fbpx
from 399,00€
Užsakyti dabar

Slovėnija – Kroatija su apgyvendinimu apartamentuose (skrydis iš Rygos su Airbaltic)

Liubliana, Slovėnija
Neįvertintas
Trukmė

8 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė-poilsinė kelionė į Slovėniją – Kroatiją – tai atostogos, kurios sujungia jaudinantį nuotykį su atsipalaidavimu. Įsikūrę Krk saloje, Malinska miestelyje, turėsite galimybę pasinerti į atgaivinančią poilsio atmosferą, mėgautis Adrijos jūros paplūdimiais, apdovanotais Mėlynąja vėliava, ir pasimėgauti vietos kultūra bei gamta.

Atostogų metu keliausite po Kroatiją, kurios kiekvienas kampelis alsuoja istorija ir gamtos grožiu. Apsilankymas Bledo ežere, žinomame kaip Slovėnijos perlas, suteiks unikalią pažintinę patirtį. Taip pat pamatysite Krk salą, kurios įspūdingi vaizdai ir kultūrinė įvairovė leis patirti pažintinės kelionės malonumus. Krk miestas, garsėjantis siauromis gatvelėmis ir jaukia atmosfera, bei Vrbnik miestas su siauriausia gatve pasaulyje, atvers jums naujas pažintines perspektyvas. Kelionės metu taip pat turėsite galimybę lankytis Istrijos pusiasalyje, aplankyti Rovinio ir Poreč miestus, kurie žavi savo architektūra ir istorija. Ekskursijos po šiuos miestus suteiks nepakartojamų įspūdžių ir padidins jūsų pažintinę patirtį. Neatsiejama kelionės dalis – poilsis prie jūros, kur galėsite atsipalaiduoti, mėgautis šiltu oru, skaidriu vandeniu ir saule. Taip pat siūlome išvykas laivu, kuriose galėsite pasimėgauti Kvarnerio įlankos grožiu. Šeštąją dieną, jei pageidausite, siūlome ekskursiją į Plitvicos ežerų Nacionalinį parką – UNESCO saugomą gamtos stebuklą. Tai bus ne tik pažintinė, bet ir akivaizdžiai estetiška patirtis, sužavėsianti kiekvieną keliautoją. Atostogų pabaigoje grįšite į Slovėniją, kur aplankysite Liublianos miestą, žavintį savo istorine ir kultūrine įvairove. Tai bus puikus atostogų akordas, užbaigiantis jūsų pažintinę-poilsinę kelionę.

Nepraleiskite progos tapti dalimi šios neįtikėtinos pažintinės-poilsinės kelionės į Slovėniją ir Kroatiją, kur kiekviena akimirka virsta nepakartojamu prisiminimu – atostogos, apie kurias svajojote, laukia jūsų!

💥 Mūsų kelionių datos

🌴 2024-06-06 – 2024-06-13
🌴 2024-06-13 – 2024-06-20
🌴 2024-06-20 – 2024-06-27
🌴 2024-06-27 – 2024-07-04
🌴 2024-07-04 – 2024-07-11
🌴 2024-07-11 – 2024-07-18
🌴 2024-07-18 – 2024-07-25
🌴 2024-07-25 – 2024-08-01
🌴 2024-08-01 – 2024-08-08
🌴 2024-08-08 – 2024-08-15
🌴 2024-08-15 – 2024-08-22
🌴 2024-08-22 – 2024-08-29
🌴 2024-08-29 – 2024-09-05
🌴 2024-09-05 – 2024-09-12
🌴 2024-09-12 – 2024-09-19

Kelionės akcentai

 • Ekskursija pėsčiomis po Liublianą.
 • Ekskursinė išvyka po Krk salą.
 • Ekskursinė išvyka "Istrijos pusiasalis".
 • Ekskursija po Plitvicka ežero Nacionalinį parką.
 • Išvyka laivu po Adrijos jūrą ir iškyla.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Skrydis: Ryga - Liubliana.
 3. Pervežimas iš oro uosto į Kroatiją.
 4. Pakeliui, esant galimybei sustosime prie garsiojo Bledo ežero.
 5. Įsikūrimas keturviečiuose apartamentuose Malinska miestelyje Krk saloje.
 6. Laisva diena arba poilsis prie jūros.
 7. Nakvynė apartamentuose.

Pervežimas į Kroatiją. Jei leis oro sąlygos ir nebus didelio skrydžio vėlavimo, sustosime prie garsiojo Bledo ežero.

Ne veltui Bledo ežeras vadinamas Slovėnijos perlu. Šis pasakiškas tvenkinys su krištolo skaidrumo ir mėlyno atspalvio vandeniu yra ne tik vienas gražiausių ežerų Europoje, bet ir labai populiarus tarp turistų.

Malinska yra vakarinėje Krk salos pakrantėje, plačiame įlankos vingyje, apsuptame žalumos, pušynas pakrantėje suteikia malonią vėsą ir apsaugo nuo saulės. Šiose vietose vaikščioti labai įdomu, o paplūdimiai pelnytai apdovanoti Mėlynąja vėliava.

Turėsite laisvą dieną persijungti ant „kroatiškos bangos“, pasimėgauti pietinio kurortinio miestelio atmosfera, pasimaudyti skaidriame Adrijos jūros vandenyje, pasideginti po švelnia saule, skaniai pavakarieniauti ir pailsėti.

2 diena

 1. Poilsis prie jūros.
 2. Antroje dienos pusėje ekskursinė išvyka po Krk salą (Oto KRK).
 3. Sugrįžtame į apartamentus.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė apartamentuose.

Kviečiame leistis į ekskursiją po didžiausią ir gražiausią Kvarnerio įlankos salą - Krk salą.

Kai kuriems Krk yra auksinė sala. Kiti vadina ją žalia. Abu teisūs. Pirmieji vertina jos turistines vertybes, o antriesiems lemiama tapo augmenijos spalva.

Pagrindinis Krk miestas, turintis tą patį pavadinimą iš trijų priebalsių, tiesiog užburia siauromis judriomis gatvelėmis, kuriose vaikščiojo romėnai, jaukiais venecijietiško stiliaus kiemais su privalomomis gėlėmis ant palangių, vaizdinga krantine, kurioje vyksta aktyvi prekyba suvenyrais. Mieste gausu priešistorinių Ilyrijos, Graikijos ir Romos paminklų, tačiau nepaisant seno amžiaus, Krk miestas yra gyvas ir linksmas. Jame gausu įvairių parduotuvių, gerų žuvies restoranų ir, žinoma, parduotuvių su naminiais ledais, vadinamais Sladoled, kurių tikrai verta paragauti.

Susipažinę su Krk miestu, keliausime į Baškos miestelį, kurio nuostabiai įrengti paplūdimiai laikomi vienais gražiausių ir populiariausių saloje. Ir tai patikrinsime sustoję apie 2 val. maudynėms ir poilsiui.

Pailsėję keliausime į nuostabųjį Vrbnik miestą, esantį ant 50 metrų aukščio skardžio. Jis laikomas vienu geriausiai išlikusių Kroatijos įtvirtintų miestų. Senoji istorinė miesto dalis – tarsi labirintas ir itin vaizdinga. Vrbnik mieste yra siauriausia gatvė pasaulyje, įtraukta į Gineso rekordų knygą. Ji yra tik 60 cm pločio, galėsite pabandyti per ją praeiti.
Be savo architektūrinio žavesio, Vrbnik garsėja ir puikiu baltuoju vynu „Vrbnicka žlahtina“, gaminamu iš ypatingos, tik čia augančios vynuogių veislės. Kroatiškas žodis „žlahtina“ verčiamas kaip „kilnus“, o vynas atitinka savo pavadinimą.

Po ekskursijos pageidaujantys galės padegustuoti vyną ir vietinės gamybos rakiją (už papildomą mokestį).

3 diena

 1. Poilsis prie jūros.
 2. Antroje dienos pusėje ekskursinė išvyka „Istrijos pusiasalis“.
 3. Po ekskursinės išvykos sugrįžtame į apartamentus.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė apartamentuose.

Ekskursiją prasidės pasivaikščiojimu po senovinį Rovinio miestą. Geriausias šio miesto apibūdinimas yra „pasaka“. Jo architektūra yra pasakiška: visos epochos ir stiliai, kuriuos jis matė per savo gyvenimą, paliko joje savo pėdsaką. Jo švelnus Viduržemio jūros klimatas pasakiškas. Neįtikėtinai graži pakrantė, papuošta salų „karoliukais“, amžinai išliks kiekvieno čia apsilankiusio žmogaus atmintyje. Garsus mokslinės fantastikos rašytojas Žiulis Vernas, ieškodamas gražių vietų miestų prototipams, kuriuose gyveno jo herojai, pasirinko būtent Rovinio miestą. Apskritai miestas išgarsėjo kaip romantiškiausias Kroatijoje. Rovinį taip pat galima vadinti itališkiausiu Kroatijos miestu. Ir iš tiesų miesto architektūra, gyvenimo būdas ir pati atmosfera labai panaši į pietų Italijos miestelius.

Poreč – palei pakrantę yra įsikūrusi promenada, nuo kurios atsiveria gražus vaizdas į netoliese esančias salas. Poreč yra labai įdomus architektūrine prasme. Pagrindinės gatvės yra nutiestos klasikiniu romėnišku stiliumi, jų sankirtoje yra viena gražiausių aikščių – Marafor. Apylinkėse išlikę daug religinių pastatų, iš kurių žinomiausia – Šv. Eufrazijaus bazilika. Bazilikos sales puošia nuostabios bizantiškos mozaikos, tapusios pasaulinės reikšmės orientyru.

4 diena

 1. Laisva diena, poilsis prie jūros.
 2. Nakvynė apartamentuose.

5 diena

 1. Laisva diena, poilsis prie jūros.
 2. Pageidaujantiems siūlome išvyką laivu su iškyla (papildomas mokestis – 60 €/asm.).
 3. Nakvynė apartamentuose.

Laisva diena gali būti skirta ramiam paplūdimio poilsiui, kurorto pramogoms ir apsipirkimui. Beje, vanduo Adrijos jūroje skaidrus net iki 50 metrų gylyje, tad ir be kaukės galima grožėtis povandeniniu pasauliu. O su paviršutinio nardymo įranga labai nesunku susipažinti su jūrų žvaigždėmis, ryškiomis žuvimis, atsiskyrėliais krabais ir visokiais kriauklėmis. Vanduo gana sūrus, todėl lengva plūduriuoti, šiltas, todėl malonu maudytis, taigi nesimaudyti tiesiog neįmanoma.

Pageidaujantiems siūlome pasiplaukiojimą laiveliu po Kvarner įlanką (papildomas mokestis – 60 €/asm.). Praplauksime pro patį žymiausią tiltą jungiantį Krk salą su žemynu.

Jūsų laukia maudynės pačioje gražiausioje ir turistams sunkiai pasiekiamoje įlankos dalyje. Vėliau Jūsų lauks vakarienė, kurios metu galėsite pasimėgauti šviežios žuvies patiekalais. Visos išvykos metu laivo kapitonas vaišins vietiniu vynu.

6 diena

 1. Poilsis prie jūros.
 2. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Plitvicos ežerų Nacionalinį parką (papildomas mokestis – 50 €/asm. + įėjimo bilietai: suaugusiems ~ 39 €/asm.; vaikams nuo 7 iki 18 metų ~ 10 €/asm.).
 3. Po ekskursinės išvykos sugrįžtame į apartamentus.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė apartamentuose.

Plitvicos ežerų Nacionalinis parkas – tai pasaulinės reikšmės rezervatas, saugomas UNESCO. Čia 92 krištoliniai kriokliai tviska visomis vaivorykštės spalvomis (didžiausias iš jų siekia beveik 90 metrų aukštį), o šešiolikos ežerų skaidriame vandenyje taškosi didžiulės žuvys - jos visiškai nebijo turistų ir laisvai maitinasi duona beveik iš rankų. Pagrindinis nacionalinio parko reiškinys – kriokliais sujungti ežerai – kurie egzistuoja ypatingos kalkakmenio rūšies dėka. Vanduo, einantis per karstines uolienas, yra taip prisotintas kalcio, kad viskas, kas patenka į ežerus, pasidengia plonu baltu apvalkalu ir virsta akmenimis. Kiekvienas nukritęs lapas, kiekviena išdžiūvusi šakelė išlaiko formą ir iš apačios „žiūri“ keistai. Plitvica yra neįtikėtinai romantiška vieta.

Ežerus supa tankūs bukų ir eglių miškai, iš dalies primenantys taigą, kur klesti daugybė gyvūnų, pavyzdžiui, rudieji lokiai, tapę Plitvicos simboliu. Tad nepamirškite įsigyti suvenyrinio meškiuko su priminimu apie nuostabius Plitvicos ežerus.

7 diena

 1. Laisva diena, poilsis prie jūros.
 2. Nakvynė apartamentuose.

8 diena

 1. Ankstyvas išsiregistravimas iš apartamentų.
 2. Vykstame į Liublianą.
 3. Ekskursija pėsčiomis po Liublianą.
 4. Po ekskursijos vykstame į oro uostą.
 5. Registracija į skrydį
 6. Skrydis: Liubliana – Ryga.
 7. Atvykimas į Rygą.

Liubliana – Slovėnijos sostinė ir didžiausias miestas, įsikūręs ant Liublianikos upės kranto vaizdingame slėnyje. Tai pagrindinis šalies kultūros, transporto ir ekonomikos centras, kuriame gyvena beveik 300 tūkst. žmonių. Liubliana – viena mažiausių ir jaukiausių Europos sostinių. Čia yra įdomių istorijos ir architektūros paminklų: senoji pilis (Grad), senoviniai ir viduramžių pastatai, baroko ansambliai XVII-XVIII a.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydis: Ryga - Liubliana - Ryga (AirBaltic)
 • Rankinis bagažas (55x40x23cm) + asmeninis krepšys (30x40x10cm) = iki 8 kg
 • Registruotas bagažas iki 20 kg (100x50x80cm)
 • Kelionės dokumentų paruošimas
 • 7 nakvynės keturviečiuose apartamentuose
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 189€: Ekskursija pėsčiomis po Liublianą; Ekskursinė išvyka po Krk salą; Ekskursinė išvyka "Istrijos pusiasalis"; Pervežimo paslaugos; Kelionės vadovo paslaugos.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursija po Plitvicka ežero Nacionalinį parką (įėjimo bilietai į parką mokami pačių keliautojų) 50€; Išvyka laivu po Adrijos jūrą ir iškyla (vakarienė įskaičiuota) 60€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Liubliana, Slovėnija

DUK ....

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 260€

Jei keliaujate vienas(-a) nuo 2024.07.04 iki 2024.08.29, tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 360€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Turisto mokestis ~10 €/asm. (PRIVALOMAS KIEKVIENAM KELIAUTOJUI)

Maitinimas ir vyno degustacijos apmokamos papildomai

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

nuo 399,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti