from 299,00€
Užsakyti dabar

Šveicarija – Vokietija (autobusu) grupė iš Lietuvos!

Niurnbergas, Vokietija
Neįvertintas
Trukmė

7 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Lietuvių kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė autobusu į Šveicariją ir Vokietiją – tai nepakartojamas potyris, kuris įtraukia į nuostabių įspūdžių sūkurį. Jūsų laukia kelionė autobusu, kurios metu keliausite per žavingus kraštovaizdžius ir apsistosite patogiuose viešbučio kambariuose.

Pažintinėje kelionėje aplankysite Niurnbergą, miestą, kur senovė susipina su modernumu, sukurdama nepakartojamą atmosferą. Niurnberge pasivaikščiosime po senamiestį, pasigrožėsime architektūra, apžvalgysime lankytinas vietas. Kelionė tęsiasi link Ciuricho ir Liucernos, kur mėgausitės Reino krioklių grožiu – tai didžiausi kriokliai Europoje. Ciurichas pasitiks jus kaip Šveicarijos ekonominis ir kultūrinis centras, kurio gyvenimo kokybė yra aukščiausia. O Liucerna, Šveicarijos Rivjera, žavi savo istoriniu grožiu ir natūralia aplinka. Kelionės metu aplankysite ir Berną, miestą, kuris išsiskiria savo unikaliu viduramžių charakteriu ir yra Jungtinių Tautų pripažintas Pasaulio kultūros objektas. Čia galėsite išvysti Federalinius vyriausybės rūmus, mėgautis miesto panoramomis. Kelionės pabaigoje apsilankysite Viurcburge, žinomame dėl savo baroko architektūros ir vyno tradicijų, kur pamatysite įspūdingus barokinius pastatus ir pabūsite viduramžių tilto apsuptyje. Ši pažintinė kelionė autobusu suteiks jums galimybę ne tik pamatyti, bet ir išgyventi kultūras, istorijas bei gamtos grožį. Tai puiki proga pažinti naujus kraštus ir prisipildyti įspūdžių. Nepraleiskite progos ir įsigykite šią kelionę dabar!

Mūsų kelionių datos

2024-08-24 – 2024-08-30 2024-09-21 – 2024-09-27

Kelionės akcentai

 • Ekskursinė išvyka „Ženeva – Vėvė – Montrė“.
 • Ekskursinė išvyka „Reino kriokliai – Ciūrichas – Liucerna“.
 • Ekskursija po Viurcburgą.
 • Ekskursija po Berną.
 • Pasivaikščiojimas po Niurnbergą.
 • Ekskursinė išvyka į Interlakeną.

Maršrutas

1 diena

 1. Išvykimas iš Vilniaus ir Kauno.
 2. Kelionė per Lenkijos teritoriją.
 3. Nakvynė viešbutyje (Lenkijoje).

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Tęsiame kelionę.
 4. Atvykstame į Niurnbergą.
 5. Pasivaikščiojimas po Niurnbergą.
 6. Tęsiame kelionę per Vokietijos teritorją.
 7. Vykstame į viešbutį (Prancūzijos – Vokietijos teritorijoje).
 8. Įsikūrimas viešbutyje.
 9. Nakvynė viešbutyje.

Niurnbergas - modernus miestas, kuriame gyvena pusė milijono gyventojų. Miestas, kupinas ypatingos atmosferos ir jaukumo, kviečiantis pasivaikščioti, aplankyti ir atrasti. Ši ypatinga miesto dvasia gerai jaučiama senamiestyje su daugybe lankytinų vietų ir labai prieinamomis parduotuvėmis. Gatvės muzikantai iš visų pasaulio kampelių groja Šv. Lorenco bažnyčios šešėlyje, o šiuolaikiniai gyvenimo žinovai susitinka šiltais vasaros vakarais prie Diurerio namo. Būtent tai yra patrauklus Niurnbergas: harmoningas seno ir naujo, šiuolaikinio ir istorinio, gyvenimo ir istorijos sambūvis. Niurnberge rasite daug staigmenų. Pamatysime dorybių fontaną, Lorenzkirche ir Šventosios Dvasios bažnyčią atidarytą 1331 m., kuri tebeveikia, aplankysime Pilies uolą, kur yra imperatoriškoji pilis, Pilato namas, pasivaikščiosime po miestą juosiančios tvirtovės sienos, eisime į turgaus aikštę, kur yra Frauenkirche bažnyčia su senu laikrodžiu, kuriame užfiksuotas 1356 metų įvykis, imperatoriaus Karolio IV priimtas „Auksinis bulius“.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Vykstame į Ciurichą ir Liucerną.
 3. Pakeliui sustojimas prie Reino krioklių (papildomas mokestis ~ 1 €/asm.)
 4. Tęsiame kelionę link Ciuricho.
 5. Ekskursija po Ciuricho senamiestį.
 6. Vykstame į Liucerną.
 7. Ekskursija po Liucernos miesto senamiestį.
 8. Sugrįžtame į viešbutį.
 9. Poilsis.
 10. Nakvynė viešbutyje.

Reino krioklys yra didžiausias krioklys Europoje. Čia posūkyje upė siekia 150 m plotį, o vanduo krenta iš 21 m aukščio. Grandiozinis, nepamirštamas reginys! Galite pasivaikščioti palei krantinę ir nusileisti laiptais žemyn į žalią vandens paviršių.

Toliau vykstame į Ciurichą. Ekskursija po Ciurichą.

Ciurichas - miestas, kurio gyvenimo kokybė yra aukščiausia. Tai yra didžiausias Šveicarijos ekonominis ir kultūrinis centras ir tuo pačiu dėl unikalaus kraštovaizdžio ir architektūros derinio - vienas gražiausių Europos miestų. Jaukiai įsikūręs tarp dviejų kalnų, miestas amfiteatru pakyla šlaitais, supjaustytas viduryje Limmato upės, atsiveria iš abiejų Ciuricho ežero pusių su savo geriausiais fasadais. Puikiu oru virš horizonto iškyla Šveicarijos Alpių panorama.

Limmato upė padalija miestą į dvi dalis. Kairiajame Limmat upės krante yra modernūs prekybos rajonai, o dešiniajame – istorinis centras su siaurose gatvelėse stovinčiais senais namais, kuriuos aplankysime ekskursijos metu. Mums pasiseka pamatyti Rotušės pastatą, garsiąją gotikinę Fraumunsterio bažnyčią, papuoštą penkiais paties Marco Chagallo sukurtais vitražais. Iki jų įrengimo 1970 m. Fraumünster buvo žinomas tik dėl neįprastos architektūros – „vienkupolė“ bažnyčia buvo pastatyta ne pagal kanoną. Atsiradus vitražams, gotikinė katedra pelnė pasaulinę šlovę. Meistras prie vitražų kūrimo dirbo dvejus metus ir, nepaisant vyresnio amžiaus – tuo metu, kai buvo baigtas darbas, Chagallui jau buvo 83 metai – ne tik darė eskizus, bet ir pats apdirbo stiklo paviršių. . Toliau aplankysime vieną iš miesto simbolių – Grossmünstr, vyksime į šiaurinę Ciuricho ežero pakrantę ir aplankysime Bahnhofstrasse, kur, pasak legendos, anksčiau buvo Varlių griovys.

Toliau vykstame į Liucerną (*žiemos sezonu „vakarinė Liucerna“).

Liucerna - pagrindinis centrinės Šveicarijos miestas. Įsikūręs prie „Keturių kantonų“ Firwaldstät ežero, jį supa kalvos ir kalnai.

Būdama geografiniu ir istoriniu šalies centru, kelis šimtmečius ji buvo laikoma nepripažinta Šveicarijos sostine.

Pamatysime jėzuitų bažnyčią, pastatytą baroko stiliumi, Vyriausybės rūmus, pastatytus XVI amžiuje, pasivaikščiosime Kapelbrücku - seniausiu Europoje mediniu ir dengtu tiltu, pastatytu 1300 m., Papuoštais XVII amžiaus paveikslais, pasieksime Spreiberbrucko tiltą, papuoštą alegoriniais paveikslais “Mirties šokis". Aplankysime garsųjį skulptoriaus Torvaldseno paminklą „Mirštantis liūtas", įsteigtą šveicarų sargybinių garbei, kurie Prancūzijos revoliucijos metu iki pusės atodūsio gynė karališkus Tuilery rūmus. Markas Tvenas aprašė skulptūrą kaip "liūdniausių paminklas pasaulyje". Pasivaikščiosime po Liucernos ežero pakrantė, kuri vadinasi - Firwaldstet.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Vykstame link prancūziškos Šveicarijos
 3. Ekskursinė išvyka „Ženeva – Vėvė – Montrė“.
 4. Šiljono pilies lankymas (įėjimo bilietus apmoka patys keliautojai ~13,5 CHF).
 5. Vykstame į viešbutį.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Ženevos ežeras - tokio įspūdingo dydžio, kad net turi savo atoslūgius. Pamatysime Monblaną - aukščiausią Vakarų Europos viršūnę. Būtent šioje Šveicarijos srityje daugybė aktorių, rašytojų, dainininkų ieškojo ramybės ir įkvėpimo: Audrey Hepburn, Isabelle Adjani, Alain Delon, Freddy Mercury, G.-H. Andersenas, C. Dickensas, I. Stravinskis ir daugelis kitų.

Ekskursijos metu Ženevoje pirmiausia pasigrožėsime Žedo (Jet d‘Eau) fontanu, kuris tituluojamas miesto simboliu. Pasivaikščiosime Monblan pakrante. Vėliau aplankysime Angliško stiliaus parką kuriame yra žymusis laikrodis iš gėlių. Laikrodis sukurtas iš 6000 augalų.

Tęsiame ekskursiją ir vykstame į miesto centrą, pirmiausia, iš išorės apžiūrėsime įspūdingąją Šv. Petro katedrą. Būtent šioje katedroje savo pamokslus sakė kalvinizmo pradininkas Žanas Kalvinas, dėka kurio dar XVI a. visas pasaulis Ženevą pradėjo vadinti protestantiškąja Roma.

Ekskursijos metu taip pat pamatysime: senąjį arsenalą, kuris puoštas spalvinga mozaika, kuri atvaizduoja miesto gyvenimą; Rotušę, kur šiuo metu dirba Ženevos kantono valdžia ir buvo priimta Ženevos konvencija dėl žmogaus teisių; paminklą Henriui Dunant; mauzoliejų Karlui II Braunšveicui ir viešbutį iš kurio į savo paskutinę kelionę išvyko žymioji Austrijos – Vengrijos imperatorienė Amalija Eugenija Elžbieta, dar žinoma kaip Sisi.

Pasivaikščiosime De la Trei parke, kuriame yra apžvalgos aikštelė, bei Bastijono parke, kuriame iš daugelio skulptūrų sukurta kompozicija „Reformacijos šviesa“.
Laisvas laikas po ekskursijos Ženevoje.

Tęsiame ekskursinė išvyką ir vykstame į Vėvė.

Kiekvienais metais Vėvė mieste vyksta komedijinių filmų festivalis. Čarlio Čaplino gerbėjai galės nusifotografuoti šalia jo statulos, kuris gyveno paskutiniuosius 25 metus.

Vėliau vyksime į žydintį miestą Montrė. Iš išorės apžiūrėsime įspūdingą viešbutį „Montrė Palace“. Šiame viešbutyje gyveno ir kūrė Vladimiras Nabokovas, kuris parašė žymiąją novelę „Lolita“. Promenada papuošta skulptūromis, tiesiogiai susijusiomis su džiazu, primenančiomis liepos mėnesį vykusį tarptautinį festivalį. Turgaus aikštėje įrengta Fredi Mercury statula primenanti, kad jis čia gyveno 1991 m. ir čia įrašė vieną iš paskutiniųjų savo albumų. Montrė yra poilsio vieta, kurią galime pajusti vaikščiodami Montrė pakrante.

Montrė vadinama Šveicarijos Rivjera, nors tik XIX amžiuje nedidelis žvejų kaimelis ir vyndarių vieta tapo vieta, kur žmonės atvyksta atsipalaiduoti, pasveikti, pailsėti viename iš prabangių viešbučių, pasivaikščioti promenada ar pasiklausyti džiazo festivalio, vykusio kazino pastate.

Turėsime galimybę taip pat aplankyti Šiljono pilį (įėjimo bilietus apmoka patys keliautojai ~13,50 CHF). pilis pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose paminėta 1160 metais. Jos populiarumas pagrįstas ne tik dėl šimtmečius skaičiuojančio statinio grožio, bet ir dėl Džordžo Bairono parašytos poemos „Šiljono kalinys“.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Berną.
 4. Ekskursija po Berno miestą.
 5. Laisvas laikas arba pageidaujant siūlome ekskursinę išvyką į Interlakeno miestelį (papildomas mokestis - 25 €/asm.).
 6. Vykstame į viešbutį (Prancūzijos – Vokietijos teritorijoje).
 7. Įsikūrimas viešbutyje.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Bernas nepanašus į jokį miestą. Bernas yra unikalus ir nepakartojamas. Tai yra vienas iš nedaugelio viduramžiais įkurtų miestų, išlaikiusių savo pirminę išvaizdą iki šių dienų. Keliaudamas į Šveicariją 1779 m., Gėtė pažymėjo: „Tai yra pats gražiausias miestas, kokį tik esame matę“.

Jungtinės Tautos Berną kartu su Roma, Florencija, Egiptu paskelbė Pasaulio kultūros objektu.

Miestas, kurį 1191 m. įkūrė kunigaikštis Bertoldas V pusiasalyje, suformuotame Arės upės vingyje, garsėja tradicijomis laikyti lokius miesto centre. Meškiukai yra kantono ir miesto simbolis, jie atiteko šveicarams dar Italijos kampanijos laikais. Pamatysime Federalinius vyriausybės rūmus, daugybę fontanų, puošiančių miestą, Berno teatrą, Laikrodžio bokštą su jo astronominiais laikrodžiais ir varpeliais, kurie vaidina visą spektaklį. Ir, žinoma, pamatysime namą, kuriame gyveno Albertas Einšteinas.

Miunsterplaco aikštėje Katedra pakyla su 100 m. varpine ir Paskutiniojo teismo scena ant fasado, skyriaus pastato, grožėsimės žemutinio ir viršutinio miestų panorama.

Pageidaujantiems siūlome išvyką į Interlakeną, krioklių slėnį (papildomas mokestis - 25 €/asm.).

Anot Mendelsono: „Kas nėra matęs Interlakeno kraštovaizdžio, jam nežinoma Šveicarija. Neįmanoma to apibūdinti, nes žodžiai čia yra bejėgiai... “.

Įsikūręs Šveicarijos širdyje, mažas Interlakenas yra tarsi šuolis tarp dviejų pailgų ežerų - Tuna ir Brienz. Iš čia ir jo pavadinimas, reiškiantis „tarpežerinis“.

Krištolo skaidrumo vanduo bėgantis kalnų upeliais, banguojančiais kriokliais, skaidriomis upėmis, giliai mėlynais ežerais ir purslų purslais yra neatsiejama tiek paties Interlakeno, tiek jo apylinkių dalimi.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Viurcburgą.
 4. Ekskursija po Viurcburgo miestą.
 5. Laisvas laikas.
 6. Kelionė link Lenkijos.
 7. Įsikūrimas viešbutyje.
 8. Nakvynė viešbutyje (Lenkijoje).

Viurcburgas (vok. Würzburg) - Bavarijos federalinės žemės šiaurės vakarų dalyje, kuri garsėja savo architektūra bei vynais, o Viurcburgo rezidencija šiandien yra vienas geriausių baroko stiliaus pastatų Vokietijoje ir UNESCO pripažinta Pasaulio paveldo objektu.

Vaikščiosime palei Meino upės krantinę, apžiūrėsime Marienbergo tvirtovės panoramą, pasivaikščiosime viduramžių tiltu, dekoruotu barokinėmis šventųjų statulomis, aplankysime Viurcburgo vyskupo rezidencijos parką ir išvysime nuostabius vyskupo rūmus (vizualiai apžiūrėsime). Vyksime prie Šv. Kiliano (miesto ir vyndarių globėjo) katedros. Pamatysime senąją ir naująją rotušę bei pasivaikščiosime pasakiškomis miesto gatvėmis ir padarysime daug gražių nuotraukų.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Kelionė per Lenkijos teritoriją.
 3. Naktį/paryčiais grįžimas į Lietuvą.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 99€: Ekskursinė išvyka „Ženeva – Vėvė – Montrė“; Ekskursinė išvyka „Reino kriokliai – Ciūrichas – Liucerna“; Ekskursija po Viurcburgą; Ekskursija po Berną; Pasivaikščiojimas po Niurnbergą; Kelionės vadovo paslaugos (lietuvių kalba); Pusryčiai viešbučiuose; Pervežimo paslaugos.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka į Interlakeną 25€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Niurnbergas, Vokietija

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

Apgyvendinimas 3* viešbučiuose (dviviečiuose kambariuose)

nuo 299€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 180€

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 60€

PAPILDOMAI APMOKAMA

Turisto mokesčiai viešbučiuose ~6 €/asm.

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Ekologinis mokestis Reino kriokliuose ~ 1 €/asm.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Pageidaujantys gali užsisakyti 6 pusryčius viešbučiuose - papildomas mokestis 60 €/asm. (Perkantys ekskursijų paketą - pusryčius gauna dovanų)

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas (lydintis visos kelionės metu) informaciją pateikia lietuvių kalba!

Visos ekskursijos vedamos lietuvių kalba arba su vertimu į lietuvių kalbą!

Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

SVARBU! Pervežimas autobusu/mikroautobusu iš panevėžio organizuojamas tik susirinkus daugiau nei 8 keliautojams, susirinkus mažesnei keliautojų grupei jums bus nupirkti tarpmiestinio autobuso bilietai (pirmyn/atgal) ir iki pagrindinio autobuso (vilniaus/kauno) vyksite tarpmiestiniu autobusu.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

nuo 299,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti