fbpx
from 299,00€
Užsakyti dabar

Paryžius – Berlynas – Amsterdamas (autobusu) grupė iš Lietuvos!

Paryžius, Prancūzija
Neįvertintas
Trukmė

8 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Lietuvių kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė autobusu į Paryžių, Berlyną, Amsterdamą – tai ne tik kelionė po Europos širdį, bet ir neįkainojama patirtis, įvyniota į prabangos ir istorijos skraistę.

Kelionės pradžioje, palikę Lietuvos sostinę, įsimesite į nuotykių verpetą, kuris vingiuoja per Lenkijos teritorijas, tarsi atskleisdamas naujus horizontus kiekviename posūkyje. Atvykus į Berlyną, jūsų lauks ne tik apgyvendinimas viešbutyje, bet ir pažintinė kelionė per istoriją, kurioje Berlynas atsiveria kaip knyga – nuo Reichstago ir Vyriausybės kvartalo iki Brandenburgo vartų, Holokausto memorialo, grandiozinių Berlyno katedrų ir „Muziejų salos”.

Kelionė tęsis link Paryžiaus, kur, praleidus naktį autobuse, atsibusite meilės ir meno mieste. Paryžius – tai ne tik Eifelio bokštas ar Triumfo arka, bet ir gyvas meno ir kultūros pulsas, kurį jausite kiekviename kvartale, kiekvienoje gatvėje. Turėsite progą pasiplaukioti Senos upe, leistis į pėsčiųjų ekskursijas, kurių metu aplankysite Santarvės aikštę, Tiuilri parką, Luvrą ir daugybę kitų lankytinų vietų.

Iš Paryžiaus kelionė veda į Belgiją, Briuselį, kuris žavi savo istorine Didžiąja aikšte ir gotikine rotuše. O Amsterdamas – tai paskutinis kelionės taškas, kuriame galėsite išgirsti istorijas apie kanalus, Karališkuosius rūmus, Senąją ir Naująją bažnyčią. Ši kelionė – tai ne tik autobuso langų prošvaistė, tai – kultūrinis paveldas, gyvos istorijos pamokos, kurių metu pamatysite ir pajusite Europos dvasią.

Nepraleiskite progos – kelionė autobusu, tai patogumas ir nepakartojamos patirtys, kurias garantuoja ši pažintinė kelionė. Įsigykite savo bilietą jau šiandien ir leiskitės į nuotykį, kuris taps ryškiausiu prisiminimu jūsų gyvenime!

💥 Mūsų kelionių datos

🌴 2024-05-16 – 2024-05-23
🌴 2024-06-20 – 2024-06-27
🌴 2024-07-04 – 2024-07-11
🌴 2024-08-22 – 2024-08-29
🌴 2024-09-19 – 2024-09-26

Kelionės akcentai

 • Apžvalginė ekskursija Berlyne.
 • Apžvalginė ekskursija autobusu po Paryžių.
 • Apžvalginė ekskursija po Briuselį.
 • Pervežimas į Versalį.
 • Ekskursinė išvyka į Fontenblo pilį.
 • Ekskursija „Vakarinis Paryžius“.
 • Pasiplaukiojimas laiveliu Senos upe.
 • Ekskursija pėsčiomis po Amsterdamą.
 • Pasiplaukiojimas laiveliu Amsterdamo kanalais.
 • Ekskursija pėsčiomis po Lodzės miestą.

Maršrutas

1 diena

 1. Išvykimas iš Lietuvos (Vilnius ir Kauno).
 2. Kelionė per Lenkijos teritoriją.
 3. Apgyvendinimas viešbutyje.
 4. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Vykstame link Berlyno.
 3. Į Berlyno centrą vykstame viešuoju transportu (viešojo transporto bilietai neįskaičiuoti, kaina ~3 €/bilietas).
 4. Berlyne praleidžiame 9 val.
 5. Apžvalginė ekskursija po Berlyną.
 6. Laisvas laikas Berlyne.
 7. Kelionė link Paryžiaus.
 8. Naktis autobuse.

Autobusas neįvažiuoja į miesto centrą. Į miesto centrą vyksime viešuoju transportu (~ 3 €/vienas bilietas).

Susitikimą su Berlynu pradėsime nuo Reichstago ir Vyriausybės kvartalo. Tada vyksime prie Brandenburgo vartų – pagrindinio istorinio miesto simbolio. Holokausto memoriale pagerbsime totalitarinės praeities aukų atminimą. Pamatysime Grand Hotel Adlon, esantį šalia Menų akademijos ir modernių ambasados pastatų. Tęsime pažintį su Berlynu XVII–XVIII a., valdant Frydrichui Didžiajam ir jo pirmtakams. Aplankysime gražiausią Berlyno aikštę Gendarmenmart su didingu architektūriniu kompleksu ir pagrindine sostinės koncertų sale, pasivaikščiosime garsiąja Unter den Linden gatve, pamatysime Karališkąją operą, Humboldto universitetą, katalikų Šv. Jadvygos bažnyčią, neįprastą paminklą žuvusiems pasauliniuose karuose. Toliau „Muziejų saloje“ sužinosime, kur ir kada prasidėjo Berlynas, kokie pasaulio kultūros lobiai saugomi Senajame ir Naujajame muziejuose bei didingajame Pergamone, grožėsimės grandiozine Berlyno katedra. Ekskursiją baigsime pagrindinėje istorinėje Rytų Berlyno aikštėje Alexanderplatz, kur yra seniausia Berlyne veikianti Marienkirche bažnyčia, Raudonoji rotušė, Neptūno fontanas ir televizijos bokštas – pretenzingiausias socialistinio laikotarpio pastatas. Čia, aikštės teritorijoje, dar VDR laikais susiformavo didžiausia Berlyne transporto ir prekybos infrastruktūra.

Laisvu laiku turėsite galimybę savarankiškai susipažinti su Berlyno muziejais, apsilankyti Berlyno zoologijos sode, nusipirkti suvenyrų, paragauti skanių vokiškų dešrų ir alaus, pasivaikščioti po naujas fantastinės modernios architektūros ir neįprasto dizaino zonas.

3 diena

 1. Ryte padarysime kavos pertraukėlę, galėsite išgerti kavos ir užkąsti.
 2. Atvykstame į Paryžių.
 3. Apžvalginė ekskursija autobusu po Paryžių.
 4. Pageidaujantiems siūlome pasiplaukiojimą laiveliais Senos upe (papildomas mokestis - 15 €/asm.).
 5. Vykstame į viešbutį (Paryžiaus apylinkėse).
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Laisvas laikas.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursijos metu susipažinsime su tokiais Paryžiaus lankytinais objektais kaip: Triumfo arka, Eifelio bokštas, Eliziejaus laukai, Dideli ir maži rūmai, Aleksandro III tiltas, Esplanade „Hôtel des Invalides“. „Istorinė Paryžiaus ašis“ – Santarvės aikštė, Tiuilri parkas ir Luvras. Sitė sala - Paryžiaus lopšys, kuriame yra Notre-Dame de Paris katedra ir pirmoji Prancūzijos karalių rezidencija – Konsjeržeri pilis. Važiuosime per Lotynų kvartalą, apžiūrėsime Panteoną, Sorbonos ir Liuksemburgo sodus.

Mūsų pėsčiųjų ekskursijos maršrutas eis prospektais ir bulvarais, tarp puikių XVII – XIX amžiaus pastatų. Erų simboliai – Vandomo aikštė ir Garnier Opera.

Pageidaujantiems siūlome leistis į romantišką kelionę laivu Senos upe (papildomas mokestis -15 €/asm., pasiplaukiojimo trukmė ~ 1 val.). Iš vandens atsiveria nuostabūs vaizdai į Paryžiaus krantines. Turėsite galimybę priartėti prie Eifelio bokšto, praplaukti po garsiausiais tiltais, apiplauksite Sitės salą ir apžiūrėsite Notre Dame katedrą iš visų pusių.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka į Fontenblo pilį (papildomai apmokami įėjimo bilietai ~ 18 €/asm.).
 3. Pervežimas į Versalį.
 4. Pageidaujantys galės apsilankyti Versalio rūmuose (papildomas mokestis ~20 € + apsilankymas Versalio soduose – nuo 10 €).
 5. Sugrįžtame į Paryžių.
 6. Pageidaujantiems siūlome paragauti prancūzų virtuvę Lotynų kvartale tikrame prancūzų restorane su vaizdu į Notre-Dame de Paris katedrą (papildomas mokestis - 25 €/asm./grupinis meniu!).
 7. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę programą „Vakarinis Paryžius“ (papildomas mokestis – 25 €/asm.).
 8. Vėlai vakare grįžtame į viešbutį.
 9. Nakvynė viešbutyje.

Pilių ir muziejų lankymo diena.

Aplankysime garsiąją Fontenblo pilį (papildomas mokestis, įėjimo bilietas ir audio gidas įskaičiuoti į kainą ~ 18 €/asm.), kuri buvo pastatyta XII a. Fontenblo pilis - viena mėgstamiausių Prancūzijos karalių rezidencijų. Už unikalų meninių stilių derinį, pravarde „Prancūzų architektūros Abėcėle“. Pilis garsėja originaliais Renesanso interjerais, paveikslų ir dekoratyvinės dailės objektų kolekcija, kurią sukūrė geriausi Prancūzijos ir Italijos meistrai. Ovalus kiemas, puikus parkas su gražiomis skulptūromis, fontanais ir tvenkiniais, nukels Jus į istorinių knygų ir filmų atmosferą.

Pervežimas į Versalį - garsiausią karališkąją rezidenciją pasaulyje. Rūmų ir parko kompleksas, kurį užsakė „saulės karalius“ Liudvikas XIV, tapo etalonu visų Europos XVII – XVIII amžių monarchams. Tai „galantiško amžiaus“ malonės ir prancūzų absoliutizmo galios įsikūnijimas. Versalis yra antras lankomiausias muziejus Prancūzijoje ir visame pasaulyje. Turėsite galimybę savarankiškai aplankyti rūmus (papildomas mokestis ~ 20 €/asm., įėjimo bilietas ir audio gidas įskaičiuoti į kainą), ir Versalio sodus (bilietai apmokami papildomai - nuo 10 €) arba savarankišką pasivaikščioti po miestą, visai netoli muziejaus. Grįžimas į Paryžių.

Pageidaujantys, turės galimybę savarankiškai apsilankyti Luvro muziejuje (įėjimo bilietai yra užsakomi ir perkami savarankiškai).

Luvras – ne tik architektūros paminklas, Prancūzijos karalių rūmai, bet ir vienas žinomiausių muziejų pasaulyje. Jame sukaupta turtingiausia įvairių eksponatų kolekcija. Čia galite rasti Asirijos rūmų bareljefų, Egipto paveikslų ir daug daugiau.

Pageidaujantiems siūlome ekskursiją „Vakarinis Paryžius“ (papildomas mokestis – 25 €/asm.).

Vakare miestas atrodo visai kitaip nei dienos metu. Pajusite lengvumo, neveiklumo ir flirto atmosferą, kurią apsuptas Paryžius. Važiuosime nuostabiais didingais bulvarais, matysime kabaretus, teatrus ir mėgstamiausias paryžiečių atostogų vietas. Mes įvertinsime visus architektūros pranašumus, kuriuos pabrėžia apšvietimas. Užkilsime į Monmartro kalvą, kur iš 130 metrų aukščio atsiveria geriausias vaizdas į miestą. Monmartras vadinamas „Paryžiaus siela“. Tai rajonas, turintis ypatingą energiją ir koloritą, kuriame šalia egzistuoja senovės aikštės, krikščionių šventovės ir bohemos institucijos. Siauros gatvės ir status Monmartro laiptai prisimena menininkus, rašytojus ir dailininkus, kurie tapo kelių kartų stabais. Tarp kurių: Tulūza-Lautrecas, Gauguinas, Renoiras, Modigliani, Picasso, Delilah.

Vakarienė autentiškame prancūzų restorane įsikūrusiame legendiniame Lotynų kvartale su vaizdu į Notre Dame katedrą (grupinis meniu, papildomas mokestis ~ 25 €/asm.).

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursija parfumerijos muziejuje Fragonard.
 4. Laisvas laikas.
 5. Antros dienos pusėje išvykimas link Briuselio.
 6. Vakare atvykstame į Briuselį.
 7. Ekskursija pėsčiomis po Briuselį.
 8. Laisvas laikas.
 9. Vykstame į tranzitinį viešbutį.
 10. Įsikūrimas viešbutyje.
 11. Nakvynė viešbutyje.

Netoli Grand Operos Scribe gatvėje esantis Fragonard kvepalų muziejus yra neabejotinai garsiausias kvepalų muziejus pasaulyje. Tai tikrai unikalus Paryžiaus lankytinas objektas, kuris užtikrintai užima pagrindinę vietą tarp tokių šedevrų kaip Versalis ir Luvras. Tačiau tai ne tik garsus kvapų muziejus, bet ir didžiausias grožio centras.

Antroje dienos pusėje išvykstame į Belgiją.

Vakarinė ekskursija pėsčiomis po istorinį Briuselio centrą. Briuselyje gausu lankytinų vietų, tarp kurių ypatingą vietą užima Briuselio miesto „širdis“ ir gražiausia Europoje – Didžioji aikštė, apsupta XVII a. pastatais. Kiekvienas turi savo pavadinimą ir kiekvienas priklausė konkrečiai gildijai. Šioje aikštėje yra gotikinės architektūros šedevras – miesto rotušė, kurioje dabar yra miesto savivaldybė, o viršuje – 90 metrų sargybos bokštas su arkangelo Mykolo, Briuselio globėjo statula. Būtent Briuselyje stovi garsusis fontanas - statula „Besišlapinantis berniukas“. Taip pat reikia pažymėti, kad Briuselyje yra seniausia neorenesanso prekybos pasažas Europoje - Šv. Huberto, atidarytas karaliaus Leopoldo I 1847 m., jame įsikūrė brangios parduotuvės ir jaukios kavinės.

Galėsite paragauti ir įsigyti garsiųjų belgiškų vaflių ir šokolado, taip pat pasigrožėsite vietinių audėjų ir nėrinių gamintojų gaminiais kuriais garsėja ši šalis, nes Briuselis – estetų, romantikų ir gurmanų miestas.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Amsterdamą.
 4. Atvykstame į Amsterdamą.
 5. Pageidaujantiems siūlome ekskursiją pėsčiomis po Amsterdamą (papildomas mokestis 10 €/asm. įvyks susirinkus 25 asmenų grupei).
 6. Pageidaujantiems siūlome pasiplaukioti laiveliu Amsterdamo kanalais (papildomas mokestis 20 €/asm.).
 7. Vykstame link Lenkijos.
 8. Naktis autobuse.

Olandai garsėja savo pagarba istorijai, o Amsterdamo centras liudija tokį pagarbų požiūrį. Pro šviesias šiuolaikines gatveles aiškiai matomas unikalus, savitas viduramžių miestas. Sužinosite įdomių Amsterdamo istorijų ir legendų, Amsterdamo sukūrimo versijų ir miesto raidos istorijos. Apžvalginė ekskursija apima visas pagrindines Amsterdamo lankytinas vietas, tokias kaip Karališkieji rūmai, Naujoji ir Senoji bažnyčia, Berlage birža, Centrinė stotis, Kinų kvartalas ir Šv. Olofo koplyčia, seserų Beguine kiemas ir seniausi Amsterdamo namai bei kiti. Amsterdamas visame pasaulyje garsėja daugybe kanalų.

7 diena

 1. Atvykstame į Lenkiją.
 2. Pageidaujantiems siūlome ekskursija pėsčiomis po Lodzės miestą (papildomas mokestis – 15 €/asm.).
 3. Įsikūrimas viešbutyje.
 4. Laisvas laikas/poilsis.
 5. Nakvyne viešbutyje.

Lodzė - industrinio stiliaus ir žavios istorijos miestas, apgriuvę pastatai ir modernios atmosferinės vietos. Išvertus iš lenkų kalbos, Lodzė reiškia „valtis“: juk anksčiau čia tekėjo daug upių, kurių dabar neįmanoma pamatyti – jos pasislėpusios po žeme. Paviršiuje išliko gamyklos, XIX amžiaus pastatai, skulptūros, parkai, rūmai, vilos, „graffiti“ ir net Žvaigždžių alėja.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Kelionė per Lenkijos teritoriją.
 3. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Kelionė autobusu
 • 5 nakvynės 3* viešbučiuose be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 99€: Apžvalginė ekskursija Berlyne; Apžvalginė ekskursija autobusu po Paryžių; Apžvalginė ekskursija po Briuselį; Pervežimas į Versalį (papildomai apmokami įėjimo bilietai); Ekskursinė išvyka į Fontenblo pilį; Pervežimas į Amsterdamą; Kelionės vadovo paslaugos (lietuvių kalba); Pusryčiai viešbučiuose; Pervežimo paslaugos.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursija „Vakarinis Paryžius“ 25€; Pasiplaukiojimas laiveliu Senos upe 15€; Ekskursija pėsčiomis po Amsterdamą 10€; Pasiplaukiojimas laiveliu Amsterdamo kanalais 20€; Ekskursija pėsčiomis po Lodzės miestą 15€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Paryžius, Prancūzija

DUK ....

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 120€

Priemoka už vienvietį kambarį Paryžiuje (2 nakvynės, nes nėra galimybės gyventi triviečiame kambaryje) - nuo 40€

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 60€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Vakarienė autentiškame prancūzų restorane ~ 25 €/asm. (grupinis meniu)

Įėjimo bilietai į Versalio rūmus ~20 €/asm.

Įėjimo bilietai į Fontenblo pilį ~ 18 €/asm.

Turisto mokestis Amsterdame ~ 2 €/asm.

Turisto mokestis viešbučiuose ~ 3 €/asm./naktis.

Įvažiavimo į Paryžių mokestis ~ 10 €/asm.

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas (lydintis visos kelionės metu) informaciją pateikia lietuvių kalba!

Visos ekskursijos vedamos lietuvių kalba arba su vertimu į lietuvių kalbą!

Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

SVARBU! Pervežimas autobusu/mikroautobusu iš Panevėžio organizuojamas tik susirinkus daugiau nei 8 keliautojams, susirinkus mažesnei keliautojų grupei jums bus nupirkti tarpmiestinio autobuso bilietai (pirmyn/atgal) ir iki pagrindinio autobuso (Vilniaus/Kauno) vyksite tarpmiestiniu autobusu.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

nuo 299,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti