from 1.379,00€
Užsakyti dabar

Singapūras – Malaizija – Brunėjus su poilsiu Labuan ir Borneo salose 15 d. (skrydis iš Rygos)

Kvala Lampūras, Malaizija
Neįvertintas
Trukmė

15 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė-egzotinė kelionė į Singapūrą ir Malaiziją – tai jūsų svajonių atostogų pradžia, leidžianti pasinerti į nepakartojamus nuotykius ir atradimus. Jau pirmas skrydis į Stambulą suteikia pirmąją pažintinės kelionės dozę, atskleisdamas šio miesto istorinį grandioziškumą ir kultūrinę įvairovę. Skrendant toliau, egzotinė kelionė į Singapūrą atsiveria kaip galimybė pamatyti, kaip žmogaus rankos kurta aplinka ir gamta gali egzistuoti harmonijoje, paverčiant kiekvieną jos kampelį kvapą gniaužiančiu vaizdu.

Kvala Lumpūre, antrajame pažintinės kelionės etape, mūsų laukia kultūrinės įvairovės ir modernios architektūros dermė, prieš patyrinėjant egzotinės kelionės šedevrus Labuan saloje, kur balto smėlio paplūdimiai ir skaidrūs vandenys siūlo tobulas atostogas mėgstantiems saulę ir jūrą. Atostogų metu apsilankymas etniniame kaime džiunglėse ir Garam upės safari-kruizas išplės jūsų pažintinės kelionės ribas, leisdami patirti senovines tradicijas ir gamtos stebuklus iš arti. Šios egzotinės kelionės metu kiekvienas dienos nuotykis papildo jūsų atostogas neįkainojamomis patirtimis ir prisiminimais. Pažintinė kelionė baigiasi grįžtant į Singapūrą, kur miesto šviesos ir futuristiniai parkai leis dar kartą patirti egzotinės kelionės žavesį. Tai ne tik pažintinės kelionės kulminacija, bet ir progos įvertinti atostogas, kurios praturtino gyvenimą naujais vaizdais, skoniais ir potyriais.

Nepraleiskite šios nepakartojamos progos – pažintinė-egzotinė kelionė į Singapūrą žada atostogas, kurios pavers kiekvieną akimirką neįkainojama patirtimi, įamžins prisiminimuose ir pakvies sugrįžti dar ne kartą. Leiskitės į šią kelionę dabar ir paverskite svajones realybe!

Mūsų kelionių datos

Kelionės į Singapūrą – Malaiziją – Brunėjų išvykimo data – 2024-11-07 / Sugrįžimo data – 2024-11-21 diena. Skrydis: Ryga – Singapūras – Ryga (su persėdimu pirmyn/atgal Stambule) (Turkish Airlines)

Kelionės akcentai

 • Apžvalginė ekskursija po Singapūrą (2 dalys).
 • Apžvalginė ekskursija po Kvalą Lumpūrą.
 • Ekskursija po Labuan salą.
 • Apžvalginė ekskursija po Kota Kinabalu.
 • Ekskursinė išvyka į etninį kaimą džiunglėse.
 • Ekskursinė išvyka į Kinabalu nacionalinį parką.
 • Ekskursinė išvyka į Kvalą Selangor (jonvabalių ūkis ir beždžionių kalnas).
 • Ekskursinė išvyka į Brunėjų.
 • Pervežimas į Manukan salą (priklauso nuo norinčių skaičiaus).
 • Safari-kruizas Garam upe.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Skrydis: Ryga – Stambulas.
 3. Atskridimas į Stambulą.

2 diena

 1. Skrydis: Stambulas – Singapūras.
 2. Atskridimas į Singapūrą.
 3. Pervežimas į viešbutį.
 4. Įsikūrimas 3* viešbutyje.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Apžvalginė ekskursija po Singapūrą (1 dalis).
 4. Vykstame į Kvalą Lumpūrą (Malaizija).
 5. Atvykstame į Kvalą Lumpūrą.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Singapūras (pažodžiui išvertus - „Liūto miestas“) užima 2 vietą pasaulyje pagal saugumą ir 1 vietą pagal miesto apželdinimą. Jis džiugina akį savo grynumu, grožiu ir puošnumu. Čia aukščiausias gyvenimo lygis prilygsta komfortui ir piliečių rūpinimuisi. Singapūro istorija nuostabi, dabartis džiugina, o ateitis – intriguoja. Šis miestas-valstybė įsiveržia į gyvenimą kaip viesulas ir amžiams lieka širdyje.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Apžvalginė ekskrusija po Kvalą Lumpūrą.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Kvala Selangor ir jonvabalių ūkį bei beždžionių kalną (papildomas mokestis 75 €/asm. + įėjimo bilietai).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Apžvalginė ekskursija leis ne tik pažinti ir pamatyti Kvala Lumpūrą visame jo grožyje, bet ir atrasti Malaizijos finansinio klestėjimo, socialinio ir politinio stabilumo paslaptis, susipažinti su vietos papročiais ir tradicijomis.

Mečetės, dangoraižiai, bokštai-milžinai, televizijos bokštas, neįsivaizduojamas žmonių skaičius iš viso pasaulio – Kvala Lumpūras yra neįtikėtinas miestas, su kuriuo galėsite susipažinti.
Taip pat siūlome apsilankyti Batu uolose ir leistis į pažintinę kelionę į Kvala Selangorą (į jonvabalių fermą ir beždžionių kalną) - 75 €/asm. (kelionė laivu ir vakarienė įskaičiuota į kainą; įėjimo bilietai į Batu urvus yra apmokami pačių keliautojų).

Malaizijoje yra didžiausi urvai pasaulyje (pro kai kuriuos gali praskristi sraigtasparnis), tad turėsite unikalią galimybę aplankyti vieną iš jų – gražiausią gamtos paminklą „Batu Caves“. Uolos viduje yra induistų šventykla ir ištisi laukinių beždžionių spiečiai.

Toliau vyksime link Kvala Selangoro, kur senojo forto teritorijoje, esančio ant Malakos sąsiaurio kranto, įsikūrė Bukit Melavati gamtos rezervatas. Patraukliausia forto lankymo dalis yra jame gyvenančios mielos beždžionėlės (sidabriniai langūrai). Šių juokingų gyvūnų maitinimas taip pat yra ekskursijos programos dalis.

Vertinga mūsų ekskursijos pabaiga bus nepamirštamas reginys jonvabalių rezervate. Jūsų laukia pasiplaukiojimas plaustais Kvala Selangoro upe, plaukiant kelią tarsi girlianda apšvies jonvabaliai – tai išties nuostabus ir pasakiškas reginys.

5 diena

 1. Ankstyvas išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Pervežimas į oro uostą.
 3. Vidinis skrydis: Kvala Lumpūras - Labuan sala (privalomas mokestis už vidinius skrydžius – nuo 100 €/asm.).
 4. Įsikūrimas viešbutyje.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Labuan sala (Malaizija) - atogrąžų sala, kurią skalauja Pietų Kinijos jūros vandenys. Vidutinė oro temperatūra Labuan saloje ištisus metus siekia + 30 laipsnių. Sala vilioja turistus savo balto smėlio paplūdimiais, nardymu ir nardymo sportu, taip pat nebrangiais apsipirkimais, nes yra neapmokestinama prekybos zona.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Poilsis prie jūros.
 3. Antroje dienos pusėje ekskursija po Labuan salą.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursijos po salą metu aplankysime Labuan muziejų, kuriame susipažinsime su jo istorija ir kultūra, vietinėmis tradicijomis ir kasybos metodais, Taikos parką, pastatytą kaip memorialas siekiant paminėti košmariškus karo įvykius. Jo teritorijoje yra piliakalnis, nedideli sodai ir pavėsinės, tvenkiniai ir tiltai.

Mes sustosime didžiausioje neapmuitinamų prekių parduotuvėje (Duty Free). Pažvelksime į „Kampung Air“ (kaimą ant vandens) - medinių namų, tiltų ir labirintų kompleksą; čia turėsite galimybę paklaidžioti po juos ir pamatyti įprastą Malaizijos gyvenimą.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Brunėjų (papildomas mokestis – 89 €/asm. + ~40 €/asm. už kelto bilietą arba pervežimą autobusu iš Kota Kinabalu iki Brunėjaus, trukmė ~5-6 val.).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Brunėjaus sultonatas - valstybė, esanti šiaurinėje Borneo salos pakrantėje ir užimanti apie 1% salos teritorijos. Pilną pavadinimą „Negara-Brunei Darussalam“ galima išversti kaip „Brunėjus - pasaulio buveinė“. Dėl didelių naftos ir dujų atsargų ir kompetentingos sultono politikos paskirstytos pajamos iš jų gamybos ir perdirbimo Brunėjus užima vieną iš pirmaujančių vietų pagal gyvenimo lygį regione.

Aplankysime sultonato sostinę Bandar-Seri-Begawan miestą, kuriame gausu kultūrinių objektų. Tarp jų didžiausia mečetė šalyje Džeimso Asro Hassanalas Bolkiahas, pavadintas Brunėjaus sultono vardu, kuris valdo nuo 1967 m. ir iki šiol. Puikūs marmuriniai minaretai ir auksiniai kupolai, kurių yra 29 (sultono eilės numeris dinastijos hierarchijoje), yra matomi iš beveik bet kurios miesto vietos.

Pamatysime IstanNurulIman - sultono rūmus-rezidenciją, paskendusius prabangoje. Rūmų dekoravimui architektai negailėjo marmuro ir aukso: tauriųjų metalų apdaila yra net ant pačių nereikšmingiausių elementų, tokių kaip durų rankenos, lifto mygtukai, langų rėmai. Valdovo rezidencija ištisus metus yra uždaryta turistams ir tik pasibaigus musulmonų šventėi - Ramadanui, sultonas atveria rūmų duris.

Aplankysime Omar Ali Sayfuddin mečetę - pagrindinę šalies mečetę, pavadintą 28-ojo Brunejaus sultono vardu. Tai yra pagrindinis valstybės simbolis ir viena gražiausių mečečių visame Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. Be dėmesio neliks ir pagrindinis Brunėjaus muziejus - karališkųjų regalijų muziejus, kuriame surinkti eksponatai, susiję su karališkųjų ceremonijų rengimu.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena/poilsis Labuano saloje.
 3. Nakvynė viešbutyje.

9 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Kota Kinabalu (papildomai apmokamas pervežimas autobusu ir kelto bilietas – 15 €/asm.).
 4. Atvykstame į Kota Kinabalu.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

10 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome pervežimą į Manukan salą (papildomas mokestis – nuo 25 €/asm., kaina priklauso nuo norinčiųjų skaičiaus).
 4. Grįžtame į Kota Kinabalu.
 5. Apžvalginė ekskursija po Kota Kinabalu.
 6. Sugrįžtame į viešbutį.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Manukan sala - viena iš 5 salų, sudarančių Tunka Abdul Rahman nacionalinį jūrų parką. Jis įsikūręs vos 5 km nuo Kota Kinabalu prieplaukos ir yra populiarus tarp turistų ir vietinių gyventojų; ir nenuostabu, nes paplūdimiai su palmėmis ir baltu smėliu harmoningai derinami su skaidriu jūros vandeniu, kuriame gyvena spalvingos įvairių spalvų ir dydžių žuvys. Manukano sala yra puiki vieta maudytis šiltoje Pietų Kinijos jūroje ir degintis.

Grįžimas į „Kota Kinabalu“. Apžvalginė ekskursija po miestą.

Kota Kinabalu (Malaizija) - Sabos sostinė ir pagrindinis uostamiestis, esantis Pietų Kinijos jūros pakrantėje, Borneo saloje. Miestas išsiskiria kontrastingumu ir įvairove, nes jame yra malajų, kinų ir europietiškos architektūros bruožų.

Apžvalginės ekskursijos metu išvysime neįprastą 112 metrų ilgio pastatą, vadinamą Tun Mustafa bokštu. Jis unikalus tuo, kad neturi atramos, tačiau jį laiko tik plieniniai strypai. Iš keturių panašių architektūrinių statinių pasaulyje Tun Mustafa bokštas yra aukščiausias.

Toliau aplankysime Poh Toh Szu - kinų budistų šventyklą, kurioje yra deivės Kuan Yin statula, palaiminanti visus lankytojus, taip pat miesto mečetę Kota Kinabalu - modernios islamo architektūros pavyzdį. Mečetę iš trijų pusių supa vanduo, todėl ji buvo vadinama „plūduriuojančiu mečete-laivu“.

Apsilankysime valstybiniame Sabaho valstijos muziejuje (papildomai apmokami įėjimo bilietai ~ 3,5 €/asm.), dekoruotame vietinių genčių namelių pavidalu, kur susipažinsime su valstybės istorija, jos nacionalinėmis tradicijomis, pamatysime archeologines ir mineralogines kolekcijas. Komplekse taip pat yra zoologijos sodas, etnografinis kaimas, botanikos sodas, įvairios kavinės ir restoranai.

Užsuksime į vietinį Amatininkų turgų, kuriame gausu suvenyrų, rankdarbių ir įvairių kitų prekių.

11 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka į etninį kaimą džiunglėse (papildomai apmokami įėjimo bilietai į etninį kaimą ~27 €/asm.).
 3. Pageidaujantiems siūlome safarį-kruizą Garam upe (papildomas mokestis – 35 €/asm.).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Vyksime į etninį kaimą. Kadaise ten gyveno „galvų“ medžiotojai, vietinės gentys turėjo siaubingą tradiciją nukirsti priešininkų galvas ir kabinti jas aplink savo namus, kad įbaugintų priešus. Šios žavios kelionės metu susipažinsite su genties gyvenimu ir kultūra, aplankysite jų namus, šaudysite iš ginklų, išmoksite gaminti tradicinius patiekalus, taip pat pasigaminti ugnį iš bambuko lazdelių. Tęsdami pažintį, rasite spalvingą šokių šou, kuriame galėsite sudalyvauti.

Renginio pabaigoje jūsų lauks pietūs, galėsite paragauti vištienos, mėsos, ryžių, daržovių ir vaisių patiekalų.

Pageidaujantiems, siūlome safarį-kruizą Garamos upe (papildomas mokestis - 35 €).

Mes plauksime motorine valtimi palei Garamos upę, tekančią per džiungles. Šiose vietose gyvena Didnosės beždžionės; pamatysime šiuos nuostabius gyvūnus jų natūralioje aplinkoje ir išgirsime įdomių istorijų iš vadovo. Bet ne tik Didnosės beždžionės gyvena upės krante, čia taip pat galite rasti vandens buivolų, makakų ir net krokodilų.

Mūsų ekskursijos pabaigoje Jūsų laukia dar vienas trumpas plaukimas upe sutemus.

12 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka į Kinabalu nacionalinį parką (įėjimo bilietai ~ 20 €/asm.).
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Nakvynė viešbutyje.

Kinabalu nacionalinis parkas išsidriekęs aplink to paties pavadinimo kalną, kurio aukštis siekia ~ 4100 metrų. Tai yra vienas aukščiausių taškų Pietryčių Azijoje ir vienas iš pirmųjų nacionalinių parkų Malaizijoje. Kadangi didelėje augalų ir gyvūnų populiacijoje yra daugiau nei 4500 rūšių floros ir faunos, UNESCO įtraukė Kinabalu parką į savo sąrašą.

Kelias į parką truks apie 2 valandas, pakeliui sustosime Nebalu kaime, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į Kinabalu kalną. Čia galėsite nusipirkti suvenyrus, kuriuos rankomis gamina vietiniai meistrai.

Pasivaikščiojimas takais, nutiestais tarp džiunglių, kartu su gaiviu kalnų oru ir gido pasakojimais apie keistus floros ir faunos atstovus, įskaitant 50 cm ilgio milžiniškus kirminus, musėdžių-lelijų, ragasnapių nepaliks abejingo nei vieno, o pasivaikščiojimas pakabintu tiltu 30 metrų aukštyje pradžiugins ir įkraus adrenalino.

Parke taip pat yra karštų šaltinių, kuriuose gausu vandenilio sulfido. Juos atrado Japonijos kariškiai per Antrąjį pasaulinį karą ir jie buvo naudojami jėgoms atkurti po mūšių. Dabar kiekvienas gali maudytis šiuose gydomuose vandenyse.

Ekskursijos pabaigoje pamėginsime parodyti jums nuostabiausią parko gyventoją - žydinčią rafflesia. Tai yra didžiausia gėlė planetoje, kai kurių egzempliorių ilgis siekia 1 metrą skersmens, o masė yra daugiau nei 10 kg! Rafflesia neturi sezoniškumo ir žydi tik 4 dienas per metus, kad pamatytumėte jos žydėjimą jums turi labai pasisekti, ir visai tikėtina, kad sėkmė mums nusišypsos.

13 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Pervežimas į oro uostą.
 4. Registracija į skrydį.
 5. Skrydis: Kota Kinabalu – Singapūras.
 6. Atvykimas į Singapūrą.
 7. Vykstame į viešbutį.
 8. Įsikūrimas viešbutyje.
 9. Pageidaujantiems siūlome vakarinę ekskursiją po Singapūrą (papildomas mokestis - 35 €/asm.).
 10. Sugrįžtame į viešbutį.
 11. Poilsis.
 12. Nakvynė viešbutyje.

14 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursija po Singapūrą (2 dalis).
 4. Laisvas laikas mieste.
 5. Galimybė savarankiškai apsilankyti Singapūro botanikos sode ir orchidėjų parke arba futuristiniame parke „Gardens by the Bay“ (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų).
 6. Pervežimas į oro uostą.
 7. Registracija į skrydį.
 8. Skrydis: Singapūras – Stambulas.

Ekskursijos metu išvysite: „Ruffles“ viešbutį, Santek-City su puošniu fontanu, etninį kinų kvartalas (Chinatown); Singapūro upės krantinė, Merlion parkas su vaizdu į Marina Bay Sands įlanką.

Laisvas laikas.

Turėsite galimybę pasivaikščioti po miestą, nusipirkti suvenyrų arba apsilankyti Singapūro botanikos sode ir orchidėjų parke arba futuristiniame atogrąžų parke „Gardens by the Bay“ (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų).

Singapūro botanikos sodas tarsi per kaleidoskopą parodo visą salos floros prabangą, turtingumą ir įvairovę.

Tropinis parkas „Gardens by the Bay“ - vertikalus parkas su atogrąžų šliaužiančiais augalais, orchidėjomis ir retomis vynuogių bei paparčių rūšimis. „Medžių“ vainikai su gėlėmis ir žalumynais susideda iš geležies strypų ir betono, apšviesti spalvotais žiburiais. Tarp miško konstrukcijų buvo pastatyti tiltai ir antžeminiai kanalai, nuo kurių galima pasigrožėti neįprastu vaizdu. Parke pasodinta ~ 226 tūkst. augalų, buvo sukurti vandens sodai su kriokliais ir baseinais.

15 diena

 1. Atvykimas į Stambulą.
 2. Skrydis: Stambulas – Ryga.
 3. Atskridimas į Rygą.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Ryga - Singapūras - Ryga (su persėdimu pirmyn/atgal Stambule) (Turkish Airlines).
 • Rankinis bagažas (matmenys: 56x45x25 cm + 40x30x15 cm) bendras svoris iki 8 kg.
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (matmenys: ilgis + plotis + aukštis iki 158 cm).
 • 2 nakvynės 3* viešbutyje Singapūre be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).
 • 2 nakvynės 3* viešbutyje Kvala Lumpūre be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).
 • 4 nakvynės 3* viešbutyje Labuan saloje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).
 • 4 nakvynės 3* viešbutyje Kota Kinabalu be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 399€: Apžvalginė ekskursija po Singapūrą (2 dalys); Apžvalginė ekskursija po Kvalą Lumpūrą; Ekskursija po Labuan salą; Apžvalginė ekskursija po Kota Kinabalu (Įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų ~ 3,5 €/asm.); Ekskursinė išvyka į etninį kaimą džiunglėse (įėjimo bilietas ~ 27 €/asm.); Ekskursinė išvyka į Kinabalu nacionalinį parką (įejimo bilietai ~ 20 €/asm.); Pervežimo paslaugos; Kelionės vadovo paslaugos; Pusryčiai viešbučiuose.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka į Kvalą Selangor (jonvabalių ūkis ir beždžionių kalnas) (į kainą įskaičiuotas pasiplaukiojimas laiveliu ir vakarienė, įėjimo bilietai apmokami papildomai) 75€; Ekskursinė išvyka į Brunėjų + ~40 €/asm. už kelto bilietą arba pervežimą autobusu iš Kota Kinabalu iki Brunėjaus, trukmė ~5-6 val. 89€; Pervežimas į Manukan salą (priklauso nuo norinčių skaičiaus) - nuo 25€; Safari-kruizas Garam upe 35€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Kvala Lampūras, Malaizija

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 1579€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Pusryčiai viešbučiuose (neperkant ekskursijų paketo) 120€

SVARBU! Atkreipkite dėmesį, kad į pagrindinį skrydį įskaičiuotas registruotas bagažas iki 23 kg!

Registruotas bagažas iki 15 kg Kvala Lumpūras - Labuan sala 15€

Registruotas bagažas iki 20 kg Kvala Lumpūras - Labuan sala 20€

Registruotas bagažas iki 25 kg Kvala Lumpūras - Labuan sala 25€

Registruotas bagažas iki 30 kg Kvala Lumpūras - Labuan sala 30€

Registruotas bagažas iki 20 kg Kota Kinabalu - Singapūras 25€

Registruotas bagažas iki 25 kg Kota Kinabalu - Singapūras 35€

Registruotas bagažas iki 30 kg Kota Kinabalu - Singapūras 40€

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 300€

Skrydžio bilietai: Kvala Lumpūras - Labuan sala / Kota Kinabalu - Singapūras (į kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas iki 7 kg) - nuo 100€

PAGAL UŽKLAUSĄ

Apgyvendinimas 4* viešbutyje – nuo 130 €/asm. (dėl kainos teirautis kelionių organizatoriaus biure).

PAPILDOMAI APMOKAMA

Singapūre priimtina dėkoti vairuotojams už aptarnavimą arbatpinigiais ~ 0,5 SGD/diena.

Pervežimas autobusu ir keltu iki Kota Kinabalu ~ 15 €/asm.

Skrydžio bilietai: Kvala Lumpūras – Labuan sala / Kota Kinabalu – Singapūras (įskaičiuotas tik rankinis bagažas iki 7 kg) - nuo 100 €/asm.

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Turisto mokestis gyvenant Singapūro viešbutyje ~ 3 €/asm./diena.

Įėjimo bilietams reikės vietinės valiutos ~ 170 ringitų ir ~10 Singapūro arba Brunėjaus dolerių!

Turisto mokesčiai viešbučiuose.

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Tikslią informaciją, išvykimo vietą ir laiką atsiųsime Jūsų pateiktu elektroniniu paštu, 1-2 dienos iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

nuo 1.379,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti