from 209,00€
Užsakyti dabar

Praha – Dresdenas 5d. (autobusu) grupė iš Lietuvos!

Praha, Čekija
Neįvertintas
Trukmė

5 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Lietuvių kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė autobusu į Čekiją, Vokietiją aplankant Varšuvą – tai puiki galimybė pažinti Europos kultūros lopšį. Išvykę iš Vilniaus, Kauno ar Panevėžio ankstyvą rytą, kelionės dalyviai patirs malonų įspūdį keliaudami per Lietuvos ir Lenkijos kraštovaizdžius.

Pirmasis sustojimas – Varšuva. Ši miesto pažintinė eskursija apims nuostabų senamiestį, kuriame galėsite išvysti Pilies aikštę su įspūdinga Žygimanto III Vasos kolona, o šalia – Karališkoji pilis, pilna istorijų ir menų ekspozicijų. Pažintinė kelionė tęsis įspūdingomis Varšuvos vietomis, įskaitant turgaus aikštę, kuri yra miesto širdis su menininkais, muzikantais ir senoviniu transportu. Kiekvienas pažintinės kelionės autobusu momentas bus pilnas atradimų ir nuotykių.

Keliaudami toliau, kelionės dalyviai autobusu patirs įspūdingą Prahą, pilna viduramžių paslapčių ir architektūros perlų, pavyzdžiui, Šv. Vito katedrą ar Karolio tiltą. Kiekviena kelionės autobusu diena atneš naujus potyrius, o nakvynės viešbučiuose suteiks galimybę atsipūsti ir pasiruošti naujiems nuotykiams. Nepamirškime ir apie kelionės į Karlovy Vary dieną, kuris garsėja mineraliniais vandenimis, o taip pat galėsite pasimėgauti čia dvelkiančia šio kurorto ramybe. Ši pažintinė kelionė apjungs ir istoriją, ir sveikatą, leisdama mėgautis kiekvienu momentu.

Kelionės pabaigoje, autobusu aplankysite Dresdeną, žinomą kaip „Florencija prie Elbės”, kurioje gausu meno ir istorijos. Ši kelionė autobusu – ne tik pažintis su miestais, bet ir su jų kultūra, istorija bei gastronomija.

Nepraleiskite progos patirti šią neįkainojamą kelionę autobusu, kurios metu aplankysite įspūdingiausius Europos kampelius.

Mūsų kelionių datos

2024-09-212024-09-25
• 3* viešbučiai (dviviečiuose kambariuose) - nuo 359 € nuo 209 €

Kelionės akcentai

 • Ekskursija Varšuvoje.
 • Ekskursija pėsčiomis Prahoje.
 • Ekskursinė išvyka į Karlovy Varus.
 • Ekskursinė išvyka į Loket pilį.
 • Ekskursija Dresdene.
 • Pasiplaukiojimas Vlatavos upe su vakariene.
 • Ekskursija "Prahos legendos".

Maršrutas

1 diena

 1. Išvykimas iš Kauno ir Vilniaus.
 2. Kelionė per Lietuvos ir Lenkijos teritoriją.
 3. Atvykstame į Varšuvą.
 4. Ekskursija po Varšuvos senamiestį.
 5. Pietūs (papildomas mokestis).
 6. Tęsiame kelionę per Lenkijos teritoriją.
 7. Atvykstame į viešbutį.
 8. Poilsis.
 9. Nakvynė viešbutyje.

Apžvalginės ekskursijos po Varšuvą metu apžiūrėsime Pilies aikštę su Žygimanto III Vasos kolona. Pilies aikštė yra viduramžių senamiestyje, garsėjančiame nuostabiais pastatais ir siauromis gatvelėmis. Aikštė tapo tradicine masinių renginių ir didžiųjų koncertų vieta. Pagrindinę vietą Varšuvos pilies aikštėje užima Karališkoji pilis, kuri yra nacionalinės kultūros paminklas, nuolatinių ir laikinų senovės meno parodų ekspozicijų, taip pat oficialių susitikimų, koncertų, simpoziumų vieta. Toliau aplankysime turgaus aikštę, kur viskas paruošta turistams: menininkai siūlo savo paveikslus, koncertuoja gatvės muzikantai ir aktoriai, kursuoja senasis transportas. Turgaus aikštėje yra undinės skulptūra – tai pagrindinis miesto simbolis. Varšuva yra viena iš nedaugelio Europos sostinių, kur vis dar išsaugotos miesto sienos. Dviguba miesto sienų eilė buvo pastatyta nuo XIV amžiaus pirmosios pusės iki XVI amžiaus vidurio. Juos sutvirtino bokštai ir fortai. Seniausias išlikęs įtvirtinimų elementas yra Barbakanas, kurį senųjų miesto vartų vietoje pastatė Venecijos meistras Janbattista, norėdamas apginti Naujuosius vartus. Šiaurinė Barbikano dalis yra išlikusi kaip rotušės išorinė siena. Ji yra sustiprinta keturiais puslankiu bokštais. Po Antrojo pasaulinio karo niokojimo Barbakano ir dalis miesto sienos buvo atstatyti. Toliau pamatysime Šv. Jono katedros bažnyčią ir Šv. Onos bažnyčią.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Prahą.
 4. Ekskursiją pėsčiomis po Prahos senamiestį.
 5. Pageidaujantiems vakare už papildomą mokestį siūlome pasiplaukiojimą Vltavos upe su vakariene ~ 30 €/asm. (apmokama kelionės metu).
 6. Vykstame į viešbutį.
 7. Įsikūrimas viešbutyje.
 8. Pageidaujantiems siūlome vakarinę ekskursiją "Prahos legendos" (papildomas mokestis -15 €/asm.).
 9. Poilsis.
 10. Nakvynė viešbutyje.

Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Prahą – nuostabaus likimo miestą, kuris nuo X amžiaus išlaikė savo didmiesčio padėtį ir nepamirštamą žavingą viduramžišką išvaizdą. Pasivaikščiojimą po viduramžių Prahą pradėsime nuo Prahos pilies – unikalaus architektūros paminklo, kuris buvo Čekijos valdovų rezidencija. Apžiūrėsime Šv. Vito katedrą – pagrindinį gotikinės architektūros paminklą Čekijoje, kur vyko valdančiųjų asmenų karūnavimas, apžiūrėsime elegantišką Šv. Jurgio baziliką – dar vieną Prahos gotikos pavyzdį. Apžvalginės ekskursijos metu pasivaikščiosime Karolio tiltu, o norintys galės sugalvoti norą prie vieno iš miesto globėjų – Jono Nepomuko skulptūros. Eidami vingiuotomis Prahos gatvėmis pasieksime Senamiesčio aikštę, kur astronominis laikrodis ant senosios rotušės pastato jau kelis šimtmečius kas valandą matuoja laiko slenkstį varpų skambėjimu ir 12 apaštalų procesija. Apžiūrėsime garsiąją Šv. Mikalojaus bažnyčią, paminklą Janui Husui ir Marijos bažnyčią, o tada viduramžiškomis gatvėmis eisime į pagrindinę naujojo miesto aikštę – Vaclavo aikštę.

Vakare, pageidaujant, kelionė laivu po Vltavos upe su vakariene (papildomas mokestis ~ 30 €/asm., mokama maršrute). Svarbiausias traukos objektas, be kurio nebūtų Prahos, yra Vltavos upė su slenksčiais, dėl kurių ir suteikė vardą Čekijos sostinei. Vaikščiodami Vltavos krantine bet kurioje miesto vietoje galėsite grožėtis didinga Prahos architektūra ir, be jokios abejonės, džiugins kiekvienas pastatas. Tačiau kol nepraplauksite laivu Prahoje, negalėsite įvertinti viso jo grožio.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursinė išvyka į Loket pilį (įėjimo į pilį bilietai apmokami pačių keliautojų: suaugusiems ~ 10 €/asm., vaikams 6-18 metų ~ 8 €/asm.).
 4. Ekskursinė išvyka į Karlovy Vary.
 5. Po ekskursijos laisvas laikas.
 6. Vakare pageidaujantiems siūlome vakarienę alaus darykloje (papildomas mokestis - 30 €/asm.).
 7. Sugrįžimas į viešbutį.
 8. Poilsis.
 9. Nakvynė viešbutyje.

Loket pilis yra Čekijos vakaruose, netoli Karlovy Vary kurorto, Ohrės upės pakrantėje. Loketo pilis pirmą kartą istoriniuose dokumentuose paminėta 1234 m. Čekijos Loket pilyje vyko filmo „Casino Royale“ filmavimas.

Siūlome jums ekskursijų programą į Karlovy Vary. Karlovy Vary yra kurortas, įsikūręs vaizdingame papėdės miestelyje, Teplas upės slėnyje. Karlovy Vary pasaulinę šlovę pelnė gamtos dėka, kuri vietos regioną apdovanojo gydomaisiais mineraliniais šaltiniais. Prireikė šimtmečių, kol žmonės atpažino gyvybę teikiančią Karlovy Vary vandens galią. Ir kai tai atsitiko, šioje vietoje išaugo miestas – Karlovy Vary, kuris taip harmoningai įsiliejo į kalnų kraštovaizdį, papuoštą miškingais šlaitais.

Šiandien Karlovy Vary yra ideali vieta sielai ir kūnui gydyti. Čia viešpatauja tyla ir ramybė. Čia atvyksta žmonės, kurie moka vertinti grožį ir sveikatą, kuriems sveika gyvensena yra raktas į sėkmę ir tobulumą. Tiesą sakant, Karlovy Vary nėra tik kurortas – tai muziejų miestas. Ir nors dauguma šiandieninių pastatų iškilo XIX amžiaus pabaigoje, čia išliko daug ankstyvųjų architektūros paminklų. Pavyzdžiui, Karolio Ketvirtojo pilies bokštas, stačiatikių šventųjų Petro ir Povilo katedra, Šv. Marijos Magdalietės katedra.

Vakare pageidaujantiems siūlome vakarienę alaus darykloje (papildomas mokestis - 30 €/asm.).

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame link Dresdeno.
 4. Ekskursija po Dresdeno miestą (įėjimo bilietai į mokamus objektus apmokami pačių keliautojų).
 5. Vykstame į viešbutį Lenkijoje.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Poilsis.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Dresdenas - Saksonijos sostinė ir vienas gražiausių Vokietijos miestų. Miestas, anksčiau vadintas „Florencija prie Elbės“, visoje Europoje garsėjo didinga architektūra ir meno vertybėmis.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Kelionė per Lenkijos teritoriją.
 4. Naktį atvykstame į namus.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Kelionė autobusu
 • 4 nakvynės 3* viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 79€: Ekskursija Varšuvoje; Ekskursija pėsčiomis Prahoje; Ekskursinė išvyka į Karlovy Varus; Ekskursinė išvyka į Loket pilį; Ekskursija Dresdene; Kelionės vadovo paslaugos (lietuvių kalba); Pusryčiai viešbutyje; Pervežimo paslaugos.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Pasiplaukiojimas Vlatavos upe su vakariene 30€; Ekskursija "Prahos legendos" 15€; Vakarienė alaus darykloje 30€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Praha, Čekija

DUK ....

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikoma papildomas mokestis 120€

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 50€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

TURISTO MOKESTIS ~ 2 €/asm./naktis

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas (lydintis visos kelionės metu) informaciją pateikia lietuvių kalba!

Visos ekskursijos vedamos lietuvių kalba arba su vertimu į lietuvių kalbą!

Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

nuo 209,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti