from 399,00€
Užsakyti dabar

Kroatija – Juodkalnija – Albanija (skrydis iš Vilniaus su Airbaltic) Lietuvių kalba!!!

Dubrovikas, Kroatija
Neįvertintas
Trukmė

8 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Lietuvių kalba

Apžvalga

Pasiilgote nuotykių? Atraskite pažintinę kelionę lėktuvu į Kroatijos ir Juodkalnijos stebuklus! Ši pažintinė kelionė lėktuvu prasideda nuo Vilniaus oro uosto, kurio ribose jausite kelionės pradžios jaudulį. Skrydis į Dubrovniką, šį pasakų karalystę miestą, pirmąją kelionės stotelę, kuri atvers duris į neįtikėtiną gotikos, renesanso ir baroko meno pasaulį. Keliaujant lėktuvu į Juodkalniją, Jūsų lauks Budva Riviera – regionas, kuris yra kaip rojus žemeje.

Įsikūrę jaukiuose apartamentuose, galėsite mėgautis ramybės ir poilsio akimirkomis. Mūsų kelionės programa – tai nuolatinis malonių atradimų srautas. Vieną dieną lepinsitės saulės voniomis prie Viduržemio jūros, kitą – tyrinėsite UNESCO paveldo objektus, tokius kaip Kotoro įlanka. Kiekviena kelionės diena atneš kažką ypatingo: nuo šiuolaikinio Tivato iki kalnuose įsikūrusių Negušio delikatesų. Ši pažintinė kelionė neapsiriboja vien lankymusi įspūdinguose miestuose. Jūsų laukia ir nuotykių: ekskursinės išvykos į kanjonus, Durmitoro nacionalinį parką, kuriame grožėsitės Juoduoju ežeru – tikru gamtos perlu. Nepraleiskite galimybės aplankyti Albanijos Škodros miesto, kuris žavi savo istorija ir kultūros įvairove. Tai kelionė, kurioje kiekviena diena yra pilna stebuklų ir naujų atradimų. Savo kelionės pabaigoje, grįždami lėktuvu į Vilnių, jausitės lyg sugrįžę iš svajonių atostogų.

Nepaleiskite šios progos įsigyti pažintinę kelionę lėktuvu, kuri pakeis Jūsų požiūrį į pasaulį!

Mūsų kelionių datos

2024-07-30 – 2024-08-06
2024-08-13 – 2024-08-20
2024-08-20 – 2024-08-27
2024-09-03 – 2024-09-10
2024-09-17 – 2024-09-24

Kelionės akcentai

 • Ekskursinė išvyka „Kotoro įlanka“.
 • Ekskursinė išvyka „Juodkalnijos turas“.
 • Ekskursinį išvyka „Kanjonai + Nacionalinis Durmitoro parkas“.
 • Ekskursija Dubrovnike.
 • Ekskursinė išvyka į Albaniją.
 • Ekskursinė išvyka prie Skadaro ežero.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Vilniaus oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Vilnius – Dubrovnikas.
 4. Atskridimas į Kroatiją.
 5. Ekskursija po Dubrovniko miestą (įvyks pirmą arba paskutinę kelionės dieną, priklausomai nuo skrydžių laikų).
 6. Vykstame į Juodkalniją (~100 km).
 7. Atvykstame į apartamentus Budva Riviera regione.
 8. Įsikūrimas apartamentuose.
 9. Poilsis.
 10. Nakvynė apartamentuose.

Dubrovnikas – miestas, apsuptas storomis gynybinėmis sienomis, kurios išliko beveik nepakitusios iki mūsų dienų. Gotika, renesansas ir barokas paliko gilius pėdsakus miesto architektūroje, tad tiek gynybinės sienos, tiek stilių samplaika Dubrovnikui suteikia savotišką pasakų karalystės dvasią. Pats miestas – gyvas: prie įtvirtinimų žaidžia vaikai, siaurose gatvėse džiūsta rūbai, o pagyvenę gyventojai ramiai žvejoja.

Miestas dažnai tampa savotiška dekoracija – fonu kino filmams: jis dažnai gali atstoti tiek viduramžių miestą, tiek fantastinių, išgalvotų pasaulių dalį.

2 diena

 1. Poilsis prie jūros.
 2. Antroje dienos pusėje siūlome ekskursinę išvyką į Kotoro įlanką.
 3. Laisvas laikas.
 4. Po ekskursijos grįžtame į apartamentus.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė apartamentuose.

Kotoro įlanka – pats vaizdingiausias Juodkalnijos kampelis. Jūs susipažinsite su nuostabiais Viduržemio jūros miesteliais. Kotoras įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą kaip miestas turintis bene geriausiai išsilaikiusį viduramžių senamiestį šioje Europos dalyje. Miestą valdė skirtingos imperijų, tačiau didžiausią įtaką architektūrai turėjo Venecijos respublika, valdžiusi Kotorą nuo XV a. iki XVII a. (papildomai apmokami įėjimo bilietai ~ 8 €/asm. ir turistinis mokestis – 1 €/asm.).

Perastas įkurtas dar ilyrų, kurie čia gyveno prieš slavus. Tai miestas – muziejus, kuris suklestėjo 17-18 amžiuose. Dvarai ir bažnyčios pastatytos Venecijietiško baroko stiliumi. Nuo Perasto atsiveria nepakartojama panorama į visą Kotoro įlanką.

Tivatas – šiuolaikinis miestas su puikia krantine. Viename iš priemiesčių Porto Montenegro Jūs galėsite pasigrožėti sniego baltumo jachtomis nuo mažiausių iki didžiausių liuks klasės. Antros tokios vietos Adrijos pakrantėje nerasite.

3 diena

 1. Ekskursinė išvyka „Juodkalnijos turas“.
 2. Laisvas laikas.
 3. Po ekskursijos grįžtame į apartamentus.
 4. Poilsis prie jūros.
 5. Nakvynė apartamentuose.

Ekskursija prasidės kalnų keliu Budva-Cetinė; nuo apžvalgos aikštelės Jūs galėsite stebėti kiekvieną Budvos Rivjeros miestelį. Atvykę į Cetinę pateksite į kitą klimato zoną – miestelis yra išsidėstęs 900 metrų virš jūros lygio, tad Jūsų nekamuos karštis ir turistų srautai. Šis miestas – tai Juodkalnijos kultūros sostinė, lankydamiesi čia galėsite susipažinti su kadaise regione gyvavusios mažos, bet didžios, įstrigusios kalnuose kunigaikštystės istorija (papildomai apmokamas turistinis mokestis - 1 €/asm.).

Pakeliui aplankysime Lipos urvą – garsiausią Juodkalnijos karstinį urvą (papildomai apmokamas įėjimo bilietas: suaugusiems - 15 €/asm., vaikams 5-15 metų - 9 €/asm. ir vaikams iki 5 metų - 2 €/asm.). Atkreipiame dėmesį, kad urve oro temperatūra siekia ~14°C, todėl vykstant į ekskursiją siūlome pasiimti šiltus drabužius.

Cetinė – miestelis, prisiglaudęs kalnų papėdėje. Pageidaujantys galės apsilankyti Karaliaus Nikolo muziejuje (įėjimo bilietus apmoka patys keliautojai), kuriame yra puikiai išsaugotas karalių rūmų interjeras su baldais, indais, paveikslais, asmeniniais karalių daiktais, kitų Europos monarchų dovanomis ir t.t. Cetinėje taip pat aplankysime ir Šv. Petro ortodoksų vienuolyną, kuriame yra saugoma neįkainojama relikvija – Šv. Jono Krikštytojo dešinioji ranka.

Tęsiant ekskursiją turėsite galimybę pakilti dar aukščiau į kalnus – į Negušio miestelį, dažnai laikomu Juodkalnijos monarchų lopšiu, o šiandien neretai tituluojamu ir kaip delikatesų sostine. Čia galėsite pasimėgauti gaiviu kalnų oru ir nepakartojama miestelio panorama.

Laisvu laiku turėsite galimybę paragauti tiek vietinės gamybos delikatesus, tiek vyną bei rakiją (papildomas mokestis - 15 €/asm.).

4 diena

 1. Ekskursinė išvyka į kanjonus ir Durmitoro nacionalinį parką (papildomai apmokami įėjimo bilietas į parką ~5 € ir vienolyną ~ 3 €).
 2. Laisvas laikas.
 3. Po ekskursijos grįžtame į apartamentus.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė apartamentuose.

Šiaurinė Juodkalnija – tai aukštų kalnų, švarių upių ir stačių tarpeklių kraštas.

Moračo upės kanjonas gilus ir uolėtas, o virš galvos kabo rieduliai. Taro upės slėnis lygesnis ir žalesnis, nors kalnai čia aukštesni. Tai pats giliausias kanjonas Europoje ir antras pagal gylį pasaulyje. Būtent per jį nutiestas garsusis Džurdževičiaus tiltas, kitaip dar vadinamas Tiltų karalius (tilto aukštis 172 m.). Nuo jo atsiveria puikūs vaizdas į upės slėnį. Upės vanduo toks skaidrus, kad vadinamas vandens ašara. Pakeliui galėsite gėrėtis vienuolynais, kurių sienas puošia senovinės freskos, ir reliktiniais miškais. Prie upės įsikūrusiuose restoranuose Jums pasiūlys šviežio kepto upėtakio ir kitų tautinių patiekalų (papildomai apmokamas įėjimo bilietas ~ 2 €/asm. ir turistinis mokestis – 1 €/asm.).

Kelionės pabaigoje pasieksite Durmitoro nacionalinį parką (papildomai apmokamas įėjimo bilietas - 5 €/asm.). Tai nepaliestos žmogaus gamtos kampelis. Pagrindinis objektas – Juodasis ežeras. Jis susideda iš dviejų ežeriukų, sujungtų tarpusavyje upokšniu, todėl vietiniai jį dažnai vadina ,,kalnų akimis“. Vaikštant po šį parką sunku patikėti, kad esi 1500 m. virš jūros lygio.

5 diena

 1. Laisva diena.
 2. Nakvynė apartamentuose.

6 diena

 1. Poilsis prie jūros.
 2. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Albaniją (papildomas mokestis 50 €/asm.).
 3. Sugrįžtame į apartamentus.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė apartamentuose.

Pravažiavę pasų kontrolę, keliaujame į Škodrą.

Škodra - tai seniausias miestas, įkurtas 6a. pr. Kr. Jame gyvena 120 000 gyventojų ir laikomas trečiu miestu pagal dydį Albanijoje. Aplankysime Rozafos tvirtovę, kuri pastatyta 4a. pr. Kr. Ir yra viena iš dviejų didžiausių tvirtovių Albanijoje. Taip pat užeisime į Romos katalikų Šv. Stefano bažnyčią. Lankysimės kaukių gamykloje, kur per metus pagaminama apie 20 000 kaukių ir 80% iš jų eksportuojamos į Veneciją. Pasivaikščiosime siauromis miesto gatvelėmis, apstatytomis 2-3 aukštų 18a. namukais. Patyrinėję maldos namus, suprasime, kad Albanijoje puikiai sutaria musulmonai, stačiatikiai ir katalikai (papildomai apmokami įėjimo bilietai ~ 10 €/asm.).

Apsilankymas Venecijos kaukių gamykloje (Venice Art Mask Factory) (papildomai apmokamas įėjimo bilietas 3 €/asm.).
Išvykai į Albaniją įėjimo bilietams reikia turėti ~ 10,50 €/asm.

7 diena

 1. Poilsis prie jūros.
 2. Antroje dienos pusėje siūlome ekskursinę išvyką prie Skadaro ežero ir pasiplaukiojimą laivu (papildomas mokestis – 25 € + Nacionalinio parko mokestis ~5 €).
 3. Siūlome pietus (papildomas mokestis – 10 €)
 4. Sugrįžtame į apartamentus.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė apartamentuose.

8 diena

 1. Ryte išsiregistravimas iš apartamentų.
 2. Vykstame į Kroatiją.
 3. Ekskursija po Dubrovniko miestą (įvyks pirmą arba paskutinę kelionės dieną, priklausomai nuo skrydžių laikų).
 4. Vykstame link oro uosto.
 5. Registracija į skrydį.
 6. Skrydis: Dubrovnikas – Vilnius.
 7. Atskridimas į Vilnių.

Dubrovnikas – miestas, apsuptas storomis gynybinėmis sienomis, kurios išliko beveik nepakitusios iki mūsų dienų. Gotika, renesansas ir barokas paliko gilius pėdsakus miesto architektūroje, tad tiek gynybinės sienos, tiek stilių samplaika Dubrovnikui suteikia savotišką pasakų karalystės dvasią. Pats miestas – gyvas: prie įtvirtinimų žaidžia vaikai, siaurose gatvėse džiūsta rūbai, o pagyvenę gyventojai ramiai žvejoja.

Miestas dažnai tampa savotiška dekoracija – fonu kino filmams: jis dažnai gali atstoti tiek viduramžių miestą, tiek fantastinių, išgalvotų pasaulių dalį.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Lėktuvo bilietai: Vilnius – Dubrovnikas – Vilnius (AirBaltic).
 • Bagažas: registruotas iki 23 kg + rankinis iki 8 kg.
 • 7 nakvynės apartamentuose Budvos Rivjeroje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Vieta turistinės klasės autobuse.

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 189€: Ekskursinė išvyka „Kotoro įlanka“; Ekskursinė išvyka „Juodkalnijos turas“; Ekskursinį išvyka „Kanjonai + Nacionalinis Durmitoro parkas“ (įėjimo bilietą ~5 €/asm. apmoka pats keliautojas); Ekskursija Dubrovnike (įvyks pirmą arba paskutinę kelionės dieną, priklausomai nuo skrydžių laikų); Pervežimo paslaugos; Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas; Kelionės vadovo paslaugos.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka į Albaniją 50€; Ekskursinė išvyka prie Skadaro ežero + Nacionalinio parko mokestis ~5 € 25€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Dubrovikas, Kroatija

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

Apgyvendinimas apartamentuose (dviviečiuose kambariuose)

nuo 449€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet bus už kambarį bus taikomas papildomas mokestis 140€

Pietūs (ekskursinės išvykos dieną prie Skadaro ežero) 10€

PAGAL UŽKLAUSĄ

Apgyvendinimas 3*K5 apartamentuose (nuo 2 iki 3 asmenų) – nuo 200 €/asm.

Apgyvendinimas 4*Adok apartamentuose (nuo 2 iki 5 asmenų) – nuo 400 €/už kambarį.

Apgyvendinimas 4*GRAND PALAZZO apartamentuose (nuo 2 iki 3 asmenų) – nuo 200 €/asm.

Apgyvendinimas 4*Hotel Premier viešbutyje su pusryčiais – nuo 300 €/asm.

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už kambarį 4* Adok apartamentuose bus taikomas papildomas mokestis - nuo 400 €/asm.

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už kambarį 4* GRAND PALAZZO apartamentuose bus taikomas papildomas mokestis - nuo 280 €/asm.

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už kambarį 3* K5 apartamentuose bus taikomas papildomas mokestis - nuo 150 €/asm.

7 pusryčių paketas (TIK 4* ADOK arba GRAND PALAZZO apartamentuose) – nuo 50 €/asm.

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Privalomas turisto mokestis Juodkalnijoje ~ 1,5 €/asm./diena; vaikams 2-11 metų imtinai ~ 0,50 €/asm./už diena; vaikams iki 2 metų - nemokamai

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia lietuvių kalba arba su vertimu į lietuvių kalbą!

Tikslią informaciją, išvykimo vietą ir laiką atsiųsime Jūsų pateiktu elektroniniu paštu, 1-2 dienos iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

nuo 399,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti