from 109,00€
Užsakyti dabar

Savaitgalis Krokuvoje (su apsilankymu Veličkų druskos kasykloje)

Krokuva, Lenkija
Neįvertintas
Trukmė

2 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Lietuvių kalba

Apžvalga

Trumpa savaitgalio kelionė autobusu į Krokuvą – tai puiki galimybė patirti neeilinį nuotykį netoli namų. Išvykdami iš Lietuvos: Vilniaus ar Kauno, leisitės į malonią savaitgalio kelionę autobusu, keliaudami per žavingus Lenkijos kraštovaizdžius. Atvykę į Krokuvą, susidursite su miesto grožiu, kuris atsiveria per unikalią pėsčiųjų ekskursiją senamiesčio širdyje. Čia, šiame istorijos ir kultūros lopšyje, kiekvienas kampelis pasakoja savo paslaptis.

Ne mažiau įdomios yra ir trumpos kelionės momentai, kai turite laisvo laiko tyrinėti miestą savarankiškai. Galėsite pasimėgauti vietiniais skoniais, apsipirkti ar tiesiog mėgautis Krokuvos atmosfera. Vakare, po ilgos dienos, jūsų laukia jaukus viešbučio kambarys, kuriame galėsite atsipalaiduoti ir pasiruošti kitai dienai.

Krokuva, buvusi Lenkijos sostinė, dabar – miestas, kupinas praeities dvasios. Čia galėsite pajusti, kaip gyvai susipina istorija ir dabartis. Antra savaitgalio kelionės diena prasideda skaniais pusryčiais viešbutyje, jei pasirinkote ekskursijų paketą. Po to – kelionė į Veličkos druskų kasyklą. Ši kasykla – tai ne tik istorinis objektas, bet ir neįtikėtina požeminio pasaulio ekspozicija. Apsilankymas čia paliks neišdildomą įspūdį.

Sugrįžimas į Lietuvą vėlai vakare užbaigia šią trumpą, bet įspūdingą kelionę autobusu. Kiekviena akimirka, praleista šioje savaitgalio kelionėje, liks jūsų atmintyje kaip vertingas patyrimas.

Nepalikite šios progos kitam – įsigykite trumpą savaitgalio kelionę autobusu į Krokuvą dabar ir leiskitės į neįkainojamą nuotykį!

Mūsų kelionių datos

2024-10-192024-10-20
• Apgyvendinimas 4* viešbutyje (dviviečiuose kambariuose) - nuo 169 € nuo 109 €
2024-11-162024-11-17
• Apgyvendinimas 4* viešbutyje (dviviečiuose kambariuose) - nuo 169 € nuo 109 €
2024-12-212024-12-22
• Apgyvendinimas 4* viešbutyje (dviviečiuose kambariuose) - nuo 169 € nuo 109 €
2024-12-312025-01-01
• Apgyvendinimas 4* viešbutyje (dviviečiuose kambariuose) - nuo 199 € nuo 129 €

Kelionės akcentai

 • Ekskursija po Krokuvą
 • Pervežimas į Veličkos druskų kasyklą.

Maršrutas

1 diena

 1. ~00:00 – 02:00 val. išvykimas iš Lietuvos (Vilniaus ir Kauno).
 2. Kelionė autobusu per Lenkijos teritoriją.
 3. Atvykstame į Krokuvą.
 4. Ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį (lietuvių arba rusų kalba).
 5. Laisvas laikas po ekskursijos.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Krokuva – tai trečias pagal dydį Lenkijos miestas, įsikūręs pietų Lenkijoje (760 tūkst. gyventojų). Nuo 1038 m. iki 1596 m. Krokuva buvo Lenkijos sostinė, kuri vėliau buvo perkelta į Varšuvą.

Krokuva – gražus ir turistų itin mėgstamas miestas, alsuojantis istorija. Miestas dažnai vadinamas „Lenkijos deimantu“ bei „Karalių ir bažnyčių miestu“. Dabartinėje Vavelio kalvoje žmonės gyveno jau akmens amžiuje. Nuo priešistorinių laikų Krokuvos apylinkėse buvo kasama druska. Dar prieš susikuriant Lenkijos valstybei, Krokuva buvo vakarų slavų vyslėnų genties sostinė. Pasak legendos, šios genties kunigaikštis Krakas gudrumu įveikė Vavelio kalvoje gyvenusį slibiną, kurį jau daugybė riterių nesėkmingai bandė nugalėti, ir čia įkūrė Krokuvą.

966 m. Krokuva buvo pirmą kartą paminėta rašytiniuose šaltiniuose – žydų keliautojas Abrahamas ben Jakobas savo kelionių aprašymuose paminėjo Krokuvą, kaip svarbų prekybinį centrą. 1257 m. Krokuvai buvo suteiktos Magdeburgo teisės, o 1386 m. čia buvo pakrikštytas Jogaila, mieste įvyko ir jo vestuvės su karalaite Jadvyga.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Pervežimas į Veličkos druskų kasyklą (įėjimo bilietas apmokamas pačių keliautojų).
 3. Išvykstame link Lietuvos.
 4. Apie vidrunaktį sugrįžtame į namus.

Netoli Krokuvos esančioje senojoje druskos kasykloje Veličkoje įrengta įdomi ekspozicija, supažindinanti su druskos kasėjų kasdienybe bei požeminiu pasauliu. Tai – 2,5 km ilgio ekskursijų trasa, vedanti tuneliais, esančiais 64-135 m gylyje po žeme. Viena įdomiausių kasyklos vietų – po žeme įrengta koplyčia, kurioje visos detalės yra išdrožinėtos iš druskos. Bendras druskos kasyklų labirinto, išsidėsčiusio net 9 lygiais, ilgis – apie 300 km.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Kelionė autobusu
 • 1 nakvynė 4* Express Kraków Hotel arba 4* Metropolo Krakow by Golden Tulip viešbutyje be pusryčių.

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 29€: Ekskursija po Krokuvą; Pervežimas į Veličkos druskų kasyklą (įėjimo bilietai apmokami papildomai); Pusryčiai viešbutyje; Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Krokuva, Lenkija

DUK ....

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Įėjimo bilietas suaugusiems (nuo lapkričio iki gegužės) į Veličkos druskos kasyklas (APMOKAMA IŠ ANKSTO!) 30€

Įėjimo bilietas (nuo lapkričio iki gegužės) vaikams/paaugliams (nuo 4 iki 19 metų), studentams iki 26 metų, senjorams nuo 65 metų ir neįgaliesiems (APMOKAMA IŠ ANKSTO!) 26€

Įėjimo bilietas suaugusiems (nuo gegužės iki lapkričio) į Veličkos druskos kasyklas (APMOKAMA IŠ ANKSTO!) 35€

Įėjimo bilietas (nuo gegužės iki lapkričio) vaikams/paaugliams (nuo 4 iki 19 metų), studentams iki 26 metų, senjorams nuo 65 metų ir neįgaliesiems (APMOKAMA IŠ ANKSTO!) 30€

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis - nuo 25€

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 10€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Įėjimo bilietai į mokamas lankytinas vietas (muziejus/bažnyčias ir pan.)

SVARBI INFORMACIJA

KELIONĖS DIENŲ PROGRAMA GALI BŪTI KEIČIAMA VIETOMIS, DĖL VELIČKOS DRUSKŲ KASYKLŲ REZERVACIJOS LAIKO.

DĖMESIO! Kelionės be ekskursijų paketo vietų skaičius yra ribotas! Teirautis kelionių organizatoriaus biure.

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia lietuvių kalba!

DĖMESIO! ĮSIGYJANT BILIETĄ SU NUOLAIDĄ Į DRUSKŲ KASYKLAS PRIEŠ ĮEINANT BŪTINA PATEIKTI GALIOJANTI PAŽYMĖJIMĄ!

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).

Keliautojas pats atsako už reikalavimų išpildymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Taip pat pats atsako už galiojančių įvažiavimo į kitą šalį saugumo reikalavimų laikymąsi! Prašome būti dėmesingais ir nuolat sekti naujausią informaciją!

nuo 109,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti