fbpx
from 1.299,00€
Užsakyti dabar

Šri Lanka 12 d. (skrydis iš Rygos)

Anuradhapura, Šri Lanka
Neįvertintas
Trukmė

12 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė-poilsinė kelionė į Šri Lanką – tai ne tik atostogų, bet ir nepakartojamų įspūdžių ir naujų žinių derinys. Nuo atvykimo momentų, per patogius skrydžius iš Rygos per Stambulą, iki kolombo istorinių šedevrų apžvalgos, ši pažintinė kelionė sužavės kiekvieną.

Įkvėpkite Kolombo miesto gyvenimo ritmą, apsilankykite pagrindinėse šventyklose ir mečetėse, kurios atspindi įvairių kultūrų ir religijų sintezę. Toliau atostogų kelionė nukreipia į Anuradhapurą, gyvą praeities civilizacijų pavyzdį, ir leidžia panerti į Šri Lankos istoriją. Ne mažiau įspūdingos bus ir ekskursijos į kalnų apsuptyje esančius miestus, kur jūsų lauks aromatingų arbatos plantacijų apžvalga, Budos Danties šventykla Kandyje ir pasakiškai gražūs botanikos sodai. Poilsinė kelionės dalis taip pat nenuvils – paskutinės dienos skirtos atsipalaidavimui prie šiltų Indijos vandenyno bangų Hakkaduwa kurorte, kur galėsite pasimėgauti saulės voniomis ir įdomiais nardymo objektais. Nepraleiskite progos aplankyti Galle forto ir vėžlių fermos, kurios papildo jūsų kelionės įspūdžius. Ši pažintinė ir poilsinė kelionė į Šri Lanką žada ne tik atpalaiduojančią atostogų atmosferą, bet ir kultūrinių patyrimų gausą, kuri praturtins kiekvieno keliautojo žinias ir požiūrį į pasaulį. Nepraleiskite šios nepakartojamos progos išplėsti savo akiratį ir patirti įvairių kultūrų dvelksmą.

Užsisakykite šią kelionę jau šiandien ir patirkite nepakartojamą pažintinės bei poilsinės kelionės į Šri Lanką magiją, kuri pavers jūsų atostogas neįkainojama patirtimi!

💥 Mūsų kelionių datos

Kelionės į Šri Lanką išvykimo data – 2024-10-03 / Sugrįžimo data – 2024-10-14 diena. Skrydis: Ryga – Stambulas – Kolombo – Stambulas – Ryga (Turkish Airlines)

Kelionės akcentai

 • Ekskursija į šventąjį Anuradhapuros miestą.
 • Ekskursinė išvyka „Lankos širdis“ (2 dalių).
 • Ekskursinė programa „Elos kalnas“.
 • Apžvalginė ekskursija po Kolombą.
 • Ekskursinė išvyka į Galle fortą.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Skrydis: Ryga – Stambulas.
 3. Atvykstame į Stambulą.
 4. Skrydis: Stambulas – Kolombo (Šri Lanka).

2 diena

 1. Atvykstame į Šri Lanką.
 2. Apžvalginė ekskursija po Kolombo miestą.
 3. Pageidaujantiems siūlome pietus uosto restorane (papildomas mokestis ~ 20 €/asm.).
 4. Pervežimas į viešbutį.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Gangaramos šventykla yra svarbiausia miesto budistų šventykla, įkurta 1841 m. Papasakosime, kokiomis aplinkybėmis ji tapo ne tik šventa vieta, bet ir Rytų istorijos bei religijos vienuolių mokymo centru. Šiandien čia pamatysite visą kompleksą, įskaitant religines ir gyvenamąsias patalpas, biblioteką ir klases. (įėjimo bilietai į Gangarama šventyklą apmokami papildomai ~ 10 $/asm.).

Jami Ul Alfar mečetė - viena iš seniausių Kolombo mečečių. Jo statybą XX amžiaus pradžioje inicijavo vietinė Indijos musulmonų bendruomenė. Paaiškinsime, kaip mečetės dizaine dera Indijos, Indo-islamo architektūros elementai, taip pat neogotikos ir neoklasicizmo stiliai.

Nepriklausomybės aikštėje yra Nepriklausomybės memorialinė salė. Tai savotiškas paminklas Šri Lankos nepriklausomybės atgavimo 1948 m. vasario 4 d. garbei. Aikštės centre stovi nedidelis tvarkingas Memorialinės salės pastatas čerpiniu stogu, o priešais jį stovi pirmojo Šri Lankos ministro pirmininko Stepheno Dawn Senanayake statula. Ši salė dėl savo istorinės ir kultūrinės reikšmės laikoma viena pagrindinių miesto įdomybių. Šis miniatiūrinis statinys yra įspūdingas architektūros paminklas. Sumaniausi akmens raižiniai, gražūs paveikslai, taip pat akmeninių liūtų eilės tarsi sargybiniai yra nenuginčijami meno kūriniai.

Kolombo nacionalinis muziejus yra didžiausias muziejus Šri Lankoje. Įsikūręs pietinėje Viharamadevi parko dalyje, elegantiškame, baltame itališku stiliumi pastatytame pastate. Priešais pastato fasadą yra Budos statula. Nacionalinis muziejus yra viena iš būtinų lankytinų vietų Kolombo mieste. Muziejus yra labai informatyvus ir leidžia visapusiškai įsivaizduoti šalies istoriją ir kultūrą, pradedant nuo seniausių laikų (įėjimo bilietas apmokams papildomai ~ 10 $/asm.).

Pageidaujantiems siūlome pietus uosto restorane, kuriame lankėsi Antonas Čechovas (papildomas mokestis ~ 20 €/asm.).

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Pervežimas į Anuradhapurą (~ 200 km).
 4. Ekskursija po Anuradhapuro miestą.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Anuradhapura yra gyvas tiltas į praeitį ir senovės civilizacijų pavyzdys. Apsilankę šiame nuostabiame mieste pasinersite į istorinį Šri Lankos paveldą ir būsite persmelkti jo dvasinės gelmės.

Anuradhapura yra vienas iš Šri Lankos kultūrinio trikampio „kampų“, į kurį taip pat įeina Kandio ir Polonnaruvos miestai. Miestas buvo įkurtas VI amžiuje prieš Kristų prie Malwatu Oya upės. Viduramžiais, nuo IV iki XI amžiaus, miestas buvo to paties pavadinimo nepriklausomos sinhalų karalystės sostinė. Anuradhapuros miestas šimtmečius buvo pagrindinis religinis budistų centras, čia auga šventas Šri Maha Bodhi medis. Anuradhapura taip pat laikomas vienu seniausių nuolat gyvenamų miestų pasaulyje. Šiandien ši senovinė Šri Lankos sostinė laikoma šventa visam budistiniam pasauliui, Anuradhapurą supančių vienuolynų plotas yra daugiau nei 40 km2, miestas yra viena iš pagrindinių archeologinių vietų pasaulyje (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 60 $/asm.).

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursinė išvyka „Lankos širdis“ (1 dalis).
 4. Apžvalginė ekskursija Pidurangalos kalno papėdėje arba kopimas į Pidurangalos kalną.
 5. Pageidaujantiems siūlome pietus etnografiniame kaimelyje (papildomas mokestis ~ 20 €/asm.).
 6. Pervežimas į Kandį (~ 130 km, apie 3 val.).
 7. Pakeliui sustosime dramblių prieglaudoje (papildomai apmokamas įėjimo bilietas ~15 $/asm.).
 8. Pageidaujantys galės pajodinėti drambliais (papildomas mokestis).
 9. Vykstame į viešbutį.
 10. Įsikūrimas viešbutyje.
 11. Nakvynė viešbutyje.

Pervežimas į Sigiriją (~ 75 km).

Pidurangala kalnas. Kopimas į kalną (papildomas mokestis ~ 10 $/asm.) Kelias iki Pidurangala - tai apie 500 dirbtinių akmeninių laiptų kurie driekiasi siauru takeliu per pasvirusias oulas tarp akmenų išsidėsčiusių kampu. Atrodo, kad akmens milžinas tuoj nukris. Tačiau kopti į Pidurangala viršūnę yra visiškai saugu! Eidami keliu pamatysite sunaikintų vienuolių atsiskyrėlių kambarių liekanas, Bo medį, nedidelę Pidurangala šventyklą, celes ir meditacijos sales, dirbtinai iškaltus akmeninius tvenkinius, kurių amžius siekia daugiau nei 2000 metų, o pagrindinis objektas - 14,5 m. gulinčio Budos statula. (Nusprendusiems į kalną nelipti bus surengta pažintinė ekskursija Pidurangalos kalno papėdėje).

Hiriwadunna kaimas yra netoli istorinių Sigirijos ir Habaranos miestų. Šiame kaime gyvena apie 400 šeimų, pagrinde – ūkininkai ir amatininkai. Kaimas yra žinomas dėl savo nuostabaus gamtos grožio, apsuptas ryžių laukų ir ežerų. Kaime taip pat yra senovės šventyklų, šventovių ir kitų kultūrinių pramogų, kurios suteikia įžvalgos apie turtingą Šri Lankos istoriją.

Pageidaujantiems siūlome pietus etnografiniame kaimelyje (papildomas mokestis ~ 20 €/asm.).

Pageidaujantiems siūlome pasivažinėjimą stumbrų vežimu, safari ežere, irklavimą valtimi su irklais (papildomas mokestis ~ 15 $/asm.).

Pervežimas į Kandį (pervežimas ~ 130 km, 3 val.). Pakeliui aplankysite dramblių prieglaudą (įėjimo bilietas apmokamas papildomai ~ 15 $/asm.). Pinnawela yra garsiausia dramblių prieglauda Šri Lankoje, čia atvyksta turistai iš visos šalies norėdami pamatyti didelius ir mažus dramblius iš arti bei stebėti, kaip jie maudomi ir maitinami. Tradiciškai Pinnawela aplankoma kaip ekskursijų programos dalis, dažniausiai pakeliui iš/į Kandį, o prieglaudos lankymui paprastai skiriama ne daugiau kaip 3 val.

Pageidaujantys galės pajodinėti drambliais (papildomas mokestis).

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursinė išvyka „Lankos širdis“ (2 dalis).
 4. Pageidaujantiems siūlome pietus botanikos sode (papildomas mokestis ~ 20 €/asm.).
 5. Vykstame į Nuwara miestą.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Budos Danties šventykla, dar vadinama Dalada Maligawa, buvo pastatyta XVIII amžiaus pradžioje kaip kultūrinės ir religinės relikvijos – paties Budos danties - saugykla. Dantis laikomas septyniose auksinėse skryniose, inkrustuotose brangakmeniais, ir tik kartą per metus per Esala Perahera šventę išnešamas viešai apžiūrėti ir garbinti (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 15 $/asm.).

Kandi miestas iškilęs virš vaizdingo ežero yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Mieste rasite daugybę religinių istorinių pastatų, kraštovaizdžio sodų ir muziejų. Už miesto ribų kalnų šlaituose yra debesų miškai ir atogrąžų plantacijos, kuriose galite vaikščioti ir stebėti laukinę gamtą. Prie Mahaweli upės rikiuojasi prabangūs kurortai.

Peradenijos karališkasis botanikos sodas yra didžiausias ir gražiausias botanikos sodas Šri Lankoje. Jo įkūrimo istorija siekia karališkuosius laikus – pirmasis Karališkasis parkas čia atsirado dar 1747 m. (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~20 $/asm.).

Pageidaujantiems siūlome pietus botanikos sode (papildomas mokestis ~20 €/asm.).

Prieskonių sodas laikomas išskirtinai Šri Lankos išradimu, kurį laikui bėgant pasiskolino ir kitos Pietryčių Azijos šalys. Savo struktūra tai į lysves ir sektorius suskirstyta teritorija, kurioje kaip ir botanikos sode auginamos įvairios vaistažolės ir prieskoniai. Tai puikus būdas sužinoti, kaip auga prieskoniai ir kaip jie atrodo iki tapimo kvapniais milteliais pakuotėse (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 5 $/asm.).

Pervežimas į Mawanela miestą.

Ambuluvava yra nedidelis religinis kompleksas, esantis ant uolos viršūnės. Kalva, kurios viršuje yra baltas spiralinis bokštas, yra to paties pavadinimo rezervate, vadinamame Ambuluwawa biologinės įvairovės centru. Religinio komplekso teritorijoje be bokšto yra keletas pastatų, įskaitant keturių religijų šventyklas (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 10 $/asm.).

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursinė programa „Elos kalnas“.
 4. Pageidaujantiems siūlome pietus sertifikuotame Ella Gap certified restorane. (papildomas mokestis ~20 €/asm.).
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursija po miestą, kurios metu pamatysite pirmąjį Šri Lankos paštą ir pirmąjį salos prekybos centrą. Sužinosite, kaip prekyba ir bendravimas vystėsi šiame krašte. Mėgausitės nuostabiais Gregory ežero, žinomo savo grožiu ir ramybe, vaizdais. Pamatysite gubernatoriaus rezidenciją, kuri dvelkia kolonijinės eros dvasia. Vyksime į arbatos fabriką, kur galėsite sužinoti apie gamybos procesą ir net paragauti įvairių rūšių arbatos (papildomas mokestis ~5 $/asm.). Jūsų kelionė tęsis link Elos miesto. Jūsų lauks įdomi kelionė vaizdingu maršrutu (pervežimas ~ 55 km, ~2 val.).

Devynių arkų tiltas yra bene viena fotogeniškiausių vietų saloje! Sužinosite apie unikalų „tilto į dangų“ dizainą, kuris pastatytas nenaudojant plieno. Kelionė traukiniu (papildomas mokestis ~ 10 $/asm.).

Pageidaujantiems siūlome pietus Ella Gap sertifikuotame restorane (papildomas mokestis ~20 €/asm.).

Mažoji Adomo viršukalnė (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 10 $/asm.). Vėl kilsime kalnų taku į natūralią apžvalgos aikštelę, kad iš 1,2 km aukščio pasimėgautume nuostabiu didingo Elos kalno kraštovaizdžiu. Užtikriname, kad šis maršrutas bus įveikiamas visiems dalyviams be rimtų sveikatos problemų.

Ravanos krioklys - plačiausias Šri Lankoje ir neišdžiūsta net ir sausomis vasaromis. Aplink šią vietą sklando daugybė legendų, kurias išgirsite išvykos metu.

Vykstame į Hakkaduwa (~215 km).

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Poilsis prie jūros.
 4. Nakvynė viešbutyje.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Poilsis prie jūros.
 4. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Galle fortą (papildomas mokestis – 50 €/asm. + pietūs ~ 20 €/asm.).
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Galle fortas – yra viena iš penkių Šri Lankos istorinių vietų, įtrauktų į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Todėl šią vietą būtina aplankyti, ypač jei ilsitės Šri Lankos pietinėje dalyje. Tai didžiausias fortas Azijoje, kuris buvo pastatytas Europos kolonialistų ir atspindi turtingą praeities paveldą ir kultūrinę įtaką. Pasinersite į senovinių įtvirtinimų atmosferą, tyrinėsite gatves ir mėgausitės žavia istorija, kuri dvelkia kiekvienu šios tvirtovės akmeniu.

Po intriguojančios ekskursijos galėsite pasimėgauti puikiais pietumis senoviniame kolonijiniame restorane „Rampot“, iš kurio atsiveria vaizdas į begalinius vandenyno vandenis. Pasinersite į senojo pasaulio atmosferą ir mėgausitės gardžiais patiekalais (papildomas mokestis ~20 €/asm.).

Sveiki atvykę į Vėžlių fermą Šri Lankoje!

Šis unikalus ūkis rūpinasi retų jūros vėžlių rūšių išsaugojimu ir dauginimu. Šri Lanka uždraudė vėžlių medžioklę, tačiau visada atsiranda brakonierių, kurie žudo šias nuostabias būtybes siekdami pelno.

Norėdami juos išgelbėti ūkio darbuotojai imasi įvairių priemonių. Pirmiausia jie paplūdimiuose atsargiai iškasa vėžlių kiaušinius ir nuveža į specializuotą fermą, kur sukuria lizdus būsimiems vėžliams. Gimę vėžlių jaunikliai kelioms dienoms įdedami į baseiną, kad darbuotojai įsitikintų, jog jie yra sveiki ir pasirengę gyventi laisvėje. Deja, gamtoje nėra vietos sergantiems ir silpniems vėžliams, tad tie, kurie nepraeina atrankos, lieka fermoje, kur jiems skiriama ypatinga priežiūra ir dėmesys.

Jūros vėžliai yra ilgaamžiai padarai, jų gyvenimas gali trukti nuo 120 iki 150 metų, o jų dydis siekia įspūdingus 3 metrus. Šios nuostabios būtybės ne tik puošia vandenynus, bet ir atlieka svarbų vaidmenį ekosistemoje. Apsilankę vėžlių fermoje galėsite pamatyti ir įvertinti pastangas išsaugoti šią svarbią rūšį ir netgi prisidėti prie jų ateities.

Dondros švyturys yra puikus architektūros kūrinys, kuris yra ne tik orientyras, bet ir piečiausio Šri Lankos taško simbolis.

Vos už 5 kilometrų nuo Mataros miesto įsikūręs Dondros švyturys iškilęs ant to paties pavadinimo kyšulio ir yra piečiausias Šri Lankos taškas. Iš esmės, jei judėsite toliau į pietus, atsidursite didžiulėje vandenyno erdvėje, o vienintelis dalykas, skiriantis jus nuo Antarktidos – vandenynas.

Šį didingą 49 metrų aukščio švyturį (atitinka 7 aukštus arba 196 laiptelius) 1890 metais pastatė britų inžinierius Williamas Douglassas. Tai ne tik inžinerinis pasiekimas, bet ir šios gražios salos istorijos dalis. Apsilankę Dondros švyturyje ne tik pasimėgausite nuostabiais aplinkinės pakrantės vaizdais, bet ir pajusite istorijos dvelksmą. Tai vieta, kur susijungia gamtos grožis ir žmogaus troškimo tyrinėti (įėjimo mokestis ~10 $/asm.).

9 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Poilsis prie jūros.
 4. Nakvynė viešbutyje.

10 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Poilsis prie jūros.
 4. Nakvynė viešbutyje.

11 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Poilsis prie jūros.
 4. Nakvynė viešbutyje.

12 diena

 1. Ankstyvas išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Pervežimas į oro uostą.
 3. Registracija į skrydį.
 4. Skrydis: Kolombo (Šri Lanka) – Stambulas.
 5. Skrydis: Stambulas – Ryga.
 6. Atvykimas į Rygą.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Ryga - Stambulas - Kolombo - Stambulas - Ryga (Turkish Airlines)
 • Rankinis bagažas iki 8 kg (matmenys: 56x45x25 cm)
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (ilgis + aukštis + plotis = 158 cm)
 • 10 nakvynių 3* viešbučiuose be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 399€: Ekskursija į šventąjį Anuradhapuros miestą; Ekskursinė išvyka „Lankos širdis“ (2 dalių); Ekskursinė programa „Elos kalnas“; Apžvalginė ekskursija po Kolombą; Kelionės vadovo paslaugos; Pusryčiai viešbučiuose; Pervežimo paslaugos kelionės metu.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka į Galle fortą 50€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Anuradhapura, Šri Lanka

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

Apgyvendinimas 3* viešbutyje Fortūnos sistema be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)

nuo 1299€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 300€

Pusryčiai viešbučiuose (neperkant ekskursijų paketo) 100€

PAPILDOMAI APMOKAMA

Šri Lankoje įprasta dėkoti vairuotojam/gidams už aptarnavimą arbatpinigiais ~ 15 $/asm.

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

SVARBI INFORMACIJA

DEMĖSIO! VISI ATVYKSTANTYS Į ŠRI LANKĄ PRIVALO UŽPILDYTI IR TURĖTI:

 1. EL. LEIDIMĄ (EL. VIZĄ) - ELECTRONIC TRAVEL AUTHORIZATION (ETA) (EL. LEIDIMĄ GALIMA PRADĖTI PILDYTI PRIEŠ 90 DIENŲ IKI ATVYKIMO Į ŠALĮ, VIZOS PILDYMAS YRA MOKAMAS ~ 50 $/ASM.) http://eta.gov.lk/etaslvisa/etaNavServ?payType=1
 2. ATVYKIMO DEKLARACIJĄ: https://eservices.immigration.gov.lk/emb/eEmbarkation/'#/home-page

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Turisto mokestis viešbučiuose (kainą patikslins kelionės vadovas).

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).

Keliautojas pats atsako už reikalavimų išpildymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Taip pat pats atsako už galiojančių įvažiavimo į kitą šalį saugumo reikalavimų laikymąsi! Prašome būti dėmesingais ir nuolat sekti naujausią informaciją!

nuo 1.299,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti