Kelionės privalumai
 • 3 slidinėjimo dienos.
 • Vykstant 2023.12.30 –  Naujųjų metų sutikimas gamtoje: slidinėjimas, šokiai, dainos, įvairūs žaidimai, linksma kompanija. 
 • Nemokamas slidinėjimo pradžiamokslis slidėmis. 

Geriausios sąlygos kalnų slidinėjimui Slovakijoje yra CHOPOK – JASNA slidinėjimo centras. Šis populiarus slidinėjimo centras išsidėstęs Chopoko kalno (2024 m) papėdėje. 2003-iais metais Chopok – Jasnos slidinėjimo centrui suteikta 5 žvaigždučių kategorija.

GEOGRAFINĖ PADĖTIS: L.Mikulaš – 15 km nuo Chopok – Jasnos slidinėjimo centro (www.jasna.sk). Demanovos gyvenvietė – 9 km nuo Chopok Jasnos slidinėjimo centro. L.Janas – 22 km nuo Chopok – Jasnos slidinėjimo centro.

SLIDINĖJIMO TRASOS: bendras trasų ilgis ~46 km: 11 km lengvų, 18 km vidutinių, 7 km sudėtingų. Jas aptarnauja 30 pakėlėjai (su kabinomis, krėsliniai ir vilkikai (bugeliai). Trasų ilgis: nuo 200m iki 4000m. Kortelę – abonementą, skirtą visiems slidinėjimo centro keltuvams, yra naudingiau ir pigiau įsigyti visam slidinėjimo laikui. Slidinėjimo trasos tinka ir pradedantiesiems, ir reikliems slidinėtojams. Pradedantiesiems įgyti patyrimo padeda kvalifikuoti instruktoriai. Įrengtos 2 naktinio slidinėjimo trasos – „Pretekarska“ ir „Biela Put“, įrengta dirbtinio sniego sistema (~29km), kuri garantuoja patikimą slidinėjimą nuo gruodžio iki balandžio mėnesio. Yra trasos slidinėjantiems snieglentėmis ir rogėmis. Paruoštos lygumų slidinėjimo trasos, taip pat trasos vaikams.

KITOS SPORTO ŠAKOS: lygumų slidinėjimas, uždari baseinai, sporto salės, naktinis slidinėjimas, parasparniai, speleoturizmas.

PRAMOGOS: naktinis slidinėjimas, maudynės atviruose ir uždaruose šilto ir šalto mineralinio vandens baseinuose (www.ginoparadise.skwww.tatralandia.sk), ekskursijos į stalaktitų – stalagmitų urvus (www.ssj.sk), skraidymas parasparniais, diskotekos, kavinės, restoranai, vakaronės.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vakare atvykimas į Slovakiją. Įsikūrimas viešbutyje, pensione ar privačiame sektoriuje. Nakvynė kurorte.

2-3 dienos
4 diena

 

5 diena

Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Įskaičiuota į kelionės kainą

 • Kelionė autobusu (kasdien nuveža iki trasų ir parveža atgal),
 • 4 nakvynės pasirinktame viešbutyje, pensione ar privačiame sektoriuje,
 • nemokamas slidinėjimo pradžiamokslis slidėmis,
 • maitinimas pasirinktinai arba kaip nurodyta,
 • lydinčiojo – kelionės vadovo paslaugos,
 • slidinėjimo įrangos gabenimas,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas
 • GO PASS programa (perkantiems internetu iš anksto, taikomos nuolaidos): www.gopass.sk
 • 2-6 d. slidinėjimo abonementas galioja: Chopok slidinėjimo centre (šiaurinėje ir pietinėje pesėse) ir Aukštųjų Tatrų slidinėjimo centruose – Tatranska Lomnica, Strbske Pleso, Stary Smokovec. Arba nepanaudojant slidinėjimui, ta dieną galima panaudoti „Tatralandia“ arba „Besenova“ vandens parkams.
 • Pakėlėjų darbo laikas: iki 31/01/2024 nuo 8.30 val. iki 15.30val.; nuo 01/02/2024 nuo 8.30 val. iki 16.00 val.
 • Naktinis slidinėjimas: nuo 18 val. iki 21 val. (Zahradky ir Biela Put).
 • Už slidinėjimo abonemento kortelę imamas 2 EUR užstatas.
 • Iki 5.99 m. vaikams  – nemokamai, jei vyksta kartu su suaugusiuoju ( maksimaliai gali būti 2 vaikai su 1 suaugusiuoju)
 • Vaikų amžius nuo 6 iki 11.99 m.
 • Jaunuolių kaina galioja nuo 12 iki 17.99 m. ir turintiems „Euro26“, „Go26“, „ISIC“ ar „ITIC“ pažymėjimus.
 • Senjorai: asm. vyresni nei 60 m.
 • Papildoma informacija

Vykstant 2023.12.30 –  Naujųjų metų sutikimas gamtoje: slidinėjimas, šokiai, dainos, įvairūs žaidimai, linksma kompanija. 

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

Rekomendacijos

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Galimi kelionės programoje aprašomų šventinių renginių, pramogų apribojimai ir/ar pakitimai, papildomi saugumo reikalavimai dėl Covid-19 atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje.

Turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti. Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama likus 2 dienoms iki kelionės pradžios http://www.gruda.lt/isvykimo_vietos_ir_laikai.  Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

Viešbučio paros pradžia yra 14.00 val. atvykimo dieną, o pabaiga – 10.00 val. išvykimo dieną. Jeigu turistai atvyksta anksčiau 14.00 val., kambariai gali būti dar neparuošti ir teks palaukti. Išvykimo dieną kambariai turi būti laisvi iki 10.00 val.


SIŪLOMAS APGYVENDINIMAS

JANOŠIK 4 ****

Vieta: įsikūręs Liptovsky Mikulaš mieste, 5 min iki centro. ~15 km iki Chopok-Jasna slidinėjimo centro.

Viešbutis: Viešbutyje yra restoranas, baras, naktinis klubas – kavinė, konferencijų salė, sveikatingumo centras (~8 Eur – 2 val, vaikai ik 6m.- nemokamai; dirba nuo 16.00 iki 22.00): 4 tipų saunos, baseinas, sūkurinė vonia, masažo kabinetas, parduotuvė, saugoma automobilių stovėjimo aikštelė, internetas.

Kambariai: vienviečiai, dviviečiai ir apartamentai su dušu arba vonia, WC, satelitine televizija, internetu, radiju, telefonu, mini baru.

Maitinimas: pusryčiai – švediškas stalas.

4 vakarienės: suaugusiam – 48Eur, vaikui iki 12m – 40Eur.

Vykstant N.Metų datai – 3 vakarienės: suaugusiam – 36Eur, vaikui iki 12m – 30Eur.

Naujametinis vakaras viešbučio restorane – 60 € suaug. asm; 50 € vaikams iki 12 metų

 • Pradžia 19:00 val
 • Pasitikimo gėrimas : “Proseco”;
 • Vakarienė – švediškas stalas: 19:00 – 21.00 ;
 • Vanduo ir sultys;
 • Vidurnaktyje taurė (0,35 l) “Proseco”;
 • Fejerverkai;
 • Šventinis vakaras su didžėjaus muzika.

Janošik


KLAR ***

Vieta: įsikūręs Liptovsky Mikulaš miestelyje, ~ 1,5 km iki centro.  ~15 km iki Chopok – Jasna slidinėjimo centro.

Viešbutis: 2006m. rekonstruotas. Viešbutyje yra restoranas, baras, vaikų žaidimų vieta, biliardas, konferencijų salė, masažo kabinetas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, bevielis internetas (nemokamai).

Kambariai: vienviečiai, dviviečiai ir apartamentai su dušu, WC, satelitine televizija, bevieliu internetu, telefonu.

Maitinimas: pusryčiai – švediškas stalas, vakarienė – kontinentinė – už papildomą mokestį.

4 vakarienės – 40 Eur/1asm.

KLAR VIEŠBUTIS


MALADINOVO APARTAMENTAI IR STUDIJOS

Vieta: įsikūręs ant Liptovska Mara kranto, vos 10 minučių pėsčiomis nuo vandens parko „Tatralandia“. Kas 30 min išvyksta autobusai iki slidinėjimo centro Jasna. ~ 5 km iki Liptovsky Mikulaš miestelio,  ~20 km iki Chopok – Jasna slidinėjimo centro.

Maladinovo: yra restoranas, Maladinove atidarytas pirmasis Bernard Pub Slovakijoje. Savo gastronomijos lygiu pasiryžę konkuruoti su geriausiais. Kviečia paragauti kasdieninio meniu, À la carte ir fantastiško Bernard alaus. Restorane yra vaikų žaidimų vieta su gausybe žaislų. Spa centras (rekomenduojame rezervuoti įėjimą į sveikatingumo centrą kuo greičiau atvykus arba prieš atvykstant, nes vietų skaičius ribotas): sauna, sukūrinė vonia viduj ir lauke, masažo kabinetas.

Kambariai: studijos ir apartamentai. Studija 2 asmenims: 32 m2 ploto yra virtuvėlė, dvigulė lova, svetainės zona su sofa ir televizoriumi. Studijoje yra patogus vonios kambarys su tualetu ir dušo kabina. 2-4 asmenų studija 38 m2 ploto studijoje yra virtuvėlė, miegamojo zona su dvigule lova ir svetainės zona, kurioje išskleidžiama sofa gali būti pilnai funkcionuojanti lova dviem suaugusiems. Studijoje yra patogiai įrengtas vonios kambarys.

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė – už papildomą mokestį.

https://www.maladinovo.sk/

4 pusryčiai – 52 Eur/1asm.

4 vakarienės – 60 Eur/1asm.

Maladinovo apartamentai ir studijos


TATRALINE MOTEL

Vieta: įsikūręs prie pat įėjimo į Žemųjų Tatrų nacionalinį parką. 5 min. iki artimiausio sustojimo. ~ 3 km iki Liptovsky Mikulaš miestelio,  ~13 km iki Chopok – Jasna slidinėjimo centro.

Kambariai: dviviečiai kambariai su balkonais (dauguma) su TV, šaldytuvu, mikrobangų krosnele, virduliu, plaukų džiovintuvu, seifu. Yra slidinėjimo įrangos kambarys. Belaidis internetas.

Maitinimas: pusryčiai.

https://www.tatraline.sk/en/accommodation/

TATRALINE MOTEL


Apgyvendinimas privačiuose namuose

Vieta: Liptovsky Mikulašo, Demanovos, Bodicės, Pavčinos Lehotos gyvenvietėse. Vykstant autobusu, kasdien  nuvežame nuo apgyvendinimo vietos iki slidinėjimo trasų ir parvežame atgal.

Kambariai: dviviečiai, triviečiai, keturviečiai. Dušas ir WC kambariuose arba keliems kambariams. Galima naudotis virtuve ir joje esančiais įrankiais, indais.

Be maitinimo.

Galimi ir kiti apgyvendinimo variantai (viečbučiai, pensionai, privatus sektorius).


Ski žemėlapis

 

Nuolaidos taikomos nuo bazinės kelionės kainos. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionių priemokoms.