from 449,00€
Užsakyti dabar

Pažintinė 9 d. kelionė į Gruziją (Sakartvelą) (skrydis iš Rygos su Airbaltic)

Kutaisis, Sakartvelas
Neįvertintas
Trukmė

9 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė į Sakartvelą – tai nuotykių ir atradimų pilna patirtis, kurią prisiminsite ilgai. Įsikūrę viešbutyje Tbilisyje, pradėsite savo eskursijų maratoną po Užkaukazijos perlą.

Nuo pirmųjų akimirkų, leidžiant laiką šiame senoviniame mieste, pajausite, kad esate kažkur ypatingai. Tbilisis, miestas, kuriame eskursijos tampa tikra pramoga, atsiskleidžia savo visu grožiu, sujungdamas modernius pastatus ir istorines vietas. Toliau, ekskursijos metu aplankysite Kachetiją, senovinę Gruzijos dalį, kurioje pažintinė kelionė taps tikru gastronominiu nuotykiu. Vyno degustacijos, vietinių skonių tyrinėjimas – visa tai pavers kelionę į nepamirštamą patirtį. Pažintinė kelionė tęsis Sighnaghi mieste, vadinamame meilės miestu, kur Sakartvelo istorija ir kultūra yra visur aplink jus. Ekskursijos neapsiriboja vien miestų lankymu. Jūsų laukia nuostabi išvyka Gruzijos keliu, kurio metu aplankysite Džvari vienuolyną, Mcchetą, Uplistsikhe urvų miestą ir Boržomio kurortą. Kiekvienas šios kelionės etapas atskleis naują Gruzijos veidą ir leis patirti šalies įvairovę. Kelionės pabaigoje, apsilankę Batumyje, pajusite, kaip modernumas susipina su istorija. Batumi – tai miestas, kur kiekvienas gatvės kampas, kiekvienas parkas yra naujas atradimas. Čia ekskursijos virs ne tik pažintine patirtimi, bet ir atsipalaidavimu prie Juodosios jūros kranto. Savo pažintinę kelionę baigsite, grįždami į Tbilisį, ir turėsite galimybę dar kartą pasimėgauti šio nuostabaus miesto atmosfera. Pažintinė kelionė į Sakartvelą – tai ne tik aplankyti objektai, bet ir patirtos emocijos, kurios liks su jumis visam gyvenimui. Nesvarbu, ar ieškote istorinių paminklų, ar norite patirti naujas skonio pojūčių atradimus, ši pažintinė kelionė atneš tai ir daugiau.

Pasiruoškite nerti į nuostabią kultūrą, o galiausiai – įsigykite šią kelionę ir leiskite Sakartvelui atskleisti savo paslaptis!

Mūsų kelionių datos

2024-09-23 – 2024-10-01 2024-10-07- 2024-10-15 2024-10-14 – 2024-10-22

Kelionės akcentai

 • Ekskursija po Batumį.
 • Ekskursija po Boržomio miestą.
 • Ekskursinė išvyka „Mccheta ir Uplistsikhe“.
 • Ekskursija po Kutaisį.
 • Ekskursinė išvyka į Kachetijos regioną.
 • Ekskursija po Tbilisį.
 • Ekskursinė išvyka „Gruzijos keliu“ (įvyks susirinkus minimaliam 20 keliautojų skaičiui).
 • Gala vakarienė restorane su gruziniška muzika ir šokiais.
 • Ekskursinė išvyka į Adžariją ir Batumio botanikos sodą.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Skrydis: Ryga – Tbilisis.

2 diena

 1. Atskridimas į Tbilisį.
 2. Pervežimas į viešbutį.
 3. Įsikūrimas viešbutyje.
 4. Poilsis.
 5. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 6. Ekskursija po Tbilisį.
 7. Laisvas laikas po ekskursijos mieste.
 8. Pageidaujantiems siūlome vakariene, viename iš geriausių miesto restoranų, kuriame mėgausitės ne tik gruziniškai patiekalais, bet ir gruziniška muzika ir šokiais (papildomas mokestis ~ 37 €/asm.).
 9. Sugrįžtame į viešbutį.
 10. Poilsis.
 11. Nakvynė viešbutyje.

Tbilisis - vienas gražiausių Užkaukazijos miestų. Čia gamta tarsi susilieja su žmogaus kūryba, palikdama savo pėdsaką architektūros objektuose ir ištisuose ansambliuose. Kilsime keltuvu į Narikala tvirtovę – tai garsiausias ir seniausias Tbilisio senovės paminklas ir įvairių epochų tvirtovės kompleksas Senajame Tbilisyje, miestiečiai ją vadina „miesto siela ir širdimi“. Tvirtovė buvo pastatyta ant stačios Sololaksky keteros IV amžiuje. Iš čia atsiveria nuostabūs vaizdai ir čia galima pasidaryti geriausias nuotraukas atminimui.

Toliau leisimės į senamiestį, iš pietvakarių pusės išeisime į aikštę, galėsime vėl grožėtis. viršutinės miesto tvirtovės Narikala griuvėsiais, kurios kabo virš miesto. Miesto teritorija – sieros pirčių vieta. Karšto vandenilio sulfido vandens tiekia šaltiniai, ištekantys iš Tabori kalno įdubų. Kadaise miesto kvartalai buvo užstatyti karavanais, prekybos namais ir amatų dirbtuvėmis. Pasivaikščiojimo senamiesčio gatvelėmis metu pamatysite paminklą vienam geriausių savo laikų režisierių - Sergo Paradžanovui, Taikos tiltą - šiuolaikinės architektūros šedevrą, pasivaikščiosite Rike parke - nauja poilsio vieta Tbilisio centre palei Kuros upę.

Vakare, pageidaujantiems siūlome šventinę vakarienę viename geriausių šalies restoranų, kur turėsite galimybę mėgautis gruziniškais patiekalais, folkloru, gyva muzika ir šokiais! (papildomas mokestis ~ 37 €/asm.). Šventinė vakarienė vyks tradicinėje gruzinų atmosferoje, ant stalo bus patiekiami įvairūs gruzinų virtuvės nacionaliniai patiekalai, mėgausitės nuostabiu muzikantų meistriškumu. Visos vakarienės metu skambės gyva muzika.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka į Kachetijos regioną aplankant Kachetiją - Bodbę - Sighnaghi.
 3. Po ekskursijos sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Daugelis iš mūsų yra ne kartą girdėję apie skanų Gruzijos vyną. Gruzijos vyndarystės technologijai, kuria be galo didžiuojasi visi gruzinai, daugiau nei 8000 m. Siūlome apsilankymą Gruzijos vyno gamykloje su degustacija (pageidaujant už papildomą mokestį, įeina į degustacinį paketą – 40 €/asm.).

Tęsiame kelionę ir vykstame į Bodbe – Šv. Nino moterų vienuolyno kompleksą. Šv. Nino yra pati pagrindinė Gruzijos šventoji, nes būtent ji 4-ame amžiuje atnešė į Gruziją krikščionybę. Pasak legendos, caro Miriano įsakymu vienuolynas buvo pastatytas toje vietoje, kur buvo palaidota Nino. Už papildomą 17 €/asm. mokestį būsite pakviesti į tikrą vienuolyno puotą, po kurios prie Šv. Nino kapo galėsite sugalvoti norą.

Kelionę pratęsime aplankant netoliese įsikūrusį Sighnaghi – tai meilės miestas, įsikūręs tarp Alazani laukų ir Kaukazo kalnų. Miestas iškilo senos tvirtovės vietoje, todėl čia išliko gynybinės sienos, vartai ir bokštai. Taip pat yra XIX a. gyvenamųjų namų kompleksas, pastatytas pagal pietų Italijos klasicizmo stilių su gruziniškais motyvais. O nuo kiekvieno bokšto atsiveria kerintis vaizdas į bekraštį Alazani slėnį.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka „Gruzijos keliu“ (papildomas mokestis - 40 €/asm.).
 3. Laisvas laikas po ekskursijos.
 4. Po ekskursijos sugrįžtame į Tbilisį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursija istoriniu Gruzijos keliu, kertančiu Kaukazo kalnus ir jungančiu Vladikaukazą ir Tbilisį. Sustosime prie vaizdingo VI a. Džvari vienuolyno (UNESCO paveldas). Nuo vienuolyno atsiveria puikūs vaizdai į pirmąją sostinę - Mccheta prie Aragvi ir Mtkvari upių santakos. Ekskursiją pradėsime tų laikų Gruzijos keliu, visą kelionę lydės nepakartojami vaizdai. Tik per 2 valandas iš stepių zonos pateksime į alpių zoną. Atsidūrus prie Žinvalskio tvenkinio, apžiūrėsime šio tvenkinio pakrantėje pastatyta Ananuri tvirtovę bei XVII a. pastatyta Uspenskaja cerkvę – viena iš svarbiausių Gruzijos religijos centrų.

Atvykimas į Gudaurį – pagrindinį šalies slidinėjimo kurortą. Jei leis orai, vyksime į Kazbegi per perkėlą! Atvykimas į Kazbegi! Pageidaujantiems siūlome išvyką į Gergetį Trejybės bažnyčią (papildomas mokestis ~ 11 €/asm.). Tai vienintelė bažnyčia su kryžminiu kupolu šioje vietovėje. Gergeti Trejybė – bažnyčia aukštumoje, esanti 2170 m aukštyje, Kazbego (Mkinvartsveri) kalnų papėdėje. Tokio aukščio bažnyčios nerasite nė vienoje pasaulio šalyje. Netoli bažnyčios prasideda maršrutas iki meteorologijos stoties, po kurio kylama į Kazbeko viršūnę.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursinė išvyka į Mcchetą.
 4. Tęsiame kelionę ir vykstame į Uplistsikhe (papildomai apmokamas įėjimo bilietas ~10 €/asm.).
 5. Sustosime pietums (pageidaujant už papildomą mokestį, įeina į degustacinį paketą - 40 €/asm.).
 6. Vykstame link Boržomio.
 7. Ekskursija po Boržomio miestą.
 8. Mineralinių šaltinių lankymas (papildomas mokestis 1 €/asm. - įėjimo bilietas).
 9. Vykstame į tranzitinį viešbutį.
 10. Įsikūrimas viešbutyje.
 11. Poilsis.
 12. Nakvynė viešbutyje.

Mccheta (UNESCO paveldas) yra vienas iš seniausių miestų Gruzijoje, kurio atsiradimas susijęs su legendiniais gruzinų protėviais. Ekskursijos metu aplankysite Sveticchovelio katedrą, pastatytą XI a. Ji iškilo vietoje akmeninės bazilikos ir laikoma gruzinų tautos dvasiniu centru.

Sustosime papietauti (pageidaujant už papildomą mokestį, įeina į degustacinį paketą – 40 €/asm).

Uplistsikhe – unikalus “urvų miestas”, vienas seniausių gyvenviečių Kaukaze, įkurtas X a. pr. Kr. (papildomai apmokamas įėjimo bilietas ~10 €/asm.).

Boržomis – kurortinis miestas Gruzijoje, Samcchės-Džavachetijos regiono šiaurės rytuose. Miestas garsėja savo „Borjomi“ mineraliniu vandeniu, kuris užima pirmąją vietą Gruzijoje. Atvykę iš karto galėsite išbandyti tikrąjį „Borjomi“ šaltinio vandenį!

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursija autobusu po Kutaisį.
 4. Vykstame link Batumio.
 5. Ekskursija po Batumį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Poilsis.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Kutaisis, įsikūręs prie Rionio upės, yra antras pagal dydį miestas Gruzijoje. Šis miestas laikomas vienu seniausių pasaulyje! Kutaisis siejamas su graikų mitu apie argonautus, kurie, vadovaujami Jasono, kadaise esą keliavo būtent į Kutaisį, buvusią Kolchidės karalystės sostinę, ieškoti Aukso vilnos. Taip pat manoma, jog Kolchidės žemėse esančiuose kalnuose buvo grandinėmis prikaustytas mitologinis Prometėjas. Miesto teritorijoje žmonės gyveno dar paleolito laikais. Iš viso Gruzijoje atrasta daugiau negu 400 šios epochos paminklų, kurie išsidėstę 6-iuose rajonuose.
Aplankysite Mocameto šventyklą, kurioje galėsite sugalvoti norą, ir jis būtinai išsipildys.

Batumi kurortas įsikūręs šalies pietvakarinėje dalyje, ant Juodosios jūros kranto, Adžarijos regione. Tai pagrindinis Gruzijos uostas ir pagrindinis turistų traukos centras, dažnai vadinamas antrąją Gruzijos sostine.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Adžariją (papildomas mokestis - 30 €/asm.).
 4. Pageidaujantys galės apsilankyti Batumio botanikos sode (įėjimo bilieto kaina ~8 €/asm.).
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Adžarija - vienas gražiausių Gruzijos kampelių, esantis prie jūros, šalies pietvakariniame kampe ir turintis sieną su Turkija.

Trauksime link Machuntseti krioklių, taip pat aplankysime įspūdingą Tamaros arkinį tiltą.

Tęsiame ekskursinę išvyką ir vykstame į Gonio tvirtovę (įėjimo mokestis ~ 2 €/asm.), kuri yra seniausia tvirtovė Gruzijoje.

Batumio botanikos sodas įkurtas miesto pakraštyje (šiaurinėje pusėje), Žaliajame kyšulyje, ant Juodosios jūros kranto. Sodas buvo atidarytas 1912 m. (papildomai apmokami įėjimo bilietai ~ 8 €/asm.).

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame link Tbilisio.
 4. Pakeliui sustosime pietums (pageidaujant už papildomą mokestį, įeina į degustacinį paketą– 40 €/asm).
 5. Atvykstame į Tbilisį.
 6. Pervežimas į oro uostą.

9 diena

 1. Registracija į skrydį.
 2. Skrydis: Tbilisis - Ryga.
 3. Atskridimas į Rygos oro uostą.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Ryga - Tbilisis - Ryga (AirBaltic).
 • Rankinis bagažas (55x40x20cm) + asmeninis krepšys (30x40x10cm) = iki 8 kg.
 • Bagažas iki 20 kg (matmenys: 100x50x80 cm).
 • 7 nakvynių viešbučiuose be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 189€: Pervežimo paslaugos kelionės metu; Pusryčiai viešbutyje; Ekskursija po Batumį; Ekskursija po Boržomio miestą; Ekskursinė išvyka „Mccheta ir Uplistsikhe“; Ekskursija po Kutaisį; Ekskursinė išvyka į Kachetijos regioną; Ekskursija po Tbilisį.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka „Gruzijos keliu“ (įvyks susirinkus minimaliam 20 keliautojų skaičiui) 40€; Gala vakarienė restorane su gruziniška muzika ir šokiais (2 kelionės diena) 37€; Pietūs Bodbe vienuolyne (3 kelionės diena) 17€; Vyno degustacinis paketas (vyno rūsys su moliniais indais ir tikro Saperavi vyno degustacija; apsilankymas Gruzijos vyninėje; pietūs (paskutinės kelionės dieną)) 40€; Ekskursinė išvyka į Adžariją ir Batumio botanikos sodą (susirinkus minimaliam 20 keliautojų skaičiui) 30€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Kutaisis, Sakartvelas

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

Apgyvendinimas 3* viešbučiuose (dviviečiuose kambariuose)

nuo 449€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Pusryčiai (neperkant ekskursijų paketo) 70€

Pervežimo paslaugos (neperkant ekskursijų paketo) 90€

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 180€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Gruzijoje įprasta dėkoti vairuotojams arbatpinigiais ~ 10 €/asm./už aptarnavimą visos kelionės metu.

Įėjimo bilietams į lankomus objektus reikėtų turėti ~25 €/asm.

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

DĖMESIO! Nuo 2024.06.01 Gruzijoje įsigalioja nauji reikalavimai, visi atvykstantys į šalį privalo turėti sveikatos draudimą, galiojantį visos kelionės metu. Keliautojams neturintiems draudimo gresia 110$ bauda!

Tikslią informaciją, išvykimo vietą ir laiką atsiųsime Jūsų pateiktu elektroniniu paštu, 1-2 dienos iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

nuo 449,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti