fbpx
from 479,00€
Užsakyti dabar

Šiaurės Italija. Turinas – Milanas + Gardos, Madžeros ir Komos ežeras (iš Vilniaus arba Rygos)

Milanas, Italija
Neįvertintas
Trukmė

8 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė į šiaurės Italiją – tai ne tik nuostabi galimybė patirti kultūrinį ir istorinį šio regiono turtingumą, bet ir idealus pasirinkimas ieškantiems kokybiškų atostogų.

Kelionė prasideda skrydžiu iš Vilniaus ar Rygos į Bergamo, kurio senamiestis žavi senovinės architektūros grožiu ir turtinga istorija. Čia gimė ir kūrė daugybė žinomų menininkų, o miesto panorama atveria nuostabius Alpių ir Padano lygumų vaizdus. Toliau kelionės maršrutas veda į Madžorės ežerą, kuris garsėja savo neįtikėtinu grožiu ir istorine reikšme. Čia galėsite pasigrožėti Pescatori, Bella ir Madre salomis, kurios stebina savo prabanga ir istoriniais pastatais. Ekskursija į Turiną ir vynuogynų lankymą leis patirti tikrąją Italijos vyno kultūrą, o laisvomis dienomis galėsite pasimėgauti įspūdingais Gardos ežero vaizdais arba pasiduoti Milano mados ir kultūros vilionėms kur atostogų dvasia lydės kiekvieną jūsų žinksnį.

Kiekviena kelionės diena suteikia galimybę atrasti naujus, įsimintinus vaizdus ir patirtis, tačiau tai – tik nedidelė dalis visų įspūdžių, kurie laukia jūsų šioje pažintinėje kelionėje. Ši kelionė – puiki galimybė atsitraukti nuo kasdienybės ir pasinerti į tikrą Italijos grožį ir kultūrinį paveldą.

Nepaleiskite progos – įsigykite šią kelionę dabar ir leiskitės į nuotykių ir atradimų kupinas atostogas!

💥 Mūsų kelionių datos

🌴 2024-04-02 – 2024-04-09
🌴 2024-05-07 – 2024-05-14
🌴 2024-05-28 – 2024-06-04
🌴 2024-06-25 – 2024-07-02
🌴 2024-07-23 – 2024-07-30
🌴  2024-08-13 – 2024-08-20
🌴 2024-09-17 – 2024-09-24

Kelionės akcentai

 • Ekskursija po Bergamo.
 • Ekskursinė išvyka prie Madžorės ežero.
 • Ekskursinė išvyka į Turiną ir vynuogynų lankymas.
 • Ekskursinė išvyka „Pjačencos pilys“.
 • Ekskursija po Milaną.
 • Ekskursinė išvyka "Gardos ežeras".
 • Ekskursinė išvyka prie Komo ežero.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Vilniaus arba Rygos oro uostą.
 2. Skrydis: Vilnius - Bergamo (Milanas) arba Ryga - Bergamo (Milanas).
 3. Vykstame į Bergamo.
 4. Ekskursija po Bergamo.
 5. Pervežimas į viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Poilsis.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Bergamas - unikalus miestas, turintis turtingą šimtmečių istoriją. Čia gimė daug žinomų kompozitorių, architektų, generolų ir menininkų. Čia galėsite vienu metu mėgautis Italijos Alpių ir Padano lygumos vaizdais. Tai romėniškas ir keltiškas šaknis turintis miestas, kurio dėka buvo išsaugoti pastarųjų 2500 metų istoriniai paminklai. Be to, Bergamo miestas taip pat žinomas dėl savo sėkmingų šilko gamintojų ir prekybininkų. Dėl to čia buvo pastatyta daug prabangių rūmų, katedrų ir miesto aikščių.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka prie Madžorės ežero.
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Madžorės ežeras yra mažiau žinomas tarp savo kolegų. Nors būtent šis ežeras vadinamas ir verčiamas kaip „Didžiausias“. Ežeras esantis iš karto dviejose valstybėse: Italijoje ir Šveicarijoje. Būtent čia yra vietos, įkvėpusios didžiuosius rašytojus ir poetus.

Būtent ant šio ežero kranto Ernestas Hemingvėjus parašė savo pirmąjį romaną „Atsisveikinimas su ginklais“ ir būtent ant jo krantų atsiskleidžia šio kūrinio siužetas.

Tačiau svarbiausia, kad būtent šis ežeras ir pasipuošia garsiausiomis ežerų salomis Italijoje: Pescatori sala, Bella ir Madre. Pirmasis iš jų žinomas dėl autentiškų kvartalų ir restoranų. Antrieji – dėl Borromeo šeimos rūmų ir neįtikėtino interjero. Kadaise čia lankėsi Napoleonas su žmona Josephine, Benito Mussolini ir kt. Pamatysime abi šias salas. Pasiplaukiosime laiveliu ir mėgausimės vandens panoramomis (papildomas mokestis – ~ 20 €/asm., apmokama kelionės metu). Turėsime laiko pietums, Bellos salos muziejaus lankymui ir, žinoma, laiko spalvingoms nuotraukoms.

Aplankę dvi salas plauksime laivu į kurortinį aristokratų iš Pjemonto miestą ir tuo pačiu į Italijos ilgamečių miestą. Būtent čia gyveno ir mirė visame pasaulyje žinoma italė Emma Morano, sulaukusi net 117 metų.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka į Turiną ir vynuogynų lankymas.
 3. Pageidaujantiems siūlome degustaciją + pietus už papildomą mokestį - 30 €/asm. (apmokama kelionės metu).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Nedaug žmonių žino, kad Turinas - pirmoji šiuolaikinės Italijos sostinė. Aplink šį miestą susikūrė moderni valstybė. Ir tai yra tikroji valstybės sostinė.

Čia yra nuostabių alėjų su rūmais ir šventyklomis. Turtingos aikštės, papuoštos paminklais, atskleidžiančiais Italijos istorijos puslapius. Čia yra didingos Po upės krantinė – ilgiausia Italijoje.

Bet svarbiausia, kad Turinas, be to, yra viena iš svarbiausių religinių vietų mūsų planetoje, nes būtent čia saugoma tokia relikvija kaip „Turino drobulė“ ir mes galėsime aplankyti šventyklą, kurioje ji paslėpta.

Turinas taip pat yra Pjemonto regiono sostinė, kuri savo ruožtu garsėja savo karališkaisiais vynais. Čia gimė pirmieji puikūs šalies vynai ir būtent čia pirmą kartą pasirodė pirmieji šalies putojantys vynai. Pagrindinis – neprilygstamas „Asti“.

Antrosios ekskursijos dalies metu važiuosime per brangiausius Italijos vynuogynus, kuriuose gimsta garsioji Nebbiolo vynuogių veislė. Mūsų laukia unikalus apsilankymas miestelyje, uždarytame nuo smalsių akių. Mus pasitiks šeimyninėje vyninėje, pajusime Italijos žemdirbystės dvasią ir ragausime ne tik vynus, bet ir tradiciškiausius šių vietų patiekalus Degustacija su pietumis (papildomas mokestis – 30 €/asm., apmokama kelionės metu).

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką prie Komo ežero (papildomas mokestis 50 €/asm. + ~15 € kelto bilietas).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Pamatyti šį ežerą reiškia pamatyti garsiausių mūsų planetos atstovų: Madonos, Schumacherio, George'o Clooney, Valentino buveinę – tai tik trumpas žvaigždžių sąrašas, kurie savo poilsiui nuo aktyvios veiklos pasirinko būtent šias vietas. Jau nuo romėnų laikų čia įsikūrė patricijų vilos, tam įtakos turi ir gamtos grožis, ir klimatas.

Per šimtmečius čia formavosi jaukūs, mieli miesteliai, žinomi tiek savo vilomis ir sodais, tiek žvejybos tradicijomis.

Pasivaikščiosime gražiausių ežero miestelių krantinėmis. Pažvelgsime į šventyklas su neįtikėtinai turtingu paveldu – ikonomis, statulomis ir mozaikomis.
Turėsime laisvo laiko susipažinti su šių vietų gastronominėmis ypatybėmis.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka „Pjačencos pilys“.
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Gastronomai visame pasaulyje vadina Parmigiano-Reggiano sūrį „sūrių karaliumi“. O mes turėsime unikalią galimybę ne tik paragauti šio sūrio, bet ir pamatyti šio Italijos žemės ūkio šedevro gamybos ir brandinimo vietą. Be to, galėsime degustuoti tokius vietinius patiekalus kaip Parmos kumpis ir geriausias saliamis Italijoje – iš Fellino. Degustacija su apsilankymu sūrio gamykloje (papildomas mokestis – nuo 20 €/asm.).

Šios vietos garsėja ne tik maistu, bet ir pilimis. Visoje Europoje nėra reikšmingesnės pilies teritorijos už tą, kuri yra aplink Pjačencos miestą. Čia yra beveik 50 pilių, iš kurių daugelis žinomos dėl savo 1000 metų istorijos.

Pasivaikščiosime su jumis po miestelį, įtrauktą į gražiausių istorinių Italijos miestų sąrašą. Čia surinkta visa šios šalies istorija - nuo romaninės katedros, iki viduramžių komunos pastato, iki senovinių pilių, jau nekalbant apie jaukias viduramžių gatveles ir nepamirštamas panoramas.

Kelionės pabaigoje aplankysime visomis prasmėmis unikalų kampelį. Visas viduramžių amatininkų miestas, sukurtas vieno iš senovės italų Visconti šeimos nario prašymu. Čia galima pamatyti ne tik „idealų miestą“ XIV-XV a., bet ir tai, kaip tais laikais vyko gyvenimas. Unikalios dirbtuvės, parduotuvės ir, svarbiausia - pati atmosfera.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursija po Milaną (papildomai apmokamas įvažiavimo mokestis ~ 5 €/asm.).
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Milanas - įspūdingais istorijos paminklais nustebins tuos, kurie iš jo tikisi tik modernių pastatų ir aukštųjų technologijų. Sforzesco pilis, kurioje dirbo Leonardo da Vinci, Duomos katedra, kurioje saugoma svarbiausia krikščioniškojo pasaulio relikvija – viena iš Viešpaties kryžiaus vinių; garsusis La Scala teatras – visa tai miestas kruopščiai išsaugojo savo svečiams. Be istorinio paveldo, Milane yra svarbiausias Europos ekonominis centras, mieste vyksta 2015 m. Pasaulinė paroda ir kasmetiniai aukštosios mados sezonai. Milanas – miestas, kuriame rasite visus Italijos turtus: istoriją, meną, puikią virtuvę ir madingas parduotuves.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka „Gardos ežeras“.
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Daugelis šį ežerą vadina gražiausiu visoje Europoje. Ir sunku su tuo nesutikti – čia galima išvysti Toskaną primenančias kalvas ir iki 2000 metrų aukščio kalnus, primenančius Norvegijos fiordus ir stebuklingus ežerų miestelius, kurių kiekvienas turi savo istoriją.

Kai kuriems Gardos ežeras yra Europos Baikalas, ir tai nenuostabu – nes jis yra vienas švariausių mūsų planetoje. Jo pakrantėse nėra nei vienos gamyklos, be to, žvejyba čia praktiškai uždrausta.

Tačiau patiems italams Gardos ežeras yra spalvingų įspūdžių skrynia. Čia sujungti trys Italijos regionai: Venetas, Lombardija ir Trentino Alto Adidžė.

Mūsų laukia nuostabus pasinėrimas į šių vietų grožį. Ekskursiją pradėsime nuo šiaurinės ežero dalies – labiau primenančios Norvegijos fiordus. Aplankysime vieną populiariausių Šiaurės Italijos miestelių – Malcesine su neįtikėtina tvirtove, kylančia virš viso ežero. Pamatysime miestą, nuo kurio prasideda viduramžių laisvųjų Italijos miestų istorija. Panoraminiu laivu plauksime per pusę ežero (papildomas mokestis ~ 20 €/asm.). Pamatysime didžiausią Šiaurės Italijos archeologinę zoną – Villa Catullus, pamatysime vietą, kur gimsta vienas vertingiausių terminių šaltinių Italijoje. Pažvelgsime į šiuolaikinių patricijų vilas ir skirsime laisvo laiko maudynėms.

8 diena

 1. Anksti ryte išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Vykstame į oro uostą.
 3. Registracija į skrydį.
 4. Skrydis: Bergamo (Milanas) - Vilnius arba Bergamo (Milanas) - Ryga.
 5. Atvykimas į Vilniaus ar Rygos oro uostą.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydis: Vilnius - Bergamo (Milanas) - Vilnius arba Ryga - Bergamo (Milanas) - Ryga
 • Rankinis bagažas (matmenys:40x20x25cm)
 • 7 nakvynės 3* viešbutyje be 6 pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 189€: Pervežimo paslaugos kelionės metu; Ekskursija po Bergamo; Ekskursinė išvyka prie Madžorės ežero; Ekskursinė išvyka į Turiną ir vynuogynų lankymas; Ekskursinė išvyka „Pjačencos pilys“; Ekskursija po Milaną (papildomai apmokamas įvažiavimo mokestis ~ 5 €/asm.); Ekskursinė išvyka "Gardos ežeras"; Pusryčiai viešbutyje.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Degustacija + pietūs 30€; Kelto bilietas (privalomas mokestis išvykos metu prie Komo ežero) 15€; Ekskursinė išvyka prie Komo ežero (papildomai apmokamas kelto bilietas ~15 €/asm.) 50€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Milanas, Italija

DUK ....

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 180€ Registruotas bagažas iki 10 kg (pirmyn) - nuo 35€ Registruotas bagažas iki 20 kg (pirmyn) - nuo 50€ Registruotas bagažas iki 10 kg (atgal) - nuo 35€ Registruotas bagažas iki 20 kg (atgal) -nuo 50€ Rankinis bagažas iki 10 kg (PRIORITY), matmenys: 55x40x20 cm (pirmyn) - nuo 25€ Rankinis bagažas iki 10 kg (PRIORITY), matmenys: 55x40x20 cm (atgal) - nuo 25€

PAPILDOMAI APMOKAMA

Ausinukai ekskursijų metu (pageidaujant)

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus. Turisto mokestis Italijoje ~2 €/naktis/asm.

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba! Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios. Kelionės vadovas gali keisti programos eigą. Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami. Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko. „Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

nuo 479,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti