fbpx
from 449,00€
Užsakyti dabar

Kelionė lėktuvu į Graikiją su poilsiu Olimpinėje Rivjeroje (skrydis iš Rygos)

Delfai, Graikija
Neįvertintas
Trukmė

9 diena

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė-poilsinė kelionė į Graikiją – tai nepaprastas derinys, atveriantis duris į senovės pasaulio stebuklus ir šiuolaikinio atsipalaidavimo malonumus. Įsivaizduokite: nusileidus lėktuvui Salonikuose, Jūsų laukia patogus pervežimas į jaukų viešbutį, kur kiekvienas rytas prasideda skaniais pusryčiais, o vakarai užbaigiami ramybės ir atsipalaidavimo oaze.

Ši kelionė žada ne tik poilsį prie kristalinių jūros bangų, bet ir pažintines išvykas į istorines vietas. Įsimintina bus ekskursija į Olimpą, kurio viršūnės siekia debesis, ir Verginą, senovinę Makedonijos karalystės sostinę. Poilsinės kelionės dalis apima laisvą laiką prie jūros, leidžiantį atsipalaiduoti ir mėgautis Graikijos saule. Pažintinės kelionės dalis tęsiasi įspūdingomis ekskursijomis į Meteorus, kur dvasingumas ir gamtos grožis susilieja į vieną, o Delfų ir Atėnų lankymas leis Jums pasinerti į gilias Graikijos istorijos sroves. Kelionės metu aplankysite Akropolį, Partenoną, ir kitas istorines vietas, kurios neabejotinai paliks neišdildomą įspūdį. Kiekviena kelionės diena bus pilna nuostabių akimirkų, o vakarais galėsite mėgautis jūros gėrybėmis ir vietiniu maistu viešbučio restorane.

Pažintinė-poilsinė kelionė į Graikiją – tai unikali galimybė patirti ir pamatyti daugiau, nei įmanoma įsivaizduoti. Nenusiminkite dėl praleistų akimirkų – rezervuokite savo vietą šioje kelionėje jau dabar ir patirkite neįtikėtiną nuotykį!

💥 Mūsų kelionių datos

🌴 2024-05-06 – 2024-05-14
🌴 2024-05-20 – 2024-05-28
🌴 2024-06-03 – 2024-06-11
🌴 2024-06-17 – 2024-06-25
🌴 2024-07-08 – 2024-07-16
🌴 2024-07-22 – 2024-07-30
🌴 2024-08-12 – 2024-08-20
🌴 2024-08-19 – 2024-08-27
🌴 2024-08-26 – 2024-09-03
🌴 2024-09-09 – 2024-09-17
🌴 2024-09-16 – 2024-09-24
🌴 2024-09-23 – 2024-10-01
🌴 2024-10-07 – 2024-10-15
🌴 2024-10-14 – 2024-10-22

Kelionės akcentai

 • Ekskursinė išvyka „Olimpas - Vergina“.
 • Ekskursinė išvyka „Salonikai“.
 • 2 dienų ekskursinė išvyka „Delfai ir Atėnai“.
 • Ekskursinė išvyka „Meteorai“.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Ryga - Salonikai.

2 diena

 1. Atskridimas į Salonikus.
 2. Pervežimas į viešbutį.
 3. Įsikūrimas viešbutyje.
 4. Nakvynė viešbutyje.
 5. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 6. Laisva diena prie jūros.
 7. Vakarienė viešbutyje (papildomas mokestis).
 8. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena. Poilsis prie jūros.
 3. Antroje dienos pusėje ekskursinė išvyka „Olimpas – Vergina“.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Vakarienė viešbutyje (papildomas mokestis).
 6. Nakvynė viešbutyje.

Pirmoji ekskursijos į Olimpą, stotelė bus apžvalgos aikštelė 1300 metrų aukštyje - pusiaukelėje į viršų. Iš jos galima grožėtis nepakartojamu šiaurės Graikijos vaizdu ir pamatyti aukščiausią kalnagūbrio tašką - Mitikos viršūnę, kurios aukštis siekia 2917 m. Olimpas yra ne tik istorinis ir mitologinis reiškinys, bet ir archeologinis gamtos paminklas nuo XX amžiaus pabaigos. Įsikūręs į šiaurės rytus nuo Tesalijos, kalnas senovėje buvo natūrali neįveikiama siena tarp Tesalijos ir Makedonijos. Nuo 1938 m. Olimpo kalnas tapo gamtos draustiniu. Olimpo teritorija yra 10 000 akrų žemės, kurioje auga 1700 augalų rūšių, 23 iš jų auga tik čia. Be augalų, Olimpe gyvena 8 varliagyvių rūšys, 22 roplių rūšys, 32 laukinių žinduolių rūšys, 136 paukščių rūšys.

Kita stotelė yra Vergina (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 15 €/asm.). Tai buvusi Makedonijos karalystės sostinė. Jau XX amžiuje čia buvo rasti karališkųjų asmenų kapai: Pilypas II ir jo septintoji žmona - Kleopatra, taip pat Aleksandras IV -Aleksandro Didžiojo ir Roksanos sūnus.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisvas laikas.
 3. Antroje dienos pusėje ekskursinė išvyka „Salonikai“.
 4. Vakarienė viešbutyje (papildomas mokestis).
 5. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursijos metu susipažinsite su miesto istorija, pamatysite „Baltąjį bokštą“ - miesto simbolį, pastatytą 1430 m., rotondą ir Galeriaus arkos įspūdingus vaizdus, didingą Šv. Demetrijaus Tesalonikiečio šventykla yra viena seniausių šventyklų Graikijoje. Išvyką užbaigsite ekskursija po Akropolį. Tai Bizantijos tvirtovės sienos, senamiestis su siauromis vingio gatvelėmis. Nuo 300 metrų aukščio virš jūros lygio galėsite pasigrožėti nuostabiu Makedonijos sostinės vaizdu, esančiu aplink Termėjų įlanką.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Meteorai“ (papildomas mokestis – 45 €/asm. + papildomai apmokami įėjimo bilietai ~ 8 €/asm.).
 4. Po ekskursijos turėsite galimybę papietauti.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Vakarienė viešbutyje (papildomas mokestis).
 7. Nakvynė viešbutyje.

Jūsų lauks žavinga kelionė su apsilankymu dviejuose vienuolynuose ir ikonų tapybos dirbtuvėse. Šventieji Meteorai yra unikalus gamtos reiškinys ir vienas didžiausių ortodoksų vienuolynų kompleksų Graikijoje.

Patys kalnai yra nuostabūs ir verti dėmesio, bet Meteorai yra ir krikščionių piligrimystė Graikijoje.

Meteoro vienuolyno bendruomenė atsirado IX a., kai vietiniuose urvuose apsigyveno atsiskyrėliai. Sekmadieniais ir švenčių dienomis jie susirinkdavo bendroms maldoms ir pietums. Didėjant vienuolių skaičiui, buvo pastatyti du pirmieji Dupiani ir Staji sketai. Jų įkūrimas žymi vienuolinės Meteoros „valstybės“ pradžią.

Didžiausią vienuolyno kompleksą sudarė 24 vienuolynai, esantys ant uolų viršūnių. Vienuolyno centras klestėjo iki XVII a., dabar išlikę tik šeši veikiantys stačiatikių vienuolynai: keturi vyriški – „Didysis meteoras“, „Šv. Nikolajaus Anapavsaso“, „Varlaamo“, „Šv. Trejybės“ ir du moteriški – „Rusanu“ ir „ Šv. Stepono“.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Poilsis prie jūros.
 4. Vakarienė viešbutyje (papildomas mokestis).
 5. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. 2 dienų ekskursinė išvyka „Delfai ir Atėnai“.
 4. Vykstame į tranzitinį viešbutį.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Delfai - didžiausias senovės Graikijos religinis centras, kur garsioji Pytija pranašavo dievo Apolono vardu.

Kelias iki Delfų miesto trunka apie 4 valandas.

Kelionės metu išgirsite istorijas apie senovės mitus, legendas ir istorijas. Keliausime per Tesalijos slėnį (Kentaurų gimtinę) ir važiuosime aplink Paraną (Apolono dvarą, kuriame jis linksminosi su mūzomis, ir tai vadinosi muzika) (įėjimo bilietai apmokami papildomai).

Mes atvyksime apie pietus, kur jūsų lauks patraukli ekskursija po Delfų kompleksą.

Kelionę pradėsime nuo Kastalskio šaltinio. Pagal legendą šio kalnų šaltinio vandenys turi atjauninantį poveikį (išbandyta daugelių keliautojų).

Apžiūrėsime archeologinį paminklą - Sakralų kelią. Mes vaikščiosime Sakraliniu keliu (modernaus parodų centro analogu), kur senovės miestai statė savo lobius, parodydami visai Graikijai kiekvieno atskiro Poliso turtus ir didingumą. Delfai miestas senovės graikams buvo visatos centras – „Žemės bamba“, Dzeusas kartą nusprendė apskaičiuoti, kur gi yra pasaulio centras, anot jo paskaičiavimų pasaulio centras yra Graikijoje, o būtent Delfuose.

Vėliau pamatysime Apolono šventyklą. Vieta, kur pranašavo Pytija, kadaise buvo uždengta senovės Graikijos išminčių filosofinėmis tezėmis. Prieš jūsų akis taip pat atsivers teatras, stadionas ir daugybė kitų paminklų. Jeigu Jus vertinate istoriją, tuomet jūs tiesiog privalote apsilankyti Delfuose.

Po apsilankymo Delfuose turėsite laiko papietauti, o tada vyksime į Atėnus.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Atėnus (papildomai apmokami įėjimo bilietai ~20 €/asm.).
 4. Pervežimas į oro uostą.

Ekskursija po Atėnus - Graikijos sostinę, su turtinga ir spalvinga jos istorija. Susipažinsime su garsiomis ne tik Atėnų, bet ir visos šalies vietomis.

Pamatysime Parlamento pastatą, ankščiau čia buvo karališkieji rūmai (geriau žinomi kaip „Seniejį rūmai“). Pastato viduje yra violetinio marmuro ir aukso spalvos linijos. Priešais parlamento pastatą yra nežinomo kareivio kapas, kas valandą galite stebėti, kaip Nacionalinė gvardija pakeičia sargybą. Džiaugsimės nacionalinio sodo grožiu ir maitinsime antis kartu su Atėnų gyventojais ir aplankysime Olimpo Dzeuso šventyklą, kuri pagal tirono Pisistrato planus turėjo užgožti visus tuo metu buvusius pasaulio stebuklus. Toliau nueisime į Panathena stadioną - vienintelį stadioną pasaulyje, kuris buvo visiškai pastatytas iš balto marmuro. Pasigrožėsite nacionaline biblioteka. Aišku užsuksime ir į senovės Atėnų šventyklą - Akropolį, jo didžiausias šventyklas ir nuostabius teatrus. Būtinai ištirsite Partenoną - šventyklą, pastatytą nuostabios karalienės Atėnės garbei; Šventykla Erechtheion, taip pat skirtą Atėnei. Pasak legendos, ji buvo pastatyta ginčo vietoje tarp Poseidono ir Atėnės dėl viešpatavimo teisės Atėnuose. Čia yra vienintelis veikiantis senovės miesto teatras - Herodes Atticus Odeonas, kuris yra pagrindinė koncertų vieta Atėnuose.

Turėsite puikią galimybę padaryti ryškias ir įsimintinas nuotraukas.

9 diena

 1. Registracija į skrydį.
 2. Skrydis: Salonikai - Ryga.
 3. Atskridimas į Rygą.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydis: Ryga - Salonikai - Ryga (AirBaltic)
 • Rankinis bagažas iki 8 kg (55x40x23cm + krepšelis 30x40x10cm)
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (100x50x80cm)
 • 7 nakvynės viešbutyje 3* be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 189€: Pervežimo paslaugos; Ekskursinė išvyka „Olimpas - Vergina“; Ekskursinė išvyka „Salonikai“; 2 dienų ekskursinė išvyka „Delfai ir Atėnai“ (papildomai apmokami įėjimo bilietai); Pusryčiai viešbutyje; Kelionės vadovo paslaugos.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka „Meteorai“ (papildomai apmokami įėjimo bilietai ~ 8 €/asm.) 45€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Delfai, Graikija

DUK ....

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikoma papildoma priemoka 250€

PAGAL UŽKLAUSĄ

Apgyvendinimas 4* viešbutyje – nuo 200 €/asm. (dėl kainos teirautis kelionių organizatoriaus biure)

PAPILDOMAI APMOKAMA

Vakarienė Graikijos kurorto viešbutyje - 15 €/vakarienė. (PAGAL UŽKLAUSĄ)

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Turisto mokestis viešbutyje ~ 12 €/asm. Ausinukai ekskursijų metu (pageidaujant).

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

nuo 449,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti