from 109,00€
Užsakyti dabar

Šiaurės Lenkija: Gdanskas – Malborkas

Gdanskas, Lenkija
Neįvertintas
Trukmė

2 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Lietuvių kalba

Apžvalga

Pažintinė savaitgalio kelionė autobusu į Lenkiją – tai unikali proga iš arčiau susipažinti su įspūdinga šios šalies istorija ir kultūra.

Įsiklausykite į šimtmečių aidą, keliaudami per Lenkijos teritoriją, kurioje lankysitės legendiniame „Vilko guolyje”, Hitlerio būstinėje, kuri šiandien suteikia retą galimybę įžengti į Antrojo pasaulinio karo kuluarus. Čia, Gierložo miške, apžvalgos takai veda pro istorijos paliktas bunkerių ir barakų liekanas. Toliau kelionės metu Gdanskas atsiveria kaip istorijos ir architektūros perlų rinkinys, kur senamiesčio gatvelės ir aikštės pasakoja savo ilgą istoriją. Čia, priešais jūsų akis, atgyja praėjusių amžių šlovė: Neptūno fontanas, Švč. Mergelės Marijos katedra, ir, žinoma, Arsenalas. Antrąją pažintinės savaitgalio kelionės autobusu dieną pasitiksime įspūdingu pusryčių stalu viešbutyje, o vėliau lankysime Sopotą ir Marienburgą, kur įspūdingoji Malborko pilis, įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, pakerės kiekvieną istorijos mylėtoją. Malborko pilies apžvalga leis mums panirti į viduramžių dvasią, apžiūrint didžiulį bokštų ir sienų kompleksą, gyvenamuosius apartamentus ir netgi kalėjimą, kuriame laikytas Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis. Ši pažintinė savaitgalio kelionė autobusu atveria nepakartojamą galimybę ne tik išvysti, bet ir pajusti istoriją, kurią Lenkija gali pasiūlyti. Išskirtinis maršrutas, apimantis „Vilko guolį”, Gdanską, Sopotą ir Marienburgą, leis atrasti Lenkijos žavesį, kuris liks jūsų atmintyje ilgam.

Nepraleiskite progos patirti šią kelionę – tai puikus būdas praturtinti savo gyvenimą naujomis patirtimis ir žiniomis. Paskubėkite įsigyti savo pažintinės savaitgalio kelionės autobusu bilietą jau šiandien ir leiskitės į nuotykį, kuris praturtins jūsų gyvenimą!

Mūsų kelionių datos

2024-09-142024-09-15
• 3* viešbutis Fortūnos sistema - nuo 189 € nuo 109 €
2024-10-122024-10-13
• 3* viešbutis Fortūnos sistema - nuo 189 € nuo 109 €
2024-11-092024-11-10
• 3* viešbutis Fortūnos sistema - nuo 189 € nuo 109 €
2024-12-142024-12-15
• 3* viešbutis Fortūnos sistema - nuo 189 € nuo 109 €
2024-12-312025-01-01
• 3* viešbutis Fortūnos sistema - nuo 219 € nuo 149 €

Kelionės akcentai

 • Ekskursinė išvyka „Vilko guolis“.
 • Ekskursija Gdanske.
 • Ekskursija Sopote.

Maršrutas

1 diena

 1. Anksti ryte išvykstame iš Vilniaus/Kauno.
 2. Kelionė per Lenkijos teritoriją.
 3. Atvykstame į „Vilko guolį“ (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų: suaugusiam ~25 zlotų, vaikui ~20 PLN. + audio gidas (anglų arba rusų kalba) dar papildomai ~10 PLN).
 4. Vykstame į Gdanską.
 5. Ekskursija po Gdansko senamiestį.
 6. Vykstame link viešbučio.
 7. Įsikūrimas viešbutyje.
 8. Poilsis.
 9. Nakvynė viešbutyje.

„Vilko guolis“ – Antrojo pasaulinio karo metu buvusią Hitlerio būstinę. Gierložo miške ši pagrindinė Hitlerio būstinė buvo pradėta statyti 1940 m. Per karą Hitleris Europoje turėjo apie 20 karinių būstinių, bet Vilko guolis buvo viena svarbiausių. Dabar čia išlikę apie 200 įvairios paskirties pastatų liekanų – barakų, bunkerių ir kt. Būstinėje buvo netgi elektrinė, geležinkelio stotis ir du aerodromai.

Gdanskas - tai vienas seniausių Šiaurės Lenkijos miestų su žavingu senamiesčiu, kuriame gausu siaurų gatvelių bei XII-XVIII a. pastatų. Dauguma jų yra atstatyti po Antrojo pasaulinio karo bombardavimų, po kurių išliko tik apie trečdalis miesto pastatų. Aplankysime miesto simbolį – Neptūno fontaną, Švč. Mergelės Marijos katedrą*, miesto rotušę, Turgaus aikštę, Arsenalą, miesto vartus.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Vykstame į Sopotą.
 3. Pakeliui aplankoma Olivos katedra.
 4. Ekskursija po Sopotą.
 5. Vėliau vykstame į Marienburgą (Malborką) papildomai apmokamas įėjimo bilietas į Malborko pilį, audiogidas ir išankstinės rezervacijos mokestis ~ 22 €/asm., ekskursijos trukmė ~3 val.
 6. Išvykstame namų link.
 7. Kelionė per Lenkiją.
 8. Naktį sugrįžtame į namus.

Pakeliui link Sopoto, aplnkysime tylų, gražų Gdansko rajoną, kur yra garsioji Olivos katedra - apdainuota garsiojo keliautojo Aleksandro fon Humbolto, kaip trečioji gražiausia vieta pasaulyje. Gotikinė Olivos katedra - vienas seniausių ir labiausiai lankomų objektų Gdansko regione. Atvykstame į Sopotą. Tai populiarus Lenkijos pajūrio kurortas, garsėjantis vasaros estrada ir ilgiausiu (515 m) Baltijos jūros molu. Vykstame į Marienburgą (Malborką) - vieną didžiausių Europoje viduramžių pilių. Malborko pilis yra įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą (papildomai apmokamas bilietas į Malborko pilį, audiogidas ir išankstinės rezervacijos mokestis - 22 €/asm., ekskursijos trukmė ~3 val.), APMOKAMAS IŠ ANKSTO! Malborko (Marienburgo) pilis – tai didžiausia Europoje plytinė viduramžių pilis, kurioje 1274-1457 m. buvo įsikūrusi Didžiojo Kryžiuočių ordino būstinė. Malborkas nuo Gdansko nutolęs apie 50 km.

Pilies kompleksą supa tvirta gynybinė siena, puošiama gausybės bokštelių. Pilies viduje galima apžiūrėti gyvenamuosius apartamentus, koplyčią, sargų stebėjimo postus ir koridorius, Vasaros, Žiemos menes bei kitas patalpas. Muziejuje eksponuojami viduramžių ginklai, amatininkų dirbiniai, skulptūros, gintaro papuošalai. Aukštutinėje pilyje kadaise buvo ir kalėjimas, kuriame buvo kalinami ypatingi belaisviai, vienas iš jų buvo Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Kelionė autobusu
 • 1 nakvynė 3* viešbutyje be pusryčių
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 25€: Ekskursinė išvyka „Vilko guolis“; Ekskursija Gdanske; Ekskursija Sopote; Pervežimo paslaugos; Pusryčiai viešbutyje.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Gdanskas, Lenkija

DUK ....

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 40€

Pusryčiai (neperkant ekskursijų paketo) 15€

Įėjimo bilietas į Malborko pilį, audiogidas ir išankstinės rezervacijos mokestis (ekskursijos trukmė ~3 val.) APMOKAMAS IŠ ANKSTO! 22€

PAPILDOMAI APMOKAMA

Fiksuota vieta autobuse - 15 €/asm.

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Sopoto molas ~8 PLN

Įėjimo bilietas į "Vilko guolį": suaugusiam ~ 25 PLN, vaikui ~ 20 PLN + audio gidas (anglų arba rusų kalba) dar papildomai ~ 10 PLN

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia lietuvių kalba!

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

nuo 109,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti