fbpx
from 299,00€
Užsakyti dabar

Trys dunojaus sostinės: Viena – Bratislava – Budapeštas (skrydis iš Vilniaus)

Viena, Austrija
Neįvertintas
Trukmė

5 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė lėktuvu į Vieną-Bratislavą-Budapeštą su ekskursijomis – tai unikalus būdas patirti įspūdingą trijų Europos perlų mozaiką. Jūsų laukia ne tik kelionė lėktuvu, bet ir nepakartojama galimybė iš arti susipažinti su kultūros, istorijos ir architektūros šedevrais.

Įsikūniję į tikrąją kelionės dvasią, pradėsite nuotykį Vienoje, kurioje apžvalginė ekskursija pėsčiomis atskleis imperatoriškojo miesto grožį ir prabangą, leis pasimėgauti garsiaisiais Sachertorte ir aplankyti žymiausius muziejus. Toliau kelionė lėktuvu nukels jus į Bratislavą, Slovakijos širdį, kurioje senamiesčio ekskursija priblokš įvairių epochų architektūros deriniu. Jūsų lauks autentiški viduramžių gotikos vartai, išskirtinės rokoko fasadų pilies ir svarbiausios miesto vietos, kurios atskleidžia Slovakijos dvasią. Paskutinė kelionės stotelė – Budapeštas. Pasinerkite į miesto, skaldomo Dunojaus upės, magiją. Ekskursija po Budapeštą, vaizdingas pasiplaukiojimas Dunojaus upe ir Dunojaus vingio tyrinėjimas leis išvysti miestą iš skirtingų perspektyvų, o vakarą palydės įspūdingi panoraminiai vaizdai. Ši pažintinė kelionė – puiki proga atitrūkti nuo kasdienybės ir patirti nepakartojamus įspūdžius, kuriuos įamžinsite ne tik atmintyje, bet ir nuotraukose. Kelionė lėktuvu į šiuos istorijos ir kultūros metropolius sužadins norą keliauti dar daugiau ir atrasti pasaulio grožį.

Nepraleiskite progos įsigyti šią kelionę ir pasinerti į nuotykių sūkurį, kuris pakeis jūsų požiūrį į pasaulį.

💥 Mūsų kelionių datos

🌴 2024-06-09 – 2024-06-13
🌴 2024-07-21 – 2024-07-25
🌴 2024-08-04 – 2024-08-08
🌴  2024-09-08 – 2024-09-12
🌴 2024-10-06 – 2024-10-10

Kelionės akcentai

 • Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Vieną.
 • Ekskursija po Bratislavą.
 • Ekskursija po Budapeštą.
 • Pervežimas į Habsburgų vasaros rezidenciją Schönbrunn rūmus.
 • Pasiplaukiojimas Dunojaus upe.
 • Ekskursinė programa „Dunojaus vingis“.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Vilniaus oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Vilnius – Viena (~07:00-07:50).
 4. Atskridimas į Vieną.
 5. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Vieną.
 6. Laisvas laikas.
 7. Vykstame į 3* viešbutį.
 8. Įsikūrimas viešbutyje.
 9. Nakvynė viešbutyje.

Viena teisėtai laikoma vienu nuostabiausių Europos miestų. Jame dera imperatoriškoji architektūra su itin moderniais pastatais. Šis derinys daro neišdildomą įspūdį pirmą kartą šiame mieste apsilankiusiems turistams. Kai lankysitės Vienoje, šventės jausmas neapleis jūsų viešnagės metu. 

Apžvalginė ekskursija pėsčiomis „Imperatoriškoji Viena“. Kelionę po Vieną pradėsime nuo miesto vizitinės kortelės, Marijos Teresės aikštės su dviem pastatais dvyniais – Meno Istorijos ir Gamtos Istorijos muziejus. Pasivaikščiosime šalia imperatoriškosios Hofburgų žiemos rezidencijos, didingų rūmų, Habsburgų dinastijos rezidencijos, kurioje yra 2600 kambarių. Eisime dviem pėsčiųjų gatvėmis - Graben su maro kolona ir Kohlmarkt su brangiausiomis parduotuvėmis, kurios kartu su Kärtnerstrasse sudaro „auksinę pasagą“ - centrinę pėsčiųjų zoną, sustosime prie Šv. Petro bažnyčios, kurie gali būti įdomūs vargonų muzikos mėgėjams. Ir, žinoma, ypatingą dėmesį skirsime Šv. Stepono katedrai – grandioziniam pastatui pačioje Vienos širdyje, kurį vieniečiai meiliai praminė „Stefl“.

Ekskursiją užbaigsime prie pagrindinio Austrijos teatro, kur išsamiai susipažinsite su Valstybinės operos istorija, į kurią nori patekti melomanai iš viso pasaulio.

Laisvalaikiu galėsite aplankyti vieną ar kelis muziejus mieste, pavyzdžiui, Hundertvaserio namas, Gamtos istorijos muziejus, Imperatorienės muziejus Sissi, Imperatoriškojo lobio muziejus arba užsukite į garsiąją kavinę, kur ruošiamas originalus Sachertorte – garsiausias pasaulyje desertas.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Laisvas laikas mieste.
 4. Pageidaujantiems siūlome pervežimą į Habsburgų vasaros rezidenciją – Schönbrunn rūmus (papildomas mokestis - 60 €/asm., įėjimo bilietas įskaičiuotas).
 5. Antroje dienos pusėje vykstame į Bratislavą.
 6. Ekskursija po Bratislavą.
 7. Įsikūrimas viešbutyje.
 8. Poilsis.
 9. Nakvynė viešbutyje.

Schönbrunn rūmai – imperatoriškoji vasaros rezidencija – yra labiausiai lankomas ir mėgstamiausias Vienos lankytinas objektas tiek pačių austrų, tiek turistų. Teks apeiti 44 iš pusantro tūkstančio rūmų salių ir kambarių. Schönbrunn rūmai kadaise buvo vasaros paviljonas, tačiau valdant Marijai Teresei jie buvo atstatyti ir gerokai išplėsti. Laikui bėgant jie tapo vienais patraukliausių Vienos rūmų dėl savo prabangaus interjero ir originalių baldų, prašmatnių baroko parkų, o turtingiausių – dėl pavertimo oficialia Austrijos imperatorių rezidencija.

Interjerai kuriami ne vienu stiliumi, tai skirtingų menininkų ir meistrų kūrybos rezultatas. Geriausiais pripažinta pagrindinė pokylių ir priėmimo salė, Didžioji galerija, taip pat mėlynasis salonas, lakinis kabinetas ir Marijos Teresės kabinetas. Veidrodžių salė saugo daugybę puikių praėjusių penkių šimtmečių žmonių atspindžius, įskaitant ir mažąjį Mocartą. Schönbrunn rūmų parkas pagrįstai pripažintas kraštovaizdžio sodininkystės meno pavyzdžiu. Seniausias zoologijos sodas Europoje, atidarytas 1570 m., botanikos sodas, palmių paviljonas, romėniški griuvėsiai, fontanai – visa tai galima pamatyti ekskursijoje po Schönbrunn rūmus, mėgaujantis imperatorišku parku, kuris savo plotu didesnis nei kai kurios Europos valstybės. Pakilus į aukščiausią parko vietą, į Gloriette paviljoną, atsiveria nuostabus Vienos vaizdas. 

Ekskursijos metu leisitės pėsčiomis po senamiestį, pamatysite pagrindines Slovakijos sostinės – Bratislavos lankytinas vietas: Šv. Martyno katedrą. Katedrą vainikuoja paauksuotas Vengrijos karūnos maketas, menantis laikus, kai čia karūnavo Habsburgai. Pamatykite vienintelius išlikusius viduramžių gotikinius vartus Michal bokšte, Mirbacho rūmus su įspūdingu rokoko fasadu, senąją rotušę, Karališkąjį kelią ir daug daugiau.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Budapeštą.
 4. Ekskursija po Budapeštą.
 5. Vakare pageidaujantiems siūlome pasiplaukiojimą laiveliu Dunojaus upe (papildomas mokestis ~ 20 €/asm., kaina priklauso nuo susirinkusių keliautojų skaičiaus).
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Budapeštas pagrįstai laikomas vienu gražiausių Europos miestu – be unikalaus Romos ir Turkijos epochų architektūros pavyzdžio, miesto gatves puošia įvairus ir vieningas eklektikos (istorizmo) ir romantiškos secesijos stilius. Miesto centre teka mėlynas Dunojus su ažūriniais tiltais. Viename Dunojaus krante, lygumoje, yra Peštas, kitame – kalvota Buda. Nuo kalvos iškilusios virš paties miesto centro atsiveria puiki panorama į senamiestį ir Dunojaus krantinę, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Laisvas laikas.
 4. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę programą „Dunojaus vingis“ (papildomas mokestis – 50 €/asm.).
 5. Vykstame į tranzitinį viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Jei pažvelgsite į Vengrijos žemėlapį, tai, likus šiek tiek iki Budapešto, Dunojus smarkiai pakeičia kryptį, lenkdamas siauru Karpatų baseino slėniu. Ši sritis žinoma kaip Dunojaus vingis. Vingis yra labai populiari poilsio ir kelionių vieta tiek tarp Vengrijos gyventojų, tiek tarp turistų. Jis garsėja vaizdingais vaizdais su žaliais slėniais ir švelniais kalvų kontūrais. Daugelis mažų miestelių, išsibarsčiusių palei upės krantus, savo svečiams gali pasiūlyti nuostabų istorijos, kultūros ir unikalių architektūros paminklų derinį. Šiuo atžvilgiu ypač pažymėtini yra Szentendrė, Višegradas ir Estergomas.

Estergomas sujungia istoriją ir mažo pakrantės miestelio žavesį. Tai vienas istoriškai reikšmingiausių Vengrijos miestų: daugiau nei 250 metų tai buvo valstybės sostinė, be to, čia gimė legendinis karalius Steponas Šventasis, kuris čia buvo karūnuotas XI a. 

Šiandien Estergomas yra vienas pagrindinių šalies religinių centrų. Atvykusieji į miestą laivu turi galimybę apmąstyti kvapą gniaužiantį vaizdą: ant aukštos kalvos, greta viduramžių Valdovų rūmų griuvėsių (dabar ten Miesto muziejus), iškilusi didžiulė bazilika.

Višegrado miestas yra vaizdingiausioje vingio vietoje. Pagrindinės miesto lankytinos vietos yra kalno viršūnėje stovinti XIII a. citadelė ir jos papėdėje esantys XIV a. karališkieji rūmai. Višegrado klestėjimas įvyko karaliaus Motiejaus, valdžiusio Renesanso laikais. Rūmuose apsilankę svečiai juos vadino žemišku rojumi. Tačiau galinga įtvirtinimų sistema negalėjo apsaugoti Višegrado nuo turkų invazijos, įvykusios XVI amžiuje. Restauravimo darbai prasidėjo tik XIX amžiuje ir tęsiasi iki šiol. Vienas iš pagrindinių pastatų Višegrado rūmų teritorijoje yra Šalamono bokštas, viduramžiais naudotas kaip kalėjimas. Garsiausias iš jos kalinių buvo grafas Drakula. Pirmame Chalamono bokšto aukšte yra Karaliaus Motiejaus muziejus. Čia galite pamatyti skulptūrinės puošybos liekanas, kurios senais laikais puošė karališkuosius rūmus, ir aplankyti parodą, skirtą turkų invazijos į Vengriją laikams. Vaškinių skulptūrų kompozicijos, atkartojančios skirtingas Višegrado viduramžių gyvenimo akimirkas, leidžia iš arčiau pažvelgti į to meto gyvenimą.

Dunojaus vingio perlu dažnai vadinamas Sentendrė – neįprastas prekybinis miestelis ant šlaitų. Peštų regionas, turintis ypatingą skonį ir žavesį. Įnoringai vingiuotos akmenimis grįstos gatvelės, nedidelės aikštės, raudonų čerpių stogai, ryškiai nudažyti namai ir kuklios stačiatikių bažnyčios suteikia miestui pasakišką išvaizdą. Viduramžiais Sentendrė gyveno serbų pabėgėliai, būtent jie į bendrą miesto išvaizdą įnešė ypatingo žavesio, kuriame nėra jokios tvarkos ir kuriam būdinga balkaniška atmosfera. Daugybė serbiškų bažnyčių yra neatsiejama miesto architektūrinės išvaizdos dalis. XX amžiaus pradžioje į jaukią ir ramią Sentendrę pradėjo lankytis menininkai, skulptoriai ir kiti meno žmonės. Nuo tada miestelis garsėja ypatinga atmosfera, taip pat turtingu kultūriniu gyvenimu. Tarp suvenyrų parduotuvių ir kūrybinių dirbtuvių yra daugybė muziejų ir meno galerijų.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Pervežimas į oro uostą.
 4. Registracija į skrydį.
 5. Skrydis: Viena – Vilnius (~14:05-16:50).
 6. Atvykimas į Vilnių.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydis: Vilnius - Viena - Vilnius (Ryanair)
 • Rankinis bagažas (40x20x25 cm)
 • 4 nakvynės 3* viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 189€: Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Vieną; Ekskursija po Bratislavą; Ekskursija po Budapeštą; Pervežimo paslaugos; Kelionės vadovo paslaugos; Pusryčiai viešbutyje.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Pervežimas į Habsburgų vasaros rezidenciją Schönbrunn rūmus (įėjimo bilietas įskaičiuotas) 60€; Pasiplaukiojimas Dunojaus upe - apie 20€; Ekskursinė programa „Dunojaus vingis“ 50€

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Viena, Austrija

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 299€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 150€

Rankinis bagažas (PRIORITY) iki 10 kg (55x40x20 cm) - pirmyn 25€

Rankinis bagažas (PRIORITY) iki 10 kg (55x40x20 cm) - atgal 25€

Registruotas bagažas iki 10 kg (55x40x20 cm) - pirmyn 35€

Registruotas bagažas iki 10 kg (55x40x20 cm) - atgal 35€

Registruotas bagažas iki 20 kg (pirmyn) 50€

Registruotas bagažas iki 20 kg (atgal) 50€

Pusryčiai viešbučiuose (neperkant ekskursijų paketo) 40€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Viešojo transporto bilietai Vienoje ~ 2,40 €/ 1 bilietas

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

nuo 299,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti