fbpx
from 429,00€
Užsakyti dabar

8 d. Ispanijoje (Costa Brava / Costa del Maresme) skrydis iš Vilniaus su Ryanair

Barselona, Ispanija
Neįvertintas
Trukmė

8 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Išskirtinė pažintinė kelionė lėktuvu į kvapą gniaužiančią Ispaniją prasideda nuo pirmųjų žingsnių Vilniaus oro uoste, kur prasideda kelionė lėktuvu link Barselonos, suteikianti galimybę iš arti pažinti Costa Bravos ir Costa del Meresme pakrantes. Įsikūrę patogiame viešbutyje, galėsite mėgautis ne tik prabangiu poilsio malonumu, bet ir ekskursijomis, kurios atskleis šio krašto grožį bei kultūrą.

Pažintinės kelionės metu, išvyka į San Francisko rajoną atvers duris į elitinį Blaneso miesto kampelį, kurio žavesys ir istorija nustebins net pačius išrankiausius keliautojus. Taip pat nepraleisite progos apsilankyti Tossa de Mar mieste, kuris, vadinamas žydruoju rojumi, taps neabejotinu įkvėpimo šaltiniu, kaip kartą buvo Marcui Chagallui. Keliaujant lėktuvu, nepamiršite apsilankyti ir Barselonoje, kur miesto architektūra ir kultūrinis paveldas atvers naujas perspektyvas. Ekskursija po Barseloną, Sagrada Familia šventykla, moderno stiliaus pastatai ir La Rambla bulvaras – visa tai įsimins ilgam. Pažintinė kelionė tęsis Monserato kalnuose, kur jūsų laukia ne tik istorijos gilumos, bet ir nežemiški peizažai. Ekskursija po vienuolyną ir aplinkui esančius kalnus suteiks galimybę išvysti Katalonijos dvasią iš arti. Kiekviena kelionės diena bus pilna atradimų, o laisvalaikis prie jūros suteiks galimybę atsipalaiduoti ir mėgautis ramybe. O kai saulė leisis, vakarieniaudami viešbutyje, galėsite pasidalinti įspūdžiais su keliautojais. Kelionėje lėktuvu grįžtant į Vilnių pažadam, atsivešit ne tik kupinus atsiminimų lagaminus, bet ir norą vėl kibti į kelionės karuselę.

Įsigykite šią pažintinę kelionę lėktuvu į Ispaniją dabar ir leiskitės į nepakartojamą nuotykį!

💥 Mūsų kelionių datos

🌴 2024-05-15 – 2024-05-22
🌴 2024-06-05 – 2024-06-12
🌴 2024-06-19 – 2024-06-26
🌴 2024-07-10 – 2024-07-17
🌴 2024-07-24 – 2024-07-31
🌴 2024-08-07 – 2024-08-14
🌴 2024-08-21 – 2024-08-28
🌴 2024-09-18 – 2024-09-25
🌴 2024-10-02 – 2024-10-09
🌴 2024-10-16 – 2024-10-23

Kelionės akcentai

 • Ekskursija į Barseloną.
 • Ekskursija į Monseratą.
 • Ekskursija į Žironą ir Figuerą.
 • Ekskursinė išvyka "Costa Bravos pakrantė".
 • Ekskursinė išvyka „Kadakesas – Koliuras“.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Vilniaus oro uostą.
 2. Skrydis: Vilnius - Barselona.
 3. Pervežimas į pasirinktą viešbutį Costa Bravos/Costa del Meresme pakrantėje.
 4. Įsikūrimas viešbutyje.
 5. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisvas laikas, poilsis prie jūros.
 3. Antroje dienos pusėje, pageidaujantiems siūlome ekskursiją po Costa Bravos pakrantę (papildomas mokestis – 45 €/asm.).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Vakarienė viešbutyje (papildomas mokestis už 7 vakarienių paketą – 80 €/asm.).
 6. Nakvynė viešbutyje.

Šios pakrantės grožį su smaragdinio vandens žalumos apsuptomis įlankomis sunku pervertinti. Ekskursijos metu aplankysime elitinį Blaneso miesto rajoną – San Franciską (Šv. Pranciškus), esantį aplink to paties pavadinimo įlankos. Vietovė savo pavadinimą gavo nuo nedidelės elegantiškos bažnyčios su apžvalgos aikštele, iš kurios galėsite grožėtis jūros vaizdais ir pasivaikščioti pakrante buvusiu XVIII amžiaus sargybos keliu „Cami de Ronda“. Toliau vyksime į Lloret de Mar miestą, kur pageidaujantys galės aplankyti Clotilde sodus (įėjimo mokestis papildomas ~ 6 €/asm.).

Tada aplankysime Tossa de Mar miestą, kuris pelnytai vadinamas Costa Bravos perlu. Miestas iki šių dienų yra įkvėpimo šaltinis poetams ir menininkams. Menininkas Marcas Chagallas kažkada vadino šį miestą „Žydruoju rojumi“. Pasivaikščiosime jo senovinėmis gatvelėmis ir grožėsimės kvapą gniaužiančiais vaizdais iš XI amžiaus tvirtovės aukščio.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisvas laikas, poilsis prie jūros.
 3. Vakarienė viešbutyje (papildomas mokestis už 7 vakarienių paketą – 80 €/asm.).
 4. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisvas laikas, poilsis prie jūros.
 3. Antroje dienos pusėje, ekskursija po Barseloną.
 4. Laisvas laikas.
 5. Sugrįžimas į viešbutį.
 6. Vakarienė viešbutyje (papildomas mokestis už 7 vakarienių paketą – 80 €/asm.).
 7. Nakvynė viešbutyje.

Barselona - tai Katalonijos, didingo Europos miesto, esančio šiaurės rytinėje Ispanijos Viduržemio jūros pakrantės dalyje, sostinė, garsėjanti ne tiek savo viduramžių centru, kiek savo nepaprastais pastatais moderno stiliuje - Antonio Gaudi ir kitų architektų darbais. Ekskursijos po miestą autobusu ir pėsčiomis metu susipažinsime su įspūdingo grožio Barselonos vizitine kortele - šventykla Sagrada Familia (apžiūrėsime iš išorės) - pagrindinis Antonio Gaudi kūrinys.

Važiuosime aristokratiškiausia Barselonos gatve Paseo de Gracia ir pamatysite garsųjį „nesantaikos obuolio“ kvartalą, kuriame yra modernizmo architektų namai (Casa Mila (Pedrera), Casa Batllo, Casa Leo Morera ir kt.). Tęsdami kelionę po miestą atsidursime Paseo de Lluís Companys prospekte, vedančiame į Ciutadella parko parodų zonas, kur pagrindinė traukos vieta yra Triumfo arka, toliau eisime prie Kristoforo Kolumbo paminklo ir Ispanijos aikštės.

Laisvu laiku rekomenduojame pasivaikščioti La Rambla bulvaru - pagrindine pėsčiųjų gatve Barselonoje.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisvas laikas, poilsis prie jūros.
 3. Antroje dienos pusėje ekskursinė išvyka į Monseratą.
 4. Sugrįžimas į viešbutį.
 5. Vakarienė viešbutyje (papildomas mokestis už 7 vakarienių paketą – 80 €/asm.).
 6. Nakvynė viešbutyje.

Monserate yra daugiau nei tūkstantis uolų, kurios sukuria unikalų vaizdą ir užburia savo peizažais. Kalnų grandinė buvo suformuota prieš keletą milijonų metų ir virto keistokomis fantastinėmis gamtos sukurtomis figūromis. Vietinių gyventojų fantazijos dėka neįprastos viršūnės buvo pavadintos atsižvelgiant į tai, kaip jos atrodo - „Dramblio kamienas“, „Mumija“, „Kaukolė“, „Bernardo arklys“, „Sargas“... Monseratas išvertus reiškia „pjautas kalnas“. Tačiau kalno unikalumas yra susijęs ne tik su neįprasto reljefo grožiu, bet ir tuo, kad jame 725 m aukštyje yra Benediktinų Monserato vienuolynas (Monasterio de Monserat). Tai veikiantis vienuolynas, turintis beveik tūkstančio metų istoriją. Ir iki šių dienų tai yra dvasinis Katalonijos simbolis - jame gyvena vienuoliai, atliekantys kasdienes pamaldas.

Ekskursijos metu sužinosite vienuolyno istoriją, išgirsite daug įdomių legendų apie tai, kaip atsirado vienuolynas ir apie stebuklus, susijusius su Juodosios Mergelės statula.

Laisvalaikiu galėsite aplankyti baziliką ir nusilenkti pagrindiniam vienuolyno objektui „Juodosios Madonos“, kurį katalonai meiliai vadina „Smuglyanka“ (papildomai apmokami įėjimo bilietai ~ 8 €/asm.). Aplink vienuolyną yra daugybė vaizdingų pėsčiųjų takų, kuriais galite pasivaikščioti ir pamatyti įdomias religines skulptūras ir nuostabius kalnų peizažus. Pasivaikščiojimas po vienuolyną yra geriausia proga pajusti šių vietų grožį ir pamatyti tikrąjį Monseratą su jo unikaliais kraštovaizdžiais.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisvas laikas, poilsis prie jūros.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Perpinjanas - Koliuras“ (papildomas mokestis - 59 €/asm.).
 4. Sugrįžimas į viešbutį.
 5. Vakarienė viešbutyje (papildomas mokestis už 7 vakarienių paketą – 80 €/asm.).
 6. Nakvynė viešbutyje.

Šios ekskursijos metu aplankysite Prancūzijos Aude-Orientales Pirėnų departamento sostinę, Perpinjano miestą ir Koliuro miestelį, kur mėgausitės Violetinės Prancūzijos pakrantės grožiu.

Pirmiausia aplankysime Perpinjano miestą, kur ekskursijos po istorinį centrą metu pamatysite viduramžišką Kastellet tvirtovę-vartus, pateksite į XIV a. jūrų biržos pastatą ir katedrą. Laisvalaikiu galėsite pasivaikščioti miesto gatvėmis, aplankyti daugybę jo parduotuvių ar išgerti kavos jaukiose prancūziškose kavinėse.

Taip pat aplankysime Prancūzijos miestelį - Koliurą, kuris yra Purpurinės Prancūzijos pakrantės perlas. Nuo neatmenamų laikų mieste buvo tradicija namus dažyti bet kokia spalva, išskyrus baltą. Lašišos, ochros, rožinės spalvos, alyvmedžių nameliai kartu su dangaus, jūros ir vynuogynų žalumos spalvomis įkvėpė menininką Henri Mathis, kuris atrado naują tapybos stilių – „fovizmas“. Mieste yra ir reikšmingų architektūros paminklų – didinga Karaliaučiaus pilis, kurią pradėjo statyti tamplierių riteriai, ir Mergelės Marijos bažnyčia.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisvas laikas, poilsis prie jūros.
 3. Antroje dienos pusėje ekskursinė išvyka „Žirona ir Figueras“.
 4. Grįžtame į viešbutį.
 5. Poilsi prie jūros.
 6. Vakarienė viešbutyje (papildomas mokestis už 7 vakarienių paketą – 80 €/asm.).
 7. Nakvynė viešbutyje.

Žirona - senovinis miestas Katalonijoje. Viduramžių kvartalai iki šiol saugo čia per daugelį amžių vykusių įvykių atmintį. Ne veltui šis miestas vadinamas pasakišku: suakmenėjusi ragana, kuri iki šiol gąsdina vietinius vaikus, šventasis Narcizas, musių pagalba išgelbėjęs miestą, upe plūduriuojantis trigalvis pabaisa Gerio, Cocoyon - tai tik dalis veikėjų, apie kuriuos sužinosite vaikščiodami pėsčiomis po ramias senamiesčio gatves.

Figueras miestas Katalonijoje, kuris yra Salvadoro Dali gimtinė, centrinė miesto aikštė pavadinta Gala ir Dali vardu. Aplankysite paties menininko suprojektuotą Dali teatrą-muziejų (įėjimas į muziejų apmokamas papildomai ~ 17 €/asm.).

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Laisvas laikas.
 4. Pervežimas į Barselonos oro uostą.
 5. Skrydis: Barselona - Vilnius.
 6. Atvykimas į Vilnių.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydis: Vilnius - Barselona - Vilnius (Ryanair)
 • Rankinis bagažas iki 8 kg (matmenys: 40x20x25 cm)
 • 7 nakvynės viešbučiose be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 189€: Ekskursija į Barseloną; Ekskursija į Monseratą; Ekskursija į Žironą ir Figuerą; Kelionės vadovo paslaugos; Pervežimo paslaugos; Pusryčiai viešbutyje.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka "Costa Bravos pakrantė" 45€; Ekskursinė išvyka „Kadakesas – Koliuras“ 59€; 7 vakarienių paketas viešbutyje 80€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Barselona, Ispanija

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

H-top Olympic 3*

nuo 429€

H-Top Calella Palace 4*

nuo 509€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Rankinis bagažas (PRIORITY) iki 10 kg (55x40x20 cm) - pirmyn 25€

Rankinis bagažas (PRIORITY) iki 10 kg (55x40x20 cm) - atgal 25€

Jei keliaujate vienas, tuomet už kambarį 3* viešbutyje bus taikomas papildomas mokestis 170€

Jei keliaujate vienas, tuomet už kambarį 4* viešbutyje bus taikomas papildomas mokestis 200€

Registruotas bagažas iki 10 kg (55x40x20 cm) - pirmyn 35€

Registruotas bagažas iki 20 kg - pirmyn 50€

Registruotas bagažas iki 10 kg (55x40x20 cm) - atgal 35€

Registruotas bagažas iki 20 kg - atgal 50€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Turisto mokestis gyvenant viešbutyje ~ 2 €/asm./diena

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

nuo 429,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti