viena vakarienė kelte: Turku - Stokholmas

Suaugusiam

Vaikui 12-17 metų

Vaikui 6-11 metų

41€

15€

13€

Vieni pusryčiai kelte: Turku - Stokholmas

Suaugusiam

Vaikui 12-17 metų

Vaikui 6-11 metų

16€

8€

5€

Viena vakarienė kelte: Stokholmas - Talinas

Suaugusiam

Vaikui 12-17 metų

Vaikui 6-11 metų

41€

19€

15€

Vieni pusryčiai kelte: Stokholmas - Talinas

Suaugusiam

Vaikui 12-17 metų

Vaikui 6-11 metų

19€

9€

7€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Privalomas transporto-kelių mokestis - 5 €/asm.

SVARBI INFORMACIJA

DĖMESIO! Kelionės be ekskursijų paketo vietų skaičius yra ribotas! Teirautis kelionių organizatoriaus biure.

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).

Keliautojas pats atsako už reikalavimų išpildymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Taip pat pats atsako už galiojančių įvažiavimo į kitą šalį saugumo reikalavimų laikymąsi! Prašome būti dėmesingais ir nuolat sekti naujausią informaciją!

nuo 389,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti