fbpx
from 599,00€
Užsakyti dabar

8 d. poilsinė kelionė į Batumį su poilsiu prie juodosios jūros + ekskursijos (skrydis iš Rygos)

Batumis, Sakartvelas
Neįvertintas
Trukmė

8 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Poilsinė-pažintinė kelionė į Batumį – tai neeilinis nuotykis, vedantis per įvairiausias patirtis, kuriose susilieja poilsis ir pažinimas.

Pradėdami savo kelionę iš Rygos oro uosto, mes lydime Jus į Batumį, kur susitinka modernumo spindesys ir senovinio miesto žavesys. Čia, įsikūrę jaukiame Tsereteli viešbutyje, Jūsų lauks ne tik komfortiškas poilsis, bet ir pažintinė kelionė po Batumio gatves, jos istorines vietas ir gyvybingus bulvarus. Ši poilsinė kelionė siūlo unikalią galimybę patirti Juodosios jūros ošimo melodiją ir mėgautis jaukia miesto atmosfera. Mūsų ekskursija supažindina su miesto paslaptimis, o galimybė pasiplaukioti laivu prideda dar daugiau spalvų. Toliau, keliaudami po Adžariją, pasinersite į gamtos stebuklus: nuo Chorokhi ir Adjaristskali upių santakos iki didžiųjų krioklių ir subtropinio miško paslapties. Pažintinė kelionė tęsiasi Batumio botanikos sode, kurio augalų įvairovė nustebina ir įkvepia. Istorinės Petro tvirtovės apsilankymas ir poilsis unikaliuose paplūdimiuose su magnetiniu smėliu – tai tik dar viena dalis šios įsimintinos poilsinės kelionės. O kas galėtų atsisakyti galimybės išmokti gaminti tradicinius gruzinų chinkalius ar apsilankyti interaktyviame etnografiniame muziejuje? Ši poilsinė-pažintinė kelionė į Batumį pasižymi ne tik gerai subalansuota programa, bet ir galimybe patirti tikrąją Gruzijos dvasią.

Kviečiame Jus į šią neįkainojamą patirtį, kuri paliks ryškų įspūdį Jūsų atmintyje. Atraskite Batumį su mumis – tai poilsinė-pažintinė kelionė, kurią norėsite patirti dar ne kartą!

💥 Mūsų kelionių datos

🌴 2024-06-09 – 2024-06-16
🌴 2024-06-16 – 2024-06-23
🌴 2024-06-23 – 2024-06-30
🌴 2024-06-30 – 2024-07-07
🌴 2024-07-07 – 2024-07-14
🌴 2024-07-14 – 2024-07-21
🌴 2024-07-21 – 2024-07-28
🌴 2024-07-28 – 2024-08-04
🌴 2024-08-04 – 2024-08-11
🌴 2024-08-11 – 2024-08-18
🌴 2024-08-18 – 2024-08-25
🌴 2024-08-25 – 2024-09-01
🌴 2024-09-01 – 2024-09-08
🌴 2024-09-08 – 2024-09-15
🌴 2024-09-15 – 2024-09-22
🌴 2024-09-22 – 2024-09-29

Kelionės akcentai

 • Ekskursinė išvyka „Gamtos stebuklai“.
 • Ekskursija pėsčiomis po Batumį.
 • Ekskursinė išvyka į Adžariją.
 • Ekskursinė išvyka „Kitas Batumis“.
 • Ekskursinė išvyka „Nuostabūs subtropikai“.
 • Ekskursinė išvyka „Vynuogių Gurija“.
 • Ekskursinė išvyka „Pajūrio kelionė“.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Skrydis: Ryga - Batumis.
 3. Atskridimas į Batumį.
 4. Pervežimas į viešbutį.
 5. 09:45-10:00 val. informacinis susitikimas su gidu viešbučio fojė.
 6. Ekskursija pėsčiomis po Batumį.
 7. Pageidaujantiems siūlome organizuotą ~30 min. trukmės išvyką laivu (papildomas mokestis ~20 GEL/asm.).
 8. Įsikūrimas 3* Tsereteli viešbutyje arba kitame 3* viešbutyje.
 9. Laisvas laikas.
 10. Nakvynė viešbutyje.

Atostogos Batumyje, tai pasinėrimas į unikalią atostogų atmosferą. Miestas neįprastai kontrastingas ir jaukus, žalias, persmelktas romantikos ir veržlumo.

Šis miestas tikrai turi savo žavesio. Jūs tikrai jį įsimylėsite nuo pirmo susitikimo! Didelis jūrų uostas, kuris priima laivus iš viso pasaulio, aktyviai besivystantis kurortas, dieną ramus, o vakarais aktyvus, linksmas, triukšmingas.

Jaukus miestas su daugybe atmosferinių vietų, visas bulvaras alsuoja jūros ošimu ir gyva muzika, teminiais barais, pakrantės kavinėmis ir restoranais.

Batumyje laikas sulėtėja. Nepažįstami žmonės šiltai vienas kitam šypsosi, lengvai pradeda pokalbį ir neskubėdami šnekučiuojasi prie vyno taurės.

Mūsų gidas parodys miestą tokį, kokį jį pažįsta ir mėgsta vietiniai, papasakos istorijas iš miesto ir jo gyventojų gyvenimo bei pateiks patarimų, kaip maksimaliai išnaudoti savo atostogas Batumyje.

Pageidaujantiems, po ekskursijos galime pasiūlyti organizuotą (pusvalandžio trukmės) išvyką laivu (papildoma mokestis ~20 GEL/asm.).

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Ekskursinė išvyka į Adžariją.
 3. Sugrįžtame į Batumį.
 4. Nakvynė viešbutyje.

Kviečiame į įdomią kelionę po kalnuotą Adžarijos regiono dalį.
Mėgausitės upių ir krioklių vėsa, grožėsitės, žavėsitės, giliai įkvėpsite, klausysite paukščių čiulbėjimo, klausysite mūsų gido žavingas istorijas, susipažinsite su kalnų gyventojų gyvenimu, vakarieniausite pagal Adžarijos tradicijas, lydimi tautinių gruzinų dainų ir šokių. Padarysite nuostabias nuotraukas ir prisipildysite gruzinų skleidžiamą energiją. Kol upių vandens paviršiumi plinta rytinis rūkas, galima stebėti, kaip debesys ramiai ilsisi ant žaliuojančių kalnų šlaitų.

Mūsų maršrutas driekiasi Chorokhi ir Adjaristskali upėmis, kurių santaką matysime. Anksti ryte mus pasitiks vienas didžiausių regiono krioklių - Makhuntseti. Galėsite mėgautis kriokliu, kol dar nėra minios turistų.

Netoliese yra viduramžių arkinis tiltas, sėkmingai veikiantis daugiau nei 9 šimtmečius – istorinis krašto paveldas.

Vyksime į unikalų kaimą, kuriame gyvena tik 17 šeimų, pasivaikščiosime grandininiu tiltu – vietinių pasididžiavimas, nedidelė Kolchis buksmedžio giraitė ir pasakiški takai tarp subtropinio miško nuves prie nuostabaus Mirveti krioklio.

Grįžtame į autobusą, „kilsime“ aukščiau ir leisimės gilyn į Machakhela nacionalinį parką.

Planuojamą aplankyti krioklių trijulę užbaigs kaskadinis Karimanos krioklys.

Tikrasis mūsų kelionės akcentas bus apsilankymas šeimos restorane, įsikūrusiame tarp kalnų viršūnių, daugiau nei 1000 metrų virš jūros lygio aukštyje.

Adžariškos virtuvės patiekalai, gruziniškas vynas ir čača, taip pat tikras tautinių dainų ir šokių koncertas išliks jūsų atmintyje amžiams (papildomas mokestis ~ 50 GE/asm.).

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Laisva diena.
 3. Poilsis prie jūros.
 4. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Nuostabūs subtropikai“ su poilsiu paplūdimyje su magnetiniu smėliu (papildomas mokestis – 30 €/asm.).
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Geriausias subtropikų pasireiškimas pakrantėje yra garsusis Batumio botanikos sodas, kuriame pradėsime savo nuostabią kelionę (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 20 GEL/asm.). Tapsime pačiais pirmaisiais svečiais nuostabiame rojaus kampelyje, kur renkami rečiausių, išskirtiniausių ir gražiausių augalų pavyzdžiai iš viso pasaulio.

Sodas yra Žaliajame kyšulyje su terasomis iki skaidrios žydros jūros. Pamatysite tiek grožio, kvėpuosite grynu oru, sužinosite daug naujų ir netikėtų faktų apie augalus, taip pat nufotografuoti egzotiškus vaizdus.

Po to aplankysime Petro tvirtovę – labai gražią vietą su įdomia istorija. Iš čia atsiveria nuostabūs vaizdai, tvirtovės išorė yra apsupta limonariumo ir atrodo labai egzotiškai (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 8 GEL/asm.).
Po aktyvaus pasivaikščiojimo kviečiame papietauti restorane turinti nuosavą upėtakių fermą (papildomas mokestis - 50 GEL/asm.).

Po pietų metas atsipalaiduoti, eisime į pajūrį, į kurortinį Šekvetili kaimą, kur yra unikalūs paplūdimiai su juodu magnetiniu smėliu.

Turėsite galimybę pasikaitinti gydomajame smėlyje ir gauti gydomųjų efektų. Įėjimas į jūrą švelnus ir čia vanduo įšyla greičiausiai, o taip pat yra galimybė maudytis net per audrą. Paplūdimyje turėsite ~2 valandas laisvo laiko poilsiui ir maudynėms.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Ekskursinė išvyka „Gamtos stebuklai“.
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Nakvynė viešbutyje.

Aplankysime 4 vakarų Gruzijos regionus!

Pradedame nuo Adžarijos ir vykstame į Gurijos regioną. Čia aplankysime privačią gamyklą ir sužinosime kokybiškos gruziniškos arbatos gamybos paslapčių. Sužinosite, kuo skiriasi žalioji arbata nuo juodosios arbatos, o po ekskursijos mėgausitės kelių rūšių arbatos degustacija su naminiais sausainiais ar pyragu.

Atsigaivinę judėsime į garsųjį Prometėjo urvą, esantį netoli Tskaltubo miestelio, apie 20 km nuo Kutaisio, Imeretijos regione (įėjimo bilietai apmokami papildomas ~ 23 GEL/asm., plaukimas laivu ~ 17,5 GEL/asm.).

Jūsų laukia maršrutas pėsčiomis per didžiausią, 1,5 kilometro ilgio Gruzijoje urvą, kelionė baigsime pasiplaukiojimu laivu požemine upe.
Takas nutiestas tarp kvapą gniaužiančių stalaktitų ir stalagmitų, požeminių krioklių, upių ir net viso ežero. Stebuklingo jausmo prie viso to prideda įvairiaspalvio požeminio apšvietimo sistema, dėl kurios pasivaikščiojimas tampa dar patrauklesnis ir įsimintinesnis.

Vyksime į kitą regioną – Samegrelo, čia sraunūs Abasha upės vandenys, skrodžiantys klinčių uolas, per tūkstančius metų suformavo vieną iš Gruzijos gamtos stebuklų – užburiančio grožio Martvili kanjoną (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 17,5 GEL/asm., plaukimas laivu 15 GEL/asm.).

Kanjonas tęsiasi 2400 metrų, o gylis siekia 40 metrų. Dėl labai didelės drėgmės čia auga gražūs vynmedžiai ir daugiametės samanos. Pati vieta labai graži – vertikaliai kyla baltos uolos, skaidrus smaragdinis vanduo, kuriame plaukioja žuvys, kriokliai, žaluma ir vaizdingi upės vingiai. Prieš kurį laiką paleontologai šioje vietoje aptiko dinozaurų pėdsakų. Suakmenėjusios liekanos yra maždaug 75 milijonų metų senumo.

Metas atsigaivinti: eisime į šeimos gruzinų restoraną, kur paragausime Megrelijos ir Imeretijos virtuvės patiekalus ir degustuosime vynus, čačą, konjaką (papildomas mokestis už pietus + degustacijos paketas - 80 GEL/asm., vynas ir gaivieji gėrimai įskaičiuoti į kainą).

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Laisvas laikas.
 3. Poilsis prie jūros.
 4. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Kitas Batumis“ (papildomas mokestis – 20 €/asm.).
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Gražiausias kelias eina per vešlią subtropinę augmeniją ir vietinių gyventojų namus, vedantis į 400 metrų virš jūros lygio aukštį.

Čia yra Švč. Trejybės bažnyčia ir veikiantis vienuolynas – jėgų ir energijos balanso atkūrimo vieta. Tai geriausia apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria nuostabūs Batumio ir apylinkių vaizdai. Iš čia matosi ne tik kaimyniniai kurortai, bet ir kaimyninė Turkija.

Nusileidę iš „dangaus į žemę“, vyksime į garsųjį Batumio žuvies turgų – kitą populiarią miesto vietą, kur jūsų lauks vakarienė su vietinėmis jūros gėrybėmis. Jums rezervuotas geriausias stalas restorane prie jūros, galėsite rinktis iš meniu ką tik norėsite, mėgausitės bangų garsu, šviežiomis jūros gėrybėmis, užkandžiais, salotomis ir puikiu gruzinišku vynu (papildomas mokestis: patiekalai ir gėrimai restorane iš meniu, pagal jūsų pasirinkimą).

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Laisvas laikas.
 3. Poilsis prie jūros.
 4. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Vynuogių Gurija“ (papildomas mokestis - 65 €/asm., viskas įskaičiuota).
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Ši kelionė supažindins Jus su Gurijos regionu ir pasiners į gruzinų tautos tradicijas: vyndarystę, dvasinį paveldą, tradicines vaišes.

Pradėsime nuo apsilankymo Chkhaveri veislės vynuogyne, vienos seniausių Gruzijos veislių, jos tėvynė – Gurija. Iš šių vynuogių gaminamas unikalus rožinis vynas, žinomo dėl savo gaivių vaisių natų ir malonios rūgštelės.

Regiono vizitinė kortelė – senovinis Šemokmedi vienuolyno kompleksas, į kurį vyksime aplankę vynuogyną. Šios vietos istorija siekia XII amžių, kur buvo šio krašto valdovų kapai, vienuolynas ir atsiskyrėlių prieglauda. Kompleksas yra ant kalno, iš kurio atsiveria nuostabūs kalnų ir slėnio vaizdai.

Toliau aplankysime autentišką Marani vyno rūsį. Čia Jums atskleis gruziniškos vyndarystės paslaptis, papasakos apie tradicijas, niuansus, pavaišins 4 šio regiono gruziniško natūralaus vyno rūšimis.

Norėdami iš tikrųjų pažinti gruzinų tautą, būtinai turite sudalyvauti tradicinėje gruzinų šventėje. Jūs tapsite „supros“ dalyviais – tikros šventės su savo taisyklėmis, sielos kupinais tostais ir naminiu maistu.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Laisvas laikas.
 3. Poilsis prie jūros.
 4. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Pajūrio kelionė“ (papildomas mokestis - 50 €/asm., „viskas įskaičiuota“).
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Vyksime link Gruzijos ir Turkijos sienos, sustosime prie Šv. Andriejaus Pirmojo krioklio, pasak legendos, norėdami parodyti stebuklą vietiniams žvejams, būtent šioje vietoje šventasis trenkė lazda į žemę ir pradėjo tekėti vanduo. Ar tai tiesa nepasakysime, tačiau kriokliu pasigrožėsime.

Nufotografuosime nuostabų Turkijos vaizdą ir keliausime į švariausią pakrantės paplūdimį kurortiniame Sarpi miestelyje. Mėgstantiems paviršutinį nardymą čia yra puiki vieta, kur galima panardyti. Visi kiti be išimties čia atvyksta pasimėgauti skaidriausiu vandeniu ir nuostabiais kraštovaizdžiais, tam turėsite ~ 2,5 val.

Lankytis Gruzijoje, paragauti gruziniškų patiekalų ir net neišmokti jų gaminimo paslapčių tiesiog nepriimtina! Ši kelionė praturtins jūsų kulinarinį ir gastronominį pagrindą, išmoksite gaminti garsiausią gruzinų patiekalą - chinkaliai! Vyksime į svečius, kur Jums papasakos patiekalo istoriją, pasidalins tobulos tešlos paslaptimis, išmokys pasigaminti chinkali ir suteiks galimybę savo žinias įtvirtinti praktikoje. Jūsų šedevrus ragausime terasoje, kartu su kitais nacionaliniais patiekalais ir gėrimais.

Paskutinė šios kelionės nata bus apsilankymas vieninteliame privačiame interaktyviame Gruzijos etnografiniame muziejuje „Boržgalo“, nieko panašaus tikrai niekur nematėte, juk tai tikro kaimo kopija su skirtingu laiku namų apyvokos daiktais ir amatais, tradiciniais Adžarijos regionui (papildomai apmokami įėjimo bilietai ~ 15 GEL/asm.).

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Pervežimas į oro uostą.
 4. Skrydis: Batumis - Ryga.
 5. Atskridimas į Rygos oro uostą.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Ryga - Batumis - Ryga (AirBaltic)
 • Rankinis bagažas iki 8 kg (matmenys: 55 x 40 x 20 cm)
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (matmenys: 100 x 50 x 80 cm)
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose su 7 pusryčiais (dviviečiuose kambariuose)
 • Įmonės atstovo paslaugos
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 189€: Ekskursinė išvyka „Gamtos stebuklai“; Ekskursija pėsčiomis po Batumį; Ekskursinė išvyka į Adžariją; Pervežimo paslaugos.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka „Kitas Batumis“ 20€; Ekskursinė išvyka „Nuostabūs subtropikai“ 30€; Ekskursinė išvyka „Vynuogių Gurija“ 65€; Ekskursinė išvyka „Pajūrio kelionė“ 50€

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Batumis, Sakartvelas

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 599€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 210€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Gruzijoje priimtina dėkoti vairuotojams arbatpinigiais ~ 10 €/už aptarnavimą visos kelionės metu

Pietūs su koncertu ekskursinės išvykos į Adžariją metu ~50 GEL/asm.

Pietūs, 3 rūšių vyno, konjako, čačos, gruziniškos arbatos degustacija ekskursinės išvykos „Gamtos stebuklai“ metu ~80 GEL/asm.

Įėjimo bilietai į Prometėjo urvą ~23 GEL/asm. + plaukimas laivu ~17,5 GEL/asm.

Įėjimo bilietai į Martvili kanjoną ~17,5 GEL/asm. + plaukimas laivu ~15 GEL/asm.

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

nuo 599,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti