fbpx
from 1.899,00€
Užsakyti dabar

Japonija 11 dienų (skrydis iš Vilniaus su Turkish Airlines) grupė iš Lietuvos!

Tokijas, Japonija
Neįvertintas
Trukmė

11 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Lietuvių kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė į Japoniją – tai nepamirštama patirtis, įamžinsianti tiek įspūdingus moderniosios technologijos pasiekimus, tiek senovinės kultūros ženklus. Pradėkite savo kelionę į Japoniją nuo patogaus atvykimo į Stambulą ir skrydžio į Tokiją, kur Jūsų lauks išskirtinė ekskursija po miestą.

Tokijo ekskursijos metu pasinerkite į miesto šurmulį, kur senieji šventyklų stogai susipina su dangoraižių siluetais. Įspūdinga kelionė į Japoniją neapsiriboja vien Tokiju – vyksite į ekskursijas Odaibos saloje, Kamakuroje, Yokohamoje bei Nikko nacionaliniame parke, kur aplankysite šventyklas, muziejus ir vaizdingas gamtos vietas. Kiekviena eskursija yra proga ne tik pamatyti, bet ir patirti Japonijos kultūros gylį. Pažintinės kelionės metu nepraleiskite progos pabuvoti prie Fudžio kalno, kuris yra ne tik geografinis, bet ir kultūrinis šalies simbolis. Pažintinė kelionė baigsis apsilankant Tokijo įlankoje, leisiančioje įžvelgti dar neregėtą Japonijos pusę.

Nepamirškite, kad ši pažintinė kelionė į Japoniją gali tapti jūsų gyvenimo nuotykiu, todėl nepraleiskite šanso ją išgyventi!

💥 Mūsų kelionių datos

Kelionės į Japoniją išvykimo data – 2024-09-02 / Sugrįžimo data – 2024-09-12 diena. Skrydis: Vilnius – Stambulas – Tokijas – Stambulas – Vilnius (Turkish Airlines)

Kelionės akcentai

 • Ekskursinė programa „Tokijas - Odaibo sala“ (2 dalių).
 • Ekskursinė programa „Tokijo įlanka“.
 • Ekskursinė programa „Kamakura - Yokohama“.
 • Ekskursinė programa „Fudzi“.
 • Ekskursinė programa „Nikko“.
 • Išvyką į Bonsai muziejų ir Shinjuku rajoną.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Vilniaus oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Vilnius – Stambulas (~20:25-23:30).
 4. Atskridimas į Stambulą.
 5. Pervežimas į viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Pervežimas į oro uostą.
 4. Skrydis: Stambulas – Tokijas (~15:50-08:55*).

3 diena

 1. Atskridimas į Tokiją.
 2. Ekskursinė programa po Tokiją (2 dalių).
 3. Pietūs (papildomas mokestis).
 4. Po pietų turėsime galimybę aplankyti TV bokštą (papildomas mokestis už metro bilietą - 340 JPY ir įėjimo bilietą į TV bokštą - 2200 JPY).
 5. Laisvas laikas po ekskursijos.
 6. Vykstame į viešbutį.
 7. Įsikūrimas viešbutyje.
 8. Poilsis.
 9. Nakvynė viešbutyje.

Tokijas – Japonijos sostinė, esanti Honšiu salos pietrytinėje dalyje, Kanto lygumoje, Ramiojo vandenyno Tokijo įlankoje. Be sostinės, Tokijas taip pat yra viena iš keturiasdešimt septynių šalies prefektūrų. Tokijo gyventojų skaičius yra šiek tiek daugiau nei 13 milijonų žmonių. Tokijas – vienas jauniausių šalies miestų, tačiau jame nuostabiai pavyksta derinti senovės ir modernumo bruožus. Didžiulių dangoraižių šešėlyje matosi mažyčiai, stebuklingai po sunaikinimo atstatyti namukai ir mažos siauros gatvelės, kurios kartais net neturi pavadinimų. Didžiulis didmiestis tuo pat metu garsėja senoviniais rytietiškos architektūros paminklais ir šiuolaikinėmis pramogomis. Asakusa rajonas, kur galėsime apžiūrėti Kaminarimon Perkūno vartus ir pasivaikščioti Nakamise-dori parduotuvių gatve. Būtinai aplankysime Senso-ji šventyklą – žymiausią Tokijo budistų šventyklą, pastatytą VII amžiuje, ir Asakusa Sanja-sama šventyklą, kuri buvo pastatyta Edo eros laikais ir išgyveno 1945 metų bombardavimą.

Po pietų lankysimės televizijos bokšte (vyksime metro, metro bilietams reikia turėti po ~340 jenų + pakilimas į bokštą ~2200 jenų (pageidaujant)). Jo aukštis 634 m. Tai pats aukščiausias televizijos bokštas pasaulyje.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Tęsiame ekskursinę programą po Tokiją „Tokijas ir Odaiba sala“ (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų).
 3. Pietūs (papildomas mokestis).
 4. Laisvas laikas po ekskursijos.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Tęsiame pažintį su Tokijumi. Ekskursijos metu aplankysime Meidži - Šintoitų šventyklą – muziejų – vieną žinomiausių ir ikoniškiausių šventyklų Tokijo didmiestyje bei vieną labiausiai gerbiamų ir lankomų religinių vietų šalyje. Ji buvo pastatyta 1920 m., taip pat pamatysime Shibuya perėją ir Hachiko paminklą.

Važiuosime metro (papildomai apmokamas metro bilietas ~ 340 JPY/asm.). Toliau vyksime į Odaibos salą.

Odaiba - modernus rajonas su pramogų centrais, įsikūręs dirbtinėje Tokijo įlankos saloje. Saloje yra Yurikamome automatizuota traukinių stotis. Vaivorykštės tiltas jungia salą su Tokijo centru. Nuo Daikanranšos apžvalgos rato atsiveria Fudžio kalno vaizdai, o Nacionaliniame mokslo ir inovacijų pažangos muziejuje yra interaktyvių robotų eksponatų. Iki praėjusio amžiaus 90-ųjų pradžios Odaiba buvo sala – sąvartynas Nr. 13. Todėl vietiniai gyventojai Odaibos salą vadina „šiukšle“, o kai kas – „ateities sala“. Sala stebina futuristinių objektų gausa. Ekskursijos metu aplankysime pajūrio parką (Laisvės statulą ir Vaivorykštės tiltą).

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Ekskursinė programa „Kamakura + Yokohama“ (įėjimo bilietus apmoka patys keliautojai).
 3. Pietūs (pageidaujantiems už papildomą mokestį).
 4. Laisvas laikas po ekskursijos.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Kamakuros miestas turistus sudomina dėl daugybės jame išlikusių senovinių paminklų ir šventyklų – vienas seniausių Japonijos miestų, įkurtas 1192 m. Be to, Kamakuroje švelnus klimatas, nes šį miestą iš trijų pusių supa miškai, kas suteikia šiam miestui pasakiško grožio.

Kombinuotosios ekskursijos metu aplankysime Hokokuji šventyklą – seniausią 1334 metais Rinzai mokyklos įkurtą šventyklą (Dzen budizmo mokykla) senovės Japonijos sostinėje Kamakura. Japonai šią šventyklą vadina „bambuko šventykla“, nes šalia yra didelė bambukų giraitė, kurios plotas siekia 13 000 kvadratinių metrų. Netoli šventyklos yra sausas sodas, simbolizuojantis dzenbudizmą.

Galimybė papietauti Komachi-dori prekybos gatvėje (papildomas mokestis).

Toliau vyksime į Yuigahama paplūdimį, o tada aplankysime Kotoku-in šventyklą – Didysis Budą (papildomas mokestis ~ 300 JPY). Ši šventykla garsėja savo „Didžiuoju Buda“ – monumentalia atvira bronzine Amitabha Budos statula, kuri yra vienas žymiausių Japonijos simbolių. Statulos išmatavimai įspūdingi: aukštis su pagrindu – apie 13,35 m, o svoris – daugiau nei 93 tonos.

Vykstame į Yokohamos miestą.

Yokohama - antras pagal dydį Japonijos miestas, esantis į pietus nuo Tokijo, kurio uostas buvo atidarytas užsienio prekybai 1859 m. Jis garsėja dideliu kinų kvartalu, kuriame veikia šimtai restoranų ir parduotuvių, bei Sankei-en botanikos sodu, kuriame galima pamatyti įvairioms epochoms priklausančius japoniškus namus.

Ekskursiją pradėsime aplankydami Yokohamos perlą – dangoraižį Landmark Tower, kurio aukštis siekia 296 metrus, o jo viršuje yra Sky Garden apžvalgos aikštelė. (papildomas mokestis ~ 1000 JPY).

Taip pat ekskursijos metu pamatysime “Yokohama Bay Bridge” – gražų ~860 metrų ilgio kabantį tiltą, pastatytą 1989 metais. Tiltas jungia Hommoku ir Daikoku prieplaukas ir yra vienas ilgiausių tiltų pasaulyje.

Mūsų ekskursijos pabaiga bus apsilankymas garsiajame Yokohamos kinų kvartale – didžiausiame kinų kvartale ne tik Japonijoje, bet ir visame pasaulyje. Čia yra apie 600 kiniškų teminių parduotuvių, restoranų ir užkandinių. Jo istorija siekia apie 160 metų.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Fudzi“ (papildomas mokestis – 90 €/asm. + įėjimo bilietai).
 4. Pageidaujantiems siūlome pietus tradiciniame japonų restorane, kuriame galėsite paragauti įžymiosios japonų virtuvės (papildomas mokestis ~2000 jenų).
 5. Laisvas laikas po ekskursijos.
 6. Sugrįžtame į viešbutį.
 7. Poilsis.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Japonijos simbolis – Fudzijamos kalnas (Fuji). Šis vulkaninės kilmės milžinas (3776 m) miega nuo 1707 m. Tobulos formos ugnikalnio pavadinimas, sakoma, kilęs iš japoniško žodžio fuchi, reiškiančio „ugnis“, tad kalnas buvo garbinamas kaip šventas, o kiekvienas šalies gyventojas tiesiog privalo bent kartą gyvenime atsistoti ant jo viršūnės. Kalnu galėsime pasigrožėti būdami prie kvapą gniaužiančių, Kawaguchiko ir Saiko ežerų.

Taip pat lankysime ir Saiko Iyashi No – Sato Nenba muziejų (įėjimo mokestis ~450 jenų) – tai tradicinių Japonijos medinių namų kaimelis - muziejus po atviru dangumi.

Pietūs su galimybe paragauti tradicinių vietinių patiekalų (papildomas mokestis – nuo 2000 jenų).

Ekskursinės dienos pabaigoje vyksime prie karštųjų versmių (įėjimo mokestis ~1500 jenų).

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Ekskursinė programa „Tokijo įlanka“ (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų).
 3. Laisvas laikas, galimybė papietauti (papildomas mokestis).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Tokijo įlanka – Ramiojo vandenyno įlanka Japonijoje. Tokijo įlankoje yra didžiausias pasaulyje metropolinis rajonas Tokijas, kuriame gyvena 33 mln. Ji turi daugybę uostų, įskaitant vieną didžiausių Azijos uostų – Yokohamą. Tokijo įlankoje yra daug dumblių, kurie vadinami jūros žvake. Dėl jų daugybės Tokijo įlankos vandenys atrodo tamsiai rudos spalvos, o naktį jie yra apšviesti daugybe žiburių.

Savo kelionę pradėsime nuo išvykimo keltu į Nokogiriyama kalną (papildomas mokestis už kelto bilietą ~ 20 €/asm.), trukmė apie 40 minučių. Nokogiriyama kalnas yra palyginti žemas kalnas (vos 329 metrai virš jūros lygio), kuris garsėja neįprastos formos uolomis ir nuostabiais vaizdais.

Toliau aplankysime Nihondz šventyklą (papildomas mokestis – 25 $/asm.), esančią pietiniame Nokogiriyama šlaite. Tai senovės šventykla, įkurta 725 m., ir čia galėsite pamatyti didžiulę 31 m aukščio Budos statulą, pagamintą iš Nokogiriyama kalno uolų.

Laisvas laikas ir galimybė savarankiškai pavakarieniauti.

Tokijo įlankoje yra dirbtinė sala, vadinama Umihotaru, kuri reiškia „jūrinis žvirblis“. „Umihotaru“ yra pajūrio poilsio zona Tokijo įlankoje, kuri yra jungiamoji grandis tarp Kawasaki miesto ir Kisarazu miesto. Tai sekanti vieta kuria mes aplankysime!

Mūsų kelionė vyks per „Tokyo Bay Aqua Line“ tunelį, kurio ilgis yra 9600 metrų, einantis palei vandenyno dugną 57 m gylyje. „Tokyo Bay Aqua Line“ tuneliai ir tiltas buvo atidaryti 1997 m. Ir sujungė Kanagavos ir Čibos prefektūras. Tokijo įlankos „Aqua Line“ yra ketvirtasis ilgiausias tunelis pasaulyje, kurio didžioji dalis yra po vandeniu. „Aqua Line“ yra ilgiausias pasaulyje povandeninis tunelis pasaulyje. Kelionės metu pravažiuosime tiltą ir galėsite mėgautis nuostabiais Tokijo įlankos vaizdais, tada kelionė tęsime tuneliu. Atvykimas į Umihotaru salą, kur galėsite atsipalaiduoti, apsipirkti, grožėdamiesi jūros platybėmis ir Fuji kalno vaizdais.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Nikko“ (papildomas mokestis - 95 €/asm. + įėjimo bilietai).
 4. Laisvas laikas.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Nikko nacionalinis parkas – UNESCO šventyklų kompleksas, vaizdingi ežerai, kriokliai, tarpekliai ir koplyčios. Ekskursijos metu pamatysime: Toshogu šventyklą (papildomas mokestis ~ 1300 JPY). Tradiciniai pietūs (už papildomą mokestį ~ 1500 JPY), Kegon krioklys, Chuzenji ežeras, Ryuzu krioklys. Toliau rasite karštąsias versmes – Nikko Yumoto Onsen (tik kojoms).

9 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Laisva diena.
 3. Vyksime į jūros gėrybių turgų
 4. Antroje dienos pusėje siūlome išvyką į Bonsai muziejų ir Shinjuku rajoną (papildomas mokestis - 69 €/asm. + įėjimo bilietai).
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Vyksime į didžiausią jūros gėrybių turgų „Tsukiji“ ir pamatysime Ginzą – brangiausią šalies rajoną (kvadratinio metro žemės kaina šioje teritorijoje ~100 000 USD). Sustosime nuotraukų pertraukėlėms prie: Nihonbashi tilto, Imperatoriškiųjų rūmų, aplankysime Akihabara rajoną.

Po pietų siūlome kelionę į Bonsai muziejų (įėjimo mokestis 1000 JPY) ir Shinjuku rajoną (papildomas mokestis - 69 €/asm. + įėjimo bilietai).

10 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Pervežimas į oro uostą.
 4. Registracija į skrydį.
 5. Skrydis: Tokijas – Stambulas (~10:35-17:45).
 6. Atvykimas į Stambulą.
 7. Pervežimas į viešbutį.
 8. Įsikūrimas viešbutyje.
 9. Nakvynė viešbutyje.

11 diena

 1. Ankstyvas išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Pervežimas į Stambulo oro uostą.
 3. Skrydis: Stambulas - Vilnius (~07:50-10:45).
 4. Atvykimas į Vilnių.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Lėktuvo bilietai: Vilnius - Stambulas - Tokijas - Stambulas - Vilnius (Turkish Airlines).
 • Rankinis bagažas iki 8 kg (55x40x23 cm).
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (ilgis + plotis + aukštis = iki 158 cm).
 • Maitinimas skrydžio metu.
 • Oro uosto mokesčiai.
 • 2 nakvynės viešbučiuose Stambule su 1 pusryčiais (dviviečiuose kambariuose), nakvynių skaičius Stambule priklauso nuo skrydžių laikų.
 • 7 nakvynės viešbučiuose su 6 pusryčiais (dviviečiuose kambariuose TIK DVIGULĖS LOVOS).
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 399€: Ekskursinė programa „Tokijas - Odaibo sala“ (2 dalių); Ekskursinė programa „Tokijo įlanka“; Ekskursinė programa „Kamakura - Yokohama“; Pervežimo paslaugos.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė programa „Fudzi“ 90€; Ekskursinė programa „Nikko“ 95€; Išvyką į Bonsai muziejų ir Shinjuku rajoną 69€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Tokijas, Japonija

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 1799€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 330€

Priemoka už kambarį (TWIN) su 2 atskiromis vienvietėmis lovomis / asm. 80€

Fiksuota vieta autobuse 15€

PAPILDOMAI APMOKAMA

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Transporto - kelių mokestis ~ 15 €/asm. (PRIVALOMAS KIEKVIENAM TURISTUI).

Arbatpinigiai gidui/vairuotojui - 10€ /asm. Arbatpinigių kultūra Japonijoje nėra populiari, kuomet perkamos prekės turguose ar kt. Tai nėra privaloma, bet po visos kelionės turistai dažniausiai savu noru surenka arbatpinigius kelionės gidui, kuris visos kelionės metu veda ekskursijas, nurodo įdomiausiais apsilankymo bei apsipirkimo vietas, dalinasi naudingais patarimais su turistais.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Įėjimo bilietams į lankomus objektus turėti apie ~150 €/asm.

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas informaciją pateikia lietuvių kalba!

Kelionės gidas informaciją pateikia rusų kalba arba su vertimų į lietuvių kalbą!

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).

Keliautojas pats atsako už reikalavimų išpildymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Taip pat pats atsako už galiojančių įvažiavimo į kitą šalį saugumo reikalavimų laikymąsi! Prašome būti dėmesingais ir nuolat sekti naujausią informaciją!

nuo 1.899,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti