fbpx
from 469,00€
Užsakyti dabar

Pažintis su Stambulu (Turkija)

Stambulas, Turkija
Neįvertintas
Trukmė

5 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė į Turkiją atveria ne tik įstabaus grožio panoramas, bet ir leidžia gilintis į turtingą šalies istoriją bei kultūrą. Nuo pirmųjų akimirkų atvykus į Rygos oro uostą ir išskrendant į Stambulą, kiekviena pažintinės kelionės į Turkiją minutė žada būti prisotinta naujų atradimų.

Įsikūrę jaukiame trijų žvaigždučių viešbutyje, turistai galės atsipalaiduoti ir pasiruošti nuotykiams, kurie laukia Stambule – mieste, kuris gyvuoja tarp dviejų žemynų. Pažintinės kelionės metu dalyviai patirs visapusišką ekskursiją po Stambulą, kurios metu bus aplankyti tiek Europinė, tiek Azijinė miesto dalys. Bosforo tiltas taps vartais į Azijos pusę, o Camlica kalno viršūnė atskleis kvapą gniaužiančius miesto vaizdus. Be to, eskursija į Osmanų sultonų vasaros rūmus (Beylerbeyi) ir įžvalga apie Stambulo gynybinę sieną leis pažvelgti į miesto praeitį iš arti. Ekskursijos tęsis įvairiais istoriniais takais: nuo Antikinio hipodromo iki Mėlynosios mečetės ir Sofijos katedros, kur susipina du pasaulio religiniai paveldai. Ne mažiau įdomus bus apsilankymas senovinėje Bazilikos vandens saugykloje, kurioje buvo filmuojami pasaulinės šlovės filmai. Kelionės į Turkiją metu neapsieisime ir be lankymosi Topkapi rūmuose, kurie šiandien traukia turistus kaip vienas įdomiausių muziejų Stambule. Kelionės apogėjus – tai ne tik Dolmabahce rūmų prabanga ir Bosforo sąsiaurio žavesys, bet ir autentiška turkiška kultūra, kurią galima patirti vietiniuose restoranuose ir kavinėse, mėgaujantis tradiciniais patiekalais. Laisvo laiko metu keliautojai galės pasiduoti pirkinių malonumui Auksiniame turguje arba pasirinkti laivo išvyką Bosforo sąsiauriu. Pažintinės kelionės į Turkiją akcentas – tai ne tik geografinės ir kultūrinės ribos, bet ir asmeninės patirties ribų stumdymas.

Leiskite šiai kelionei tapti jūsų įkvėpimo šaltiniu ir nepakartojamų prisiminimų lobynu.

💥 Mūsų kelionių datos

🌴 2024-10-10 – 2024-10-14 🌴 2024-12-06 – 2024-12-10 🌴 2024-12-23 – 2024-12-27

Kelionės akcentai

 • Apžvalginė ekskursija po Stambulą.
 • Ekskursija pėsčiomis po "Konstantinopolį".
 • Ekskursinė išvyka „Beyoglu regionas, Dolmabahce“.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Skrydis: Ryga - Stambulas.
 3. Pervežimas į viešbutį.
 4. Įsikūrimas 3* viešbutyje.
 5. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Apžvalginė ekskursija po Stambulą.
 3. Laisvas laikas.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Stambulas geografiškai priskiriamas Europai, nors dalis yra ir Azijoje. Po apžvalginės ekskursijos, Bosforo tiltu keliausime į Stambulo Azijinę dalį. Pakilsime į Camlica kalną - aukščiausią vietą Stambule (apie 267 m. virš jūros lygio). Nuo kalno atsiveria stulbinantys miesto panoramos vaizdai.

Taip pat aplankysime Osmanų sultonų rūmus (Beylerbeyi) - 19 a. sultonų vasaros rezidenciją, šiuo metu tai vienas didžiausių pasaulyje muziejų. Apžiūrėję - nusileisime prie Bosforo krantinės, galimybė papietauti vietiniuose restoranuose ar kavinėse.

Tęsiame ekskursiją po Europinę Stambulo dalį. Apžiūrėsime Konstantinopolio gynybinę sieną, kuri driekiasi prie Marmaro jūros ir Auksinio rago įlankos. Maždaug prieš 7 tūkstančius metų upių vaga įsiliejo į Bosforo sąsiaurį ir taip suformavo nuostabią Auksinio rago įlanką, Galėsite pasimėgauti šiuo nuostabiu peizažu.

Tęsiant ekskursiją, vyksime į Graikijos patriarchatą, kur laikomos šventųjų relikvijos.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursija pėsčiomis po Konstantinopolį.
 3. Laisvas laikas.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursijos metu pamatysime Antikinį hipodromą, kuriame vyko ir iki šių dienų išlikę vežimų lenktynės: Egiptietiškas obeliskas, serpantininė kolona, ažūrinė kolona ir Vokiškas šaltinis.

Aplankysime Mėlynąją mečetę (Sultono Ahmeto mečetę), Sofijos katedrą, kurioje po vienu kupolu vienu metu yra islamas ir krikščionybė (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 25 €/asm.).

Toliau vyksime į senovinį požeminį rezervuarą - Bazilikos vandens saugyklą (Yerebatan Sarnici) (papildomi apmokami įėjimo bilietai ~ 650 TRY/asm.). Saugykla buvo apleista iki XX amžiaus 80-ųjų. Saugykloje įrengtas gražus apšvietimas, vandens lygis siekia apie 50 cm. Bazilikos cisternoje buvo filmuojami įvairūs filmai, tokie kaip “Džeimsas Bondas” ir “Odisėja”. Apie saugyklą sklando daug legendų ir įsitikinimų, apie kai kuriuos iš jų išgirsite ekskursijos metu.

Toliau vyksime į Topkapi sultono rūmus (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 1500 TRY/asm.), kurie iki XIX amžiaus buvo turkų padišų rezidencija. Šiais laikais rūmai laikomi vienu įdomiausių muziejų ir lankytinų vietų Stambule.

Ekskursijos pabaigoje aplankysite „Auksinį turgų“.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursija „Dolmabahce rūmai“ (įėjimas į rūmus ~40 TRY, mokama pačių keliautojų).
 3. Laisvas laikas.
 4. Pageidaujantiems pasiplaukiojimas laiveliu po Bosforą (papildomas mokestis - 15€/asm, jei susirenka 20 žm. grupė)
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Dolmabahce rūmai - tai XIX a. prabangūs sultono rūmai Stambule, nors ir statyti šalies nuosmukio laikotarpiu. Rūmuose būtina apžiūrėti kupolinę Ceremonijų salę, talpinančią 2500 žmonių. Kitos rūmų įžymybės – Krištolo laiptai, Žydrasis salonas, Imperatoriškieji vartai. Rūmai statyti konkuruojant su geriausiomis Europos pilimis. Baroko stiliaus rūmai Bosforo pakrantėje - kupini ypatingo žavesio. Visa tai galėsite pamatyti savo akimis išvykos metu (papildomai apmokami įėjimo bilietai ~ 1050 TRY/asm.).

Laisvas laikas, galimybė papietauti.

Pageidaujantiems siūlome kelionę laivu Bosforo sąsiauriu (papildomas mokestis ~ 25 €/asm., įvyks jeigu susirinks 20 keliautojų grupė).

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti)*.
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į oro uostą.
 4. Registracija į skrydį.
 5. Skrydis: Stambulas - Ryga.
 6. Atvykimas į Rygą.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Ryga - Stambulas - Ryga (Turkish Airlines)
 • Rankinis bagažas iki 8 kg (matmenys: 55x40x23 cm)
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (ilgis + plotis + aukštis = iki 158 cm)
 • 4 nakvynės 3* viešbučiuose (dviviečiuose kambariuose) be pusryčių (*pusryčių skaičius priklauso nuo skrydžių laikų)
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 159€: Apžvalginė ekskursija po Stambulą; Ekskursija pėsčiomis po "Konstantinopolį"; Ekskursinė išvyka „Beyoglu regionas, Dolmabahce“; Pervežimai autobusu ekskursijų ir ekskursinių išvyku metu; Kelionės vadovo paslaugos; Pusryčiai viešbučiuose.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Stambulas, Turkija

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 469€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 140€

Apgyvendinimas 4* viešbutyje - nuo 100€

Pusryčiai viešbučiuose (neperkant ekskursijų paketo) 50€

PAGAL UŽKLAUSĄ

Priemoka už skrydį iš Vilniaus.

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Pasiplaukiojimas laivu po Bosforo sąsiaurį ~ 25 €/asm. (jei susirenka 20 žm. grupė)

Privalomas transporto-kelių mokestis - 3 €/asm.

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).

Keliautojas pats atsako už reikalavimų išpildymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Taip pat pats atsako už galiojančių įvažiavimo į kitą šalį saugumo reikalavimų laikymąsi! Prašome būti dėmesingais ir nuolat sekti naujausią informaciją!

nuo 469,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti