from 1.429,00€
Užsakyti dabar

Naujieji Metai Balio saloje (skrydis iš Rygos) 13 d.

Indonezija, Balis
Neįvertintas
Trukmė

13 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Naujametinė kelionė į Balį – Jūsų svajonių išsipildymas

Ar jau planavote, kaip sutiksite Naujuosius metus šiemet? Mūsų ypatingas naujametinis kelionės pasiūlymas yra tai, ko ieškojote! Leiskite sau pabėgti į egzotišką Balio salą ir patirti įsimintiniausius nuotykius gyvenime.

Kelionės metu keliausite per nuostabų Balį, kurio smaragdiniai ryžių laukai, kvapnios gėlių giraitės ir balti smėlio paplūdimiai sužavės kiekvieną. Ši sala garsėja savo šilta +25-30 laipsnių temperatūra ir +28 laipsnių jūros vandeniu visus metus. Mūsų kelionės pasiūlymas suteiks jums galimybę ne tik mėgautis nuostabia gamta, bet ir dalyvauti įvairiose ekskursijose, kurios atskleis salos kultūros ir istorijos lobius.

Naujametinės kelionės į Balį programa:

– Atvykę į Rygos oro uostą, skrisime į Stambulą, o iš ten tiesiai į Singapūrą, kur trumpam sustosime ir tęsime kelionę į nuostabų Balį. Atvykę į salą, įsikursime jaukiame 3* viešbutyje ir pasiruošime švęsti Naujųjų metų sutikimą.

Naujųjų metų sutikimas Balyje bus įsimintinas – nuo įspūdingo šventinio fejerverko iki vietinių tradicijų ir ritualų stebėjimo. Po šventinės nakties jūsų lauks poilsis prie jūros arba galimybė dalyvauti papildomose ekskursijose.

– Laisvu laiku galėsite mėgautis poilsiu paplūdimyje arba pasirinkti ekskursijas. Siūlome aplankyti Ubudo amatininkų kaimą, šventojo vandens Tirta Empul šventyklą, karališkojo Gugung Kavi dinastijos kapą ir įspūdingąsias ryžių terasas. Visi šie lankytini objektai yra neatsiejama mūsų kelionės programos dalis.

Kelionės pasiūlymas apima ne tik Balio grožybes, bet ir aplinkinių salų atradimus. Ekskursijos „Šiaurės salos grožis” metu aplankysite Taman Ayun šventyklą, Ulun Danu šventovę ir unikalią Tanah Loto šventyklą. Kiekviena iš šių vietų atskleis dar daugiau Balio kultūros ir gamtos stebuklų.

– Paskutinėmis dienomis siūlome aplankyti Pietų Balį su garsiuoju Garuda-Vishnu-Kenchana kultūros parku ir Uluwatu šventykla. Taip pat galėsite mėgautis paplūdimio malonumais Pandavos paplūdimyje, kurio vaizdai nepaliks abejingų.

Mūsų naujametinė kelionė yra puikus būdas pradėti naujus metus su naujomis patirtimis ir įspūdžiais. Kiekviena diena pilna nuotykių ir atradimų, kurie padarys jūsų kelionę į Balį nepamirštama.

Pasinaudokite šiuo ypatingu kelionės pasiūlymu ir leiskite sau pasinerti į Balio stebuklus! Naujieji metai – tai puiki proga pabėgti nuo kasdienybės ir pasinerti į egzotišką nuotykių pasaulį, kurio metu patirsite daugybę įspūdžių ir išgyvenimų. Nepraleiskite šios unikalios galimybės ir rezervuokite savo naujametinę kelionę į Bali jau dabar!

Mūsų kelionių datos

Kelionės į Balį išvykimo data – 2024-12-30 / Sugrįžimo data – 2025-01-11 diena. Skrydis: Ryga – Stambulas – Singapūras – Stambulas – Ryga (Turkish Airlines)

Kelionės akcentai

 • Ekskursinė išvyka „Šiaurės salos grožis“.
 • Apžvalginė ekskursija po Balio salą.
 • Ekskursinė išvyka į salos pietus.
 • Apžvalginė ekskursija po Singapūrą.
 • Ekskursinė išvyka „Kerta Goza, Penglipuran, Pura-Besakih“.
 • Pervežimas į Bali Safarį ir Marine Park parką.
 • Ekskursinė išvyka „Rytų paslaptys“.
 • Vakarinė ekskursija po Singapūrą.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Skrydis: Ryga - Stambulas (~11:35-16:00).
 3. Atvykimas į Stambulą.
 4. Skrydis: Stambulas - Singapūras (~17:10-08:30*).

2 diena

 1. Atskridimas į Singapūrą.
 2. Vidinis skrydis: Singapūras - Denpasaras (Balis).
 3. Atskridimas į Balio salą.
 4. Pervežimas į 3* viešbutį.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Naujųjų metu sutikimas.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Balis - viena žaviausių ir populiariausių Malaizijos salyno Indonezijos salų, tikroji pasaka iš tikrųjų, nuostabi sala, padengta smaragdinių ryžių laukų terasomis ir gvazdikėlių miškais, apipinti kvapniomis gėlėmis. Oro temperatūra saloje visus metus yra + 25–30 laipsnių, o jūros temperatūra +28 laipsniai. Pirmiausia keliautojus vilioja jo šviesi ir įvairi gamta, taip pat nuostabūs smėlio paplūdimiai su užburiančiu bangų garsu.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena, poilsis prie jūros.
 3. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Apžvalginė ekskursija po Balio salą.
 3. Pageidaujantiems siūlome pietus su nepakartojama panorama į ugnikalnį (papildomas mokestis ~ 8 €).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Balis - stebuklingas kiekvieno skonio malonumų šaltinis: ekstremalus, informatyvus ir ramus.

Ekskursijos metu aplankysime garsųjį Ubudo amatininkų kaimą ir sužinosime apie tradicinius Balio amatus. Norėdami tai padaryti, pasiruoškite stebėti gyvus amatininkus, dirbančius su sidabru.

Toliau aplankysite šventojo vandens Tirta Empul šventyklą, kurioje yra garsusis šaltinis, kuris, remiantis induistų įsitikinimais, gydo nuo ligų ir valo ne tik kūną, bet ir sielą. Jūs iš karto pastebėsite didžiulį žalumos kiekį, todėl visada yra šešėlis ir vėsumas, o tai svarbu, kai esate karštoje saloje. Bet svarbiausia viso komplekso atrakcija yra trys baseinai, kuriuose galite išsimaudyti, nes iš apačios muša skaidrus, krištolo skaidrumo, gėlo vandens šaltinis. Toje pačioje vietoje, šioje teritorijoje, yra suvenyrų turgus, kurio kainos jus maloniai nustebins, be to, nepamirškite, kad derėtis visada tinkama!

Mes nepraeisime pro šalį karališkojo Gugung Kavi dinastijos kapo (įėjimo bilietas ~ 20000 rupijų/~ 1 €), kuris išraižytas tiesiai uoloje! Jus ypač sužavės švediško stalo pietūs apžvalgos aikštelėje su vaizdu į Baturo ugnikalnį, esanti 1717 m. virš jūros lygio (papildomas mokestis ~ 8 €).

Po sočių pietų, pasisėmę naujų jėgų, keliausime į neįprastas ryžių terasas, primenančias milžiniškus laiptus, organiškai įžengusius į gamtos kraštovaizdį per šimtmečius. O viename iš senovinių kalnų regionų nemokamai ragausime įvairių rūšių arbatos ir kavos, susipažindami su brangiausią kavą gaminančiu garsiuoju gyvūnu – palminiu musangu.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka „Šiaurės salos grožis“.
 3. Sugrįžimas į viešbutį.
 4. Nakvynė viešbutyje.

Ryte išvykstame į ekskursinę išvyką „Šiaurės grožis“, kurios metu aplankysite antrąją pagal dydį Balio salos šventyklą, žinomą nuo XVIII amžiaus, vadinamą „Taman Ayun“, kuri nustebins jus nepakartojama architektūra. Be to, šventyklos teritoriją supa gražūs lotosų tvenkiniai. Tai tikras sodas su įvairiomis gėlėmis ir vaismedžiais, kuriuos galima pamatyti tik Balyje. Skirtingų lygių bokštai, pagodos, tiltai, skulptūros, statulos, akmeninės statulos ir vaizdinga vietovė - tai tik dalis to, ką turite pamatyti.

Pasimėgavę tradicinių balietiškų pastatų unikalumu, mes eisime į pačią visos salos šiaurę į jos kalnuotą dalį iki Ulun Danu šventovės, papuoštos grakščiomis pagodomis. Tai yra šventyklų kompleksas, išplatėjęs ant šventojo Beratano ežero krantų. Ežeras yra didžiausias gėlo vandens šaltinis, iš kurio vietiniai žmonės drėkina ryžių laukus. Derlius priklauso nuo to, kiek gilus bus ežeras.

Nepamiršime ir unikalaus 1200 metrų virš jūros lygio iškilusio Beratano ežero, kurio lygus paviršius priglunda prie pakrantėje esančių šventyklos pastatų, todėl susidaro įspūdis, kad šventovė plūduriuoja ant vandens – puiki vieta sustoti ir papietauti.

Paskutinis šios dienos akordas bus apsilankymas Tanah Loto šventykloje, kuri pastatyta tiesiai ant uolos, skalaujamos vandenyno! Štai kodėl vietiniai gyventojai ją vadina šventykla ant vandens. Manoma, kad jūra yra ne kas kita, kaip demonų ir piktųjų dvasių buveinė, o šventyklos yra skirtos apsaugoti Balio gyventojus nuo jų.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena prie jūros.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Rytų paslaptys“ (papildomas mokestis 30 €/asm. ekskursija įvyks, jei susirinks 15 žmonių).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Mes padarėme taip, kad šią dieną jūs taip pat galėsite mėgautis įsiminančiomis salos vietomis bei degintis saulėje ir pasilepinti vandens procedūromis. Pradžioje siūlome apsilankyti karališkosios šeimos vandens rūmų, vadinamų Tirta Ganga (įėjimo bilietas ~ 40000 rupijų/~ 3 €), teritorijoje, kur yra vienas vaizdingiausių Balio gėlių sodų.

Tada aplankysime šventyklą - šventovę ir šikšnosparnių uolą - Goa Lawah. Viena paslaptingiausių šventyklų visoje saloje. Ji buvo pastatytas prie įėjimo į urvų labirintą, kuriame gyvena tūkstančiai šikšnosparnių. Iš tikrųjų Balyje šikšnosparniai yra laikomi šventais padarais.

Pabendravus su šikšnosparniais, jus nustebins nepaprastas juodo smėlio paplūdimys, prie kurio padarysime fotopauzę, kur vietos gyventojai mielai parodys, kaip vyksta druskos išgavimo procesas.

Be to, pasiruoškite padaryti pačias instagramiškiausias nuotraukas Tirta Ganga vandens rūmų teritorijoje, papuoštoje daugybe grakščių tiltų, tvenkinių, vaizdingų alėjų ir dievų su demonų statulomis.

Būdami salos rytuose, tiesiog privalome aplankyti vieną fotogeniškiausių ir nepasiekiamų Balio paplūdimių „Virgin Beach“, kuris yra pati „atviriškiausia vieta“.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka „Kerta Goza, Penglipuran, Pura-Besakih“.
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Pura-Besakih - yra viena iš pagrindinių salos šventovių, ji yra Agungo kalno papėdėje, 1000 m. aukštyje virš jūros lygio. Šis religinis pastatas vadinamas „šventyklų motina“, iš tikrųjų tai visas kompleksas, susidedantis iš kelių dešimčių pastatų. Svarbiausia šiame šventovių komplekse yra centrinė Pura Peneteran Agung šventykla, į kurios pagrindinį įėjimą veda didžiuliai laiptai, gausiai dekoruoti demonų sargybiniais. Balio gyventojai labai atsargiai žiūri į šią šventovę. Tikėjimas tuo, kad Pura-Besakiho kompleksas yra šventa vieta, dar labiau sustiprėjo, kai 1963 m. dėl stipraus Agungo ugnikalnio išsiveržimo šventykla praktiškai nebuvo pažeista. Lavos srautai pratekėjo už kelių metrų nuo šventyklos, nepaliesdami svarbių šventyklos pastatų.

Toliau vyksime į Penglipurano kaimą, vieną iš trijų švariausių mūsų planetoje. Tai dar viena puiki galimybė susipažinti su vietos tradicijomis, kultūra ir buitimi.

O kelionės pabaigoje aplankysime muziejų kompleksą Kerta Goza su istoriniu Aukščiausiojo Teismo pastatu.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka į pietinę Balio dalį su kultūros parko „Garuda-Vishnu-Kenchana“ lankymu.
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Atvyksime į vieną įdomiausių kultūros parkų visoje Pietryčių Azijoje GWK, kad taptume kostiumų šou žiūrovais arčiau unikalios Balio kultūros. Be to, tai parkas, kuriame teisėtai gali pasigirti viena aukščiausių religinių statulų pasaulyje, iškilusia 146 metrus virš salos.

Balio vizitinės kortelės tuo nesibaigia, nes kita mūsų apsilankymo verta vieta bus senovinė Uluwatu šventykla, pastatyta ant 90 metrų uolos virš Indijos vandenyno. Būtent ten rasite labiausiai kvapą gniaužiančius jo vaizdus. Šventykla netgi turi savo šventus gyventojus išdykusių beždžionių pavidalu, nepalikusių abejingų nei vieno turisto!

Norėdami dar labiau paįvairinti šią dieną, Pandavos paplūdimyje siūlome pasinerti į žavingus Indijos vandenyno vandenis, išklotą šviesiai smėlio spalvos smėliu ir ribojamą aukštų kalkakmenio skardžių, todėl šis kerintis paplūdimys tampa dar patrauklesnis! Dar visai neseniai tai buvo nežinoma vieta turistams. Dabar gražus vaizdas į žydrą vandenyną čia vilioja ir vietinius, ir lankytojus.

9 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome pervežimą į Bali Safari ir Marine Park parką (papildomas mokestis – 30 €/asm. + įėjimo bilietai – nuo 60 $).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Safario parkas Balyje sujungia klasikinį Afrikos safarį ir Balio nacionalinės kultūros bruožus. Šiuo metu čia gyvena daugiau nei 60 egzotinių gyvūnų rūšių, įskaitant keletą retų ir nykstančių rūšių, tokių kaip Sumatrano tigrai, Sumatros drambliai, baltieji tigrai ir Komodo varanai (drakonai). Gyvūnai parke gyvena ne narvuose, o dideliuose ir laisvuose aptvaruose, labiau kaip laukinėje gamtoje. Todėl turistai po gyvūnų parką keliauja specialiu autobusu – safari mobiliu.

Kelionės metu turėsite galimybę iš arti apžiūrėti Indonezijos, Indijos ir Afrikos laukinės gamtos atstovus – zebrus, raganosius, tigrus, liūtus.

Jūrų parke (Marine Park) galėsite apsilankyti užburiančiose atrakcionuose, įrengtuose taikant naujausias technologijas, arba praleisti laiką vandens parke, arba aplankyti didžiulę akvariumo teritoriją – unikalią vietą, kur galima pamatyti tūkstančius įvairiausių rūšių žuvų, surinktų iš viso pasaulio. Jūrų parke netgi laikomas baltasis ryklys specialioje akvariumo dalyje, taip pat kraujo ištroškusios piranijos ir kitos plėšriosios žuvys. Parko darbuotojai pataria stebėti piranijų šėrimą, kuris vyksta kasdien 10:30 ir 16:00. Taip pat aplankysite labai gražų ir spalvingą teatralizuotą spektaklį „Bali Agung Show“.

10 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena, poilsis prie jūros.
 3. Nakvynė viešbutyje.

11 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Pervežimas į Balio oro uostą.
 4. Skrydis: Denpasaras (Balio sala) – Singapūras.
 5. Atskridimas į Singapūrą.
 6. Pervežimas į viešbutį.
 7. Įsikūrimas viešbutyje.
 8. Nakvynė viešbutyje.
 9. Pageidaujantiems siūlome vakarinę ekskursiją po Singapūrą (papildomas mokestis – 35 €/asm.).
 10. Nakvynė viešbutyje.

12 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Apžvalginė ekskursija po Singapūrą.
 4. Laisva diena.
 5. Pervežimas į oro uostą.
 6. Skrydis: Singapūras - Stambulas (~23:35-06:10*).

Singapūras (pažodžiui išvertus - „Liūto miestas“) užima 2 vietą pasaulyje pagal saugumą ir 1 vietą pagal miesto apželdinimą. Jis džiugina akį savo grynumu, grožiu ir puošnumu. Čia aukščiausias gyvenimo lygis prilygsta komfortui ir piliečių rūpinimuisi. Singapūro istorija nuostabi, dabartis džiugina, o ateitis – intriguoja. Šis miestas-valstybė įsiveržia į gyvenimą kaip viesulas ir amžiams lieka širdyje.

Laisvu laiku galėsite pasivaikščioti po miestą ar savarankiškai aplankyti Singapūro botanikos sodą ir orchidėjų parką (įėjimo bilietus apmoka patys keliautojai).

Singapūro „botanikos sodas“ tarsi per kaleidoskopą parodo visą salos floros prabangą, turtingumą ir įvairovę.

„Gardens by the Bay“ – vertikalus parkas su tropiniais vijokliais, orchidėjomis ir retų rūšių vynmedžiais bei paparčiais. „Medžių“ vainikai, apipinti gėlėmis ir žaluma, susideda iš geležinių strypų ir betono, apšviečiami įvairiaspalvėmis lemputėmis. Tarp miško statinių buvo nutiesti tilteliai, nuo kurių galima grožėtis neįprasta giraite. Parke pasodinta ~226 tūkst. augalų, sukurti vandens sodai su kaskadomis, kriokliais ir baseinais.

13 diena

 1. Atskridimas į Stambulą.
 2. Skrydis: Stambulas - Ryga (~08:30-10:45).
 3. Atskridimas į Rygą.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Ryga - Stambulas - Singapūras - Stambulas - Ryga (Turkish Airlines).
 • Rankinis bagažas iki 8 kg (matmenys: 56x45x25 cm).
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (matmenys: 100x50x80 cm).
 • Vidinis skrydis: Singapūras - Denpasaras (Balis) - Singapūras (įskaičiuotas rankinis bagažas iki 7 kg + registruotas bagažas 20 kg).
 • 10 nakvynių 3* viešbučiuose be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 399€: Ekskursinė išvyka „Šiaurės salos grožis“; Apžvalginė ekskursija po Balio salą; Ekskursinė išvyka į salos pietus; Apžvalginė ekskursija po Singapūrą; Ekskursinė išvyka „Kerta Goza, Penglipuran, Pura-Besakih“; Pervežimo paslaugos; Kelionės vadovo paslaugos; Pusryčiai viešbutyje.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Pervežimas į Bali Safarį ir Marine Park parką + įėjimo bilietai ~ 60$; Ekskursinė išvyka „Rytų paslaptys“ (įvyks susirinkus mažiausiai 15 keliautojų); Vakarinė ekskursija po Singapūrą.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Indonezija, Balis

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 1429€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 350€

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 100€

PAGAL UŽKLAUSĄ

Apgyvendinimas 4-5* viešbutyje (teirautis agentūroje).

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Turisto mokestis ~ 20 €/asm. (PRIVALOMAS KIEKVIENAM KELIAUTOJUI) tikslinamas kelionės metu.

1 vakarienė Balio saloje ~ 15-20 $/asm. (preliminari vakarienių kaina valgant kavinėse).

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

DĖMESIO! Vykstant į Balio salą LR piliečiams yra privaloma:

 • Viza (visa on arrival), kurią galite gauti oro uoste atvykę į Balį arba ja galite pasirūpinti iš anksto paspaudę čia, vizos mokestis - 500 000 IDR (indonezijos rupijų) ~ 35 $/asm.
 • Nuo 2024 m. Vasario 14 d. įvestas turisto mokestis (tourism levy), kurį taip pat galite apmokėti oro uoste atvykę į Balį arba jį galite apmokėti iš anksto paspaudę čia, turisto mokesčio dydis - 150 000 IDR (indonezijos rupijų) ~ 10 $/asm.
 • Ne anksčiau nei prieš 3 dienas iki atvykimo į šalį būtina užpildyti el. migracijos deklaraciją: Spausti čia.

Tikslią informaciją, išvykimo vietą ir laiką atsiųsime Jūsų pateiktu elektroniniu paštu, 1-2 dienos iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką.

Turėsite laisvo laiko ar ne, priklausys nuo to, ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito.

Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).

Keliautojas pats atsako už reikalavimų vykdymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Prašome būti dėmesingus ir nuolat sekti naujausią informaciją!

nuo 1.429,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti