from 599,00€
Užsakyti dabar

Portugalija (skrydis iš Rygos į Porto su Airbaltic)

Portas, Portugalija
Neįvertintas
Trukmė

8 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė-poilsinė kelionė į Portugaliją – tai unikali galimybė pasinerti į stebuklingą kultūros ir gamtos pasaulį. Nuo pirmosios akimirkos, kai atvyksite į Rygos oro uostą, jus pasitiks įspūdinga kelionė, kupina istorijų, legendų ir atpalaiduojančio poilsio. Skrydžio metu iš Rygos į Porto jausitės kaip laukiami svečiai, o įsikūrimas viešbutyje atvers duris į Portugalijos svetingumą.

Miesto gatvės kvies tyrinėti, o laisvas laikas suteiks galimybę pailsėti ir susipažinti su Porto unikalia atmosfera. Pažintinės kelionės dalis prasideda nuo istorinių vietų lankymo, tokių kaip Tomar su Tamplierių ir Kristaus vienuolynu, Batalija su Santa Maria da Viktorija vienuolynu, bei grotos, kurios leis patirti gamtos stebuklus. Taip pat aplankysite Fatimą, paslaptingą piligrimystės centrą. Koimbra, senovinis studentų miestas, ir Busako miškas, apipintas druidų legendomis, atskleidžia Portugalijos intelektualinį ir mistinį paveldą. Lisabonos ekskursija, jei pasirinksite ją, leis iš arti pažinti šio seno miesto grožį, o Sintra ir Roko kyšulis žavi savo paslaptingumu ir istoriniais pasakojimais. Kelionės į Portugaliją metu taip pat turėsite galimybę apsilankyti įspūdingose vietose, tokiuose kaip Obidos, Alkobasas, Nazarė ir Braga, kur kiekviena iš jų pasakoja savitą istoriją. Vykstant po Porto miestą, jo architektūros grožis ir kultūros palikimas paliks neišdildomą įspūdį. Ši pažintinė-poilsinė kelionė yra puikus būdas pabėgti nuo kasdienybės, įkvėpti naujų jausmų ir patirti tai, ką Portugalija turi geriausio.

Nepaleiskite progos ir leiskite sau šią pažintinę-poilsinę kelionę, kuri bus ne tik atostogos, bet ir kultūrinis nuotykis. Keliaukite su mumis ir patirkite Portugaliją iš arti!

Mūsų kelionių datos

2024-08-24 – 2024-08-31
2024-09-07 – 2024-09-14
2024-09-21 – 2024-09-28
2024-10-05 – 2024-10-12
2024-10-19 – 2024-10-26

Kelionės akcentai

 • Ekskursinė išvyka „Tomar, Batalja, grotos, Fatima“.
 • Ekskursinė išvyka į Porto.
 • Ekskursija po Bragą.
 • Ekskursinė išvyka „Alkobasas, Nazaras, Obibos“.
 • Ekskursinė išvyka „Koimbra, Busacco miškas“.
 • Ekskursinė išvyka į Sintrą ir Roko kyšulį.
 • Ekskursija po Lisaboną.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Ryga – Porto.
 4. Atskrendame į Porto.
 5. Vykstame į viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Laisvas laikas.
 8. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka „Tomar, Batalija, grotos, Fatima“.
 3. Laisvas laikas Fatima miestelyje.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Tomar miestas buvo įkurtas XII a. pabaigoje Didžiojo Tamplierių Ordino Magistrų. Miestas garsėja ne tik istorija, bet ir žymiuoju Tamplierių ir Kristaus vienuolynu kuris buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą 1983 m. Vienuolyne išsaugota unikali apvali bažnyčia – „sharrolą“. Tvirtovės ir vienuolyno lankymas (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~10 €/asm.).

Vykstame į Batalja. Šiame mažame miestelyje randasi Santa Maria da Viktorija dominikonų vienuolynas. Vienuolyno statybos pradėtos 1385 m. vykdant karaliaus Žoano I įsakymu, kaip padėkos ženklas Švč. Mergelei Marijai už iškovotą pergalę prieš kastiliečius. Katedros apžiūra, laisvas laikas suvenyrams ir pietums.

Ekskursinės išvykos metu taip pat vyksime į grotas. Portugalija garsėja ne tik gražiais miestais ir miesteliais, bet ir įspūdingomis grotomis, kur gyvai bus galima pamatyti požeminius krioklius, stalaktitų ir stalagmitų urvus ir net „Norų“ ežerą (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~8 €/asm.).

Sustoję papietauti grįšime į Fatimą, kur 1917 metais apsireiškė Mergelė Marija ir susipažinsime su milijonus piligrimų iš viso pasaulio pritraukiančiu piligrimystės centru.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka „Koimbra – Busako miškas“.
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Koimbra – senovinis studentų miestas, laikomas nacionalinės kultūros sostine ir išsilavinimo lopšiu. Būtent čia yra pirmasis šalies universitetas, įsteigtas 1290m. Universiteto pasididžiavimas – paauksuotais elementais turtinga barokinė Joaninos biblioteka. Būtent šiame miestelyje pamatysime ir senąją tvirtovę, miesto katedrą. Leisdamiesi siauromis gatvelėmis atsidursime Mondego upės pakrantėje.

Tęsiame ekskursiją ir vykstame į paslaptingą Busako mišką. Šių miškų „savininkai“ senais laikais buvo druidai, todėl sakoma, kad ten iki šiol vyksta stebuklai. Pakerėtas miškų ir ramybės, karalius Karlas I pasistatė čia medžiotojo namelį. Iki šių dienų šie miškai puoselėjami ir saugomi.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Lisaboną (papildomas mokestis – 49 €/asm.).
 4. Laisvas laikas po ekskursijos.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Lisabona – vienas seniausių Europos miestų, pastatytas finikiečių. Miesto veidas per šimtmečius labai pasikeitė. Jame pėdsakus paliko visos tragedijos, kažkada užplūdusios Portugaliją, o ypač 1755-ųjų metų žemės drebėjimas. Tik nedidelis Belenio rajonas primena apie gražiausios Europos sostinės didybę. Jūs pamatysite Jeronimo vienuolyną ir Belenio bokštą, kurie įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą. Tai pastatai išsiskiriantys savo architektūriniu stiliumi – manuelino, kuris sutinkamas tik Portugalijoje. Vienuolyne palaidotas Vasko de Gama, poetas Kamoenas ir Avizos dinastijos karaliai. Šalia puikuojasi prezidento rūmai, karietų muziejus, Imperijos aikštė ir paminklas pirmiesiems atradėjams. Netoliese yra ir seniausia kepykla, kurioje kepami saldūs pyragėliai ,,pašteiš de Belen“, kurių privalu paragauti.

Toliau kelionę tęsite palei Težo upę iki pagrindinės miesto Komercijos aikštės. Čia stovi paminklas karaliui Žoze Pirmajam ir nuostabi triumfo arka. Pasivaikščiosite po Baišos rajoną, kuris labiausiai nukentėjo nuo žemės drebėjimo ir buvo atstatytas pagal Markizo Pombalos planą. Taip pat praeisite Rosiu aikštę, Figeiros aikštę ir Augusto gatvę, kur viename skersgatvyje atsiveria vaizdas į Santa Žušta liftą.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyka į Sintrą ir Roko kyšulį (papildomas mokestis 49 €/asm. + įėjimo bilietai).
 4. Laisvas laikas Kaškaiše.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Sintra – tai vieta, kurioje kiekvienas gali atrasti dalelę savo tėvynės. Apsilankysite Rigaleiro sodyboje (įėjimo bilietai: suaugusiems ~11 €, vaikams 6-16 metų ir suaugusiems nuo 65 metų ~6 €, iki 5 metų - nemokamai), po kurios Jums iškils daug filosofinių klausimų ir mįslių, kaip atsirado pati paslaptingiausia vieta Portugalijoje. O atsakymai pritrenks net patį didžiausią mistiką. Ne veltui daugelis rašytojų ir poetų kūrė būtent šiose vietose, tokie kaip: Louis de Camoes, Lord Byron, G. H. Andersen, J.K. Rowling ir daugelis kitų.

Po Sintros vyksime į Roko kyšulį – „vietą, kur baigiasi žemė ir prasideda jūra“ (Luis Camõens). Pakeliui pamatysime nepaprastą kraštovaizdžio kontrastą, besikeičiantį nuo pušynų ir eukaliptų miškų iki smėlio kopų.

Tada laisvas laikas pakrantėje Kaskaise, galimybė papietauti (50m nuo paplūdimio). Jei leis oras, bus galimybė išsimaudyti.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka „Alkobasas, Nazarė, Obidos“.
 3. Laisvas laikas Alkobaso mieste.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Vyksime į karališkąjį kaimą – Obidos, kuris viduramžiais buvo pramintas „nuotakų miestu“. Miestelis visiškai pasislėpęs už gynybinių sienų, kur karaliauja viduramžių dvasia, o vietiniai vaišina nuostabų gėrimą „jinja“ - vyšnių likeris, kuris yra geriamas iš šokoladinių taurelių. Taip pat sužinosime kaip atsirado portugališkas šokoladas, kodėl kopūsto lapas stebuklingas ir pamatysime XVII a. tapytojo Žosef de Obidos darbus. Laisvas laikas po ekskursijos.

Aplankysime Alkobaso miestelį su didžiuliu cistersų katedros ir vienuolyno kompleksu, taip pat sužinosime istoriją apie Pedro ir Ines, portugalų pramintus „Romeo ir Džuljeta“.

Toliau vyksime į žvejų kaimelį Nazarė, kur su Don Roupinho įvyko stebuklas ir išsiaiškinsime, kodėl vietiniai žvejai vienu metu dėvi 7 sijonus, taip pat čia galima paragauti gardžių patiekalų su jūros gėrybėmis (papildomas mokestis).

Laisvas laikas po ekskursijos, pageidaujantys galės pasimaudyti pliaže (priklausomai nuo bangų aukščio) arba įsigyti suvenyrų ir pasivaikščioti po miestelį.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Porto.
 4. Ekskursinė išvyka į Porto.
 5. Pageidaujantiems siūlome pasiplaukiojimą Duero upe (papildomas mokestis – 15 €/asm.).
 6. Vykstame į tranzitinį viešbutį.
 7. Poilsis.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursijos po Porto miestą metu apžiūrėsite Klierikų Bokštą, kuris yra vienas iš miesto simbolių, pritrenkiantis savo aukščiu ir grožiu, pabuvosite Laisvės aikštėje, kuri laikoma istorinio miesto širdimi, taip pat Šv. Benedikto geležinkelio stotyje, kuri įtraukta į 14-os gražiausių geležinkelio stočių pasaulyje sąrašą. Nuo stoties netoli stovi XII a. Katedra – religijos galybės simbolis.

Po ekskursijos apsilankysite vyno rūsiuose, kur bręsta pats žinomiausias Portugalijos vynas – portveinas. Išklausę apie vyno atsiradimo istoriją ir gaminimo tradicijas, Jūs būsite pakviesti į vyno degustaciją (papildomas mokestis ~17 €/asm.). Degustacijos metu Jūs išmoksite teisingai mėgautis portveinu, o taip pat atskirti jį pagal kategorijas ir galėsite įsigyti šio nuostabaus gėrimo.

Pageidaujantiems siūlome pasiplaukiojimą Duero upe (papildomas mokestis ~15 €/asm.).

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursija po Bragą.
 4. Vykstame į oro uostą.
 5. Registracija į skrydį.
 6. Skrydis: Porto – Ryga.
 7. Atvykimas į Rygą.

Braga – ikiromėniškos kilmės miestas. Romos provincijos Galaesia (Galizos) sostinė - Bracara Augusta. Čia įsikūrusi seniausia katedra Portugalijos karalystėje (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 2 €). Katedroje galite pamatyti unikalius dvipusius XVIII amžiaus vargonus, kuriuos sukūrė André Souaes ir Marcelino Araujo. Netoli miesto yra UNESCO saugomas objektas Bom Jesus su neįtikėtinais laiptais ir XIX a. vandens varomu keltuvu.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Ryga - Porto - Ryga (AirBaltic).
 • Rankinis bagažas (55x40x20 cm) + asmeninis krepšys (30x40x10cm) bendras svoris iki 8 kg.
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (100х50х80 cm).
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 189€: Pervežimo paslaugos; Ekskursinė išvyka „Tomar, Batalja, grotos, Fatima“; Pusryčiai viešbutyje; Ekskursinė išvyka į Porto; Ekskursija po Bragą; Ekskursinė išvyka „Alkobasas, Nazaras, Obibos“; Ekskursinė išvyka „Koimbra, Busacco miškas“.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka į Sintrą ir Roko kyšulį 49€; Ekskursija po Lisaboną 49€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Portas, Portugalija

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 599€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 60€

Jei keliaujate vienas, tuomet už kambarį bus taikomas papildomas mokestis 180€

PAGAL UŽKLAUSĄ

Apgyvendinimas 4* viešbutyje – nuo 150 € (teirautis agentūroje)

Priemoka už skrydį iš Vilniaus nuo 100 €

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Tikslią informaciją, išvykimo vietą ir laiką atsiųsime Jūsų pateiktu elektroniniu paštu, 1-2 dienos iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

nuo 599,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti