fbpx

Australija


Nepamirštama Pradžia: Kelionės į Australiją

Kelionės į Australiją– tai atradimų ir nuotykių pradžia. Ši egzotinė kelionės šalis  pasitinka keliautojus neįtikėtina gamtos įvairove ir gyventojų svetingumu, o Ledovana padeda atverti duris į šią nuostabią patirtį.

Neįtikėtinas Nuotykis: Kelionės į Australiją

Ledovana kelionės į Australija 1
Ledovana kelionės į Australija 1

Kelionės į Australiją sukelia jausmą, lyg kiekviena diena būtų nepakartojama. Nuo akimirkos, kai keliautojas atvyksta į šią egzotinę kelionės šalį, prasideda nuotykis. Šalis siūlo platų lankytinų vietų

spektrą: nuo Sydney operos teatro iki Raudonosios uolos (Ayers Rock). Gamta čia stulbina: čia galima pamatyti viską, pradedant nuo Didžiosios Barjerinės rifos, baigiant atokiais tropiniais miškais. Australija, būdama egzotinė kelionės šalis, pasižyminti įvairiomis klimato sąlygomis. Vasaros mėnesiais (gruodis- vasaris) temperatūra gali siekti daugiau nei 30°C, o žiemą (birželis-rugpjūtis) oras būna vėsesnis, su vidutinėmis temperatūromis apie 15°C. Ledovana siūlo platų ekskursijų asortimentą, pradedant nuo kultūrinių lankytinų vietų, baigiant egzotiškomis kelionėmis į aborigenų gyvenvietes. Šioje kelionės šalyje nėra trūkumo pramogų: siūlomos įvairios veiklos nuo naršymo iki dykumų trekingo. Vietinis maistas yra dar vienas neatsiejamas patyrimo dalis, “keliaujant” į “Australiją,” su akcentu ant šviežių jūros gėrybių ir tradicinės Australų barbekiu. Be to, ši “egzotinė kelionės šalis”  yra labai didelė, tad “keliaujant” iš Lietuvos reikia pasiruošti ilgam skrydžiui, tačiau patirtis tikrai verta šio nuotolio.

Kelionės Finale: Neapsakoma Patirtis

Atvykę į Australiją, kiekvienas atranda kažką unikalaus. Egzotinės kelionės šioje šalyje suteikia galimybę ne tik pažinti įspūdingą gamtą, bet ir prisiliesti prie kultūrinio šalies paveldo. Ledovana  užtikrina, kad kelionės į Australiją būtų ne tik patogios, bet ir įsimintinos. Tai ne tik atostogos – tai gyvenimo būdas. Kelionės į Australiją su Ledovana leidžia išgyventi šią egzotinę kelionės šalį iš arčiau, tad nesvarbu, ar esate nuotykių ieškotojas, ar ramių atostogų mėgėjas, čia rasite viską, ko geidžiate. Kviečiame jus keliauti į Australiją  su Ledovana, nes šios egzotinės kelionės  suteiks jums neįkainojamų prisiminimų ir patirčių.

Kelionė į Australiją (skrydis iš Rygos su Lufthansa)

Kelionė į Australija į Singapūro miestą kuris užima 2 vietą pasaulyje pagal…

2.123,00€ /asmuo