from 99,00€
Užsakyti dabar

Savaitgalis Varšuvoje su galimybe apsilankyti Suntago vandens parke ir Koperniko muziejuje

Varšuva, Lenkija
Neįvertintas
Trukmė

2 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Lietuvių kalba

Apžvalga

Pažintinė savaitgalio kelionė autobusu į Varšuvą – tai ne tik komfortiškas kelionės būdas, bet ir puiki proga iš arti susipažinti su Lenkijos sostinės istorija, kultūra bei moderniomis pramogomis.

Ši savaitgalio kelionė prasideda ankstyvą rytą iš Vilniaus, skersai Lietuvos pasiekiant Kauną ir vėliau – Varšuvą, kur mus pasitinka šimtmečių istorijos senamiestis, o po to – modernus ir didžiulis SUNTAGO vandens parkas. Įsikūrę patogiame 3 žvaigždučių viešbutyje, turime laiko ne tik poilsiui, bet ir pasirinkimui: ar norime tyrinėti miestą toliau, ar mėgautis vandens pramogomis. Antrą dieną po sočių pusryčių viešbutyje leidžiame laiką Koperniko mokslo centre, kuris siūlo interaktyvias parodas ir eksperimentus visoms amžiaus grupėms, o popietę kviečiame pasivaikščioti žavingu Lazienki parku, kuris žavi ne tik istoriniais pastatais, bet ir puikiai išlaikytomis parko teritorijomis. Ši pažintinė kelionė autobusu siūlo ne tik patogų ir saugų kelionės būdą, bet ir kruopščiai sudarytą programą, leidžiančią išnaudoti kiekvieną kelionės minutę. Savaitgalio kelionė į Varšuvą – tai puiki proga atitrūkti nuo kasdienybės, pamatyti ir išmokti kažką naujo.

Tad kodėl gi nepasilepinti šia nepakartojama pažintine kelione autobusu, kuri atvers jums Varšuvos grožį ir pramogų įvairovę? Rezervuokite savo vietą jau dabar ir leiskitės į neįkainojamą savaitgalio nuotykį!

Mūsų kelionių datos

2024-09-142024-09-15
• 3* viešbutis Fortūnos sistema - nuo 149 € nuo 99 €
2024-10-112024-10-12
• 3* viešbutis Fortūnos sistema - nuo 149 € nuo 99 €
2024-11-082024-11-09
• 3* viešbutis Fortūnos sistema - nuo 149 € nuo 99 €
2024-12-142024-12-15
• 3* viešbutis Fortūnos sistema - nuo 149 € nuo 99 €
2024-12-312025-01-01
• 3* viešbutis Fortūnos sistema - nuo 169 € nuo 129 €

Kelionės akcentai

 • Apžvalginė ekskursija po Varšuvą.
 • Pervežimas į Koperniko mokslo centrą.
 • Ekskursija po Lazienki parką.

Maršrutas

1 diena

 1. Išvykstame iš Vilniaus ryte (~04:00 val.) link Kauno.
 2. Vykstame link Varšuvos.
 3. Ekskursija po Varšuvos senamiestį.
 4. Laisvas laikas senamiestyje arba išvykimas į didžiausią vandens parką Europoje SUNTAGO (papildomas mokestis - 15 €/asm., susidarius 15 keliautojų grupei).
 5. Įsikūrimas 3* viešbutyje.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Apžvalginės ekskursijos po Varšuvą metu apžiūrėsime Pilies aikštę su Žygimanto III Vasos kolona. Pilies aikštė yra viduramžių senamiestyje, garsėjančiame nuostabiais pastatais ir siauromis gatvelėmis. Aikštė tapo tradicine masinių renginių ir didžiųjų koncertų vieta. Pagrindinę vietą Varšuvos pilies aikštėje užima Karališkoji pilis, kuri yra nacionalinės kultūros paminklas, nuolatinių ir laikinų senovės meno parodų ekspozicijų, taip pat oficialių susitikimų, koncertų, simpoziumų vieta. Toliau aplankysime turgaus aikštę, kur viskas paruošta turistams: menininkai siūlo savo paveikslus, koncertuoja gatvės muzikantai ir aktoriai, kursuoja senasis transportas. Turgaus aikštėje yra undinės skulptūra – tai pagrindinis miesto simbolis. Varšuva yra viena iš nedaugelio Europos sostinių, kur vis dar išsaugotos miesto sienos. Dviguba miesto sienų eilė buvo pastatyta nuo XIV amžiaus pirmosios pusės iki XVI amžiaus vidurio. Juos sutvirtino bokštai ir fortai. Seniausias išlikęs įtvirtinimų elementas yra Barbakanas, kurį senųjų miesto vartų vietoje pastatė Venecijos meistras Janbattista, norėdamas apginti Naujuosius vartus. Šiaurinė Barbikano dalis yra išlikusi kaip rotušės išorinė siena. Ji yra sustiprinta keturiais puslankiu bokštais. Po Antrojo pasaulinio karo niokojimo Barbakano ir dalis miesto sienos buvo atstatyti. Toliau pamatysime Šv. Jono katedros bažnyčią ir Šv. Onos bažnyčią.

Suntago parke veikia 18 plaukimo baseinų, 32 vandens čiuožyklos, įskaitant ir ilgiausią Europoje 320 metrų ilgio nusileidimo taką. Galėsite pailsėti atogrąžų parke, apsodintame atvežtinėmis palmėmis iš Malaizijos, Floridos ir Kosta Rikos. Keturios valandos šiame vandens parke prabėgs labai greitai, veiklos čia ras net patys išrankiausi. Adrenalino mėgėjai galės nusileisti džiunglių tuneliu, kuris yra pats aukščiausias Europoje. Saunų mėgėjai galės atsipalaiduoti ne tik aromatinėje, kurioje bus jaukiai šilta, bet ir ekstremaliojoje, t.y. šaltojoje (-12 laipsnių) su tikru sniegu. Čia rasite ir egiptietiškų, ir korėjietiškų pirčių.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą – pusryčiai dovanojami).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Pervežimas į Koperniko mokslo centrą arba laisvas laikas Varšuvoje.
 4. Ekskursija po Lazienki parką.
 5. Vėlai vakare atvykstame į Lietuvą.

Koperniko mokslo centras tai tikrų tikriausias žinių lobynas. Čia kiekvienas lankytojas, nepriklausomai nuo savo amžiaus, atras kažką naujo. Koperniko mokslo centre galite apsilankyti parodose, kuriose daugelį „eksponatų“ galima paliesti ir, tikrąja šio žodžio prasme, išbandyti patiems. Centre taip pat galite apsilankyti Robotų teatro bei Aukštos įtampos teatro spektakliuose arba sudalyvauti moksliniuose eksperimentuose. Jūsų taip pat laukia mini dirbtuvės centro laboratorijose bei kvapą gniaužiantys pojūčiai viename moderniausių planetariumų Lenkijoje.

Koperniko mokslo centre – interaktyvi pažintis su šviesa, optinėmis iliuzijomis bei mus supančiais reiškiniais. Muziejuje galima groti lazerine gitara, tyrinėti žmogaus kūno dalis, apsilankyti planetariume* (planetariumo lankymas į kelionės kainą neįskaičiuotas, bilietais reikia pasirūpinti savarankiškai), susipažinti su stichiniais gamtos reiškiniais – čia galima praleisti kone visą dieną! Verta užsukti į kambarį, kuris yra žemės drebėjimo zonoje, pabūti skęstančio laivo kapitonu, arba pakilti virš žemės ant skraidančio kilimo.

Centras užima 20 tūkst. kvadratinių metrų teritoriją, kur nėra jokių gidų ar popierinių bukletų. Prie kiekvieno eksponato kabo instrukcija. Pažinti jį privalėsite patys, liesdami, klausydamiesi, ragaudami, matydami… Tikrai bus labai įdomu ir neužmirštama!

Pailsėti po gausybės įspūdžių galite centre esančioje valgykloje, kavinėje arba poilsio zonoje.

Mokslo krautuvėlėje rasite įdomių „mokslinių“ suvenyrų, o iš ant Koperniko mokslo centro esančio sodo galėsite pasigrožėti Vyslos, bulvarų, Varšuvos senamiesčio panorama bei miesto centre stūgsančiais dangoraižiais.

Lazienki parkas, kuriame daug istorinių XVIII-XIX a. pastatų, įskaitant Karališkąsias pirtis, romėnų teatrą ir vandens baseiną, parkas yra vienas iš svarbiausių Varšuvos turistų lankomų objektų. Visi parko sodai, kai kurie iš jų gyvuoja šimtmečius, buvo pastatyti aplink šiuos istorinius pastatus.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Kelionė autobusu.
 • 1 nakvynė 3* viešbutyje be pusryčių.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 25€: Apžvalginė ekskursija po Varšuvą; Pervežimas į Koperniko mokslo centrą; Ekskursija po Lazienki parką; Pusryčiai viešbutyje; Kelionės vadovo-gido paslaugos; Pervežimai kelionės metu.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Varšuva, Lenkija

DUK ....

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 30€

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 9€

Įėjimo bilietas į Koperniko muziejų 11€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia lietuvių kalba!

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

nuo 99,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti