fbpx
from 2.123,00€
Užsakyti dabar

Kelionė į Australiją (skrydis iš Rygos su Lufthansa)

Singapūras
Neįvertintas
Trukmė

14 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Kelionė į Australija į Singapūro miestą kuris užima 2 vietą pasaulyje pagal saugumą ir 1 vietą pagal miesto apželdinimą. Singapūro miestas džiugina akį savo grynumu, grožiu ir puošnumu.

Singapūro mieste pamatysite: Raffles viešbutį, prekybos ir laisvalaikio centrą „Suntec city“, kuriame turistus traukia „turtų“ fontanas. Taip pat etninius kvartalus: kinų kvartalą (China town), Singapūro upės krantinę, Merlion parką su vaizdu į Marina Bay sand įlanką.

Ekskursijos metu aplankysime Melburno miestą, kuris yra antras pagal dydį Australijos miestas.
Sidnėjaus miestą – kuris įsikūręs gražios įlankos vaizdingame krante, kupiname ryškių spalvų ir natūralaus grožio ir yra vienas didžiausių miestų pasaulyje, autobusu ir pėsčiomis aplankysime Australijos laukinės gamtos parką, kur galėsime pamaitinti kengūras ir nusifotografuoti su koala.

Laisvu laiku galėsite papietauti ir paplaukioti ar pasideginti Manlio paplūdimio pliaže ar pasivaikščioti po miestą ir savarankiškai aplankyti Singapūro botanikos sodą ir orchidėjų parką. Daugiau skaitykite kiekvienos dienos aprašyme.

Mūsų kelionių datos

Kelionės į Australiją išvykimo data – 2024-10-18 / Sugrįžimo data – 2024-10-30 diena. Skrydis: Ryga – Frankfurtas – Singapūras – Frankfurtas – Ryga (Lufthansa)

Kelionės akcentai

 • Apžvalginė ekskursija po Singapūrą.
 • Apžvalginė ekskursija autobusu po Sidnėjų.
 • Ekskursinė išvyka į Melburną.
 • Ekskursinė išvyka į Žydruosius kalnus ir laukinių Australijos gyvūnų parką.
 • Ekskursinė išvyka į Manlį.
 • Ekskursinė išvyka į Kanberą.
 • Ekskursija pėsčiomis po Sidnėjų.
 • Vakarinė ekskursija po Singapūrą.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Ryga – Frankfurtas – Singapūras.

2 diena

 1. Atskridimas į Singapūrą.
 2. Vykstame į viešbutį.
 3. Įsikūrimas viešbutyje.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Apžvalginė ekskursija po Singapūrą.
 4. Vėlai vakare pervežimas į oro uostą.
 5. Registracija į skrydį.

Singapūras (pažodžiui išvertus - „Liūto miestas“) užima 2 vietą pasaulyje pagal saugumą ir 1 vietą pagal miesto apželdinimą. Jis džiugina akį savo grynumu, grožiu ir puošnumu. Čia aukščiausias gyvenimo lygis prilygsta komfortui ir piliečių rūpinimuisi. Singapūro istorija nuostabi, dabartis džiugina, o ateitis – intriguoja. Šis miestas-valstybė įsiveržia į gyvenimą kaip viesulas ir amžiams lieka širdyje.

Ekskursijos metu pamatysite: Raffles viešbutį, prekybos ir laisvalaikio centrą „Suntec city“, kuriame turistus traukia „turtų“ fontanas. Taip pat etninius kvartalus: kinų kvartalą (China town), Singapūro upės krantinę, Merlion parką su vaizdu į Marina Bay sand įlanką.

4 diena

 1. Skrydis: Singapūras – Melburnas (papildomas mokestis – nuo 150 €/asm., į kainą įskaičiuotas registruotas bagažas iki 20 kg, apmokama iš anksto).
 2. Vykstame į viešbutį.
 3. Įsikūrimas viešbutyje.
 4. Nakvynė viešbutyje.

Melburnas – Viktorijos valstijos sostinė ir antras pagal dydį Australijos miestas sužavės Jus savo istorija ir grožiu. Už spartų augimą miestas pirmiausia skolingas auksui.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Apžvalginė ekskursija po Melburną.
 4. Pervežimas į oro uostą.
 5. Registracija į skrydį.
 6. Skrydis: Melburnas - Sidnėjus.
 7. Atskridimas į Sidnėjų.
 8. Vykstame į viešbutį.
 9. Įsikūrimas viešbutyje.
 10. Poilsis.
 11. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursijos autobusu ir pėsčiomis po Melburną metu susipažinsime su miesto įkūrimo istorija, pamatysime išlikusius kolonijinės architektūros ir modernius miesto pastatus. Gidas papasakos apie Melburno raidos etapus, apie ilgalaikę konkurenciją su Sidnėjumi, parodys istoriškai reikšmingus namus ir pastatus. Ekskursijos metu pamatysime: Parlamento rūmus, iždo departamentą, Karališkąjį parodų centrą, Karalienės Viktorijos turgų. Tada vyksime į Dandenongo nacionalinį parką, esantį keturiasdešimt minučių nuo Melburno. Pasivaikščiosime po milžiniškų eukaliptų lajomis atogrąžų miške. Didžiuliai paparčiai ir reliktiniai medžiai yra daugybės unikalių Australijos gyvūnų namai. Čia miške gyvena spalvingos rožinės papūgos ir triukšmingos kakadu. Specialioje svetainėje galėsite lesinti bendraujančius paukščius.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Apžvalginė ekskursija autobusu po Sidnėjų.
 3. Laisvas laikas.
 4. Pageidaujantiems siūlome kruizą laivu (papildomas mokestis – 30 €/asm.).
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Sidnėjus - vienas didžiausių miestų pasaulyje, įsikūręs žaliajame žemyne. Miestas įsikūręs gražios įlankos vaizdingame krante, kupiname ryškių spalvų ir natūralaus grožio.

Lankytinos vietos, su kuriomis susipažinsime ekskursijos metu: Sidnėjaus tiltas, susipažinsime su Oksfordo gatve, aplankysite King's Cross – naktinio gyvenimo vietą Sidnėjuje, Bondi paplūdimį ir savižudžių uolą nacionaliniame Gap parke. Pamatysite elitinį rajoną Paddington, kuriame atsidūrus jautiesi tarsi Viktorijos laikų epochoje.

Toliau vyksime į Karališkąjį botanikos sodą. Pamatysite ponios Maguire fotelį, Nacionalinę dailės galeriją. Pamatysite Sidnėjaus rotušę, Šv. Andriejaus katedrą, apžiūrėsite karalienės Viktorijos pastatą, aplankysite kinų kvartalą ir Darlingo uostą – San Francisko „Fisherman's Wharf“ rajono analogą.

Laisvu laiku turėsite unikalią galimybę paplaukioti laivu (papildomas mokestis ~30 €/asm.).

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursija pėsčiomis po Sidnėjų (papildomas mokestis – 35 €/asm. + įėjimo ir viešojo transporto bilietai).
 4. Laisvas laikas.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursijos metu aplankysime Rocks rajoną, kuris yra senojo Sidnėjaus centras, pamatysime garsųjį Sidnėjaus teatrą, pasivaikščiosime po Karališkąjį Botanikos sodą su nuostabiais pastatais, tokiais kaip oranžerija, ir mėgausimės unikalių augalų grožiu, giesmininkais, kakadu papūgomis, baltais ibisais, ramiai vaikštinėjančiais takais.

Tuomet vyksime į Haid parką. Pakeliui pamatysime Naujojo Pietų Velso valstijos parlamento pastatą, senąją ligoninę ir monetų kalyklą. Aplankysime NSW valstybinę biblioteką, universitetą, Šv. Marijos katalikų katedrą, pripažintą nacionaline šventove.

Aplankysime Barako muziejų, kuriame gyveno pirmieji naujakuriai (įėjimo bilietas ~ 30 AUD).

Laisvu laiku galėsite papietauti, apsipirkti, aplankyti apžvalgos bokštą, Madame Tussauds muziejų, didžiausią Australijos akvariumą ir kitas įdomias vietas.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka „Žydrųjų Kalnų nacionalinis parkas ir laukinių Australijos gyvūnų parkas“ (įėjimo bilietai apmokami papildomai).
 3. Laisvas laikas.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Ši ekskursija pati mieliausia ir švelniausia iš visų, kuri tikrai išliks jūsų atmintyje ilgai!

Ekskursijos autobusu ir pėsčiomis aplankysime Australijos laukinės gamtos parką (įėjimo bilietas ~36 AUD), kur galėsime pamaitinti kengūras ir nusifotografuoti su koala. Tasmanijos velniai, vombatai, laukiniai šunys Dingo, bei krokodilai – visus šiuos bei nesuskaičiuojamą daugybę kitų unikalių Australijos žvėrių galima sutikti šiame parke.

Toliau lankysimės Nacionaliniame Žydrųjų kalnų parke. Nuo apžvalgos aikštelės atsiveria įspūdinga Žydrųjų kalnų panorama.

Pamatysime įžymiąsias, legendomis apipintas „Trijų seserų“ uolas. Nusileisime stačiausiu pasaulyje geležinkeliu į eukaliptų mišką. Pasivaikščiosime po eukaliptų miškus, aplankysime Leurą – gražų istorinį kaimą Žydruosiuose kalnuose. Pietūs viename iš tradicinių Leuna kaimo restoranų (apmokama vietoje savarankiškai).

9 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome apžvalginę ekskursiją po Kanberą (papildomas mokestis - 99 €/asm.).
 4. Laisvas laikas.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Kanbera yra Australijos sostinė („susitikimo vieta“ – išvertus iš Aborigenų kalbos).

Miestas neturintis senų, siaurų gatvelių ir chaotiškų pastatų. Kanbera yra kruopščiai suplanuotas miestas, kuriame susitelkusi visa Australijos politinė jėga.

Gražus, nedidelis miestas su savitomis spalvomis ir, skirtingu nuo kitų miestų, stiliumi. Išvykos metu sužinosite nuostabią Kanberos miesto istoriją ir jos „vaidmenį“ šiuolaikiniame Australijos gyvenime. Išvysite gražius kraštovaizdžius, aplankysite naująjį Parlamento pastatą, Australijos karo memorialą ir diplomatinį rajoną.

10 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Nakvynė viešbutyje.

11 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
  Ekskursinė išvyka į Manlį.
 3. Laisvas laikas, galimybė pasimaudyti Manlio paplūdimyje.
 4. Vykstame į oro uostą.
 5. Registracija į skrydį.
 6. Skrydis: Sidnėjus – Singapūras (~21:45-03:00*).

Manlio kurorte visada tvyro šventinė atmosfera, vyksta įvairūs teminiai festivaliai, suvažiuoja bangletininkai ir turistai iš viso pasaulio.

Pasivaikščiosime visuomet „gyva“ pėsčiųjų promenada, apsodinta aukštais medžiais ir švaria pakrante. Sužinosite daug įdomių faktų apie Manlio papludimį.

Manlio paplūdimys yra vienas didžiausių paplūdimių Sidnėjuje. Įdegę žmonės, banglentininkai, vandenyno žydrumas, ir lenktas paplūdimio ruožas – tarsi vaizdas iš atvirutės. Taip pat aplankysime didžiausią Pietų pusrutulio turgų. Jis buvo įkurtas 1945-tais metais ir gali pasiūlyti didžiulį produktų asortimentą.

Laisvu laiku turėsite galimybę papietauti ir paplaukioti ar pasideginti Manlio paplūdimio pliaže.

12 diena

 1. Atskridimas į Singapūrą.
 2. Vykstame į viešbutį.
 3. Įsikūrimas viešbutyje.
 4. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 5. Laisvas laikas.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Laisvu laiku galėsite pasivaikščioti po miestą ar savarankiškai aplankyti Singapūro botanikos sodą ir orchidėjų parką (įėjimo bilietus apmoka pats keliautojas).

Singapūro „botanikos sodas“ tarsi per kaleidoskopą parodo visą salos floros prabangą, turtingumą ir įvairovę.

„Gardens by the Bay“ – vertikalus parkas su tropiniais vijokliais, orchidėjomis ir retų rūšių vynmedžiais bei paparčiais. „Medžių“ vainikai, apipinti gėlėmis ir žaluma, susideda iš geležinių strypų ir betono, apšviečiami įvairiaspalvėmis lemputėmis. Tarp miško statinių buvo nutiesti tilteliai, nuo kurių galima grožėtis neįprasta giraite. Parke pasodinta ~226 tūkst. augalų, sukurti vandens sodai su kaskadomis, kriokliais ir baseinais.

13 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Laisvas laikas.
 4. Pageidaujantiems siūlome vakarinę ekskursiją po Singapūrą (papildomas mokestis – 35 €/asm.).
 5. Vakare vykstame į oro uostą.
 6. Registracija į skrydį.
 7. Skrydis: Singapūras – Frankfurtas – Ryga.

14 diena

 1. Atskridimas į Rygą.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Ryga - Frankfurtas - Singapūras - Frankfurtas - Ryga (Lufthansa)
 • Skrydžio bilietai: Sidnėjus - Singapūras
 • Rankinis bagažas iki 7 kg
 • Registruotas bagažas iki 20 kg (aukštis + ilgis + plotis = iki 158 cm)
 • 7 nakvynės Australijoje, 3* viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • 2 nakvynės Singapūre, 3* viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • TIK 2024.10.18-30 Skrydžio bilietai: Ryga – Stambulas - Singapūras – Stambulas – Ryga (Turkish Airlines)
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 399€: Apžvalginė ekskursija po Singapūrą; Apžvalginė ekskursija autobusu po Sidnėjų; Ekskursinė išvyka į Melburną; Ekskursinė išvyka į Žydruosius kalnus ir laukinių Australijos gyvūnų parką (įėjimo bilietai apmokami papildomai); Ekskursinė išvyka į Manlį; Pervežimo paslaugos kelionės metu; Kelionės vadovo paslaugos; Pusryčiai viešbučiuose
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka į Kanberą 99€; Ekskursija pėsčiomis po Sidnėjų 35€; Vakarinė ekskursija po Singapūrą 35€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Singapūras

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 2123€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už kambarį bus taikomas papildomas mokestis 530€

Priemoka už vidinio skrydžio bilietus: Singapūras - Melburnas/Melburnas - Sidnėjus (20 kg registruotas bagažas įskaičiuotas) - nuo 150€

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 90€

PAPILDOMAI APMOKAMA

Australijoje priimta dėkoti gidui ir vairuotojui arbatpinigiais ~ 15 €/asm./visai kelionei

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Singapūre priimtina dėkoti vairuotojams už aptarnavimą arbatpinigiais ~ 0,5 SGD/diena

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Vykstant į Australiją reikalingas el. leidimas (viza), kuriuo keliautojai turi rūpintis savarankiškai: https://immi.homeaffairs.gov.au/visas/getting-a-visa/visa-listing/evisitor-651

Tikslią informaciją, išvykimo vietą ir laiką atsiųsime Jūsų pateiktu elektroniniu paštu, 1-2 dienos iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

PALIKITE APŽVALGĄ

0/5
Neįvertintas
Remiantis 0 peržiūros
Puikus
0
Labai geras
0
Vidutinis
0
Prastas
0
Baisus
0
Kuriame 1 - 0 0, viso

Parašyti atsiliepimą

nuo 2.123,00€
Papildomos paslaugos
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS(399,00€)

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti