fbpx
from 199,00€
Užsakyti dabar

Kruizas į Gotlando salą: Talinas – Visbis – Pernu – Ryga

Talinas, Estija
Neįvertintas
Trukmė

3 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Atraskite nepakartojamą kelionės patirtį kruizu, kuris leis jums pažinti gražiausias Baltijos jūros vietas ir pasinerti į istorinę bei kultūrinę kelionių programą. Šis kruizas suteikia ne tik galimybę aplankyti vaizdingus miestus, bet ir mėgautis komfortu bei pramogomis moderniame laive. Kelionė prasideda anksti ryte, išvykstant iš Vilniaus, Kauno ir Panevėžio. Keliaujame per Latviją ir Estiją, kol atvykstame į Talino jūrų uostą.

Talino senamiestis, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, stebina savo autentiška viduramžių atmosfera, kur mediniai pastatai ir akmenimis grįstos gatvelės pasakoja senąsias legendas. Ekskursija laivu tęsiasi Taline, kur vakare išplaukiame keltu „Victoria I” į Visbį, Gotlando salą. Vakare laive laukia nemokama programa, o naktį praleisime jaukiose kajutėse. Antrąją dieną atvykstame į Visbį – senovinį viduramžių miestą, kurio 3,5 km ilgio gynybinė siena su 50 bokštų palieka neišdildomą įspūdį. Pėsčiųjų ekskursijos metu aplankome garsiausias miesto vietas, tokias kaip Almedaleno parkas, senųjų bažnyčių griuvėsiai ir Marijos katedra. Po ekskursijos registruojamės į kruizinį laivą, kuris išplaukia atgal į Taliną. Laive vėl laukia vakarienė ir pramogos, kurios padės maloniai praleisti laiką. Trečiąją dieną, pasiekus Taliną, vykstame į Pernu – Estijos nepriklausomybės lopšį. Čia laukia trumpa ekskursija po miestą, po kurios keliaujame į Rygą. RygaLatvijos ir visos Baltijos perlas, kuri taip pat įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia praleisime laiką vaikščiodami po senamiestį ir mėgaudamiesi unikaliu miesto žavesiu. Kruizas yra puikus būdas pažinti Baltijos jūros regioną. Ekskursinis laivas yra aprūpintas viskuo, ko reikia patogiai ir maloniai kelionei. Kruize galėsite mėgautis ne tik istorija ir kultūra, bet ir pramogomis bei poilsiu.

Nepraleiskite progos patirti šią unikalią kelionę!

💥 Mūsų kelionių datos

Kelionės kruizu į Gotlando salą išvykimo data – 2024-08-03 / Sugrįžimo data – 2024-08-05 diena. Kruizas: Talinas – Visbis – Talinas (Tallink)

Kelionės akcentai

 • Ekskursija Taline.
 • Ekskursija po Visbį.
 • Apžvalginis sustojimas Pernu.
 • Ekskursija Rygoje.

Maršrutas

1 diena

 1. ~05:00 išvykimas iš Vilnius, Kauno, Panevėžio.
 2. Kelionė per Latvijos ir Estijos teritorijas.
 3. atvykimas į Talino jūrų uostą.
 4. Ekskursija pėsčiomis po Talino senamiestį.
 5. ~20:00 val. išplaukimas keltu „Victoria I" į Visbį (Gotlandas).
 6. Pageidaujantys kelte galės pavakarieniauti (už papildomą mokestį).
 7. Vakarinė nemokama programa kelte.
 8. Nakvynė kelto kajutėse.

Talino senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą 1997 m. Mieste medinių pastatų nedaug, taigi nenuniokotas gaisrų senamiestis išsaugojo senąją dvasią. Išlikę nemažai viduramžiais statytų bažnyčių, pirklių rezidencijų, akmenimis grįstos siauros gatvelės. Talinas dažnai vadinamas „Muziejumi po atviru dangumi“. Senasis Talinas apraizgytas, apipintas legendomis. Kiekvienas jo pastatas mena tūkstančius nutikimų, kiekviename grindinio akmenyje aidi šimtametė istorija. Šios ekskursijos metu nevargins Jūsų „sausais“ faktais – pasakojama taip, kaip pasakoja legendos.

2 diena

 1. ~09:30 val. (vietos laiku) atvykimas į Visbį.
 2. Ekskursija pėsčiomis po Visbį.
 3. Registracija į kruizinį laivą.
 4. ~18.30 išplaukimas į Taliną (Estija).
 5. Pageidaujantys kelte galės pavakarieniauti (už papildomą mokestį).
 6. Vakarinė nemokama programa kelte.
 7. Nakvynė kelto kajutėse.

Atvykstame į Visbį, kuris yra viduramžių miestas, geriausiai Skandinavijoje išsaugojęs XIIIa 3,5 km ilgio gynybinę sieną su 50 bokštų. Lankome seniausią Visbio vietą - buvusį uostą, o dabar miesto parką - Almedaleną.

Vaikščiodami siauromis senamiesčio gatvelėmis, lankome išlikusių viduramžių bažnyčių griuvėsius - šv.Kotrynos, Šv.Nikolajaus, Šv.Klemenso, Drotten (pastarąją atnaujino architektas jonas Pajaujis). Aplankome Marijos katedrą ir grožimės Visbio rotušės pastatu bei senąja Visbio Turgaus aikšte. Laisvu laiku savarankiškai aplankome bene turtingiausią Švedijoje vikingų laikų artefaktais Gotlando istorijos muziejų. Gotlando sala - viena seniausiai apgyvendintų Baltijos jūros salų, kurios pavadinimas siejamas su išnykusia gotų gentimi. Sala yra 120 km ilgio ir 50 km pločio plačiausioje vietoje. Sala garsėja kalvotu miškingu peizažu su gražiomis uolėtomis ir smėlėtomis pakrantėmis bei pievomis. Saloje yra net 94 viduramžių bažnyčios arba jų griuvėsiai, datuojami XIII-IVa. XX a pabaigoje Gotlando bažnyčių rekonstrukcijai vadovavo lietuvių kilmės architektas Jonas Pajaujis.

Salos simbolis yra avinėlis, kuris puikuojasi ir herbe, nes avininkystė ir žvejyba laikomi seniausiais gotlandiečių verslais.

Pirmiausiai lankome Faro salą, kurioje yra garsiausio švedų kino režisieriaus Ingmaro Bergmano kapas ir muziejus. Faro saloje galima pasivaikščioti pakrante ir pasigrožėti kalkakmenio stulpais - raukais.

Vykstame į Romos miestelį, kur aplankome XII a cistersų vienuolyno griuvėsius. Toliau lankome romaninę Dalhemo (XIII a) ir ankstyvosios gotikos Gothemo (IV a. pr.) bažnyčias.

Toliau vykstame į vakarinę Gotlando pakrantę, kur lankome Gnisvardą - didžiausią vikingų laivų akmeninę kapavietę Skandinavijoje (45 m. ilgio).

3 diena

 1. Pageidaujantys kelte galės papusryčiauti (už papildomą mokestį).
 2. ~10:00 val. (vietos laiku) atvykimas į Taliną.
 3. Trumpas apžvalginis sustojimas Pernu.
 4. Ekskursija pėsčiomis po Rygą.
 5. Kelionė autobusu atgal į Lietuvą.
 6. Naktį grįžimas į Panevėžį/Kauną/Vilnių.

Pernu - tai miestas, laikomas Estijos nepriklausomybės lopšiu, pirmojo estiško laikraščio vieta, gražiausias tarpukario Estijos kurortinis miestas. Pasivaikščiojimas centrine senamiesčio gatve ir prie jūros.

Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą. Ji įsikūrusi šalies centre, Rygos įlankos pietų pakraštyje, Dauguvos upės deltoje.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Pervežimai iš Lietuvos (Vilnius, Kaunas, Panevėžys) – Estija – Lietuva (Panevėžys, Kaunas, Vilnius).
 • Kelto bilietai: Talinas - Visbis - Talinas (Tallink).
 • 2 nakvynės kelto B klasės kajutėje (keturvietė, su WC ir dušu) Talinas – Visbis – Talinas (yra galimybė pasirinkti kajutes klasę ir dydį).
 • Vakarinė nemokama programa kelte.
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 49€: Ekskursija Taline; Ekskursija po Visbį; Apžvalginis sustojimas Pernu; Ekskursija Rygoje; Visi pervežimai Taline, Rygoje ir Pernu; Kelionės vadovo paslaugos.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Talinas, Estija

DUK ....

GALIMA PASIRINKTI

Kelionės kaina su priemoka už kajutes (dėl kajutės KLASĖS keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą):

2024-08-03 – 2024-08-05

Klasė

Vienvietė

Dvivietė

Trivietė

Keturvietė

B

469€

334€

269€

199€

A

599€

369€

294€

274€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Pusryčiai kelte: Talinas - Visbis

Suaugusiam

Vaikui 12-17 metų

Vaikui 6-11 metų

Vaikui iki 5 metų

19€

9€

7€

0€

Vakarienė kelte: Talinas - Visbis

Suaugusiam

Vaikui 12-17 metų

Vaikui 6-11 metų

Vaikui iki 5 metų

41€

19€

15€

0€

Pusryčiai kelte: Visbis - Talinas

Suaugusiam

Vaikui 12-17 metų

Vaikui 6-11 metų

Vaikui iki 5 metų

19€

9€

7€

0€

Vakarienė kelte: Visbis - Talinas

Suaugusiam

Vaikui 12-17 metų

Vaikui 6-11 metų

Vaikui iki 5 metų

41€

19€

15€

0€

PAPILDOMAI APMOKAMA

Įėjimo bilietai į lankomus objektus ~ 25 €/asm

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Privalomas transporto-kelių mokestis - 3 €/asm.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Sveikatos draudimas

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).

Keliautojas pats atsako už reikalavimų išpildymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Taip pat pats atsako už galiojančių įvažiavimo į kitą šalį saugumo reikalavimų laikymąsi! Prašome būti dėmesingais ir nuolat sekti naujausią informaciją!

nuo 199,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti