from 1.469,00€
Užsakyti dabar

Nepalas (skrydis iš Rygos)

Nepalas, Katmandu
Neįvertintas
Trukmė

11 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė į Nepalą – tai nepakartojama galimybė atrasti egzotiškąją šalį ir jos kultūrą. Šis kelionės pasiūlymas leidžia pamatyti ne tik sostinės Katmandu šurmulį, bet ir ramų Bhaktapuro miestą, pasivaikščioti po įspūdingas Anapurnos kalnų viršūnes ir patirti unikalų Chitwan nacionalinį parką. Pažintinė kelionė į Nepalą – tai jūsų bilietas į pasaulį, kuriame dominuoja gamtos grožis ir istorinis paveldas.

Kelionė prasideda skrydžiu iš Rygos per Stambulą į Delį, o vėliau į Katmandu. Atvykę į Nepalą, aplankysite Pashupatinath šventyklą, kur stebėsite Arati ugnies ritualą. Tai viena svarbiausių religinių vietų Šivos bhaktams. Pažintinė kelionė į Nepalą tęsiasi ekskursijomis po Katmandu, įskaitant Swayambhunath Stupą, Karališkąją Durbaro aikštę ir Buddhanath stupą. Kiekvienas iš šių lankytinų objektų palieka neišdildomą įspūdį dėl savo istorijos ir architektūros grožio.

Nukeliausite į Namo Buda ir Bhaktapuro miestą, kur sužinosite apie šių vietų reikšmę ir istorinį paveldą. Kelionės pasiūlymas taip pat apima išvyką į Australijos stovyklą Pokharoje, kur galėsite mėgautis Himalajų vaizdais ir ramia gamta. Vėliau jūsų laukia saulėtekio stebėjimas Sarankhote ir nuotykių pilnas safaris Chitwan nacionaliniame parke. Šis kelionės pasiūlymas puikiai tinka tiems, kurie nori patirti unikalią Nepalo kultūrą ir gamtos grožį.

Pažintinė kelionė į Nepalą baigiasi skrydžiu iš Katmandu per Stambulą atgal į Rygą. Tai kelionė, kuri paliks neišdildomus įspūdžius ir prisiminimus visam gyvenimui. Nepalas laukia jūsų su atviromis rankomis ir nekantrauja parodyti savo nuostabias vietas bei nepaprastą kultūrą. Atraskite šią stebuklingą šalį su mūsų ypatingu kelionės pasiūlymu į Nepalą!

Mūsų kelionių datos

Kelionės į Nepalą išvykimo data – 2025-02-07 / Sugrįžimo data – 2025-02-17 diena. Skrydis: Ryga – Stambulas – Delis / Katmandu – Stambulas – Ryga (Turkish Airlines)

Kelionės akcentai

 • Ekskursija po Katmandu.
 • Ekskursija po Bhaktapurą.
 • Ekskursija po Dhampusą.
 • Ekskursija po Pokharą.
 • Safari džipu.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Ryga – Stambulas.
 4. Skrydis: Stambulas – Delis.

Nepalas – paslaptinga šalis, ji žavi, užburia ir priverčia įsimylėti visus, kuriems pasisekė čia būti!

Šią šalį būtina aplankyti norintiems patirti kažką nuostabaus, neįprasto ir jaudinančio. Atrasti harmoniją ir pasisemti daug emocijų bei įspūdžių!

2 diena

 1. Atvykimas į Delį.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Delis – Katmandu.
 4. Atvykimas į Katmandų.
 5. Vykstame į viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Vakare Arati ugnies ritualas Pashupatinath šventykloje.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Pashupatinath yra viena iš keturių svarbiausių religinių vietų Azijoje Šivos bhaktams (įėjimo mokestis ~ 1000 rupijų/asm. ~ 8 €/asm.). Pastatyta V amžiuje, o vėliau Malos karalių atstatyta XIII amžiuje, pati vieta, kaip teigiama, egzistavo nuo tūkstantmečių sandūros, kai čia buvo aptikta Šivos linga. Pashupatinath šventyklų kompleksas yra ant šventosios Bagmati upės kranto. Viena iš labiausiai gerbiamų ir švenčiausių vietų, skirta dievui Šivai, atstovaujama Pashupati - gyvūnų globėjo - pavidalu. Komplekso teritorijoje pamatysime šventus lingamus, jogų urvus, taip pat pačius sadhu atsiskyrėlius. Galėsime stebėti ritualinio apsiprausimo upės vandenyse, aukojimo ir kremavimo apeigas.

„Bagmati Ganga Arati“, ugnies pudža, pravedama šalia Bagmati bankų, su kiekvienais metais populiarėja. Šeštadieniais, pirmadieniais ir ypatingomis progomis lankosi didžiulės minios. Ceremonijos metu kunigai atlieka ugnies ritualą, susirinkusieji dainuoja ir šoka dievo Šivos vardu, atlikdami Ravanos parašytą Šivos Tandavą Bhajana.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursija po Katmandu.
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien susipažinsite su Katmandu: Swayambhunath Stupa arba Beždžionių Šventykla, Karališkoji Durbar aikštė ir Buddhanath stupa (įėjimo bilietas ~ 200 rupijų ~ 1,5 €/asm.)

Šventykla yra ant 77 metrų kalvos su vaizdu į Katmandu slėnį. Tai architektūrinė struktūra, išreiškianti gryną proto prigimtį, nušvitimą. Žvelgdami į stupą iš apačios į viršų, simboliškai matosi visas kelias į Nušvitimą, kiekvienas lygis išreiškia svarbų žingsnį kelyje. Swayambhunath yra akmeninė stupa su auksine smaile ir kūgio smaigaliu, taip pat yra tibetiečių ir induistų piligrimystės vieta. Nuo kalvos atsiveria vaizdas į miestą ir Himalajus.

Karališkoji Durbaro aikštė – viena iš trijų Durbaro aikščių Katmandu slėnyje Nepale, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą (įėjimo mokestis ~ 1000 rupijų ~ 8 €/asm.). Nors aikštė pradėta statyti III amžiuje, pagrindiniai pastatai joje buvo pastatyti vėlesniais laikotarpiais, XIII-XVII a. Per 2015 metų žemės drebėjimą buvo apgadinta ir restauruota daug pastatų ir šventyklų, atkūrimo procesas tebevyksta.

Šventyklos komplekso dalis yra mergelės deivės Kumari rūmai. Aplankysime jos rūmus ir pažiūrėsime į Gyvąją deivę mergaitę.

Boudhanath stupa (įėjimo bilieto mokestis ~400 rupijų ~3 €/asm.).

To paties pavadinimo vietovė su didžiule budistų stupa Boudhanath, kurią dažnai lanko piligrimai iš viso pasaulio. Stupos dydis yra 100 m skersmens ir 36 m aukščio. Baltą stupos kupolą puošia nupieštos Budos akys. Netoli stupų yra vienuolynai ir švietimo centrai, kuriuose vyksta pamaldos ir seminarai.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Namo Buda.
 4. Ekskursija po miestą.
 5. Vykstame link viešbučio.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Poilsis.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Apsilankymas senovinėje Katmandu slėnio sostinėje Bhaktapur (įėjimo bilieto mokestis ~ 14 €/asm.).

Namo Buda - senovinis nevarų miestas į rytus nuo Katmandu, kuriame yra daugybė puikių architektūros paminklų. Turėdamas 77 tūkstančius gyventojų, tai trečias pagal gyventojų skaičių ir mažiausias iš trijų karališkųjų Katmandu slėnio miestų. Miestas buvo įsikūręs prekybos kelių, vedančių iš Kinijos, Tibeto ir Indijos, sankryžoje. Tai leido miestui praturtėti. XIV amžiuje Bhaktapas klestėjo kaip Nepalo sostinė. Bhaktapur reiškia „tikinčiųjų miestas“ ir dar vadinamas „amatininkų miestu“, taip pat „puodžių miestu“. Čia sparčiai vystėsi įvairūs amatai, įskaitant juvelyrinius dirbinius, audimą, keramiką, akmens, medžio ir metalo drožybą.

Aplankysime Tibeto dainuojančių dubenėlių, Gurkha kukri karių peilių gamybos dirbtuves ir kt.

Namo Buda – ši vieta yra viena švenčiausių budistams, esanti ant kalvos, 1,5 valandos kelio automobiliu nuo Katmandu. Didelės užuojautos vieta, trečia pagal svarbą Katmandu slėnio stupa. Apsilankymas didžiuliame vienuolyno komplekse ir pagrindiniame budizmo mokymo (dharmos) perdavimo centre Trang Tashi Yangtse iš Kagju giminės. Iš čia atsiveria nuostabūs slėnio vaizdai. Čia taip pat aplankysite trečią pagal svarbą slėnio stupą Namo Buda arba Budos prieglobstį, skirtą legendai apie didžiulę Budos atjautą.

Manoma, kad šios vietos pavadinimas kilo dėl to, kad vietos gyventojams anksčiau grėsdavo tokie pavojai, kaip susitikimai su tigru ar kitais laukiniais gyvūnais. Kad sumažintų nerimą, nepaliečiai skaitė mantrą „Namo Buddhaya“ (prieglobsčio priėmimas Budoje). Ir istorija, kuri ten nutiko, turi kažką bendro su mantra.

5 diena

 1. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Pervežimas į oro uostą.
 3. Registracija į skrydį.
 4. Skrydis į Pokharą (papildomas mokestis - 95 € /asm., užsakomas ir apmokamas iš anksto).
 5. Ekskursinė išvyka „Australijos stovykla“.
 6. Vykstame į viešbutį.
 7. Įsikūrimas viešbutyje.
 8. Poilsis.
 9. Nakvynė viešbutyje.

Atvykę į Pokharą persėdame į džipus. Džipais keliausite į Dhampusą, 1 valandos kelias iki Australijos stovyklos.

Australijos stovykla - vieta, esanti pačioje maršruto į Annapurnos bazinę stovyklą ir Mardi Himal pradžioje. Ji ypač populiari tarp turistų, kurie neketina kopti aukštai į kalnus.

Vos ~1 val. kopimo per rododendrų miškus ir jūs vietoje, su nuostabiu vaizdu į slėnį, taip pat Anapurna Himalajų kalnagūbrį. Čia saulėlydžiai ir saulėtekiai yra nuostabūs!

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Pokharą.
 4. Ekskursija po miestą.
 5. Vykstame į viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Poilsis.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Aušra Himalajuose ir pervežimas į Pokharą

Ryte auštant galėsite mėgautis vaizdu į Anapurnos masyvą: Annapurna I (8091 m), Annapurna II (7937 m), Annapurna IV (7525 m), taip pat Dhaulagiri (8167 m) ir Manaslu (8156 m), septintas ir aštuntas aukščiausias kalnas pasaulyje.

Po pusryčių ~1 val. leisitės laiptais ir glostančiais takais iki kelio, apačioje jūsų lauks džipai.

Pervežimas į Pokharą.

Atvykę į miestą, leiskitės į Shanti Stupą, iš kurios atsiveria nuostabūs slėnio ir snieguotų viršūnių vaizdai.

Shanti Stupa arba Taikos Stupa yra budistų stupa, sukurta suvienyti visų rasių ir tikėjimų žmones ieškant taikos ir ramybės. Shanti Stupą Pokharoje pastatė ir atidarė 1999 m. vienuolis Nipponzan-Myohoji Morioka Sonin. Stupa skirta taikai ir gerovei skatinti.

Šivos statula stovi ant kalno, kelionė čia autobusu užtruks apie 40 minučių nuo Pokharos. Tai puikus apžvalgos taškas – iš čia matosi Pokharos slėnis, ežeras ir Himalajų kalnai. Vietiniai vaizdai tikrai užburia. Pati Šivos statula atrodo grandioziškai ir matoma iš tolo.

7 diena

 1. Saulėtekio stebėjimas Sarankhote.
 2. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 3. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 4. Pervežimas į Chitwan
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Saulėtekio stebėjimas Sarankhote.

Anksti ryte pervežimas (~40 min) į Sarankhoto viršūnę – aukščiausią Pokharos regiono tašką. Pakilimas į apžvalgos aikštelę. Iš čia galėsite mėgautis Anapurnos masyvo vaizdais.

Grįžimas į viešbutį ir pusryčiai.

Pervežimas į Chitwan (persėdimo metu grožėsitės vaizdais pro autobuso langą, pervežimas užtruks apie 5 val.).

Vakaro kultūrinėje programoje – Tharu genties šokiai (papildomas mokestis ~5 €/asm.).

8 diena

 1. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Safaris džipu (~60 €/asm., viename džipe 10 žmonių).
 3. Antroje dienos pusėje pervežimas į Katmandų.
 4. Įsikūrimas viešbutyje.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Rytinis safaris džipais Chitwan nacionaliniame parke.

9 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Nakvynė viešbutyje.

10 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į oro uostą.
 4. Registracija į skrydį.
 5. Skrydis: Katmandu - Stambulas.
 6. Atvykimas į Stambulą.
 7. Pervežimas į viešbutį.
 8. Įsikūrimas viešbutyje.
 9. Nakvynė viešbutyje.

11 diena

 1. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Pervežimas į Stambulo oro uostą.
 3. Registracija į skrydį.
 4. Skrydis: Stambulas – Ryga.
 5. Atvykimas į Rygą.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Skrydis: Ryga - Stambulas - Delis / Katmandu - Stambulas - Ryga (Turkish Airlines).
 • Rankinis bagažas (55x40x23cm) + asmeninis krepšys (40x30x15cm) = bendras svoris iki 8 kg.
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (ilgis + plotis + aukštis = iki 158 cm).
 • Skrydis: Delis - Katmandu.
 • Rankinis bagažas.
 • Registruotas bagažas.
 • 9 nakvynės 3* viešbučiuose be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 399€: Ekskursija po Katmandu; Ekskursija po Bhaktapurą; Ekskursija po Dhampusą; Ekskursija po Pokharą; Kelionės vadovo-gido paslaugos; Pervežimo paslaugos; Pusryčiai viešbutyje.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Safari džipu (viename džipe iki 10 žmonių) 60€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Nepalas, Katmandu

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 1469€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 300€

Vidinis skrydis į Pokharą, užsakoma ir apmokama iš anksto! 95€

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 90€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Turisto mokestis viešbutyje ~ 2 €/asm./į dieną.

Privalomas transporto-kelių mokestis - 15 €/asm.

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Tikslią informaciją, išvykimo vietą ir laiką atsiųsime Jūsų pateiktu elektroniniu paštu, 1-2 dienos iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką.

Turėsite laisvo laiko ar ne, priklausys nuo to, ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito.

Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).

Keliautojas pats atsako už reikalavimų vykdymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Prašome būti dėmesingus ir nuolat sekti naujausią informaciją!

nuo 1.469,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti