Olandija


Atradimų ir nuotykių horizontai

Kelionės į Olandiją atveria platų reginį, kuris žadina smalsumą ir troškimą atrasti. Ledovana, kelionių agentūra, kuri žino, kaip atskleisti šios šalies grožį, kviečia keliautojus patirti nepakartojamus įspūdžius.

Tarp gėlių, istorijos ir modernumo sinfonijos

Kelionės į Olandiją ne tik pažadina pojūčius, bet ir leidžia iš naujo atrasti istorijos, meno ir kultūros dermę. Nuo Amsterdamo kanalų ir Van Gogho muziejaus iki kvepiančių tulpių laukų Keukenhofe, Olandija siūlo ką nors kiekvienam. Ledovana rekomenduoja pradėti nuo šalies sostinės, kurios architektūra, istorija ir meno

Ledovana kelionės į Olandija.
Ledovana kelionės į Olandija.

galerijos verčia pamiršti laiką. Keliaudami į Olandiją, keliautojai atranda, kad oras čia kinta priklausomai nuo sezono. Pavasarį šalis žydi, o tulpių festivaliai yra tiesiog privalomi. Vasarą temperatūros yra malonios, leidžiančios mėgautis ilgomis dienomis prie kanalų ar Baltijos jūros paplūdimiuose. Ruduo Olandijoje yra ramesnis, su šiltais, minkštais orais ir spalvingais parkais, o žiema dažnai pasitinka su šventišku šurmuliu ir švelniu sniegu.Olandijos kulinarijos pasaulyje susitinka skirtingos kultūros ir skoniai. Ragaudami vietinį maistą, kelionėje po Olandiją jūs atrandate tradicines skanėstas, tokias kaip sūriai, stroopwafels ir žuvies patiekalai. Šalis taip pat yra garsi dėl savo kavos kultūros ir ekologiškai auginamų produktų.
Nepamirškite pramogų, kurių Olandijoje  tikrai netrūksta. Kelionėse po Olandiją, turėtumėte aplankyti kai kuriuos iš daugybės festivalių, vykstančių visoje šalyje, arba tiesiog mėgautis ramia vakariene prie kanalo. Ledovana taip pat pabrėžia šalies draugiškumą šeimoms, su pritaikytomis pramogomis ir lankytinomis vietomis vaikams.