fbpx
from 2.399,00€
Užsakyti dabar

Singapūras – Australija – Naujoji Zelandija (skrydis iš Rygos)

Singapūras
Neįvertintas
Trukmė

14 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Egzotinė-pažintinė kelionė į Australiją ir Naująją Zelandiją – tai neeilinė proga pamatyti pasaulio stebuklus ir įsigyti nepakartojamų prisiminimų. Nuo pat atvykimo į Rygos oro uostą ir registracijos į skrydį jaučiamas nuotykių dvelksmas.

Kelionė prasideda skrydžiu Ryga–Frankfurtas–Singapūras, atskleidžianti žemės rutulio įvairovę ir grožį. Atvykę į Singapūrą, patogiai įsikursite viešbutyje ir turėsite laiko atsipalaiduoti. Singapūras, džiuginantis savo grynumu ir komfortu, pasižymi aukščiausiu gyvenimo lygiu. Ekskursijos metu patirsite egzotinės kelionės pojūtį, aplankydami etninius kvartalus ir pamatydami „Liūto miesto grožį”. Skrydžio Singapūras–Melburnas metu pasirengsite naujai pažintinei kelionei Australijoje. Melburno istorija ir grožis jūsų laukia, pristatydami miestą kaip aukso epochos liudytoją. Ekskursijos po Melburną metu pamatysite, kaip modernumas susipina su istorine architektūra. Toliau jūsų egzotinė kelionė tęsis Oklande, kuris žavi savo parkais ir pėsčiųjų takais. Čia vyksite į Amerikos taurės renginius ir pajusite, kodėl šis miestas laikomas „mažuoju Sidnėjumi”. Pažintinė kelionė tęsis Rotorua mieste, garsėjančiame savo geizeriais ir senoviniu ugnikalniu. Geizerių slėnyje pamatysite verdančius vandenis ir maorių amatų dirbtuves, atskleidžiančias vietos kultūros gylį. Ši egzotinė ir pažintinė kelionė baigsis lankant Sidnėjų ir Manlį, kur susipažinsite su vietinėmis tradicijomis ir gyvenimo būdu. Grįžimas į Singapūrą suteiks galimybę pamatyti „Gardens by the Bay” ir išgyventi dar vieną nepakartojamą patirtį. Nepraleiskite progos patirti šią egzotinę ir pažintinę kelionę, kurioje kiekvienas momentas suteikia naują įžvalgą ir nepaprastą patirtį.

Įsigykite bilietą dabar ir pradėkite kelionę į Australiją ir Naująją Zelandiją, kurios prisiminimai jus lydės visą gyvenimą!

💥 Mūsų kelionių datos

Kelionės į Singapūras – Australija – Naujoji Zelandija išvykimo data – 2024-03-13 / Sugrįžimo data – 2024-03-26 diena. Skrydis: Ryga – Frankfurtas – Singapūras – Frankfurtas – Ryga (Lufthansa)

c

Kelionės akcentai

 • Apžvalginė ekskursija po Singapūrą.
 • Apžvalginė ekskursija po Melburną.
 • Apžvalginė ekskursija po Oklandą.
 • Ekskursinė išvyka „Hamiltono sodai ir Waitomo urvai“.
 • Ekskursinė išvyka “Svečiuose pas hobitus“.
 • Ekskursinė išvyka „Geizerių slėnis“.
 • Ekskursinė išvyka į "Milžinų" (sekvojų) mišką.
 • Ekskursinė išvyka į Manlį.
 • Vakarinė ekskursija po Singapūrą.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Ryga – Frankfurtas – Singapūras.

2 diena

 1. Atskridimas į Singapūrą.
 2. Vykstame į viešbutį.
 3. Įsikūrimas viešbutyje.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Apžvalginė ekskursija po Singapūrą.
 4. Vėlai vakare pervežimas į oro uostą.
 5. Registracija į skrydį.

Singapūras (pažodžiui išvertus - „Liūto miestas“) užima 2 vietą pasaulyje pagal saugumą ir 1 vietą pagal miesto apželdinimą. Jis džiugina akį savo grynumu, grožiu ir puošnumu. Čia aukščiausias gyvenimo lygis prilygsta komfortui ir piliečių rūpinimuisi. Singapūro istorija nuostabi, dabartis džiugina, o ateitis – intriguoja. Šis miestas-valstybė įsiveržia į gyvenimą kaip viesulas ir amžiams lieka širdyje.

Ekskursijos metu pamatysite: Raffles viešbutį, prekybos ir laisvalaikio centrą „Suntec city“, kuriame turistus traukia „turtų“ fontanas. Taip pat etninius kvartalus: kinų kvartalą (China town), Singapūro upės krantinę, Merlion parką su vaizdu į Marina Bay sand įlanką.

4 diena

 1. Skrydis: Singapūras – Melburnas (papildomas mokestis – nuo 150 €/asm., į kainą įskaičiuotas registruotas bagažas iki 20 kg, apmokama iš anksto).
 2. Atvykstame į Melburną.
 3. Vykstame į viešbutį.
 4. Įsikūrimas viešbutyje.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Melburnas – Viktorijos valstijos sostinė ir antras pagal dydį Australijos miestas sužavės Jus savo istorija ir grožiu. Už spartų augimą miestas pirmiausia skolingas auksui.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Apžvalginė ekskursija po Melburną.
 4. Pervežimas į oro uostą.
 5. Registracija į skrydį.
 6. Skrydis: Melburnas – Oklandas (papildomas mokestis už skrydį: Melburnas – Oklandas – Sidnėjus – nuo 200 €/asm.).
 7. Atskridimas į Oklandą.
 8. Vykstame į viešbutį.
 9. Įsikūrimas viešbutyje.
 10. Poilsis.
 11. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursijos autobusu ir pėsčiomis po Melburną metu susipažinsime su miesto įkūrimo istorija, pamatysime išlikusius kolonijinės architektūros ir modernius miesto pastatus. Gidas papasakos apie Melburno raidos etapus, apie ilgalaikę konkurenciją su Sidnėjumi, parodys istoriškai reikšmingus namus ir pastatus. Ekskursijos metu pamatysime: Parlamento rūmus, iždo departamentą, Karališkąjį parodų centrą, Karalienės Viktorijos turgų. Tada vyksime į Dandenongo nacionalinį parką, esantį keturiasdešimt minučių nuo Melburno. Pasivaikščiosime po milžiniškų eukaliptų lajomis atogrąžų miške. Didžiuliai paparčiai ir reliktiniai medžiai yra daugybės unikalių Australijos gyvūnų namai. Čia miške gyvena spalvingos rožinės papūgos ir triukšmingos kakadu. Specialioje aikštelėje galėsite lesinti paukščius.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Apžvalginė ekskursija autobusu po Oklandą.
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Oklandas buvo pirmoji Naujosios Zelandijos sostinė. 1864 m. jo, kaip administracinio centro, funkcijos buvo perkeltos į Velingtoną dėl patogesnės vietos.

Oklandas – lietaus ir užgesusių ugnikalnių miestas, parkų miestas (daugiau nei 37 tūkst. hektarų žemės yra žalios dėmės Oklando žemėlapyje), pasivaikščiojimų miestas (daugiau nei 500 km pėsčiųjų takų). Čia yra aukščiausias bokštas Pietų pusrutulyje.

Čia vyksta Amerikos taurė, prestižinė buriavimo regata ir kiti tarptautiniai sporto renginiai. Gyventojai mano, kad miestas tapo elegantiškesnis ir aplenkė visus kitus Naujosios Zelandijos miestus. Čia yra daugybė lankytinų vietų ir tikrai verta aplankyti subtropinį Naujosios Zelandijos salų centrą ir pasisemti jo užkrečiamos energijos.

Oklandas taip pat žinomas kaip burių miestas. Nepaisant didelio ugnikalnių skaičiaus, Oklande gyvena daugiau nei 1,3 mln. Tai didžiausia pasaulyje polineziečių populiacija. Čia vienam gyventojui tenka daugiau valčių nei bet kuriame kitame mieste. Kasdieniniai lietūs dažniausiai netrunka ilgai, tačiau iš visų pusių vandens apsuptas Oklandas pasižymi didele drėgme ir drėgnu oru.

Vietiniai Oklandą vadina mažuoju Sidnėjumi ir tuo labai didžiuojasi. Tai stulbinantis „žalias“ miestas su užkrečiančia energija: į jį investuoti milijonai dolerių privertė miestą „spindėti“.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka „Hamiltono sodai ir Waitomo urvai“ (papildomai apmokami įėjimo bilietai).
 3. Pageidaujantiems siūlome pasiplaukiojimą valtimi požeminėmis upėmis urvuose (papildomas mokestis).
 4. Laisvas laikas.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Palikę miesto ribas vyksime į gražiausias Oklandą supančias vietas. Sustosime Waikato upės pakrantėje ir pasivaikščiosime po nuostabius, teminius, botanikos sodus, kuriuose dera Rytų ir Vakarų skoniai.

Mes tyrinėjame gana paslaptingą šių sodų pasaulį. Prieš penkiasdešimt metų šioje vietoje buvo sąvartynas, tačiau šiandien tai yra daug apdovanojimų pelnęs objektas, turintis unikalią koncepciją: pasakojantis apie pasaulio sodų istoriją.

Kvapą gniaužiančiose kolekcijose Hamilton Gardens tyrinėja skirtingas civilizacijas ir atkuria istorinius sodų stilius iš tolimiausių pasaulio kampelių.

Waitomo urvai: Pavadinimas iš marių kalbos verčiamas kaip vanduo, tekantis pro skylę. Tai daugiau nei 300 urvų regionas, kuris tapo namais ne tik stalaktitams ir stalagmitams, bet ir nuostabiems jonvabaliams. Šie urvai rodomi BBC filmų serijoje „Planeta Žemė“ ir yra vieni unikaliausių pasaulyje. Daugelis patyrusių keliautojų juos vadina „aštuntuoju pasaulio stebuklu“.

Pageidaujantiems siūlome pasiplaukiojimą valtimi požeminėmis upėmis urvuose (papildomas mokestis).

Pirmiausia unikaliomis stalaktitų ir stalagmitų galerijomis leisimės į katedros urvo dalį, o po to valtimi požemine upe pateksime į grotą, kur sienos ir lubos primena Paukščių Taką giedrą naktį arba kadrus iš filmo Avataras.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka “Svečiuose pas hobitus“.
 3. Laisvas laikas.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Pasivaikščiosime po hobitų kaimelį, apsuptą Naujosios Zelandijos peizažų su įdomiomis istorijomis. Net ir tie, kurie niekada negirdėjo apie Tolkieno kūrybą ar nematė legendinės trilogijos, nenusivilsite. Be gražių kraštovaizdžių, turėsite galimybę aplankyti vieną iš hobitų namų (papildomai apmokami įėjimo bilietai: suaugusiems – nuo 70 €/asm., vaikams 11-17 metų – nuo 37 €/asm., vaikams iki 10 metų – nemokamai, einant kartu su vienu iš tėvų. BILIETAI UŽSAKOMI IŠ ANKSTO, bet apmokami kelionės metu) ir įsivaizduoti šių linksmų Viduržemio gyventojų kasdienį gyvenimą.

Tęsime kelionę į Rotorua miestą. Vardas Rotorua iš maorių kalbos verčiamas kaip roto – ežeras, rua – antrasis. Šis regionas garsėja geizeriais ir vandenilio sulfido „kvapu“. Miesto istorija nukelia į šimtmečius atgal, kai pirmieji maoriai atrado maudynių karštame vandenyje, karštuose garuose ir gydomojo purvo naudą organizmui. Miestas yra senovinio ugnikalnio viduje, kurį iš dalies užpildo Rotorua ežeras.

9 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka „Geizerių slėnis“.
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Geizerių slėnyje pasivaikščiosime takais ir grožėsimės šniokščiančiais purvo baseinais ir didžiulių fontanų pavidalo geizeriais su verdančiu vandeniu. Čia yra trys dideli geizeriai, iš kurių vienas aukščiausias Pietų pusrutulyje, priklausomai nuo „nuotaikos“ jis išsiveržia iki 30 metrų aukščio. Bet tai dar ne viskas. Turėsite galimybę aplankyti Naujosios Zelandijos vietinių maorių amatų dirbtuves su pavyzdingu kultūros centru – Marae.

Vėliau vyksite į rezervatą, kuriame telkšo daug kivių paukščių (įėjimo bilietai apmokami papildomai).

Šis paukštis – tikras Žaliosios šalies simbolis, jo buveinė – tik Naujoji Zelandija, tokių paukščių nerasite niekur kitur pasaulyje. Yra 5 kivių rūšys, o rudieji kiviai randami tik Šiaurės saloje. Paukščiai pagrinde veda naktinį gyvenimą, turi labai mažus sparnus ir visai neturi uodegos.

Jie turi labai silpną regėjimą, bet labai išvystytą uoslę. Dauguma kivių paukščių yra ilgaamžiai.

Išsiaiškinsime, kodėl patys Naujosios Zelandijos gyventojai save vadina „kiviais“.

10 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka į "Milžinų" (sekvojų) mišką.
 3. Pervežimas į oro uostą.
 4. Registracija į skrydį.
 5. Skrydis: Oklandas – Sidnėjus (papildomas mokestis už skrydį: Melburnas – Oklandas – Sidnėjus – nuo 200 €/asm.).
 6. Atvykimas į Sidnėjų.
 7. Pervežimas į viešbutį.
 8. Įsikūrimas viešbutyje
 9. Nakvynė viešbutyje.

Pasivaikščiosite po milžiniškų sekvojų ir paparčių mišką, kuriame yra pagrindinis Naujosios Zelandijos simbolis – sidabrinis papartis.

Pageidaujantys galės eiti specialiais sekvojų lajų takais kamienų vidurio aukštyje (papildomas mokestis).

Nebijokite, jei dinozauras trauks už peties – tai gido pokštai, bet kaip jie puikiai dera prie šio kraštovaizdžio!

11 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Ekskursinė išvyka į Manlį.
 4. Laisvas laikas, galimybė pasimaudyti Manlio paplūdimyje.
 5. Pervežimas į oro uostą.
 6. Registracija į skrydį.
 7. Skrydis: Sidnėjus – Singapūras.

Manlio kurorte visada tvyro šventinė atmosfera, vyksta įvairūs teminiai festivaliai, suvažiuoja bangletininkai ir turistai iš viso pasaulio.

Pasivaikščiosime visuomet „gyva“ pėsčiųjų promenada, apsodinta aukštais medžiais ir švaria pakrante. Sužinosite daug įdomių faktų apie Manlio papludimį.

Manlio paplūdimys yra vienas didžiausių paplūdimių Sidnėjuje. Įdegę žmonės, banglentininkai, vandenyno žydrumas, ir lenktas paplūdimio ruožas – tarsi vaizdas iš atvirutės. Taip pat aplankysime didžiausią Pietų pusrutulio turgų. Jis buvo įkurtas 1945-tais metais ir gali pasiūlyti didžiulį produktų asortimentą.

Laisvu laiku turėsite galimybę papietauti ar išsimaudyti Manlio paplūdimio pliaže.

12 diena

 1. Atvykimas į Singapūrą.
 2. Pervežimas į viešbutį.
 3. Įsikūrimas viešbutyje.
 4. Poilsis.
 5. Laisva diena.
 6. Nakvynė viešbutyje.

13 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisvas laikas Singapūre.
 3. Pageidaujantiems siūlome vakarinę ekskursiją po Singapūrą (papildomas mokestis – 35 €/asm.).
 4. Vakare pervežimas į oro uostą.
 5. Registracija į skrydį.
 6. Skrydis: Singapūras – Frankfurtas – Ryga.

Laisvu laiku galėsite pasivaikščioti po miestą ar savarankiškai aplankyti Singapūro botanikos sodą ir orchidėjų parką (įėjimo bilietus apmoka pats keliautojas).

Singapūro „botanikos sodas“ tarsi per kaleidoskopą parodo visą salos floros prabangą, turtingumą ir įvairovę.

„Gardens by the Bay“ – vertikalus parkas su tropiniais vijokliais, orchidėjomis ir retų rūšių vynmedžiais bei paparčiais. „Medžių“ vainikai, apipinti gėlėmis ir žaluma, susideda iš geležinių strypų ir betono, apšviečiami įvairiaspalvėmis lemputėmis. Tarp miško statinių buvo nutiesti tilteliai, nuo kurių galima grožėtis neįprasta giraite. Parke pasodinta ~226 tūkst. augalų, sukurti vandens sodai su kaskadomis, kriokliais ir baseinais.

14 diena

 1. Atskridimas į Rygą.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Ryga - Frankfurtas - Singapūras - Frankfurtas - Ryga (Lufthansa)
 • Rankinis bagažas iki 8 kg (55x40x23 cm)
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (aukštis + ilgis + plotis = iki 158 cm)
 • 10 nakvynių 3* viešbučiuos be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 499€: Apžvalginė ekskursija po Singapūrą; Apžvalginė ekskursija po Melburną (papildomas mokestis už skrydį: Melburnas – Oklandas – Sidnėjus – nuo 150 €/asm.); Apžvalginė ekskursija po Oklandą (papildomas mokestis už skrydį: Melburnas – Oklandas – Sidnėjus – nuo 200 €/asm.); Ekskursinė išvyka „Hamiltono sodai ir Waitomo urvai“; Ekskursinė išvyka “Svečiuose pas hobitus“; Ekskursinė išvyka „Geizerių slėnis“; Ekskursinė išvyka į "Milžinų" (sekvojų) mišką; Ekskursinė išvyka į Manlį; Pusryčiai viešbučiuose; Kelionės vadovo paslaugos; Pervežimo paslaugos kelionės metu.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Vakarinė ekskursija po Singapūrą 35€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Singapūras

DUK ....

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už kambarį bus taikomas papildomas mokestis 340€

Priemoka už vidinio skrydžio bilietus: Singapūras - Melburnas (20 kg registruotas bagažas įskaičiuotas) - nuo 150€

Priemoka už vidinio skrydžio bilietus: Melburnas - Oklandas - Sidnėjus (20 kg registruotas bagažas įskaičiuotas) - nuo 200€

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 110€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Vykstant į Australiją reikalingas el. leidimas (viza), kuriuo keliautojai rūpinasi savarankiškai: https://immi.homeaffairs.gov.au/visas/getting-a-visa/visa-listing/evisitor-651

Singapūre priimtina dėkoti vairuotojams už aptarnavimą arbatpinigiais ~ 0,5 SGD/diena.

Australijoje priimta dėkoti gidui ir vairuotojui arbatpinigiais ~ 15 €/asm./visai kelionei.

Vykstant į Naująją Zelandiją reikalingas el. leidimas - NZeTA (New Zealand Electronic Travel Authority), kuriuo keliautojai rūpinasi savarankiškai, leidimo mokestis ~ 58 $/asm.: https://www.immigration.govt.nz/new-zealand-visas/visas/visa/nzeta

(DEKLARACIJĄ REKOMENDUOJAME PILDYTI PRIEŠ 1-2 MENĖSĮ IKI ATVYKIMO Į ŠALĮ).

Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

nuo 2.399,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti