fbpx
from 1.499,00€
Užsakyti dabar

Brazilija su poilsiu prie jūros 15 d. (Buzios) skrydis iš Rygos

Rio de Žaneiras, Brazilija
Neįvertintas
Trukmė

15 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Egzotinė-poilsinė kelionė į Braziliją – tai unikalus šansas patirti gyvenimo nuotykį, kuris išliks jūsų atmintyje amžiams. Leiskite šiai egzotinei kelionei tapti pirmuoju puslapiu jūsų nuostabių patirčių knygoje. Brazilija, šalis, kurioje kiekvienas kampelis alsuoja įspūdinga kultūra, spalvinga gamta ir nepamirštamais nuotykiais, pasitinka keliautojus atvira širdimi ir siūlo neišdildomus įspūdžius.

Egzotinė kelionė leis jums pasinerti į Brazilijos kultūrą, iš arti pamatyti jos istorines ir natūralias grožybes, o poilsinės kelionės dalis suteiks progą atsipalaiduoti ant baltų smėlio paplūdimių, mėgautis skaidraus vandens oazėmis ir atrasti žavingą Brazilijos pakrantę. Jūsų laukia 11 nakvynių komfortiškuose viešbučiuose, kurie įsikūrę patraukliausiose Brazilijos vietose, praturtintos kvapą gniaužiančiomis ekskursijomis po San Paulą ir Rio de Žaneirą. Poilsis prie jūros, Buzios miestelyje, žada idiliškus atostogų momentus, kurie suteiks ne tik atsipalaidavimą poilsio zonose, bet ir kvies tyrinėti žavias vietines kavines bei mėgautis vandens sporto malonumais. Tai ne vien tik egzotinė-poilsinė kelionė; tai – nepakartojama patirtis, kurios metu susipažinsite su Brazilijos kultūros ir gamtos stebuklais, pailsėsite ir atgaivinsite kūną bei dvasią šioje stulbinančioje šalyje. Nusileiskite nuo kasdienių rūpesčių kalnelio ir patirkite begalinį malonumą, kurį garantuoja egzotinė-poilsinė kelionė į Braziliją. Jūsų laukia neeilinė galimybė praturtinti savo gyvenimą spalvingais nuotykiais.

Nenuostabu, kad ši poilsinė kelionė į Braziliją taps jūsų įsimintiniausia atostogų patirtimi. Nepraleiskite progos ir įsigykite šią kelionę į Braziliją jau dabar!

💥 Mūsų kelionių datos

Kelionės į Braziliją išvykimo data – 2024-10-13 / Sugrįžimo data – 2024-10-27 diena. Skrydis: Ryga – Stambulas – San Paulas – Stambulas – Ryga (Turkish Airlines)

Kelionės akcentai

 • Ekskursija po San Paulą.
 • Ekskursija po Rio de Žaneirą (I dalis).
 • Ekskursija po Rio de Žaneirą (II dalis).
 • Vakarinė ekskursija po Rio de Žaneirą.
 • Ekskursinė išvyka į Niteroi.
 • Ekskursinė išvyka į Petropolį.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Ryga – Stambulas.
 4. Pervežimas į viešbutį.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į oro uostą.
 4. Registracija į skrydį.
 5. Skrydis: Stambulas – San Paulas.
 6. Atvykimas į San Paulą.
 7. Pervežimas į viešbutį.
 8. Įsikūrimas viešbutyje.
 9. Poilsis.
 10. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Apžvalginė ekskursija po San Paulą.
 4. Laisvas laikas po ekskursijos.
 5. Vykstame į Rio de Žaneirą.
 6. Atvykstame į Rio de Žaneirą.
 7. Įsikūrimas viešbutyje.
 8. Poilsis.
 9. Nakvynė viešbutyje.

San Paulas - kultūros ir Brazilijos sostinė. Miestas, esantis tarp atogrąžų miškų. San Paulo architektūra unikaliai derina senovines katedras ir pastatus su moderniausiais dangoraižiais, pagamintais iš stiklo ir betono.

Ekskursijos metu pamatysime taip vadinamą Betmeno kampelį – populiariausią gatvės menininkų susibūrimo vietą, savivaldybės teatrą, katedrą, taip pat pasivaikščiosime viena pagrindinių miesto gatvių – Avenida Paulista. Paulistos alėjos ilgis – 2,8 km, plotis – apie 85 metrai, pažymėtina, kad ji buvo atidaryta XIX amžiaus pabaigoje plečiant miestą. Aplankysime Šv. Benedikto vienuolyną, o ryški ir įsimintina mūsų pasivaikščiojimo pabaiga bus apsilankymas apžvalgos aikštelėje, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į miestą.

Laisvas laikas, galimybė papietauti (vidutinė kaina ~7-15 USD), toliau vyksime autobusu į Rio de Žaneirą. Pakeliui galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais ir žavingais gido pasakojimais apie šalį ir miestą.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursija po Rio de Žaneirą (I dalis).
 3. Laisvas laikas po ekskursijos.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Rio de Žaneiras - Brazilijos širdis, šis miestas teisingai ilgą laiką buvo laikomas grožio sostine ir turizmo centru Pietų Amerikoje. „Dievas sukūrė pasaulį per šešias dienas, o septintą dieną jis sukūrė Rio de Žaneirą“ - taip sako brazilai apie savo gimtąjį miestą.

Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime Atpirkėjo Kristaus statulą ant Korkovado kalno (710 m), pakilsime į statulą funikulieriumi per Tijuca mišką, kuris yra vienas didžiausių miesto miškų pasaulyje (papildomas mokestis ~ 35 €/asm., APMOKAMA IŠ ANKSTO).

Toliau mums pasiseks pamatyti ir nufotografuoti freską „Etnicities“ – vieną didžiausių pasaulyje graffiti, sukurtą gatvės meno menininko Eduardo Cobros. Sienoje „Etnicities“ pavaizduoti penki veidai simbolizuoja penkis olimpinius žiedus ir penkis žemės žemynus. Grafitti puošia sieną prie Rio de Žaneiro uosto, netoli Olimpinio bulvaro. Paveikslo aukštis – 15,5 m, plotas – 3000 m2. Įdomu, kad graffiti sukurti Eduardo Cobra panaudojo 100 galonų dažų ir 3,5 tūkst. aerozolinių dažų balionėlių.

Pravažiuosime per visus vaizdingus miesto paplūdimius (Flamengo, Botafogo ir kitus), sustosime legendiniame stadione „Maracana“, Brazilijos futbolo Mekoje. Toliau aplankysime Sambadromą, kur Rio vyksta gatvių procesijos, paradai ir garsūs Brazilijos karnavalai.

Ekskursijos metu turėsime laisvo laiko papietauti (vidutinė pietų kaina ~7-15 USD) ir nusipirkti suvenyrų.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursija po Rio de Žaneirą (II dalis).
 3. Laisvas laikas po ekskursijos.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursijos metu lynų keltuvais kilsime ant Cukraus galvos kalno (papildomas mokestis ~ 160 realų (~32 USD)/asm.), kur susipažinsime su Rio de Žaneiro įkūrimo vieta.

Cukraus galva (Pão de Açúcar) - maždaug 396 m aukščio kalnas, iškilęs virš Guanabaros įlankos. Nuo kalno viršaus atsiveria nuostabus vaizdas į jūros kraštovaizdį ir auksinį smėlį, taip pat garsiąją Kristaus statulą. Toliau vyksime į istorinį Rio centrą, kur susipažinsime su pagrindinėmis miesto vietomis: Katedra, lapkričio 15 aikšte, Celarono laiptais - visame pasaulyje garsiu Čilės menininku Jorge Selaronu ir spalvingomis plytelėmis bei mozaikomis. Paskui grožėsimės Lapos arka, pirmaisiais imperatoriškaisiais rūmais, Šv. Benedikto vienuolynu.

Ekskursijos metu turėsite laisvo laiko pietums (vidutinė pietų kaina ~7-15 USD).

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Vakare vykstame į ekskursinę išvyką „Vakarinis Rio de Žaneiras“.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Tyrinėdami vakarinį Rio, pamatysime garsiausią miesto saulėlydį iš Arpoador kyšulio, Kopakabanos ir Ipanemos paplūdimių kampelius. Sužinosite apie Rio de Žaneiro legendas ir namus su vaiduokliais bei aplankysime tradiciškiausią sambos šokių vietą - Pedra do Sal, kurioje Rio de Žaneiro gyventojai šoka, dainuoja ir gerbia nacionalinę kultūrą, kviesdami turistus išbandyti vietinį gėrimą - kaiperinha.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Petropolį (papildomas mokestis - 45 €/asm.).
 4. Po ekskursijos laisvas laikas.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Petropolis - miestas, kuris teisėtai turi „imperatoriškojo Brazilijos miesto“ titulą, nes kadaise Petropolyje buvo įsikūrusi Brazilijos imperatorių rezidencija. Ją 1843 m. kovo 16 d. įkūrė Petras II kaip vasaros rezidenciją ir gavo savo įkūrėjo, ilsisinčio miesto katedroje, vardą, pažymėtina, kad Brazilijos imperijos karūna saugoma vietos muziejuje. XIX amžiaus pabaigoje Petropolis buvo populiariausias Brazilijos elitos kurortas. Ekskursijos metu pamatysime Imperatoriaus rūmus, kuriuose kadaise gyveno Brazilijos aukštuomenės atstovai ir rengdavo priėmimus, Palacio Quintandinha, XX amžiuje žinomus kaip pagrindinis Rio kazino, katedrą, aviatoriaus Santos Dumont muziejų ir „septynių klaidų“ namą.

Laisvas laikas, galimybė papietauti (vidutinė pietų kaina ~7-15 USD).

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Buziosą ~200 km.
 4. Įsikūrimas viešbutyje.
 5. Poilsis (Atlanto vandenyno pakrantėje).
 6. Nakvynė viešbutyje.

Buzios kurortas yra įsikūręs 130 km į šiaurę nuo Rio de Žaneiro. Klimatas šiame kurortiniame mieste sausas, beveik Viduržemio jūros. Kadangi žiemos čia praktiškai nėra, „Buzios“ yra pasiruošęs priimti svečius ištisus metus, 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Šis Brazilijos kurortas visame pasaulyje išgarsėjo daugiausia aktorės Brigitte Bardot dėka. 1964 metais ją į Buzios pakvietė jos draugas Bobas Zaguri. Nustebusi šio kaimo grožio ir ramybės, kartą pasakė: „Jei šioje žemėje yra rojus, vadinasi, tai Buzios! Šiais laikais Buzios teisėtai tapo pasaulio elitos ir menininkų atostogų vieta. Tai nenuostabu, nes Buzios turistus pasitinka auksiniai paplūdimiai ir rami švelnios turkio spalvos jūra su skaidriu vandeniu. Vėsi Atlanto srovė supjaustė salą į dešimtis mažų įlankėlių, todėl atsirado antrasis Buzios pavadinimas – Tūkstančio veidų kyšulys.

Nuostabiuose vietiniuose paplūdimiuose galėsite ne tik degintis, bet ir užsiimti įvairiomis vandens sporto pramogomis, įskaitant nardymą, buriavimą, banglenčių sportą, vandens slides ir daug daugiau. Šiame kurortiniame miestelyje gausu jaukių gatvės kavinių, prabangių restoranų ir parduotuvių.

9 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena prie jūros.
 3. Nakvynė viešbutyje.

10 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena prie jūros.
 3. Nakvynė viešbutyje.

11 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena prie jūros.
 3. Nakvynė viešbutyje.

12 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į miestą Niteroi.
 4. Ekskursija po miestą.
 5. Laisvas laikas po ekskursijos.
 6. Vykstame į viešbutį.
 7. Įsikūrimas viešbutyje.
 8. Poilsis.
 9. Nakvynė viešbutyje.

Šis miestas gali pasigirti daugybe lankytinų vietų ir gamtos grožybių. Ekskursijos metu aplankysime vietinį žuvų turgų, pasigrožėsime įlankos vaizdais. Aplankysime dabartinį karinį Santa Kruzo fortą, kuris saugoja Rio de Žaneirą nuo XVII a. Pamatysime modernaus meno muziejų, pastatytą architekto Oskaro Niemeyerio kaip skraidančią lėkštę. Taip pat pravažiuosime garsųjį tiltą, jungiantį Rio ir Niteroi - didžiausią gelžbetoninę konstrukciją pietiniame pusrutulyje, tilto ilgis net 13 km.

13 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į San Paulo.
 4. Pervežimas į San Paulo oro uostą.

Sustojimo metu turėsite galimybę papietauti (vidutinė pietų kaina ~7-15 USD).

14 diena

 1. Atvykstame į Stambulą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: San Paulas – Stambulas.
 4. Atvykstame į Stambulą.
 5. *Pervežimas ir nakvynė viešbutyje (už papildomą mokestį, PAGAL UŽKLAUSĄ).

15 diena

 1. Skrydis: Stambulas – Ryga.
 2. Atvykstame į Rygą.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Ryga - Stambulas - San Paulas - Stambulas - Ryga (Turkish Airlines)
 • Rankinis bagažas iki 8 kg
 • Registruotas bagažas iki 23 kg
 • 1 nakvynė 3* viešbutyje Stambule be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • 11 nakvynių 3* viešbučiuose Brazilijoje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 399€: Ekskursija po San Paulą; Ekskursija po Rio de Žaneirą (I dalis); Ekskursija po Rio de Žaneirą (II dalis); Vakarinė ekskursija po Rio de Žaneirą; Ekskursinė išvyka į Niteroi; Pervežimo paslaugos; Kelionės vadovo paslaugos.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka į Petropolį 45€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Rio de Žaneiras, Brazilija

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 1499€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 420€

Pusryčiai viešbučiuose (neperkant ekskursijų paketo) 120€

Fiksuota vieta autobuse 15€

Kilimas funikulieriumi prie Jėzaus Kristaus skulptūros (APMOKAMA IŠ ANKSTO) - apie 35€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Kilimas lynų keltuvu į Cukraus galvos kalną ~ 160 realų/asm. (~ 32 USD)

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

nuo 1.499,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti