fbpx
from 1.199,00€
Užsakyti dabar

Paslaptinga Kinija (skrydis iš Rygos)

Pekinas, Kinija
Neįvertintas
Trukmė

12 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Egzotinė-pažintinė kelionė į Kiniją – tai neeilinė patirtis, suteikianti galimybę iš arčiau pažinti šią nuostabią šalį. Jūsų kelionė prasideda nuo pat įspūdingo atvykimo į Rygos oro uostą ir kelionės į Stambulą, o vėliau – į Pekiną. Patogiai įsikūrę viešbutyje Pekine, turėsite puikią progą atgauti jėgas prieš pažintinę kelionę po šį istorinį miestą.

Pekinas sužavės jūsų širdis savo istoriniais paminklais ir modernia architektūra. Aplankysite Dangiškosios ramybės vartus, kurie yra tiesioginis kelias į Uždraustąjį miestą, bei Didžiąją kinų sieną, kurioje kiekvienas akmuo pasakoja savo istoriją. Egzotinės kelionės dalis prasideda nuo akimirkų, kai stebite tradicinius kinų rūmus ir šventyklas, bei Yonghegong vienuolyną su įspūdinga Tsonghawa statula. Sekančiomis dienomis jūsų laukia pažintinės išvykos į tokias vietas kaip Yiheyuan – Vasaros imperatoriškoji rezidencija, kurioje galima pamatyti tradicinį kinų sodo dizainą. Įtraukianti egzotinė kelionė tęsiasi į Hangdžou, žinomą dėl savo nuostabios gamtos ir istorinių paminklų, bei į Sudžou, kuris garsėja šilko gamyba. Ši kelionė taip pat apims Šanchajų – miestą, kuriame modernumas susitinka su tradicijomis. Čia, pažintinės kelionės metu, lankysite Liaudies aikštę, Miesto dievų šventyklą ir Džiaugsmo sodą, kuris yra tikras pietinio kinų sodo pavyzdys. Visos šios patirtys neabejotinai suteiks jums ne tik gražių prisiminimų, bet ir platesnį supratimą apie kinų kultūrą ir istoriją.

Kiekvienas kelionės etapas – tai ne tik egzotinė patirtis, bet ir pažintinė kelionė, leidžianti giliau įsigilinti į Kinijos kultūros ir istorijos įvairovę.

💥 Mūsų kelionių datos

🌴 2024-11-03 – 2024-11-14 🌴 2025-04-04 – 2025-04-15

Kelionės akcentai

 • Ekskursinė išvyka „Dangiškosios ramybės vartai“.
 • Ekskursija po Pekiną.
 • Ekskursinė išvyka „Vasaros imperatoriškoji rezidencija – Yiheyuan“.
 • Ekskursija po Hangdžou miestą.
 • Ekskursija po Sudžou miestą.
 • Ekskursija po Šanchajų.
 • Ekskursinė išvyka „Pagrindinė Šanchajaus aikštė - Liaudies aikštė“.
 • Ekskursinė išvyka į Zhujiajiao.
 • Ekskursija po Šanchajaus senamiestį.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Ryga - Stambulas.
 4. Atvykimas į Stambulą.

2 diena

 1. Skrydis: Stambulas - Pekinas.
 2. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį (įskaičiuota į pervežimų ir ekskursijų paketą).
 3. Įsikūrimas viešbutyje.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka „Dangiškosios ramybės vartai“ (papildomai apmokamas PRIVALOMAS mokestis už įėjimo bilietus ~ 9 $/asm.).
 3. Laisvas laikas pietums.
 4. Vykstame prie Didžiosios kinų sienos.
 5. Po ekskursijos sugrįžtame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Tiananmenis yra ne tik Pekino, bet ir visos Kinijos širdis.

Liaudies asamblėjos rūmai, Nacionalinis muziejus, Mao Dzedongo memorialinis namas, Paminklas kovotojams už Kinijos žmonių išsivadavimą – unikalūs sovietinio monumentaliojo klasicizmo ir kinų rūmų stiliaus derinio pavyzdžiai. Įvykiai, palikę svarbiausią pėdsaką Kinijos istorijoje, vyko pagrindinėje šalies aikštėje, kuri, be jokios abejonės, yra viena ryškiausių sostinės įžymybių. Daugelį turistų vilioja ne tik galimybė nusifotografuoti tautinės simbolikos fone, bet ir kasdienė nacionalinės vėliavos pakėlimo ir nuleidimo ceremonija. Šiaurinėje aikštės dalyje yra „Dangiškosios ramybės vartai“ – įėjimas į Uždraustąjį miestą, beveik šešis šimtmečius uždarytas paprastiems žmonėms. Po restauracijos 1989 m. duris atvėrė Uždraustasis miestas ir Imperatoriškieji rūmai, tačiau iki šiol saugo daug paslapčių.

Vykstame link Didžiosios kinų sienos. Didžiosios kinų sienos Juyongguan forpostas buvo paskutinė kliūtis kelyje į sostinę, todėl buvo įtvirtinta ypač gerai. Čia galėsite pamatyti Mao Dzedongo autografą „Tas nėra tikras didvyris, kuris nesilankė Didžiojoje kinų sienoje“, ir aplankyti buvusią vadavietę, kareivines, taip pat vieno iš legendinių Trijų karalysčių eros Kinijos didvyrių šventyklą, o dabar karo ir turto dievybė – Guan Yu.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursija po Pekiną.
 4. Įsikūrimas viešbutyje.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Didžiausias lamaistų budistų vienuolynas Pekine yra Yonghegong. Vienuolynas buvo pastatytas 1694 m. Iš pradžių jis buvo viena iš imperatoriaus rezidencijų. Šiandien šventykloje yra 6 metrų Tsonghawa statula. Prie išėjimo galima pamatyti sandalmedžio kalno atvaizdą su 500 Budos mokinių figūrėlėmis, pagamintomis iš aukso, bronzos, alavo ir geležies.

Vienas pagrindinių Pekino simbolių yra Tian Tan Dangaus šventykla – šventyklos ir vienuolyno kompleksas m. centrinis Pekinas, kuriame yra vienintelė apvalios formos šventykla, skirta simbolizuoti dangų. Įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Kompleksas buvo pastatytas 1420 m., Mingų dinastijos laikais, imperatoriaus Yong Le.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursinė išvyka „Vasaros imperatoriškoji rezidencija – Yiheyuan“.
 4. Laisvas laikas.
 5. Vykstame į traukinių stotį.
 6. Kelionė greituoju traukiniu į Hangdžou miestą (papildomas mokestis už traukinio bilietą – 100 €/asm., apmokama kelionės metu, užsakomas iš anksto!).
 7. Pervežimas iš traukinių stoties į viešbutį (įskaičiuota į ekskursijų ir pervežimų paketą).
 8. Įsikūrimas viešbutyje.
 9. Poilsis.
 10. Nakvynė viešbutyje.

Viena iš trijų Kinijos Mandžiūrų valdovų vasaros rezidencijų, pastatyta imperatoriaus Qianlongo 1750 metais kaip dovana savo motinai. Imperatoriškojo parko ansamblis, elegantiškai apjungiantis tiek poilsio ir pramogų vietas, tiek didingas šventyklas ir oficialius pastatus. Pamatysime pastatą – Pekino operos lopšį, grožėsimės grakščiu Septyniolikos perlų tiltu, deivės Guanyin paviljonu, išgirsime daugybę pasakojimų iš paskutinės Kinijos valdovės – žiaurios ir gudrios Cixi gyvenimo. Kunminghu ežeras, ant kurio pastatyta rezidencija, yra didžiausias vandens telkinys Pekine. Didžiausia iš trijų jo dalių naudojama vandens kelionėms vasarą ir ledo pramogoms žiemą, dvi mažesnės – lotosams ir gėlavandeniams perlams auginti. Būtinai supažindinsime su perlų gamybos technologija.

Laisvas laikas, galimybė papietauti (papildomas mokestis).

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursija po Hangdžou miestą.
 3. Laisvas laikas.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Pastatytas VI mūsų eros amžiuje, Hangdžou jau seniai pelnė vieno gražiausių Kinijos miestų šlovę. „Danguje rojus - dangiškoje Sudžou ir Hangdžou“, – sako sena kinų patarlė. Šiuo metu Hangdžou yra Zhejiang provincijos administracinis centras, kurios teritorijoje yra ir Šanchajus, tačiau išgarsėjo jis XII amžiaus antroje pusėje, būdamas Pietų Song dinastijos sostine. Daugelis poetų yra dainavę apie miesto grožį ir jo perlą Xihu ežerą, kur vyko dvi iš keturių klasikinių meilės istorijų. Nežengsite nė žingsnio nepaminėdami kokios nors istorijos ar legendos.

Supančio kraštovaizdžio grožio nustebintas IV mūsų eros amžiuje vienuolis Hui Li įkūrė šventyklą pavadinimu „Lingyinsi“ – sielos prieglobsčio šventyklą. Dabar tai yra šiaurinė Hangdžou dalis. Čia susipažinsime su nuostabiu kalnu, pamatysime Budos atvaizdą, taip pat daugybę uoloje iškaltų žmogaus sukurtų vaizdų – paskutinis iš jų datuojamas XIV a.

Arbata nuo seno buvo auginama vaizdingose Longjing kaimo kalvose, kurioms suteiktas garbės vardas „Garsioji Kinijos arbata“. Pasivaikščiosime po Dragon Well plantaciją, susipažinsime su subtiliausių arbatos lapelių rinkimo ir apdorojimo technologija bei išskirtinėmis žaliosios arbatos savybėmis.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Sudžou (trukmė ~3 val.).
 4. Ekskursija po Sudžou miestą.
 5. Po ekskursijos po Sudžou susipažinsime su kinietiško šilko gamyba.
 6. Vykstame į viešbutį.
 7. Įsikūrimas viešbutyje.
 8. Poilsis.
 9. Nakvynė viešbutyje.

VI amžiuje prieš Kristų Vu dinastijos valdovas įsakė pastatyti miestą, kuris būtų gražiausias pasaulyje. Taip atsirado Sudžou – rojiška vieta Žemėje. Miesto įkūrėjo He Lu vardas siejamas su mūsų pirmosios ekskursijos vieta - Tigro kalvu. Legenda byloja, kad būtent čia po valdovo palaidojimo staiga pasirodė baltas tigras, kuris tris dienas praleido ant jo kapo. Pamatysime daug įdomių vietų: Kvailių šulinį ir Išbandymo akmenį, Ilgaamžiškumo persiką ir Kardų tvenkinį. Kalvos viršūnę vainikuoja Yunyanta pagoda, kuri savo nuolydžiu primena Pizos bokštą.

Nuostabus švelnus klimatas užtikrino miesto klestėjimą. Šis regionas vadinamas „ryžių ir žuvies regionu“, be to, būtent čia smulkieji šilkaverpių vikšrai gali pagaminti dvigubai daugiau šilko siūlų nei bet kur kitur. Lankysimės Sudžou šilko fabrike Nr. 1, kur susipažinsime su šilko gamybos technologija bei unikaliais šilko siuvėjų darbais.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Tęsiame pažintį su Sudžou miestu.
 4. Vykstame į Šanchajų.
 5. Ekskursija po Šanchajų.
 6. Vykstame į viešbutį.
 7. Įsikūrimas viešbutyje.
 8. Poilsis.
 9. Nakvynė viešbutyje.

Sudžou - nėra panašus į jokius kitus Kinijos miestus, jo išvaizdą visiškai suformuoja vanduo ir sodai. XIII amžiuje Marco Polo, keliaudamas po Kiniją, pastebėjo, kad miestas yra panašus į jo gimtąją Veneciją. Tuo metu vietiniai gyventojai po miestą keliaudavo daugiausiai valtimis, o kiekvienas kvadratinis kilometras miesto aikštės turėjo iki 15 tiltų! Tačiau „Rytų Venecija“ ypač garsėja ne tik savo tiltais ir kanalais, kurių yra daugybė Jiangsu ir kaimyniniame Džedziange (mes tikrai juos pamatysime, bet už papildomą mokestį galėsime pasiplaukioti laivu) bet ir unikaliais pietiniais privačiais sodais. Mingo ir Čingo laikais turtingieji kinai pasistatė čia savo rezidencijas. Vienatvės sodas, nuolankiųjų valdininkų sodas, tinklų audimo meistro sodas yra įtraukti į UNESCO istorinių ir kultūrinių paveldo sąrašą, šie objektai yra turistų piligrimystės objektai. Pasivaikščiosime ir susipažinsime su kiekvienu klasikinio kinų sodo elementu.

Vyksime turistiniu autobusu į Šanchajų (kelionės trukmė ~ 2 valandos).

Šanchajus - vienas iš jauniausių Jiangnan (Jangdzės upės deltos) miestų, tačiau be jokios abejonės, garsiausias ir greičiausiai augantis. Ir net jei greitos plėtros impulsas buvo liūdni įvykiai Kinijoje ir užsieniečių atvykimas į Kinijos teritoriją, rezultatas nenustoja visus šokiruoti. Praėjusio amžiaus pradžioje jis dažnai buvo vadinamas „Rytų Paryžiumi“, dabar - vienu labiausiai europietiškų Kinijos miestų".

9 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursinė išvyka „Pagrindinė Šanchajaus aikštė – Liaudies aikštė“.
 4. Laisvas laikas po ekskursijų.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Liaudies aikštė - pagrindinė Šanchajaus aikštė. Kadaise čia buvo įsikūręs hipodromas, „Jockey Club“ pastatas išliko iki šių dienų. 1995 m. šiaurinėje miesto dalyje buvo pastatytas naujas Šanchajaus vyriausybės pastatas, o aikštė buvo pertvarkyta. Gėlės ir fontanai, šešėliniai kampai Tautiniame parke, kurie užėmė dalį teritorijos, tapo mėgstamiausia vieta pasivaikščiojimams diena ir pasimatymams. Aikštėje buvo pastatyti unikalūs Miesto planavimo centro, Didžiojo teatro ir Šanchajaus muziejaus pastatai su keturiais aukštais su nuostabiomis senovės tapybos ir kaligrafijos kolekcijomis, nefrito ir bronzos dirbiniais, monetomis ir baldais. Išvykimas į Nefritinio Budos šventyklą.

Komplekso, pastatyto „Suna“ stiliumi, statyba buvo baigta 1928 m., Jame yra dvi nefritinės Budos statulos, atvežtos iš Birmos. Nuo 1983 m. Šanchajaus budizmo institutas buvo įsikūręs šventykloje, o nuo 1985 m. atnaujino sutrų, meditacijos ir budizmo ritualų paskaitas. Galbūt ir mums pasiseks pamatyti vieną iš šių ritualų.

Bundo (Vaitan) krantinę galima pavadinti pasaulio architektūros muziejumi. Jo pusantro metro atkarpoje yra kruopščiai išsaugoti 52 įvairių architektūros stilių pastatai: klasicizmo, gotikos, neoklasicizmo, baroko ir viena turtingiausių art deco pastatų kolekcijų pasaulyje. Krantinė prasidėjo nuo Huangpu sodo, kurio vartuose galima buvo pamatyti garsųjį ženklą „Šunims ir kinams be savininkų įeiti draudžiama“. Nanjinglu pėsčiųjų gatvė yra viena pagrindinių Šanchajaus prekybos gatvių. Kavinės, restoranai, parduotuvėlės ir parduotuvės, kur galėsite įsigyti visko - nuo nebrangių suvenyrų iki antikvarinių daiktų.

10 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka į Zhujiajiao.
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Vakariniame Šanchajaus priemiestyje prie Dyanshan ežero, 50 km nuo miesto centro, yra Kinijai neįprasta vieta, vadinama Šanchajaus Venecija, senovinis miestas ant vandens - Zhujiajiao. Gražiais kanalais, trisdešimt šešiais lenktais akmeniniais tiltais su savo pavadinimu ir istorija, senoviniais grindiniais ir daugiau nei dešimčia tūkstančių namų, pastatytų Mingo (1368-1644) ir Čingo (1644-1911) epochoje, Zhujiajiao pakeitė čia egzistavusią gyvenvietę Trijų karalysčių laikais.

Zhujiajiao yra viena iš vietų, kurios istorija siekia 1700 metų, senovės Kinijos atmosfera joje išliko neįtikėtinai nepakitusi. Tai matyti visame kame: senovinėse gatvėse ir architektūroje, vietinių gyventojų papročiuose, miestietiškuose, būdinguose Kinijos pietryčiams, vandens peizažuose. Čia yra grožio, ramybės ir tylos karalystė.

Siauros gatvelės, istoriniai paminklai, senoviniai tiltai ir parduotuvės suteiks didelį malonumą visiems Zhujiajiao svečiams. Po šurmuliuojančio šiuolaikinio Šanchajaus gyvenimo šis kaimišką autentišką žavesį išlaikęs senamiestis stebina lankytojus.

11 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursija po Šanchajaus senamiestį.
 4. Pervežimas į oro uostą.
 5. Registracija į skrydį.
 6. Skrydis: Šanchajus - Stambulas.

XIX amžiaus viduryje statant gyvenvietes, kuriose gyveno užsieniečiai ir galiojo jų valstybių įstatymai, Šanchajuje kinams gyventi liko tik nedidelis žemės plotas. Aplankysime senamiestį – Kinijos Šanchajų, kuriame yra prekybos rajonai, Miesto dievų šventykla ir pagrindinis traukos objektas – Džiaugsmo sodas („Yuyuan“), pastatytas XVI a. Kitas puikus privačių pietinių sodų pavyzdys susideda iš dviejų dalių – atviros (Lotoso tvenkinys, Paviljonas ežero širdyje, Devynių vingių tiltas) ir uždaros - rezidencijos. Pamatysime šeimininko namą ir darbo kambarį, moterų namo pusę, teatrą, susipažinsime su vizualinio erdvės išplėtimo būdais, pamaitinsime auksines žuveles tvenkiniuose.

Laisvas laikas, galimybė papietauti.

Sunku įsivaizduoti, kad prieš ketvirtį amžiaus rytiniame Hanpu-Pudongo upės krante buvo tik ryžių laukai ir vieno aukšto uosto pastatai. 2015 metais buvo baigtas statyti 632 metrų Šanchajaus bokštas – trečias pagal aukštį laisvai stovintis pastatas pasaulyje. Pasivaikščiosime apskrito oro taku, esančiu rajono centre, ir galėsime pasidaryti nuotraukas šiuolaikinės architektūros šedevrų fone: Šanchajaus perlo bokšto, Kinijos banko, Šanchajaus finansų centro, Jin Mao pastato ir kitų Pudongo dangoraižių. Toliau apžvalginės ekskursijos metu mūsų laukia Tūkstantmečio aikštė, su milžinišku saulės laikrodžiu, meno muziejais ir mokslo bei technikos muziejumi.

12 diena

 1. Atvykimas į Stambulą.
 2. Skrydis: Stambulas - Ryga.
 3. Atvykimas į Rygą.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydis: Ryga - Stambulas - Pekinas/Šanchajus - Stambulas - Ryga (Turkish airlines).
 • Rankinis bagažas iki 8 kg (55x40x23 cm).
 • Registruotas bagažas iki 30 kg (aukštis + plotis + ilgis = iki 158 cm).
 • Maitinimas lėktuve.
 • 9 nakvynės viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 399€: Ekskursinė išvyka „Dangiškosios ramybės vartai“; Ekskursija po Pekiną; Ekskursinė išvyka „Vasaros imperatoriškoji rezidencija – Yiheyuan“; Ekskursija po Hangdžou miestą; Ekskursija po Sudžou miestą; Ekskursija po Šanchajų; Ekskursinė išvyka „Pagrindinė Šanchajaus aikštė - Liaudies aikštė“; Ekskursinė išvyka į Zhujiajiao; Ekskursija po Šanchajaus senamiestį; Pervežimo paslaugos kelionės metu; Kelionės vadovo paslaugos; Pusryčiai viešbutyje.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Pekinas, Kinija

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 1199€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 90€

Jei keliaujate vienas (-a), tuomet už kambarį bus taikomas papildomas mokestis 350€

Traukinio bilietas į Hangdžou miestą (apmokama kelionės metu) 100€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Sveikatos draudimas kelionės metu (PRIVALOMAS, keliautojai rūpinasi savarankiškai)

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Tikslią informaciją, išvykimo vietą ir laiką atsiųsime Jūsų pateiktu elektroniniu paštu, 1-2 dienos iki kelionės pradžios.

VYKSTANT Į KINIJĄ LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIEČIAMS REIKALINGA VIZA, KURIA KELIAUTOJAI RŪPINASI SAVARANKIŠKAI (REKOMENDUOJAME KREIPTIS Į KINIJOS AMBASADĄ NE VĖLIAU KAIP 2 MĖNESIAI IKI KELIONĖS)!

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).

Keliautojas pats atsako už reikalavimų išpildymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Taip pat pats atsako už galiojančių įvažiavimo į kitą šalį saugumo reikalavimų laikymąsi! Prašome būti dėmesingais ir nuolat sekti naujausią informaciją!

nuo 1.199,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti