from 589,00€
Užsakyti dabar

Algarvė. 8 dienų poilsis Portugalijoje (Ryga – Lisabona)

Lisabona, Portugalija
Neįvertintas
Trukmė

8 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė lėktuvu į Portugaliją – tai ne tik atostogos, bet ir kultūros, istorijos bei gamtos patyrimas. Nuo pirmosios kelionės akimirkos Rygos oro uoste, leidžiantis į Lisaboną, pajusite, kad ši kelionė yra kažkas daugiau nei įprasta poilsinė kelionė.

Pradėkite nuotykį apžvalgine ekskursija po Lisaboną, o vakarą pabaikite įsikūrę jaukiame Algarvės viešbutyje. Lisabona, su savo Jeronimo vienuolynu ir Belenio bokštu, įtrauktomis į UNESCO paveldo sąrašą, stebina savo unikaliu manuelino stiliaus architektūros grožiu. O Algarvės regionas, žinomas dėl savo auksinių paplūdimių ir arabų epochos tvirtovių, atskleidžia Portugalijos charakterį. Lagosas, garsėjantis savo grotomis ir istoriniu paveldu, suteikia progą iš arčiau pažinti Portugalijos jūrinę istoriją. Kelionė laivu po Ponta da Piedade grotas leis pamatyti, kaip vandenynas suformavo stulbinančius urvus ir formacijas. Kelionės metu taip pat aplankysite Faro, kuri garsėja savo Carmo bažnyčia ir Kaulų koplyčia, bei Silvešą – miestą, kuriame gyvuoja senovės Romos ir arabų kultūros pėdsakai.

Nepraleiskite galimybės aplankyti Seviliją, Andalūzijos sostinę, kurioje galima pamatyti Ispanijos istorijos ir kultūros įvairovę. Ši pažintinė kelionė lėktuvu ne tik suteiks atsipalaidavimo prie jūros, bet ir praplės jūsų akiratį. Portugalija – tai šalis, kurioje kiekvienas kampelis alsuoja istorija ir grožiu, o ši kelionė lėktuvu taps ne tik atostogomis, bet ir neįkainojama patirtimi.

Mūsų kelionių datos

2024-08-02 – 2024-08-09
2024-08-16 – 2024-08-23
2024-08-30 – 2024-09-06
2024-09-13 – 2024-09-20
2024-09-27 – 2024-10-04
2024-10-11 – 2024-10-18
2024-10-26 – 2024-11-02

Kelionės akcentai

 • Apžvalginė ekskursija po Lisaboną.
 • Ekskursinė išvyka Šv. Vincento kyšulys + Lagosas.
 • Ekskursinė išvyka į Silveš.
 • Ekskursinė išvyka į Faro.
 • Ekskursinė išvyka į Seviliją.
 • Pasiplaukiojimas laiveliu po grotas (Ponta de Piedade).

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Skrydis: Ryga - Lisabona.
 3. Apžvalginė ekskursija po Lisaboną.
 4. Laisvas laikas po ekskursijos.
 5. Vykstame į 3* viešbutį Algarvės regione.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Lisabona – vienas seniausių Europos miestų, pastatytas finikiečių. Miesto veidas per šimtmečius labai pasikeitė. Jame pėdsakus paliko visos tragedijos, kažkada užplūdusios Portugaliją, o ypač 1755-ųjų metų žemės drebėjimas. Tik nedidelis Belenio rajonas primena apie gražiausios Europos sostinės didybę. Jūs pamatysite Jeronimo vienuolyną ir Belenio bokštą, kurie įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą. Tai pastatai išsiskiriantys savo architektūriniu stiliumi – manuelino, kuris sutinkamas tik Portugalijoje. Vienuolyne palaidotas Vasko de Gama, poetas Kamoenas ir Avizos dinastijos karaliai. Šalia puikuojasi prezidento rūmai, Imperijos aikštė ir paminklas pirmiesiems atradėjams.

Algarvė – pietinė Portugalijos pakrantė, kurioje yra piečiausias Europos taškas. Nuo Sagres kyšulio iki Guadiani upės driekiasi nuostabūs auksinio smėlio paplūdimiai, įrėminti keistų uolų. Čia galėsite aplankyti arabų laikais pastatytas tvirtoves, pasimėgauti puikia Atlanto virtuve ir suprasti, kas yra „nepakartojamas portugalų charakteris“.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Poilsis prie jūros.
 3. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Poilsis prie jūros.
 3. Antroje dienos pusėje vykstame į Šv. Vincento kyšulį ir Lagosą miestelį.
 4. Po ekskursijos siūlome pasiplaukiojimą laiveliu po grotas (Ponta de Piedade) (papildomas mokestis - 25 €/asm.).
 5. Laivas laikas po ekskursijos.
 6. Sugrįžtame į viešbutį.
 7. Poilsis.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Saulėtojoje Algarvėje, šalies pietuose, esantis Lagosas – kurortinis miestelis, kurį labiausiai garsina jo apylinkėse esančios uolos ir vaizdingos grotos. Šiuos gamtos darinius geriausiai apžiūrėti plaukiant valtelėmis. Būtent Lagose Henrikas Jūrininkas įkūrė garsiąją jūreivystės mokyklą, iš čia laivai buvo siunčiami į tolimas šalis. Pamatysime Lagoso tvirtovę ir fortą, jo senovines gatveles, kurios prisotintos keptos žuvies kvapo.
Pageidaujant, galėsite aplankyti Bandeiros fortą (įėjimo bilietas ~ 2 €/asm.) ir vergų turgų, liudijantį liūdną Portugalijos istorijos puslapį.

Taip pat galite leistis į kelionę laivu ir aplankyti Ponta da Piedade grotų sistemą, kur per milijonus metų vandenyno bangos išplovė nuostabius urvus ir auksinio smiltainio formas. Grotų apžiūra atliekama iš vandens valtyse pagal pageidavimą.

Pageidaujantiems siūlome kelionę laivu Ponta da Piedade vandens grotose. Pasiplaukiojimas vyks tik esant palankioms oro sąlygoms (papildomas mokestis – 25 €/asm.).

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka į Faro – Algarvės regiono sostinę.
 3. Po ekskursijos laisvas laikas.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Faro įkūrė finikiečiai Formosos upės salpoje, ir, kaip teigia mokslininkai, šioje vietoje buvo legendinis Ossonobos miestas. Pamatysite garsiąją Carmo bažnyčią ir Kaulų koplyčią (įėjimo bilietas ~1 €/asm.), Faro tvirtovę ir nepakartojamus upės kraštovaizdžius, galėsite paragauti Algarvės saldumynų iš figų, migdolų ir saldžiųjų pupelių (alfarroba).

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Poilsis prie jūros.
 3. Ekskursinė išvyka į Silveš miestą.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis prie jūros.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Silveš – Portugalijos istorinis miestas, kurio legendos ir istorija mena senuosius laikus. Buvusi pagrindinė romėnų gyvenvietė ir arabų Algarbo provincijos sostinė. Mieste yra išlikusi iš raudono smiltainio pastatyta tvirtovė. Siauros arabiškos gatvelės leidžiasi iki Arados upės ir sukuria neapsakomą pasinėrimo į istoriją jausmą. Čia lengva pasiklysti ir įsivaizduoti, kokie triukšmingi buvo XII amžiaus rytiniai turgūs. Turėsite galimybę išgerti skaniausių apelsinų sulčių Portugalijoje, nes Silvešas – Algarvės apelsinų sostinė. Pageidaujantys turės galimybę apsilankyti Silveį tvirtovėje ~3 €/asm.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena prie jūros.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Seviliją (papildomas mokestis 60 €/asm.).
 4. Laisvas laikas po ekskursijos.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursija po Seviliją, Andalūzijos sostinę. Jos metu jūs apžiūrėsite Ibero - Amerikos 1929 m. parodos paviljonus. Pasivaikščiokime po gražiausias Sevilijos miesto vietas: Ispanijos aikštę, Maria Luisa parką ir tipišką žydų kvartalą Santa Cruz. Pamatysime Torre del Oro ir seniausią bulių areną, Magelano laivą - Victoria ir senovinį tabako fabriką. Sužinosime garsiausios pasaulyje čigonės – Karmen istoriją, po Rosinos balkonu dainuosime serenadą ir pažvelgsime į garsiąją katedros varpinę. O taip pat suprasime, kodėl sakoma: kas Ispanijoje nėra Don Žuanas?

Laisvu laiku galėsite aplankyti katedrą (už papildomą mokestį), kurioje ilsisi Kolumbo palaikai, ir karališkąją Alkazaro pilį, kuri vadinama „mažąja Alhambra“ (už papildomą mokestį). Bilietus rekomenduojame įsigyti (savarankiškai) iš anksto svetainėje.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Poilsis prie jūros.
 3. Nakvynė viešbutyje.

8 diena

 1. Ankstyvas išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Vykstame link Lisabonos.
 3. Vykstame į Lisabonos oro uostą.
 4. Registracija į skrydį.
 5. Skrydis: Lisabona - Ryga.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Skrydžio bilietas: Ryga – Lisabona – Ryga (AirBaltic)
 • Rankinis bagažas (55x40x23cm) + asmeninis krepšys (30x40x10cm) = iki 8 kg
 • Registruojamas bagažas (100х50х80cm) iki 23 kg
 • 7 nakvynės viešbutyje 3* be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 189€: Apžvalginė ekskursija po Lisaboną; Ekskursinė išvyka Šv. Vincento kyšulys + Lagosas; Ekskursinė išvyka į Silveš; Ekskursinė išvyka į Faro; Kelionės vadovo paslaugos; Pervežimo paslaugos; Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas; Pusryčiai viešbutyje.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka į Seviliją 60€; Pasiplaukiojimas laiveliu po grotas (Ponta de Piedade) 25€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Lisabona, Portugalija

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

Hotel Luar 3*

nuo 589€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

7 pusryčiai viešbutyje (Neperkant ekskursijų paketo) 70€

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį (kelionės datomis: 2024.05.10, 2024.05.24, 2024.10.11 ir 2024.10.25) 3* viešbutyje bus taikomas papildomas mokestis 190€

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį (kelionės datomis: 2024.06.07 ir 2024.09.13) 3* viešbutyje bus taikomas papildomas mokestis 260€

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį (kelionės datomis: 2024.07.05, 2024.07.19, 2024.08.02, 2024.08.16 ir 2024.08.30) 3* viešbutyje bus taikomas papildomas mokestis 370€

Priemoka už apgyvendinimą 4* viešbutyje - nuo 250€

PAGAL UŽKLAUSĄ

Priemoka už apgyvendinimą 4* viešbutyje - nuo 250 €/asm.

Priemoka už kambarį su šoniniu vaizdu į vandenyną (3* LUAR viešbutyje) - nuo 200 €/asm.

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Turisto mokestis viešbutyje – 2 €/asm./už naktį. (PRIVALOMAS MOKESTIS)

Privalomas transporto-kelių mokestis - 5 €/asm.

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Tikslią informaciją, išvykimo vietą ir laiką atsiųsime Jūsų pateiktu elektroniniu paštu, 1-2 dienos iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

nuo 589,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti