fbpx
from 419,00€
Užsakyti dabar

Vokietija – Belgija – Olandija su galimybe apsilankyti gėlių parke „Keukenhof“

Berlynas, Vokietija
Neįvertintas
Trukmė

8 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė autobusu į Vokietiją, Belgiją ir Olandiją – tai neeilinė galimybė išvysti Europos širdį. Pradėdami nuo Lietuvos, kelionės autobusu metu patogiai persikelsite per Lenkiją, pasidžiaugsite apgyvendinimu jaukiuose viešbučiuose ir atradimų pilnos nakvynės teiks malonų poilsį.

Pažintinė kelionė privers stebėtis Berlyno dinamiškumu, kur apžvalginės ekskursijos pėsčiomis atvers istorijos puslapius. Brandenburgo vartai, Reichstagas, Unter den Linden bulvaras – tik maža dalis, ką pamatysite kelionės autobusu metu. Vėliau, gėlių parkas Keukenhof Olandijoje su savo milijonais žydinčių gėlių taps akivaizdžiu spalvingo pavasario įspūdžių šaltiniu. Taip pat, pažintinės kelionės metu lankysimės Belgijoje. Briuselio ir Antverpeno miestai žavi ne tik savo istorija, bet ir moderniu gyvenimo būdu. Briuselio Didžioji aikštė, Karališkieji rūmai, Manneken Pis skulptūra ir Antverpeno deimantų gatvės privers pamiršti kasdienybę. Briugė ir Gentas Belgijoje – tai dviejų skirtingų epochų miestai, siūlantys nepakartojamą viduramžių ir šiuolaikinio grožio dermę. Jų gatvės, kanalai ir istoriniai pastatai suteiks unikalią kelionės autobusu patirtį. Amsterdamas, savo ruožtu, atvers Olandijos dvasią, leisdamas mėgautis spalvingais kanalais ir įspūdinga architektūra. Kelionės autobusu metu apžiūrėsite miesto lankytinas vietas ir pasigėrėsite modernios ir istorinės kultūros derme.

Pabaigiant kelionę, Poznanė Lenkijoje paliks jaudinančią istorinio miesto atmosferą. Kelionės autobusu metu pajusite, kaip gyvai rašoma istorija. Pažintinė kelionė į šiuos nuostabius Europos kampelius – tai puiki proga išplėsti akiratį ir susipažinti su keliomis kultūromis vienu metu.

Nedvejokite ir pasinaudokite šia unikalia proga – užsisakykite šią pažintinę kelionę autobusu jau dabar ir atraskite Europos grožį!

💥 Mūsų kelionių datos

Kelionės “Vokietija – Belgija – Olandija” išvykimo data – 2024-04-18 / Sugrįžimo data – 2024-04-25 diena. Kelionė turistinės klasės autobusu.

Kelionės akcentai

 • Ekskursija po Briuselį.
 • Pervežimas į Amsterdamą.
 • Pasiplaukiojimas laiveliu Amsterdamo kanalais.
 • Ekskursija po Antverpeną.
 • Ekskursija po Poznanę.
 • Apžvalginė ekskursija po Berlyną.
 • Pervežimas į „Keukenhof“ gėlių parką.
 • Ekskursinė išvyka „Briugė ir Gentas“.

Maršrutas

1 diena

 1. Išvykimas iš Lietuvos (Vilnius*, Kauno, Panevėžio).
 2. Kelionė per Lenkijos teritoriją.
 3. Apgyvendinimas viešbutyje.
 4. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame link Berlyno.
 4. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Berlyną.
 5. Vykstame į viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Nakvynė viešbutyje.   

Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Berlyno istorines vietas. Ekskursijos metu pamatysime: Brandenburgo vartus - bene vieną svarbiausių miesto simbolių, Reichstagą ir pasivaikščiosime moderniu vyriausybės kvartalu. Pasivaikščiosime Unter den Linden bulvaru, vėliau susipažinsime su nuostabiu XVII-XVIII amžių architektūriniu aikščių ansambliu – Gendarmenmarkt ir Bebel Platz. Taip pat ekskursijos metu pamatysime: Karališkąją operą, Humboldto universitetą, memorialą fašizmo ir militarizmo aukoms atminti, aplankysime garsiąją Muziejų salą ir, žinoma, didingą Berlyno katedrą.

O mūsų įdomaus ir turiningo pasivaikščiojimo pabaiga bus apsilankymas centrinėje Berlyno aikštėje – Alexanderplatz. Pėsčiųjų aikštė yra taisyklingo stačiakampio formos ir yra istoriniame Königsstadt kvartale Mitte rajone. Ir, žinoma, nei viena ekskursija po Berlyną neapsieina neaplankant seniausios iš esamų miesto bažnyčių – Marienkirche, pastatytos XIV amžiuje, Neptūno fontano ir visame pasaulyje žinomo, Berlyno televizijos bokšto, bene pretenzingiausio socializmo epochos pastato.

3 diena

 1. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Vykstame į Keukenhofo gėlių parką (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų: suaugusiems ~19,5 €/asm., vaikams 4-17 metų ~9 €/asm., vaikams iki 3 metų - nemokamai).
 3. Vykstame į viešbutį Belgijos teritorijoje.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Visame pasaulyje žinomas gėlių parkas Keukenhof yra viena iš populiariausių piligrimystės vietų pavasarį Nyderlanduose atvykstantiems turistams. Reginys išties nuostabus: 32 hektarų plote surinkta daugiau nei 7 milijonai gėlių. Čia yra trys oranžerijos: pirmoji - su įvairių veislių ir atspalvių tulpėmis, auksiniais narcizais ir vešliomis alyvomis, kita - su raudonos spalvos rožių prabanga, o trečioji – su nepaprastai nuostabiomis orchidėjomis. Parkas yra Lisse mieste ir veikia tik du mėnesius per metus – nuo kovo vidurio iki gegužės vidurio.

Balandžio 20 d. netoli gėlių parko, vyks garsusis gėlių paradas, kasmetinis gėlių paradas – tai nuostabių spalvų ir svaiginančių aromatų šventė. 20 didžiulių plaustų ir 30 vežimų, gausiai papuoštų gėlėmis, nukeliauja 42 kilometrus iš Noordwijk į Harlemą.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Vykstame į Briuselį.
 3. Ekskursija po Briuselį.
 4. Po ekskursijos vykstame į Antverpeną.
 5. Ekskursija po Antverpeną.
 6. Sugrįžtame į viešbutį.
 7. Nakvynė viešbutyje.   

Nuostabaus Briuselio istorinis centras yra padalintas į dvi dalis – vadinamąjį Žemutinį ir Aukštutinį miestą. Žemutinėje jau seniai įsibėgėjo paprastas gyvenimas, buvo vykdoma prekyba, vystėsi amatai ir pramonė. Aukštutinėje buvo įsikūrę prabangūs turtingų žmonių rūmai ir dvarai. Būtent čia išsaugotas istorinis išplanavimas ir dauguma senųjų pastatų. Pagrindinės Briuselio lankytinos vietos yra sutelktos istoriniame centre. Žymiausia miesto vieta yra Didžioji aikštė, esanti žemutinėje miesto dalyje. Dauguma Briuselio lankytinų vietų vienaip ar kitaip susitelkę aplink ją. Tikras architektūros šedevras – Rotušė, būdinga bet kuriam Europos miestui, tai tikras baroko stiliaus meno kūrinys. Rotušė buvo pastatyta XV amžiaus viduryje, su net 90 metrų aukščio bokštu. Iš čia tarsi saugo miestą šv. Mykolo, Briuselio globėjo, statula. Netoliese yra dar vienas didingas pastatas – Karališkieji rūmai, pastatyti XVI amžiuje. 

Nuėjus kelis metrus nuo pagrindinės aikštės tikrai pamatysite žymiausią Briuselio įžymybę legendinį Manneken Pis – „Sisiojančio berniuko“ skulptūrą-fontaną. Vienas iš iškiliausiu aukštutinio miesto pastatų - Karališkieji rūmai 18-19 a., šiuo metu tai Belgijos karaliaus rezidencija. Aplink rūmus – nuostabaus grožio parkas. Dar vienas Briuselio simbolis – 1958 metais įrengtas didžiulis geležies kristalo maketas Atomium.

Vyksime į Antverpeną, kurio istoriniame centre sutelktos visos miesto lankytinos vietos. Miesto centras yra ant Scheldt upės kranto, kur kadaise buvo viduramžių gynybinė tvirtovė. Į rytus yra graži Sten pilis, šita pilis buvo atstatyta po to, kai buvo visiškai sunaikinta XIX amžiuje. Dabar joje yra Nacionalinis jūrų muziejus. Pagrindinė miesto atrakcija gali būti vadinama - Grote Markt aikštė. Išvertus tai reiškia didelis turgus. Tikra aikštės puošmena – jos fontanas su Silvijaus Brabo statula, kuris, pasak legendos, nugalėjo piktąjį milžiną Antigoną. Kaip ir bet kurioje viduramžių Europos aikštėje, ji taip pat turi savo Rotušę, pastatytą mišriu gotikos ir renesanso stiliumi. Įspūdinga ir didinga gotikinė Mergelės Marijos katedra, statyta XIV amžiuje. Bokšto aukštis  siekia 123 metrų, o viduje saugomi keturi Rubenso paveikslai, laikomi tikru Antverpeno pasididžiavimu. 

Antverpenas – didžiausias pasaulyje deimantų prekybos ir pjaustymo centras. Galėsite aplankyti garsiąją Pelican Strasse, kurioje gausu juvelyrinių dirbinių parduotuvių, turėsite galimybę įsigyti deimantų papuošalų už prieinamą kainą.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Briugė ir Gentas“ (papildomas mokestis – 50 €/asm.).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Briugė – vienas gražiausių Europos miestų, dar vadinamas „Belgijos šokolado sostine“. Viduramžių gotikiniai ansambliai ir kanalų tinklas, gal kiek ir prastesnis už Venecijos, bet kasmet pritraukia minias turistų. Plačios gatvės ir daug senų pastatų liudija buvusią miesto didybę. Briugė – svarbus ekonominis centras. XX a. pabaigoje už istorinio miesto branduolio buvo pastatytas modernus jūrų uostas, kurio dėka Briugė atgavo dar viduramžiais prarastą prekybinio jūrų miesto vaidmenį. Apsilankę Briugėje iš karto pastebėsite, kad jo architektūriniai ir meniniai ypatumai kruopščiai saugomi ir perteikti miesto palikuoniams. Šis miestas išskirtinis tuo, kaip sujungia praeitį ir šiuolaikinį gyvenimą. 

Gentui pavyko išsaugoti unikalią viduramžių atmosferą, kuri permerkė jo mažos gatvelės, per karus miestas praktiškai nenukentėjo, centre įsikūrusių senovinių pastatų gausa tiesiog stebi. Čia galėsite pamatyti daugybę gotikinių katedrų, tokių kaip Šv. Mikalojaus, ir Šv. Bavo, viduramžių rotušė ir varpinės bokštas, pastatytas siekiant atkreipti miestiečių dėmesį į bet kokį svarbų įvykį. Kanalai ir nedideli tilteliai suteikia Gentui jaukumo ir primena šalia esančią Briugę. Įdomiausiu pastatu mieste neabejotinai galima vadinti viduramžių Gravensteno pilį. Ji iškilo XII amžiuje, vienu metu buvo naudojama ne tik kaip Flandrijos grafų rezidencija, bet ir kaip monetų kalykla.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Amsterdamą.
 4. Laisvas laikas Amsterdame.
 5. Pageidaujantiems siūlome ekskursiją su vietiniu gidu po Amsterdamą (papildomas mokestis – 10 €/asm.).
 6. Laisvas laikas.
 7. Pageidaujantiems siūlome pasiplaukioti laiveliu po Amsterdamo kanalus (papildomas mokestis - 20 €/asm.).
 8. Vykstame į tranzitinį viešbutį.
 9. Įsikūrimas viešbutyje.
 10. Poilsis.
 11. Nakvynė viešbutyje.

Olandai garsėja pagarba istorijai, o Amsterdamo centras rodo šį pagarbų požiūrį. Pro šviesias modernias gatves aiškiai matomas unikalus, savitas viduramžių miestas. Sužinosite įdomias Amsterdamo istorijas ir legendas, Amsterdamo sukūrimo versijas ir miesto raidos istoriją. Apžvalginė ekskursija apima ekskursiją po visus pagrindinius Amsterdamo lankytinus objektus - tokius kaip Karališkieji rūmai, Naujosios ir Senosios bažnyčios, Berlage Bours, Centrinė stotis, Kinų kvartalas, Šv. Olafo koplyčia, seserų-bėgikų kiemas ir dar daugiau. Amsterdamas visame pasaulyje žinomas dėl savo daugybės kanalų. Net Petras I įvertino šio nuostabaus laivybos miesto statytojų drąsą ir įžvalgumą.

Pageidaujantiems siūlome pasiplaukiojimą laiveliu Amsterdamo kanalais (papildomas mokestis – 20 €/asm.).

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Poznanę.
 4. Ekskursija po Poznanę.
 5. Vykstame į tranzitinį viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Nakvyne viešbutyje.   

Poznanė yra vienas gražiausių ir seniausių Lenkijos miestų. Čia X amžiuje gimė Lenkijos valstybingumas, o 966 metais pirmasis Lenkijos kunigaikštis Mieszko I priėmė krikščionybę. Kiekvienas namas ar gatvė turi savo istorijas ir legendas, kuriomis kartais norisi tikėti labiau nei atminimo lentomis.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Kelionė per Lenkijos teritoriją.
 4. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Kelionė turistinės klasės autobusu
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose (be pusryčių)
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 159€: Ekskursija po Briuselį; Pervežimas į Amsterdamą; Ekskursija po Antverpeną; Ekskursija po Poznanę; Apžvalginė ekskursija po Berlyną; Pervežimas į „Keukenhof“ gėlių parką (įėjimo bilietai apmokami papildomai: suaugusiems ~19,5 €/asm., vaikams 4-17 metų ~9 €/asm., vaikams iki 3 metų - nemokamai).
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Pasiplaukiojimas laiveliu Amsterdamo kanalais - 20 €/asm. 20€; Ekskursinė išvyka „Briugė ir Gentas“ - 50 €/asm. 50€; Įėjimo bilietai į „Keukenhof“ gėlių parką (suaugusiems) BILIETAI UŽSAKOMI IŠ ANKSTO! - nuo 19.5€; Įėjimo bilietai į „Keukenhof“ gėlių parką (vaikams 4-17 metų) BILIETAI UŽSAKOMI IŠ ANKSTO! - nuo 9€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Berlynas, Vokietija

DUK ....

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 60€

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 200€

PAPILDOMAI APMOKAMA

Fiksuota vieta autobuse - 15 €/asm.

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į „Keukenhof“ gėlių parką (suaugusiems) BILIETAI UŽSAKOMI IŠ ANKSTO! - nuo 19.5€

Įėjimo bilietai į „Keukenhof“ gėlių parką (vaikams 4-17 metų) BILIETAI UŽSAKOMI IŠ ANKSTO! - nuo 9€

Įėjimo bilietai į lankomus objektus. Turisto mokestis gyvenant viešbutyje ~ 2-3 €/asm./į dieną

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

*SVARBU! Pervežimas autobusu/mikroautobusu iš Vilniaus organizuojamas tik susirinkus daugiau nei 8 keliautojams, susirinkus mažesnei keliautojų grupei Jums bus nupirkti tarpmiestinio autobuso bilietai ir iki pagrindinio autobuso (Kauno) vyksite tarpmiestiniu autobusu.

Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

nuo 419,00€

Organizuoja

Ledovana kelionės

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti