from 669,00€
Užsakyti dabar

Klasikinė Ispanija 9 d. (Barselona, Valensija, Granada, Sevilija, Kordoba, Madridas)

Ispanija, Barselona
Neįvertintas
Trukmė

9 dienos

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė lėktuvu į Ispaniją – tai nepamirštamas nuotykis, leidžiantis atrasti garsiausius šios šalies miestus ir įspūdingiausias istorines vietas. Ši kelionė prasidės Vilniuje, kur pasirūpinsime visais skrydžio formalumais ir nuvesime Jus į Barseloną. Barselonoje susipažinsite su Antoni Gaudi kūriniais ir miesto žavesiu.

Tęsime kelionę lėktuvu į Saragosą, kur pasinersite į XV amžiaus istoriją. Madridas nustebins savo kultūros ir meno paveldu – čia pamatysite Las Ventos bulių kautynių areną, Kolumbo aikštę, Gran Via gatvę bei kitus garsius objektus. Laisvalaikiu galėsite aplankyti Prado muziejų arba vykti į Eskorialį.

Toliau aplankysite Toledo, UNESCO saugomą miestą, su įspūdingu senamiesčiu ir žydų kvartalu. Kordoba ir Sevilija atskleis Andalūzijos regiono grožį su savo istorinėmis vietomis, kaip Romos tiltas ir gotikinė katedra.

Granada žavi savo kraštovaizdžiais ir architektūra, o Valensijoje pamatysite modernios architektūros šedevrus ir istorinį miesto centrą. Grįžę į Barseloną, tęsite ekskursijas po miestą ir mėgausitės La Rambla bulvaru.

Ši pažintinė kelionė lėktuvu į Ispaniją taps vienu įspūdingiausių Jūsų kelionių patyrimų. Prisijunkite prie mūsų ir leiskite sau pasinerti į nepamirštamą pažintinę kelionę po Ispaniją!

Mūsų kelionių datos

Kelionės į Ispaniją išvykimo data – 2024-10-08 / Sugrįžimo data – 2024-10-16 diena. Skrydis: Vilnius – Barselona – Vilnius (Ryanair)

Kelionės akcentai

 • Ekskursija po Barseloną.
 • Ekskursija po Valensiją.
 • Ekskursija po Granadą.
 • Ekskursija po Seviliją.
 • Ekskursija po Kordobą.
 • Ekskursija po Madridą.
 • Ekskursija po Saragosą.
 • Ekskursinė išvyka į Eskorialį.
 • Ekskursinė išvyka į Toledą.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Vilniaus oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Vilnius - Barselona (~20:20-22:50).
 4. Atvykstame į Barseloną.
 5. Pervežimas į viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Saragosą.
 4. Ekskursija po Saragosą.
 5. Po ekskursijos vykstame link Madrido.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Kelionė pėsčiomis po istorinį Saragosos centrą, kurios metu pamatysite: XV amžiaus akmeninį tiltą, romėnų sienas, San Chuano de Panetos bažnyčią, katedrą ir Mergelės Pilar aikštę.

Laisvalaikiu turėsite galimybę pasivaikščioti po miesto centrą, užsukti į Pilar Dievo Motinos bažnyčią, prisiliesti prie šventosios kolonos ir sugalvoti norą, kuris tikrai išsipildys.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Vykstame į Madridą.
 3. Apžvalginė ekskursija po Madridą.
 4. Laisvas laikas.
 5. Pageidaujantiems antroje dienos pusėje siūlome ekskursinę išvyką į Eskorialį (papildomas mokestis - 45 €/asm. + įėjimo bilietai ~12 €/asm.).
 6. Sugrįžtame į viešbutį.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Madridas - Ispanijos sostinė ir vienas gražiausių pasaulio miestų, turintis didžiulį kultūros ir meno paveldą. Neįprastai gražus miestas su daugybe įvairių epochų pilimis ir rūmais, nuostabiais parkais ir kerinčiais fontanais.

Kelionės metu išvysime Las Ventos bulių kautynių areną, Kolumbo aikštę, pagrindinę Gran Via gatvę, Ispanijos aikštę, taip pat garsiuosius fontanus Paseodel Prado (Prado bulvaras).

Toliau ekskursijos pėsčiomis metu pamatysite Karališkuosius rūmus, seniausią miesto aikštę - Vilų aikštę, „Pagrindinę aikštę“ (Plaza Mayor), Arenalo pėsčiųjų gatvę, taip pat vieną garsiausių Madrido lankytinų vietų - Puerto del Sol aikštė.

Laisvu laiku turėsite galimybę savarankiškai apsilankyti viename didžiausių Europos dailės muziejuje - Prado nacionaliniame muziejuje (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 15 €/asm.).

Pageidaujantiems siūlome ekskursiją į El Escorialį - grandiozinį kompleksą, kuris tapo ir vienuolynu, ir Ispanijos karaliaus Pilypo 2 rezidencijos rūmais, pradėtas statyti XVI amžiaus antroje pusėje. Rūmų salėse galima pamatyti Bosch, Van Dyck, El Greco ir kitų garsių tapytojų paveikslus. El Escoriale yra antra pagal dydį biblioteka, didesnė tik Vatikane. Tačiau vis tiek vienas pagrindinių El Eskorialo statybos tikslų buvo sukurti Ispanijos karalių kapavietes, kurios žavi niūriu spindesiu. (papildomas mokestis - 45 €/asm., įėjimo bilietai apmokami papildomai ~ 12 €/asm.).

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Laisva diena Madride.
 4. Pageidaujantiems antroje dienos pusėje siūlome ekskursinę išvyką į Toledą (papildomas mokestis - 45 €/asm.).
 5. Vykstame į tranzitinį viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Visas Toledo architektūrinis kompleksas yra žmonijos kultūros paveldas ir saugomas UNESCO. Pamatysime nuostabias senamiesčio gatveles, kuriose vaikščiojo Velaskezas ir Servantesas, trikampę Plaza de Zocodover aikštę, kurioje kadaise gyveno garsiojo Don Kichoto „tėvas“ - Miguelis Servantesas, Katedra, žydų kvartalas. Jei pageidaujate, laisvu laiku galite aplankyti Šventojo Kryžiaus vienuolyne esantį savivaldybės muziejų, kuriame saugoma daug tapytojo El Greco darbų ir katedra (įėjimo bilietai apmokami papildomai ~11 €). Taip pat Tolede gaminamas garsus visoje Ispanijoje marcipanas, nuostabios sidabro ir aukso monetos bei „damaskino“ plieno ašmenys, padengti juodu emaliu ir dekoruoti auksu ir sidabru.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Kordobą.
 4. Ekskursija po Kordobą.
 5. Laisvas laikas po ekskursijos.
 6. Vykstame į Seviliją.
 7. Ekskursija po Seviliją.
 8. Vykstame į tranzitinį viešbutį.
 9. Įsikūrimas viešbutyje.
 10. Nakvynė viešbutyje.

Kordoba – miestas Andalūzijoje, to paties vardo provincijos sostinė, įsikūrusi ant Gvadalkivyro upės kranto. Dar iki X a. mieste gyveno apie milijoną žmonių, todėl jis buvo laikomas, bene, vienu didžiausių, intelektualiausių ir labiausiai klestinčių miestų visame pasaulyje. Ekskursijos pėsčiomis metu pamatysite: Romos tiltą, Calahorros bokštą, karališkuosius Alcazaro rūmus, katedros mečetę Mesquite ir vaizdingas viduramžių gatves.

Laisvu laiku turėsite galimybę pasivaikščioti arabų ir žydų kvartalų gatvėmis ir pasimėgauti neįprasta šio miesto dvasia.

Ekskursija po Andalūzijos sostinę - Seviliją. Jos metu jūs apžiūrėsite Ibero - Amerikos 1929 m. parodos paviljonus. Taip pat pamatysite gražiausias miesto vietas: Ispanijos aikštę, Maria Luisa parką, Torre del Oro, pamatysite nuostabius Šv. Thelmos rūmus, gotikinę katedrą ir Karališkuosius Alcazaro rūmus (įėjimo bilietai apmokami papildomai).

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Granadą.
 4. Ekskursija po Granadą.
 5. Laisvas laikas po ekskursijos.
 6. Vykstame į tranzitinį viešbutį.
 7. Įsikūrimas viešbutyje.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Granada yra nuostabioje vietoje, Siera Nevados šiaurės rytų šlaito papėdėje. Granada stovi ant trijų kalvų, besileidžiančių į slėnį, kuriame reguliariais intervalais teka Hanil upė ir jos intakas Darro. Pasak legendos, šios kalvos, primenančios granatą, davė miestui pavadinimą – Granada. Tik šiame mieste nuostabiai darniai dera nepaprasto grožio kraštovaizdžiai, senovinės architektūros pastatai ir balti naujų pastatų kvartalai. Granada laikomas vienu gražiausių pasaulio miestų.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Valensiją.
 4. Ekskursija po Valensiją.
 5. Laisvas laikas po ekskursijos.
 6. Vykstame į tranzitinį viešbutį.
 7. Įsikūrimas viešbutyje.
 8. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursija autobusu po Valensiją, kurios metu pamatysite mokslo ir meno miestą - fantastišką modernios architektūros kompleksą, sukurtą didžiojo architekto Santiago Calatrava, modernistinį Kolumbo turgų, Markizo de Dos Aguas namą, katedrą ir Dievo Motinos bažnyčią.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Barseloną.
 4. Ekskursija po Barseloną.
 5. Vykstame į tranzitinį viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Barselona, kuri garsėja ypatingais Art Nouveau stiliaus pastatais – Antoni Gaudi ir kitų architektų kūryba. Ekskursijos autobusu ir pėsčiomis po miestą metu susipažinsime su nuostabiai gražia Barselonos šventykla – Sagrada Familia (išorinė apžiūra), kuri yra pagrindinis Antonio Gaudi kūrinys. Tęsime pažintį su Antonio Gaudi darbais, tarp kitų jo kūrinių galime paminėti Casa Mila namą, kurį vietiniai vadina La Pedrera (liet. karjeras). Tęsdami kelionę po miestą atsidursime Paseo de Lluís Companys gatvėje, kur pagrindinis traukos objektas yra Triumfo arka. Lipsime į Montjuic kalną ir grožėsimės Barselona iš Nacionalinių rūmų aukščio.

Laisvu laiku rekomenduojame pasivaikščioti La Rambla bulvaru arba aplankyti Gotikinį Barselonos kvartalą.

9 diena

 1. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Laisvas laikas.
 3. Vykstame į oro uostą.
 4. Registracija į skrydį.
 5. Skrydis: Barselona - Vilnius (~15:50-20:20).
 6. Atskridimas į Vilnių.

Į kelionės kainą įtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Vilnius - Barselona - Vilnius (Ryanair).
 • Rankinis bagažas (40x25x20 cm).
 • 8 nakvynės 3* viešbučiuose, be pusryčių (dviviečiuose kambariuose).

Į kelionės kainą neįtraukta:

 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 189€: Ekskursija po Barseloną; Ekskursija po Valensiją; Ekskursija po Granadą; Ekskursija po Seviliją; Ekskursija po Kordobą; Ekskursija po Madridą; Ekskursija po Saragosą; Pusryčiai viešbučiuose; Pervežimo paslaugos kelionės metu; Kelionės vadovo paslaugos.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursinė išvyka į Eskorialį + įėjimo bilietai ~12 €/asm. 45€; Ekskursinė išvyka į Toledą + įėjimo bilietai 45€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Ispanija, Barselona

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 669€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Priemoka už vienvietį kambarį 195€

Rankinis bagažas iki 10 kg (PRIORITY), matmenys: 55x40x20 cm (pirmyn), užsakant iškart 25€

Rankinis bagažas iki 10 kg (PRIORITY), matmenys: 55x40x20 cm (atgal), užsakant iškart 25€

Registruotas bagažas iki 10 kg, matmenys: 55x40x20 cm (pirmyn) 35€

Registruotas bagažas iki 10 kg, matmenys: 55x40x20 cm (atgal) 35€

Registruotas bagažas iki 20 kg (pirmyn) 50€

Registruotas bagažas iki 20 kg (atgal) 50€

PAPILDOMAI APMOKAMA

Fiksuota vieta lėktuve (norint sėdėti kartu) – nuo 12 €/ į vieną pusę.

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Turistinis mokestis gyvenant Ispanijos viešbučiuose ~2 €/asm./diena.

Privalomas transporto-kelių mokestis - 5 €/asm.

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Tikslią informaciją, išvykimo vietą ir laiką atsiųsime Jūsų pateiktu elektroniniu paštu, 1-2 dienos iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką.

Turėsite laisvo laiko ar ne, priklausys nuo to, ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito.

Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).

Keliautojas pats atsako už reikalavimų vykdymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Prašome būti dėmesingus ir nuolat sekti naujausią informaciją!

nuo 669,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

13 Atsiliepimai

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti