fbpx
from 599,00€
Užsakyti dabar

Pietų Ispanija – Costa Del Sol (skrydis iš Rygos su Airbaltic)

Granada, Ispanija
Neįvertintas
Trukmė

8 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė lėktuvu į Costa del Sol suteikia nepakartojamą galimybę pamatyti žymiausias Ispanijos pietų dalies vietas. Kelionė lėktuvu prasideda patogiu skrydžiu iš Rygos į Malagą, kur Jūsų lauks šiltas Viduržemio jūros klimatas ir svetingi žmonės. Įsikūrę jaukiame viešbutyje, galėsite mėgautis atpalaiduojančiu poilsio ir kelionės pradžios jausmu.

Pažintinė kelionė apima lankytinas vietas, pavyzdžiui, Rondą, stūksančią kalnų apsuptyje, arba Kordobą, turtingą savo istorine praeitimi. Granada, žinoma dėl savo maurų architektūros, suteiks Jums galimybę panirti į Ispanijos istoriją. Nercha ir Frigiliana pasižymi nuostabia gamta ir architektūra, o Sevilija – Viduramžių istorijos lopšys. Taip pat įspūdingas Gibraltaras, žymus savo geografine padėtimi ir legendine uola, atvers naujas pažintis. Kelionės lėktuvu metu patirsite tiek ramių poilsio momentų prie jūros, tiek įdomių ekskursijų po garsiausius Ispanijos miestus. Pažintinė kelionė baigiasi Malagoje, kurio istorinis centras ir modernios dalys leis pajusti šio miesto dvasią.

Ši pažintinė kelionė lėktuvu – ne tik atostogos, bet ir kelias į naujas patirtis. Nepaleiskite šios galimybės išbandyti tai, ką siūlo Costa del Sol!

Mūsų kelionių datos

2024-10-06 – 2024-10-13 2024-10-16 – 2024-10-23 2024-11-03 – 2024-11-10

Kelionės akcentai

 • Ekskursija Malagoje.
 • Ekskursinė išvyka į Granadą.
 • Ekskursinė išvyka į Nerchą ir Frikiliją.
 • Ekskursinė išvyka į Kordobą.
 • Ekskursinė išvyka į Rondą.
 • Ekskursinė išvyka į Gibraltarą.
 • Ekskursinė išvyka į Seviliją.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Skrydis: Ryga – Malaga (~12:35-16:10).
 3. Atskridimas į Malagą.
 4. Vykstame į Costa del Sol regioną.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Costa del Sol (iš ispanų kalbos „Saulėtas krantas“) – laikoma pietine Ispanijos Viduržemio jūros pakrante, kurioje gerai prižiūrėti, vaizdingi su geltonu smėliu paplūdimiai. Pakrantės klimatas laikomas vienu geriausių Ispanijoje.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Poilsis prie jūros arba pageidaujantiems antroje dienos pusėje siūlome ekskursinę išvyką į Rondą (papildomas mokestis 39 €/asm.).
 3. Laisvas laikas.
 4. Nakvynė viešbutyje.

Miestas su skambiu pavadinimu Ronda, įsitaisęs dviejų kalnų viršūnėse – netoli El-Tacho uolos. Mieste gyvena daugiau nei 30 tūkst. gyventojų. Miestas įkurtas prie svaiginančio tarpeklio, kuris čia kasdien atvilioja būrį turistų. Ronda lyg tarp debesų, 700 metrų aukštyje. Stebint miestą nuo uolos galima įsivaizduoti kaip senais laikais jį stebėjo E. Hemingvejus. Miestas įsikūręs labai kalnuotoje vietovėje, maždaug 750 m aukštyje virš jūros lygio. Per miestą teka Gvadalevinos upė, dalydama jį į dvi dalis ir išgrauždama statų, maždaug 100 m gylio El Tacho kanjoną, virš kurio nutūpė miesto statiniai. Taip pat šiame mieste yra seniausia arena, kurioje kaunasi buliai „Plaza del Toros“ (arena buvo atidaryta 1785 metais, dalyvaujant karališkajai šeimai). Miesto centre yra Santo Domingo vienuolynas, ir Mauritanijos karaliaus dvaras „Casa del Rey Moro“.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Poilsis prie jūros.
 3. Antroje dienos pusėje ekskursinė išvyka į Kordobą.
 4. Laisvas laikas.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Kordoba – miestas Andalūzijoje, to paties vardo provincijos sostinė, išsimėčiusi ant Gvadalkivyro upės kranto. Dar iki X a. mieste gyveno apie milijoną žmonių, todėl jis buvo laikomas, bene, vienu didžiausių, intelektualiausių ir klestinčių miestų visame pasaulyje.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Poilsis prie jūros.
 3. Antroje dienos pusėje ekskursinė išvyka į Granadą.
 4. Ekskursija po miestą.
 5. Laisvas laikas po ekskursijos.
 6. Sugrįžtame į viešbutį.
 7. Poilsis.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Granada - vienas mėgstamiausių turistų miestų Andalūzijos regione, Ispanijoje.

Granada turtinga savo istorija ir kultūra, ją valdė senovės romėnai, maurai, katalikai. Miestas, įsikūręs Siera Nevados kalnų papėdėje, ir yra provincijos centras, jame susijungia dvi upės – Darro ir Genil. Granada turtinga savo istorija ir kultūra, taigi turi ką parodyti svečiams iš užsienio. Vienas labiausiai dominančių dalykų Granadoje yra maurų architektūra. Kas gi tie maurai? Tai maišytos arabų, ispanų ir berberų kilmės tauta, viduramžiais gyvenusi Al Andalūzijoje. Maurų architektūra primena arabų architektūrą. Ji spalvinga, joje daug apvalių ir pusapvalių detalių, gausybė smulkių raižinių.

Granada įsikūrusi nuostabioje vietoje, Siera Nevados šiaurės rytų šlaito papėdėje. Granada stovi ant trijų kalvų, besileidžiančių į slėnį, kuriame teka Hanil upė ir jos intakas Darro. Pasak legendos, šios kalvos, primenančios atvirą granatą ir davė miestui pavadinimą – Granada. Tik šiame mieste nuostabiai darniai dera nepaprasto grožio kraštovaizdžiai, senovinės architektūros pastatai ir balti naujų pastatų kvartalai. Granada laikomas vienu gražiausių pasaulio miestų. Jo architektūra, istorija ir tradicijos kartu su neįprastu gamtos kraštovaizdžiu stebina turistus.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Poilsis prie jūros.
 3. Antroje dienos pusėje ekskursinė išvyka į Nercha ir Frigiliana.
 4. Sugrįžtame atgal į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Nercha, miestas su vaizdinga gamta ir architektūros grožiu. Nerchoje yra: garsusis „Europos balkonas“ (didelė, natūrali, apžvalgos aikštelė), kelios senovinės katedros ir nuostabiai gražus akvedukas. Šiais laikais mieste daug žalumos ir beveik nėra aukštų pastatų. Nercha turi nuostabius paplūdimius, daugybę barų, klubų, kavinių ir restoranų su tradiciniais šio regiono patiekalais. Mieste taip pat yra daug senovinių urvų.

Pageidaujantys galės aplankyti Nervos urvus „Cueva de Nerja“ (įėjimo bilietus apmoka patys keliautojai). Laisvas laikas miestelyje.

Tęsiame ekskursiją ir vykstame į Frigilianą. Šis Ispanijos miestelis įsikūręs vaizdingoje vietovėje apsuptoje vynuogynų, kurioje didžioji dalis gyvenamųjų namų pastatyti nuokalnėje. Šiame miestelyje apžiūrėsime pagrindinę miesto katedrą San Antonio ir tvirtovės bokštą. Nuo romėnų laikų čia buvo gaminamas vynas. Šiandien čia rasite vyno muziejų ir parduotuves, kuriose parduoda vietinės gamybos vyną.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Poilsis prie jūros arba pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Seviliją (papildomas mokestis 49 €/asm.)
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Sevilija – miestas pietinėje Ispanijos dalyje, Andalūzijos regione. Mieste gausu turistinių objektų, kurių dauguma mena Viduramžius. Anot legendos, miestą įkūrė graikų herojus Heraklis. Miestas yra žinomas nuo romėnų laikų. Vėliau buvo svarbus maurų kultūros centras. O 17-18 a. Sevilija buvo vienas svarbiausių Ispanijos kultūros centrų. Pagrindinės Sevilijos lankytinos vietos išsidėstę dviejuose rajonuose – tai Barrio de Santa Cruz, senasis žydų kvartalas su siaurutėlių gatvelių labirintu, ir El Arenal, arba Sevilijos uosto rajonas. Ekskursijos metu pamatysime Ibero paviljoną, didžiausią pasaulyje gotikos laikų katedrą ir karalių rūmus Alkasar, Ispanijos aikštę, Marijos Luizos parką, Tore del Oro ir žydų kvartalą Santa Kruz.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Poilsis prie jūros arba pageidaujantiems antroje dienos pusėje siūlome ekskursinę išvyką į Gibraltarą (papildomas mokestis 49 €/asm.).
 3. Laisvas laikas po ekskursijos.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Pavadinimas Gibraltaras - ir uola, ir pusiasalis - pavadinimą gavo nuo iškraipyto pavadinimo arabų kalba - Džabal al Tarik (kas išvertus reiškia "Tariko kalnas"). Šį pavadinimą vietovei davė maurai VI a. m. e. po to, kai užgrobė pusiasalį. Gyventojai jį vadina tiesiog Uola.

Gibraltaras - tai įdomus kultūrų derinys. Pagrindinė miesto gatvė praeina išilgai uolos papėdės iš šiaurės į pietus ir yra skirta tik pėstiesiems. Ja galima judėti neskubant, aplankant garsias parduotuvėles, kuriose dauguma prekių - angliškos.

Gibraltaras yra unikali vieta, turinti geografinę ypatingą padėtį, jungiančią Viduržemio jūrą su Atlanto vandenynu. Taip pat, tai puiki galimybė pasigrožėti Afrikos pakrantėmis ir aplankyti legendinę uolą, kuri užima pusę Gibraltaro miesto (bendras Gibraltaro plotas ~ 6,5 km). Nuo uolos atsiveria nuostabus kraštovaizdis ties sąsiauriu, kuris pagal mitologiją kilo, dėl senovės graikų Herculeso. O jeigu Jums pasiseks, galėsite išvysti beuodegių makakų kalno gyventojus – magotus, tai vienintelė beždžionių rūšis, gyvenanti Europos žemyne. Jos gyvena čia labai seniai ir yra ne tik vietos gyventojų, bet ir turistų numylėtinės.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursija po Malagą.
 4. Laisvas laikas po ekskursijos.
 5. Vykstame į oro uostą.
 6. Registracija į skrydį.
 7. Skrydis: Malaga – Ryga (~16:50-22:10).
 8. Atvykimas į Rygą.

Malaga - didelis uostamiestis su žavingu istoriniu centru, kurį galima apžiūrėti per dieną, ir moderniais rajonais su aukštais pastatais ir dideliais prekybos centrais. Iš čia logiškai seka dvi populiarios turistinės veiklos: apsipirkimas ir pasivaikščiojimas vingiuotomis gatvėmis su gausybe žalumos ir gėlių. Čia gimė menininkas Picasso ir aktorius Banderas, todėl daugybė muziejų, gatvių ir restoranų bei viešbučių pavadinti pirmojo vardu, o antrasis tiesiog dievinamas. Teisybės dėlei atkreipiame dėmesį į du faktus: Picasso Malagoje gyveno tik kūdikystėje, tačiau jo darbų kolekcija naujame, specialiai tam pastatytame pastate, tikrai labai gausi.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Ryga – Malaga – Ryga (AirBaltic)
 • Rankinis bagažas iki 8 kg (55x40x20 cm)
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (100x50x80cm)
 • 7 nakvynės 3* viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 189€: Pervežimo paslaugos kelionės metu; Ekskursija Malagoje; Ekskursinė išvyka į Granadą; Ekskursinė išvyka į Nerchą ir Frikiliją; Ekskursinė išvyka į Kordobą; Pusryčiai viešbutyje.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka į Rondą 39€; Ekskursinė išvyka į Gibraltarą 49€; Ekskursinė išvyka į Seviliją 49€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Granada, Ispanija

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

Apgyvendinimas 3* viešbučiuose (dviviečiuose kambariuose)

nuo 599€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 70€

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 250€

PAPILDOMAI APMOKAMA

Viešojo transporto bilietai.
7 vakarienių paketas viešbutyje (PAGAL UŽKLAUSĄ).

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

SVARBI INFORMACIJA

DĖMESIO! Kelionės be ekskursijų paketo vietų skaičius yra ribotas! Teirautis kelionių organizatoriaus biure.

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Tikslią informaciją, išvykimo vietą ir laiką atsiųsime Jūsų pateiktu elektroniniu paštu, 1-2 dienos iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

nuo 599,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti