fbpx
from 139,00€
Užsakyti dabar

Savaitgalis Varšuvoje (nakvynė Intercontinental warszawa 5* viešbutyje)

Varšuva, Lenkija
Neįvertintas
Trukmė

2 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Lietuvių kalba

Apžvalga

Savaitgalio kelionė autobusu į Varšuvą – tai puiki galimybė trumpos kelionės metu pamatyti ir patirti, kaip istorija susipina su šiuolaikinias laikais. Iš Vilniaus išvykstame ankstyvą rytą, o jau po kelių valandų mus pasitinka Varšuvos senamiestis, garsėjantis savo viduramžių architektūra, siauromis gatvelėmis ir žavinga atmosfera.

Aplankę Pilies aikštę ir grožėjęsis Karališkąja pilies prabanga, galėsime pajusti miesto dvasią turgaus aikštėje, kur tarp menininkų darbų ir gatvės muzikantų skambėjimo atsiskleidžia tikroji Varšuvos širdis. Trumpos kelionės į Varšuvą metu apgyvendinimas prabangiame „InterContinental Warszawa 5*” viešbutyje suteiks ne tik komfortą, bet ir galimybę pasimėgauti nuostabiais miesto vaizdais iš aukščiausio Europoje SPA centro. Vakaras viešbutyje leis atsipalaiduoti ir pasiruošti kitos dienos nuotykiams. Antroji savaitgalio kelionės diena prasideda skaniais pusryčiais, o vėliau siūlome apsilankyti Koperniko mokslo centre, kur kiekvienas lankytojas gali atrasti kažką naujo ir įdomaus. Arba mėgaukitės laisvalaikiu Varšuvoje, tyrinėdami miesto lankytinas vietas savo tempu. Prieš grįžtant į Lietuvą, pasivaikščiosime Lazienki parke, kuris žavi savo istoriniais pastatais ir ramybe. Savaitgalio kelionė autobusu yra puikus būdas trumpam pabėgti nuo kasdienės rutinos ir įkvepiančiai praleisti laiką. Taigi, kodėl gi nepasilepinti trumpos kelionės į Varšuvą malonumais? Ši savaitgalio kelionė neabejotinai suteiks naujų patirčių ir prisiminimų, kurie įkvėps dar ilgai grįžus namo.

Patirkite trumpą savaitgalio kelionę autobusu į Varšuvą, pilną atradimų – tai galimybė, kurią verta išnaudoti!

💥 Mūsų kelionių datos

🌴 2024-05-03 – 2024-05-04
🌴 2024-06-22 – 2024-06-23
🌴 2024-07-20 – 2024-07-21
🌴 2024-08-17 – 2024-08-18
🌴 2024-09-14 – 2024-09-15
🌴 2024-10-12 – 2024-10-13
🌴 2024-11-09 – 2024-11-10
🌴 2024-12-14 – 2024-12-15

Kelionės akcentai

 • Apžvalginė ekskursija po Varšuvą.
 • Pervežimas į Koperniko mokslo centrą.
 • Ekskursija po Lazienki parką.

Maršrutas

1 diena

 1. Išvykstame iš Vilniaus ryte (~04.00 val.) link Kauno.
 2. Vykstame link Varšuvos.
 3. Ekskursija po Varšuvos senamiestį.
 4. Laisvas laikas.
 5. Įsikūrimas „InterContinental Warszawa 5*“ viešbutyje.
 6. Poilsis viešbučio SPA zonoje.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Apžvalginės ekskursijos po Varšuvą metu apžiūrėsime Pilies aikštę su Žygimanto III Vasos kolona. Pilies aikštė yra viduramžių senamiestyje, garsėjančiame nuostabiais pastatais ir siauromis gatvelėmis. Aikštė tapo tradicine masinių renginių ir didžiųjų koncertų vieta. Pagrindinę vietą Varšuvos pilies aikštėje užima Karališkoji pilis, kuri yra nacionalinės kultūros paminklas, nuolatinių ir laikinų senovės meno parodų ekspozicijų, taip pat oficialių susitikimų, koncertų, simpoziumų vieta. Toliau aplankysime turgaus aikštę, kur viskas paruošta turistams: menininkai siūlo savo paveikslus, koncertuoja gatvės muzikantai ir aktoriai, kursuoja senasis transportas. Turgaus aikštėje yra undinės skulptūra – tai pagrindinis miesto simbolis. Varšuva yra viena iš nedaugelio Europos sostinių, kur vis dar išsaugotos miesto sienos. Dviguba miesto sienų eilė buvo pastatyta nuo XIV amžiaus pirmosios pusės iki XVI amžiaus vidurio. Juos sutvirtino bokštai ir fortai. Seniausias išlikęs įtvirtinimų elementas yra Barbakanas, kurį senųjų miesto vartų vietoje pastatė Venecijos meistras Janbattista, norėdamas apginti Naujuosius vartus. Šiaurinė Barbikano dalis yra išlikusi kaip rotušės išorinė siena. Ji yra sustiprinta keturiais puslankiu bokštais. Po Antrojo pasaulinio karo niokojimo Barbakano ir dalis miesto sienos buvo atstatyti. Toliau pamatysime Šv. Jono katedros bažnyčią ir Šv. Onos bažnyčią.

INTERCONTINENTAL WARSZAWA - vienas prabangiausių 5 žvaigžučių viešbučių ir yra pačiame miesto centre.

Viešbučio teikiamais SPA malonumais galėsite mėgautis grožėdamiesi visa miesto panorama – pasirodo, tai aukščiausias (net 43 aukšte įsikūręs) SPA centras Europoje!!! Tai vienas iš aukščiausių ir Varšuvos pastatų.

SPA centras, esantis 44–45 viešbučio aukštuose, kuriame yra sporto salė, sūkurinė vonia, sauna, garinė pirtis, taip pat baseinas, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į miestą bei Kultūros ir mokslo rūmus.

Erdviuose viešbučio kambariuose rasite oro kondicionierius, plokščiaekranius TV, mini barą, seifą, kavos bei arbatos ruošimo rinkinius, chalatus. Vonios kambaryje yra dušo kabina ir vonia, plaukų džiovintuvas, rankšluosčiai. Wi-Fi internetas visuose kambariuose nemokamas. Jėgas galima atgauti 43-iame aukšte esančiame SPA centre. Jame galima lankytis neribotai viso apsilankymo metu, įėjimas nemokamas. Dirba nuo 7.00 val. ryto iki 22.00 val. vakaro. Dvi pirtys, sūkurinė vonia, sporto klubas, baseinas. Dviejuose viešbučio restoranuose puiki galimybė paragauti tradicinių lenkų virtuvės patiekalų bei pasimėgauti gero vyno taure.

Šalia viešbučio, esančiame senamiestyje galėsite apsilankyti nacionaliniame muziejuje, dideliame prekybos centre bei kituose lankytinuose objektuose.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (papildomas mokestis - 17 €/asm.) - gausūs, aukščiausio lygio pusryčiai su putojančio vyno taure !!! (putojančio vyno ir/ar arbatos, kavos, sulčių reikia paprašyti padavėjo).
 2. Prieš ar po pusryčių yra galimybė naudotis viešbučio SPA zona.
 3. ~11:00 išsiregistravimas iš viešbučio.
 4. Pervežimas į Koperniko mokslo centrą arba laisvas laikas Varšuvoje.
 5. Ekskursija po Lazienki parką.
 6. Vėlai vakare atvykstame į Lietuvą.

Koperniko mokslo centras tai tikrų tikriausias žinių lobynas. Čia kiekvienas lankytojas, nepriklausomai nuo savo amžiaus, atras kažką naujo. Koperniko mokslo centre galite apsilankyti parodose, kuriose daugelį „eksponatų“ galima paliesti ir, tikrąja šio žodžio prasme, išbandyti patiems. Centre taip pat galite apsilankyti Robotų teatro bei Aukštos įtampos teatro spektakliuose arba sudalyvauti moksliniuose eksperimentuose. Jūsų taip pat laukia mini dirbtuvės centro laboratorijose bei kvapą gniaužiantys pojūčiai viename moderniausių planetariumų Lenkijoje.

Koperniko mokslo centre – interaktyvi pažintis su šviesa, optinėmis iliuzijomis bei mus supančiais reiškiniais. Muziejuje galima groti lazerine gitara, tyrinėti žmogaus kūno dalis, apsilankyti planetariume* (planetariumo lankymas į kelionės kainą neįskaičiuotas, bilietais reikia pasirūpinti savarankiškai), susipažinti su stichiniais gamtos reiškiniais – čia galima praleisti kone visą dieną! Verta užsukti į kambarį, kuris yra žemės drebėjimo zonoje, pabūti skęstančio laivo kapitonu, arba pakilti virš žemės ant skraidančio kilimo.

Centras užima 20 tūkst. kvadratinių metrų teritoriją, kur nėra jokių gidų ar popierinių bukletų. Prie kiekvieno eksponato kabo instrukcija. Pažinti jį privalėsite patys, liesdami, klausydamiesi, ragaudami, matydami. Tikrai bus labai įdomu ir neužmirštama!

Pailsėti po gausybės įspūdžių galite centre esančioje valgykloje, kavinėje arba poilsio zonoje.

Mokslo krautuvėlėje rasite įdomių „mokslinių“ suvenyrų, o iš ant Koperniko mokslo centro esančio sodo galėsite pasigrožėti Vyslos, bulvarų, Varšuvos senamiesčio panorama bei miesto centre stūgsančiais dangoraižiais.

Lazienki parkas, kuriame daug istorinių XVIII-XIX a. pastatų, įskaitant Karališkąsias pirtis, romėnų teatrą ir vandens baseiną, parkas yra vienas iš svarbiausių Varšuvos turistų lankomų objektų. Visi parko sodai, kai kurie iš jų gyvuoja šimtmečius, buvo pastatyti aplink šiuos istorinius pastatus.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Kelionė autobusu
 • 1 nakvynė INTERCONTINENTAL WARSZAWA 5* viešbutyje be pusryčių
 • SPA paslaugos viešbutyje
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 25€: Apžvalginė ekskursija po Varšuvą; Pervežimas į Koperniko mokslo centrą; Ekskursija po Lazienki parką; Kelionės vadovo-gido paslaugos; Pervežimai kelionės metu.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Varšuva, Lenkija

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

Apgyvendinimas InterContinental Warszawa 5* viešbutyje

nuo 139€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Pusryčiai viešbutyje 17€

Įėjimo bilietas į Koperniko muziejų 11€

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 70€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia lietuvių kalba!

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

nuo 139,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti