from 399,00€
Užsakyti dabar

Kelionė į Rumuniją – Bulgariją su poilsiu prie jūros auksinių kopų kurorte

Bukareštas, Rumunija
Neįvertintas
Trukmė

8 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė lėktuvu į Rumuniją ir Bulgariją – tai neeilinė galimybė patirti dviejų įspūdingų Europos šalių grožį ir kultūrą. Nuo pat pirmosios akimirkos, kai užsiregistruosite skrydžiui iš Rygos ir išvysite Bukarešto panoramą pro lėktuvo langą, suvoksite, kad ši pažintinė kelionė lėktuvu bus nepakartojama.

Bukareštas, žinomas kaip Rytų Paryžius, maloniai nustebins savo istorinėmis vietomis ir architektūra. Jūsų lauks ekskursijos po miesto senamiestį, kvapą gniaužiančios bažnyčios ir legendinės vietos, tokios kaip Hanul Lui Manuc. Kelionė tęsis į Bulgariją, kur pirmasis sustojimas – Rusė, pasižymintis prabangia architektūra ir giliomis istorinėmis šaknimis. Auksinių Kopų kurortas bus puiki vieta atsipalaiduoti prie jūros ir mėgautis saule. Varna, vadinama „Bulgarijos jūros sostine”, sužavės savo kultūros ir istorijos įvairove, o ekskursijos po miestą suteiks galimybę pamatyti įspūdingus istorinius paminklus. Ši pažintinė kelionė atskleis ir Balčiko grožį, kurio istorinės vietos, tokios kaip Rumunijos karalienės Marijos rūmai, sužadins jūsų vaizduotę. Madaros draustinis ir „Akmenų miškas” yra dar du išskirtiniai objektai, kurie paliks neišdildomą įspūdį.

Kelionės pabaigoje, grįžtant lėktuvu į Rygą, jūsų širdyje liks nuostabūs prisiminimai, kurie skatins sugrįžti į šiuos nuostabius kraštus.

Nepraleiskite progos – įsigykite šią pažintinę kelionę lėktuvu ir patirkite nepakartojamas akimirkas!

Mūsų kelionių datos

Kelionės į Rumuniją – Bulgariją išvykimo data – 2024-09-02 / Sugrįžimo data – 2024-09-09 diena. Skrydis: Ryga – Bukareštas – Ryga (AirBaltic)

Kelionės akcentai

 • Ekskursija po Bukareštą.
 • Ekskursija po Rusę.
 • Ekskursija po Varną.
 • Ekskursija po Balčiką.
 • Ekskursinė išvyka į Madaros nacionalinį istorinį ir archeologinį draustinį.
 • Ekskursinė išvyka į Nesebarą ir Pomorie.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Ryga - Bukareštas.
 4. Atvykimas į Bukareštą.
 5. Ekskursija po Bukareštą.
 6. Laisvas laikas.
 7. Vykstame į viešbutį.
 8. Įsikūrimas viešbutyje.
 9. Poilsis.
 10. Nakvynė viešbutyje.

Susipažinsime su Rumunijos sostine – Bukareštu! Ekskursijos autobusu metu pamatysite įdomiausias ir ikoniškiausias vietas: pagrindinę senamiesčio gatvę – Viktorijos bulvarą, Triumfo arką, Revoliucijos aikštę, Karališkuosius ir Prezidento rūmus, senovines bažnyčias, Atėnį, Universiteto biblioteką, Istorijos muziejų ir daug daugiau. Taip pat sustosime pasivaikščioti bulvaru ir pasimėgauti vandens žaismu fontanuose. Po trumpos pertraukėlės fotosesijai vyksime į miesto perlą – Curtea Veche kunigaikščių rūmus, įkurtus Vlado Tepeso, geriau žinomo kaip Vladas Drakula. Apžiūrėsime bažnyčią Šv. Antonio, kur buvo karūnuoti visi Rumunijos valdovai, taip pat sustosime apžiūrėti legendinio Hanul Lui Manun – seniausio šalyje veikiančio viešbučio ir restorano, pasivaikščiosime Romos aikšte ir aplankysime Stavropoleos vienuolyną.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursija po Rusę.
 4. Vykstame prie jūros, į Auksinių kopų kurortą.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Poilsis prie jūros.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Centrinės Rusės miesto dalies architektūra – talentingų baroko, rokoko, neoklasicizmo, XIX amžiaus pabaigos ir XX amžiaus pradžios secesijos Europos mokyklų autorių darbas. Rusė – miestas, turintis 23 amžių istoriją – trakiečių gyvenvietė, romėnų laikais – senovinė tvirtovė Sexaginta Prista „60 laivų prieplauka“, dabar muziejus. 2009 metais šis miestas gavo apdovanojimą "Gražiausias Bulgarijos miestas".

Eisime per pėsčiųjų miesto centrą – mūsų maršrutas drieksis nuo Istorijos muziejaus iki Operos teatro. Aplankysime centrinę miesto aikštę – 12 gatvių sankirtoje pamatysime Laisvės paminklą, mokslo ir gamtos istorijos muziejų, vieną ikoniškiausių miesto simbolių „Dohodno Zdanie“, pirmąjį privatų Bulgarijos banką, Teismo kolegiją. Aplankysime Švenčiausiosios Trejybės katedrą, tai ne tik veikianti XVII amžiaus šventykla, bet ir valstybinės reikšmės kultūros paminklas.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Poilsis prie jūros.
 3. Antroje dienos pusėje vykstame į Varną.
 4. Apžvalginė ekskursija po Varnos centrą.
 5. Laisvas laikas.
 6. Sugrįžtame į viešbutį
 7. Nakvynė viešbutyje.

Varna - vienas gražiausių ir svetingiausių Bulgarijos miestų, didžiausias Bulgarijos Juodosios jūros pakrantėje, todėl vadinamas „Bulgarijos jūros sostine“, garsėja patogiu klimatu, idealiai tinkančiu žmonėms, kurie netoleruoja karščio. 26 šimtmečių miesto istorija nuo Trakijos gyvenvietės ir graikų prekybos uostamiesčio Odeso, Romos-Bizantijos tvirtovės, Bulgarijos Karalystės prekybos uosto, Osmanų karinės tvirtovės iki išlaisvintos Varnos nuo XIX a. pabaigos. Šių epochų pėdsakai paliko pėdsakus šiuolaikinio miesto įvaizdyje, siaurose istorinių kvartalų gatvelėse, šventyklose, teatruose, aikštėse ir paminkluose, pėsčiųjų centre.

Toliau tęsime pasivaikščiojimą po centrinę istorinę miesto dalį. Pamatysime Archeologijos muziejų, kurį galėsite aplankyti (įėjimo bilietas apmokamas papildomai ~ 5 €/asm.), Mergelės Marijos Ėmimo į dangų katedrą, aplankysime Nepriklausomybės aikštę, pasivaikščiosime prie Šv. Nikolajaus Jūrų šventyklos, o palei Preslav gatvę – pagrindine parduotuvių gatve nuo graikų ir romėnų Odesoso laikų. Taip pat ekskursijos metu pamatysime Katalikų bažnyčią ir Bulgarijos karinio jūrų laivyno būstinę, I-II a. romėnų pirtis ir seniausią veikiančią Mergelės Marijos bažnyčią nuo XVII a.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Poilsis prie jūros.
 3. Antroje dienos pusėje ekskursinė išvyka į Balčiką (papildomai apmokami įėjimo bilietai į Botanikos sodą ir rūmus ~15 €).
 4. Laisvas laikas.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Balčikas – miestas, įkurtas VI amžiuje prieš Kristų kaip uostamiestis, vadinamas Kruniu, vėliau jis buvo pavadintas Dionisopoliu. Balčikas – miestas, savo grožiu pakerėjęs daugybę Romos poetų ir imperatorių. Vyksime į miesto Juodosios jūros pakrantę aplankyti miesto perlo – Rumunijos karalienės Marijos rūmų, paskutinio romantiškiausio dvidešimto amžiaus valdovo prieglobsčio.

Rūmų architektūrinis ir parko kompleksas yra vaizdingame kampelyje tarp kalnų ir jūros. Graži, unikali vieta, apipinta daugybe legendų. Jūsų akis džiugins įvairi architektūra, terasos, krioklys, botanikos sodas, rožynas su keliais tūkstančiais rožių, įdomi kaktusų kolekcija – beje, antra pagal dydį po Monako. Čia taip pat yra restoranas „Korona“ (liet. karūna), kuriame vaišindavo Jos Didenybės svečius su nuostabiu panoraminiu vaizdu ir išskirtiniu meniu. Pamatysime išskirtinę ir tuo pačiu kuklią vilą – karalienės rūmus, karališkąją vyninę, vaizdingą paplūdimį, Nymphaeum ir daug daugiau. Komplekse galima nemokamai degustuoti vynus iš vietinių šiaurės rytų regiono vynuogynų, kuriuos galima įsigyti.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Poilsis prie jūros.
 4. Pageidaujantiems antroje dienos pusėje siūlome ekskursinę išvyką į Madaros nacionalinį istorinį ir archeologinį draustinį (papildomas mokestis – 25 €/asm. + įėjimo bilietai ~6 €/asm.).
 5. Laisvas laikas.
 6. Sugrįžtame į viešbutį.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Vyksime į vaizdingą Madaros plynaukštę (70 km nuo Varnos), šventą vietą, kurioje susijungia nepakartojami gamtos peizažai ir tūkstantmečių senumo istoriniai paminklai. Čia galėsite pamatyti romėnų tvirtovės griuvėsius, pagonių šventyklą, Nimfos grotą ir urvus, žinomus visam senovės pasauliui. Saugomos teritorijos centras – uoloje esantis raižinys „Madara Horseman“ – unikalus raitelio bareljefas, kurio matmenys 3 x 3 metrų, iškaltas ant uolos 25 metrų aukštyje virš žemės. Madaros užrašai Datyrano graikų kalba VII–VIII a. Yra keletas mokslinių versijų apie paminklo kilmę. „Madara Horseman“ dėl savo unikalumo ir istorinės reikšmės buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą 1979 m. Mėgausimės nuostabia panorama ir pasiliksim nuostabias nuotraukas kaip suvenyrą.

Laisvas laikas pietums.

„Akmenų miškas“ arba „Įvaryti akmenys“ 18 km nuo Varnos - unikalus gamtos reiškinys, turintis tik vieną vienintelį analogą pasaulyje - Australijoje, tai miniatiūrinė smėlio dykuma, visiškai nusėta akmeninėmis kolonomis, siekiančiomis 12 m aukštį. Tačiau paviršiuje matomi kolonų elementai yra mažesnė jų dalis, t.y. akmenys įsmeigti į žemę iki 100 m gylio! Daugelis akmenų turi keistų formų, daugelis turi vardus – garbei į ką jie labiausiai panašūs: kupranugaris, šuo, vienišas žmogus, mažas sostas, grybas, kareivis, vaisingumo akmuo, šeima, didelis sostas ir kt.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Poilsis prie jūros.
 4. Pageidaujantiems siūlome visos dienos ekskursinę išvyką į Nesebarą ir Pomorie (papildomas mokestis – 35 €/asm. + įėjimo bilietai ~6 €/asm.).
 5. Vakare sugrįžtame į viešbutį.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Pasivaikščiosite po seną istorinį Nesebaro miestą-muziejų. Nesebaras yra Bulgarijos perlas, esantis uolėtame pusiasalyje, į šiaurę nuo Burgaso. Būtent Nesebaras laikomas viena seniausių Juodosios jūros pakrantės gyvenviečių – aktyvi prekyba čia buvo vykdoma jau II amžiuje prieš Kristų. Nesebaras yra keturiasdešimties bažnyčių miestas. Visa miesto teritorija yra saugoma UNESCO dėl senovinių, gerai išlikusių architektūros paminklų gausos.

Laisvas laikas pietums.

Pomorie aplankysime unikalų kapą Trakijos kupola po pilkapiu. Kapas datuojamas II–IV mūsų eros amžiais. Manoma, kad jis tarnavo kaip turtingos Anchial šeimos mauzoliejus, kuriame buvo atliekami religiniai pagoniški ritualai. Jis buvo pastatytas romėnų laikais. Taip pat vienintelis veikiantis vyrų Šv. Jurgio vienuolynas pakrantėje, nuostabus Renesanso architektūros paminklas. II-III amžių marmurinis reljefas, vaizduojantis Trakijos raitelį, liudija, kad šioje vietoje yra trakiečių šventovė. VII amžiuje, Bizantijos laikais, čia buvo pastatytas krikščionių vienuolynas.

Aplankysime Druskos muziejų – vienintelį specializuotą muziejų Bulgarijoje ir Balkanų pusiasalyje, kurio specializacija – druskos gamyba garinant jūros vandenį saulėje. Aktyvios druskos keptuvės buvo išsaugotos pagal senovinę Anchial technologiją. Sužinosime apie gydomąsias Pomorės ežerų dumblo savybes ir įsigysime įvairių produktų su vietinės gamtos dovanomis (druska-purvu).

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena prie jūros.
 3. Nakvynė viešbutyje.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Bukareštą.
 4. Registracija į skrydį.
 5. Skrydis: Bukareštas – Ryga.
 6. Atvykimas į Rygą.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Ryga - Bukareštas - Ryga (AirBaltic)
 • 7 nakvynės 3* viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • Rankinis bagažas iki 8 kg
 • Registruotas bagažas iki 23 kg
 • Oro uosto mokesčiai
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 189€: Ekskursija po Bukareštą; Ekskursija po Rusę; Ekskursija po Varną; Ekskursija po Balčiką; Pusryčiai viešbutyje; Pervežimo paslaugos.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka į Madaros nacionalinį istorinį ir archeologinį draustinį (papildomai apmokami įėjimo bilietai ~6 €/asm.) 25€; Ekskursinė išvyka į Nesebarą ir Pomorie (papildomai apmokami įėjimo bilietai ~6 €/asm.) 35€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Bukareštas, Rumunija

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 449€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 70€ Jei keliaujate vienas, tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 200€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus. Turisto mokestis (tikslinamas kelionės metu)

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Tikslią informaciją, išvykimo vietą ir laiką atsiųsime Jūsų pateiktu elektroniniu paštu, 1-2 dienos iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

nuo 399,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti