from 1.299,00€
Užsakyti dabar

Balio sala 13 dienų (skrydis iš Rygos) Turkish Airlines

Indonezija, Balis
Neįvertintas
Trukmė

13 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Egzotinė-pažintinė kelionė į Bali salą – tai nepakartojamas nuotykis, kuris leidžia iš arčiau susipažinti su stulbinančia gamta, kultūra ir tradicijomis. Nuo pirmųjų akimirkų, praleistų lėktuve skrendant iš Rygos per Stambulą į Denpasarą, kiekviena kelionės minutė žada ne tik poilsį, bet ir neįkainojamas patirtis.

Atvykę į Balį, įsikursite jaukiame 3* viešbutyje, kuris taps jūsų namais šios egzotinės kelionės metu. Balis, žinomas kaip viena žavingiausių Indonezijos salų, vilioja keliautojus ne tik savo švelniais smėlio paplūdimiais ir šiltu jūros vandeniu, bet ir kvapą gniaužiančiais ryžių laukų vaizdais bei mistiškais gvazdikėlių miškais. Egzotinė kelionė prasideda pusryčiais viešbutyje, o tęsiasi – apžvalgine ekskursija po salą, kurios metu galėsite pasigrožėti ugnikalnių panorama ir apsilankyti šventojo vandens Tirta Empul šventykloje, suteikiančioje ne tik kūno, bet ir sielos valymą. Pažintinė kelionė nenuvils norinčių susipažinti su Balio kultūra ir tradicijomis. Aplankę Ubudo amatininkų kaimą, pamatysite, kaip gyvi meistrai dirba su sidabru, ir išgirsite pasakojimus apie tradicinius Balio amatus. Ekskursijos metu taip pat turėsite progą nemokamai paragauti vietinės kavos ir arbatos, susipažinti su brangiausią pasaulio kavą gaminančiu gyvūnu – Luwaka. Kelionės programoje numatyta ir laisva diena prie jūros, kurios metu galėsite mėgautis saule, smėlio paplūdimiais ir šiltu vandeniu. Poilsio ir atsipalaidavimo dienos suteikia puikią galimybę atgauti jėgas prieš tolesnius nuotykius, kuriuos pažadina kelionė „Šiaurės salos grožis”. Šios išvykos metu aplankysite žavingas šventyklas, pasigrožėsite lotoso tvenkiniais ir išskirtine architektūra, kuri yra tik Balio saloje. Kiekvienas kelionės etapas yra sukurtas taip, kad atskleistų Balį iš skirtingų kampų – tiek gamtos grožio, tiek kultūrinio paveldo. Egzotinė-pažintinė kelionė į Bali yra ne tik atostogos, bet ir kelias į asmeninį praturtėjimą ir naujų patirčių įgijimą. Negalėsite atsispirti galimybei patirti šią kelionę iš pirmų rankų.

Atraskite Bali su mumis – kelionė, kuri palieka neišdildomą įspūdį širdyje ir sieloje. Leiskitės į nuotykį, kuris laukia jūsų Bali saloje!

Mūsų kelionių datos

Kelionės į Balį išvykimo data – 2025-02-09 / Sugrįžimo data – 2024-02-21 diena. Skrydis: Ryga – Stambulas – Denpasaras – Stambulas – Ryga (Turkish Airlines)

Kelionės akcentai

 • Apžvalginė ekskursija po Balio salą.
 • Ekskursinė išvyka „Šiaurės salos grožis“.
 • Ekskursija po pietinę salos dalį.
 • Ekskursinė išvyka „Kerta Goza, Penglipuran, Pura-Besakih“.
 • Ekskursinė išvyka „Rytų paslaptys“.
 • Pervežimas į "Bali Safari ir Marine Park" parką.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Skrydis: Ryga - Stambulas (~11:35-16:00).
 3. Atvykimas į Stambulą.

2 diena

 1. Skrydis: Stambulas - Denpasaras (~01:50-19:15).
 2. Atskridimas į Balį.
 3. Pervežimas į 3* viešbutį.
 4. Įsikūrimas viešbutyje.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Balis - viena žaviausių ir populiariausių Malaizijos salyno Indonezijos salų, tikroji pasaka iš tikrųjų, nuostabi sala, padengta smaragdinių ryžių laukų terasomis, ir gvazdikėlių miškai, apipinti kvapniomis gėlėmis. Oro temperatūra saloje visus metus yra + 25–30 laipsnių, o jūros temperatūra +28 laipsniai. Pirmiausia keliautojus vilioja jo šviesi ir įvairi gamta, taip pat nuostabūs smėlio paplūdimiai su užburiančiu bangų garsu.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Apžvalginė ekskursija po Balio salą.
 3. Pageidaujantiems siūlome pietus su nepakartojama panorama į ugnikalnį (papildomas mokestis ~ 8 €).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Balis - stebuklingas kiekvieno skonio malonumų šaltinis: ekstremalus, informatyvus ir ramus.

Ekskursijos metu aplankysime garsųjį Ubudo amatininkų kaimą ir sužinosime apie tradicinius Balio amatus. Norėdami tai padaryti, pasiruoškite stebėti gyvus amatininkus, dirbančius su sidabru.

Toliau aplankysite šventojo vandens Tirta Empul šventyklą, kurioje yra garsusis šaltinis, kuris, remiantis induistų įsitikinimais, gydo nuo ligų ir valo ne tik kūną, bet ir sielą. Jūs iš karto pastebėsite didžiulį žalumos kiekį, todėl visada yra šešėlis ir vėsumas, o tai svarbu, kai esate karštoje saloje. Bet svarbiausia viso komplekso atrakcija yra trys baseinai, kuriuose galite išsimaudyti, nes iš apačios muša skaidrus, krištolo skaidrumo, gėlo vandens šaltinis. Toje pačioje vietoje, šioje teritorijoje, yra suvenyrų turgus, kurio kainos jus maloniai nustebins, be to, nepamirškite, kad derėtis visada tinkama!

Mes nepraeisime pro šalį karališkojo Gugung Kavi dinastijos kapo (įėjimo bilietas ~ 20000 rupijų/~ 1 €), kuris išraižytas tiesiai uoloje! Jus ypač sužavės švediško stalo pietūs apžvalgos aikštelėje su vaizdu į Baturo ugnikalnį, esanti 1717 m. virš jūros lygio (papildomas mokestis ~ 8 €).

Po sočių pietų, pasisėmę naujų jėgų, keliausime į neįprastas ryžių terasas, primenančias milžiniškus laiptus, organiškai įžengusius į gamtos kraštovaizdį per šimtmečius. O viename iš senovinių kalnų regionų nemokamai ragausime įvairių rūšių arbatos ir kavos, susipažindami su brangiausią kavą gaminančiu garsiuoju gyvūnu – palminiu musangu.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka „Šiaurės salos grožis“.
 3. Sugrįžimas į viešbutį.
 4. Nakvynė viešbutyje.

Ryte išvykstame į ekskursinę išvyką „Šiaurės grožis“, kurios metu aplankysite antrąją pagal dydį Balio salos šventyklą, žinomą nuo XVIII amžiaus, vadinamą „Taman Ayun“, kuri nustebins jus nepakartojama architektūra. Be to, šventyklos teritoriją supa gražūs lotosų tvenkiniai. Tai tikras sodas su įvairiomis gėlėmis ir vaismedžiais, kuriuos galima pamatyti tik Balyje. Skirtingų lygių bokštai, pagodos, tiltai, skulptūros, statulos, akmeninės statulos ir vaizdinga vietovė - tai tik dalis to, ką turite pamatyti.

Pasimėgavę tradicinių balietiškų pastatų unikalumu, mes eisime į pačią visos salos šiaurę į jos kalnuotą dalį iki Ulun Danu šventovės, papuoštos grakščiomis pagodomis. Tai yra šventyklų kompleksas, išplatėjęs ant šventojo Beratano ežero krantų. Ežeras yra didžiausias gėlo vandens šaltinis, iš kurio vietiniai žmonės drėkina ryžių laukus. Derlius priklauso nuo to, kiek gilus bus ežeras.

Nepamiršime ir unikalaus 1200 metrų virš jūros lygio iškilusio Beratano ežero, kurio lygus paviršius priglunda prie pakrantėje esančių šventyklos pastatų, todėl susidaro įspūdis, kad šventovė plūduriuoja ant vandens – puiki vieta sustoti ir papietauti.

Paskutinis šios dienos akordas bus apsilankymas Tanah Loto šventykloje, kuri pastatyta tiesiai ant uolos, skalaujamos vandenyno! Štai kodėl vietiniai gyventojai ją vadina šventykla ant vandens. Manoma, kad jūra yra ne kas kita, kaip demonų ir piktųjų dvasių buveinė, o šventyklos yra skirtos apsaugoti Balio gyventojus nuo jų.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena prie jūros.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Rytų paslaptys“ (papildomas mokestis 30 €/asm. ekskursija įvyks, jei susirinks 15 žmonių).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Mes padarėme taip, kad šią dieną jūs taip pat galėsite mėgautis įsiminančiomis salos vietomis bei degintis saulėje ir pasilepinti vandens procedūromis. Pradžioje siūlome apsilankyti karališkosios šeimos vandens rūmų, vadinamų Tirta Ganga (įėjimo bilietas ~ 40000 rupijų/~ 3 €), teritorijoje, kur yra vienas vaizdingiausių Balio gėlių sodų.

Tada aplankysime šventyklą - šventovę ir šikšnosparnių uolą - Goa Lawah. Viena paslaptingiausių šventyklų visoje saloje. Ji buvo pastatyta prie įėjimo į urvų labirintą, kuriame gyvena tūkstančiai šikšnosparnių. Iš tikrųjų Balyje šikšnosparniai yra laikomi šventais padarais.

Pabendravus su šikšnosparniais, jus nustebins nepaprastas juodo smėlio paplūdimys, prie kurio padarysime fotopauzę, kur vietos gyventojai mielai parodys, kaip vyksta druskos išgavimo procesas.

Be to, pasiruoškite padaryti pačias instagramiškiausias nuotraukas Tirta Ganga vandens rūmų teritorijoje, papuoštoje daugybe grakščių tiltų, tvenkinių, vaizdingų alėjų ir dievų su demonų statulomis.

Būdami salos rytuose, tiesiog privalome aplankyti vieną fotogeniškiausių ir nepasiekiamų Balio paplūdimių „Virgin Beach“, kuris yra pati „atviriškiausia vieta“.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka „Kerta Goza, Penglipuran, Pura-Besakih“.
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Pura-Besakih - yra viena iš pagrindinių salos šventovių, ji yra Agungo kalno papėdėje, 1000 m. aukštyje virš jūros lygio. Šis religinis pastatas vadinamas „šventyklų motina“, iš tikrųjų tai visas kompleksas, susidedantis iš kelių dešimčių pastatų. Svarbiausia šiame šventovių komplekse yra centrinė Pura Peneteran Agung (Pura Peneteran Agung) šventykla, į kurios pagrindinį įėjimą veda didžiuliai laiptai, gausiai dekoruoti demonų sargybiniais. Balio gyventojai labai atsargiai žiūri į šią šventovę. Tikėjimas tuo, kad Pura-Besakiho kompleksas yra šventa vieta, dar labiau sustiprėjo, kai 1963 m. dėl stipraus Agungo ugnikalnio išsiveržimo šventykla praktiškai nebuvo pažeista. Lavos srautai pratekėjo už kelių metrų nuo šventyklos, nepaliesdami svarbių šventyklos pastatų.

Toliau vyksime į Penglipurano kaimą, vieną iš trijų švariausių mūsų planetoje. Tai dar viena puiki galimybė susipažinti su vietos tradicijomis, kultūra ir buitimi.

O kelionės pabaigoje aplankysime muziejų kompleksą Kerta Goza su istoriniu Aukščiausiojo Teismo pastatu.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka į pietinę Balio dalį su kultūros parko „Garuda-Vishnu-Kenchana“ lankymu.
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Atvyksime į vieną įdomiausių kultūros parkų visoje Pietryčių Azijoje GWK, kad taptume kostiumų šou žiūrovais arčiau unikalios Balio kultūros. Be to, tai parkas, kuriame teisėtai gali pasigirti viena aukščiausių religinių statulų pasaulyje, iškilusia 146 metrus virš salos.

Balio vizitinės kortelės tuo nesibaigia, nes kita mūsų apsilankymo verta vieta bus senovinė Uluwatu šventykla, pastatyta ant 90 metrų uolos virš Indijos vandenyno. Būtent ten rasite labiausiai kvapą gniaužiančius jo vaizdus. Šventykla netgi turi savo šventus gyventojus išdykusių beždžionių pavidalu, nepalikusių abejingų nei vieno turisto!

Norėdami dar labiau paįvairinti šią dieną, Pandavos paplūdimyje siūlome pasinerti į žavingus Indijos vandenyno vandenis, išklotą šviesiai smėlio spalvos smėliu ir ribojamą aukštų kalkakmenio skardžių, todėl šis kerintis paplūdimys tampa dar patrauklesnis! Dar visai neseniai tai buvo nežinoma vieta turistams. Dabar gražus vaizdas į žydrą vandenyną čia vilioja ir vietinius, ir lankytojus.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome pervežimą į Bali Safari ir Marine Park parką (papildomas mokestis – 30 €/asm. + įėjimo bilietai – nuo 60 $).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Safario parkas Balyje sujungia klasikinį Afrikos safarį ir Balio nacionalinės kultūros bruožus. Šiuo metu čia gyvena daugiau nei 60 egzotinių gyvūnų rūšių, įskaitant keletą retų ir nykstančių rūšių, tokių kaip Sumatrano tigrai, Sumatros drambliai, baltieji tigrai ir Komodo varanai (drakonai). Gyvūnai parke gyvena ne narvuose, o dideliuose ir laisvuose aptvaruose, labiau kaip laukinėje gamtoje. Todėl turistai po gyvūnų parką keliauja specialiu autobusu – safari mobiliu.

Kelionės metu turėsite galimybę iš arti apžiūrėti Indonezijos, Indijos ir Afrikos laukinės gamtos atstovus – zebrus, raganosius, tigrus, liūtus.

Jūrų parke (Marine Park) galėsite apsilankyti užburiančiuose atrakcionuose, įrengtuose taikant naujausias technologijas, arba praleisti laiką vandens parke, arba aplankyti didžiulę akvariumo teritoriją – unikalią vietą, kur galima pamatyti tūkstančius įvairiausių rūšių žuvų, surinktų iš viso pasaulio. Jūrų parke netgi laikomas baltasis ryklys specialioje akvariumo dalyje, taip pat kraujo ištroškusios piranijos ir kitos plėšriosios žuvys. Parko darbuotojai pataria stebėti piranijų šėrimą, kuris vyksta kasdien 10:30 ir 16:00. Taip pat aplankysite labai gražų ir spalvingą teatralizuotą spektaklį „Bali Agung Show“.

9 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena, poilsis prie jūros.
 3. Nakvynė viešbutyje.

10 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena, poilsis prie jūros.
 3. Nakvynė viešbutyje.

11 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena, poilsis prie jūros.
 3. Nakvynė viešbutyje.

12 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Laisva diena.
 4. Pervežimas iš viešbučio į Balio oro uostą.
 5. Skrydis: Denpasaras (Balio sala) - Stambulas (~21:25-05:40*).

13 diena

 1. Atvykstame į Stambulą.
 2. Skrydis: Stambulas - Ryga (~15:45-18:00).
 3. Atskridimas į Rygą.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Ryga - Stambulas - Denpasaras - Stambulas - Ryga (Turkish Airlines).
 • Rankinis bagažas iki 8 kg (matmenys: 56x45x25 cm).
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (matmenys: 100x50x80 cm).
 • 10 nakvynių 3* viešbučiuose be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).
 • Keleivių mokesčiai.

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 399€: Apžvalginė ekskursija po Balio salą; Ekskursinė išvyka „Šiaurės salos grožis“; Ekskursija po pietinę salos dalį; Ekskursinė išvyka „Kerta Goza, Penglipuran, Pura-Besakih“; Pervežimo paslaugos kelionės metu; Pusryčiai viešbučiuose; Kelionės vadovo paslaugos.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka „Rytų paslaptys“ (minimalus 15 keliautojų skaičius) 30€; Pervežimas į "Bali Safari ir Marine Park" parką + įėjimo bilietai ~ 60 $ 30€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Indonezija, Balis

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 1299€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 350€

Pusryčiai viešbučiuose (neperkant ekskursijų paketo) 100€

PAGAL UŽKLAUSĄ

Apgyvendinimas 4-5* viešbučiuose (dėl galimybės teirautis biure).

PAPILDOMAI APMOKAMA

1 vakarienės kaina Balio saloje ~ 15-20 $/asm.

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Turisto mokestis ~15-20 €/asm. (PRIVALOMAS KIEKVIENAM KELIAUTOJUI).

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas informaciją pateikia rusų kalba!

Visos ekskursijos vedamos rusų kalba!

DĖMESIO! Vykstant į Balio salą LR piliečiams yra privaloma:

 • Viza (visa on arrival), kurią galite gauti oro uoste atvykę į Balį arba ja galite pasirūpinti iš anksto paspaudę čia, vizos mokestis - 500 000 IDR (Indonezijos rupijų) ~ 35 $/asm.
 • Nuo 2024 m. vasario 14 d. įvestas turisto mokestis (tourism levy), kurį taip pat galite apmokėti oro uoste atvykę į Balį arba jį galite apmokėti iš anksto paspaudę čia, turisto mokesčio dydis - 150 000 IDR (Indonezijos rupijų) ~ 10 $/asm.
 • Ne anksčiau nei prieš 3 dienas iki atvykimo į šalį būtina užpildyti el. migracijos deklaraciją: Spausti čia.

Tikslią informaciją, išvykimo vietą ir laiką atsiųsime Jūsų pateiktu elektroniniu paštu, 1-2 dienos iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Ši paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).

Keliautojas pats atsako už reikalavimų išpildymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Taip pat pats atsako už galiojančių įvažiavimo į kitą šalį saugumo reikalavimų laikymąsi! Prašome būti dėmesingais ir nuolat sekti naujausią informaciją!

nuo 1.299,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti