fbpx
from 549,00€
Užsakyti dabar

Kelionė į Belgiją – Olandiją su galimybe apsilankyti gėlių parke Keukenhof 6 d. Skrydis iš Vilniaus

Lisse, Olandija
Neįvertintas
Trukmė

6 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Lietuvių kalba

Apžvalga

Kelionė į Belgiją ir Olandiją – tai neeilinis nuotykis, leidžiantis iš arti pamatyti Europos grožį ir kultūrą. Iš Vilniaus pakilę, pirmasis jūsų taikinys bus garsusis Keukenhofo gėlių parkas Nyderlanduose, kuris žavi milijonais spalvingų gėlių. Pažintinė kelionė į Belgiją  jūsų laukia su išskirtine ekskursija po istorinį Briuselį, leidžiančia susipažinti su Belgijos sostine ir jos architektūriniais šedevrais.
Briugė ir Gentas pristatys jums Belgijos šokolado sostinę ir viduramžių architektūros grožį. O paskutinė pažintinės kelionės į Belgiją ir Olandiją stotelė – Antverpenas, pasižymintis savo deimantų prekybos centru ir įspūdinga istorija.
Ši kelionė ne tik leis atsipalaiduoti, bet ir suteiks galimybę išplėsti akiratį, susipažįstant su dviem Europos šalių kultūromis. Įsigykite šią kelionę dabar ir patirkite neįkainojamus nuotykius!

💥 Mūsų kelionių datos

Kelionės į Belgija – Olandija išvykimo data – 2024-04-19 / Sugrįžimo data – 2024-04-24 diena. Skrydis: Vilnius – Eindhovenas – Vilnius (Ryanair)

Kelionės akcentai

 • Pervežimas į „Keukenhof“ gėlių parką.
 • Ekskursija po Briuselį.
 • Ekskursinė išvyka „Briugė ir Gentas“
 • Ekskursinė išvyka į Lilį (Prancūzija)
 • Ekskursija po Antverpeną.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Vilniaus oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Vilnius – Eindhovenas.
 4. Atvykstame į Eindhoveną.
 5. Vykstame į viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Vykstame į Keukenhofo gėlių parką (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų: suaugusiems ~19,5 €/asm., vaikams 4-17 metų ~9 €/asm., vaikams iki 3 metų - nemokamai).
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

Visame pasaulyje žinomas gėlių parkas Keukenhof yra viena iš populiariausių piligrimystės vietų pavasarį Nyderlanduose atvykstantiems turistams. Reginys išties nuostabus: 32 hektarų plote surinkta daugiau nei 7 milijonai gėlių. Čia yra trys oranžerijos: pirmoji - su įvairių veislių ir atspalvių tulpėmis, auksiniais narcizais ir vešliomis alyvomis, kita - su raudonos spalvos rožių prabanga, o trečioji – su nepaprastai nuostabiomis orchidėjomis. Parkas yra Lisse mieste ir veikia tik du mėnesius per metus – nuo kovo vidurio iki gegužės vidurio.

Balandžio 20 d. netoli gėlių parko, vyks garsusis gėlių paradas, kasmetinis gėlių paradas – tai nuostabių spalvų ir svaiginančių aromatų šventė. 20 didžiulių plaustų ir 30 vežimų, gausiai papuoštų gėlėmis, nukeliauja 42 kilometrus iš Noordwijk į Harlemą.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Vykstame į Briuselį.
 3. Ekskursija po Briuselį.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

Nuostabaus Briuselio istorinis centras yra padalintas į dvi dalis – vadinamąjį Žemutinį ir Aukštutinį miestą. Žemutinėje jau seniai įsibėgėjo paprastas gyvenimas, buvo vykdoma prekyba, vystėsi amatai ir pramonė. Aukštutinėje buvo įsikūrę prabangūs turtingų žmonių rūmai ir dvarai. Būtent čia išsaugotas istorinis išplanavimas ir dauguma senųjų pastatų. Pagrindinės Briuselio lankytinos vietos yra sutelktos istoriniame centre. Žymiausia miesto vieta yra Didžioji aikštė, esanti žemutinėje miesto dalyje. Dauguma Briuselio lankytinų vietų vienaip ar kitaip susitelkę aplink ją. Tikras architektūros šedevras – Rotušė, būdinga bet kuriam Europos miestui, tai tikras baroko stiliaus meno kūrinys. Rotušė buvo pastatyta XV amžiaus viduryje, su net 90 metrų aukščio bokštu. Iš čia tarsi saugo miestą šv. Mykolo, Briuselio globėjo, statula. Netoliese yra dar vienas didingas pastatas – Karališkieji rūmai, pastatyti XVI amžiuje.

Nuėjus kelis metrus nuo pagrindinės aikštės tikrai pamatysite žymiausią Briuselio įžymybę legendinį Manneken Pis – „Sisiojančio berniuko“ skulptūrą-fontaną. Vienas iš iškiliausiu aukštutinio miesto pastatų - Karališkieji rūmai 18-19 a., šiuo metu tai Belgijos karaliaus rezidencija. Aplink rūmus – nuostabaus grožio parkas. Dar vienas Briuselio simbolis – 1958 metais įrengtas didžiulis geležies kristalo maketas Atomium.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Briugė ir Gentas“ (papildomas mokestis – 50 €/asm.).
 4. Laisvas laikas.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Briugė – vienas gražiausių Europos miestų, dar vadinamas „Belgijos šokolado sostine“. Viduramžių gotikiniai ansambliai ir kanalų tinklas, gal kiek ir prastesnis už Venecijos, bet kasmet pritraukia minias turistų. Plačios gatvės ir daug senų pastatų liudija buvusią miesto didybę. Briugė – svarbus ekonominis centras. XX a. pabaigoje už istorinio miesto branduolio buvo pastatytas modernus jūrų uostas, kurio dėka Briugė atgavo dar viduramžiais prarastą prekybinio jūrų miesto vaidmenį. Apsilankę Briugėje iš karto pastebėsite, kad jo architektūriniai ir meniniai ypatumai kruopščiai saugomi ir perteikti miesto palikuoniams. Šis miestas išskirtinis tuo, kaip sujungia praeitį ir šiuolaikinį gyvenimą.

Vykstame į Gentą. Gentui pavyko išsaugoti unikalią viduramžių atmosferą, kuri matosi jo mažose gatvelėse, per karus miestas praktiškai nenukentėjo, centre įsikūrusių senovinių pastatų gausa tiesiog stebi. Čia galėsite pamatyti daugybę gotikinių katedrų, tokių kaip Šv. Mikcalojaus, ir Šv. Bavo, viduramžių rotušė ir varpinės bokštas, pastatytas siekiant atkreipti miestiečių dėmesį į bet kokį svarbų įvykį. Kanalai ir nedideli tilteliai suteikia Gentui jaukumo ir primena šalia esančią Briugę. Įdomiausiu pastatu mieste neabejotinai galima vadinti viduramžių Gravensteno pilį. Ji iškilo XII amžiuje, vienu metu buvo naudojama ne tik kaip Flandrijos grafų rezidencija, bet ir kaip monetų kalykla.

5 diiena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Lilį (papildomas mokestis – 45 €/asm.).
 4. Laisvas laikas.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Lilis – ketvirtas pagal dydį Prancūzijos miestas, jungiantis Flandrijos, Prancūzijos ir Norvegijos kultūrą ir istoriją. Jis įsikūręs Nord-Pas-de-Calais regione. Miesto architektūra itin spalvinga ir originali, nes joje susipina prancūziško stiliaus ir meno įtaka, kurią į miestą atnešė karalius Liudvikas XIV, unikali flamandų architektūra ir dalis ispaniškos Olandijos. Lilyje yra daugybė įvairių įdomių gatvių, kavinių, restoranų ir suvenyrų parduotuvių, kurias būtina pamatyti.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Antverpeną.
 4. Ekskursija po Antverpeną.
 5. Pervežimas į Eindhoveno oro uostą.
 6. Registracija į skrydį.
 7. Skrydis: Eindhovenas - Vilnius.
 8. Atskridimas į Vilnių.

Vyksime į Antverpeną, kurio istoriniame centre sutelktos visos miesto įžymybės. Miesto centras yra ant Scheldt upės kranto, kur kadaise buvo viduramžių gynybinė tvirtovė. Į rytus yra graži Sten pilis, šita pilis buvo atstatyta po to, kai buvo visiškai sunaikinta XIX amžiuje. Dabar joje yra Nacionalinis jūrų muziejus. Pagrindinė miesto atrakcija gali būti vadinama - Grote Markt aikštė. Išvertus tai reiškia didelis turgus. Tikra aikštės puošmena – jos fontanas su Silvijaus Brabo statula, kuris, pasak legendos, nugalėjo piktąjį milžiną Antigoną. Kaip ir bet kurioje viduramžių Europos aikštėje, ji taip pat turi savo Rotušę, pastatytą mišriu gotikos ir renesanso stiliumi. Įspūdinga ir didinga gotikinė Mergelės Marijos katedra, statyta XIV amžiuje. Bokšto aukštis  siekia 123 metrus, o viduje saugomi keturi Rubenso paveikslai, laikomi tikru Antverpeno pasididžiavimu.

Antverpenas – didžiausias pasaulyje deimantų prekybos ir pjaustymo centras. Galėsite aplankyti garsiąją Pelican Strasse, kurioje gausu juvelyrinių dirbinių parduotuvių, turėsite galimybę įsigyti deimantų papuošalų už prieinamą kainą

 

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydis: Vilnius - Eindhovenas - Vilnius (Ryanair)
 • Rankinis bagažas (matmenys: 40x20x25cm)
 • 5 nakvynės 3* viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 189 €: Pervežimas į „Keukenhof“ gėlių parką (įėjimo bilietai apmokami papildomai: suaugusiems ~19,5 €/asm., vaikams 4-17 metų ~9 €/asm., vaikams iki 3 metų - nemokamai); Ekskursija po Briuselį, Antverpeną; Pusryčiai viešbutyje; Kelionės vadovo paslaugos; Pervežimo paslaugos autobusu.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Lisse, Olandija

DUK ....

PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU)

Ekskursinė išvyka „Briugė ir Gentas“ 50€

Ekskursinė išvyka į Lilį (Prancūzija) 45€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 200€

Rankinis bagažas (PRIORITY) iki 10 kg (55x40x20cm) - pirmyn 25€

Rankinis bagažas (PRIORITY) iki 10 kg (55x40x20cm) - atgal 25€

Registruojamas bagažas iki 10 kg (55x40x20cm) - pirmyn 35€

Registruojamas bagažas iki 10 kg (55x40x20cm) - atgal 35€

Registruojamas bagažas iki 20 kg - pirmyn 50€

Registruojamas bagažas iki 20 kg - atgal 50€

Įėjimo bilietai į „Keukenhof“ gėlių parką (suaugusiems) BILIETAI UŽSAKOMI IŠ ANKSTO! 19.5€

Įėjimo bilietai į „Keukenhof“ gėlių parką (vaikams 4-17 metų) BILIETAI UŽSAKOMI IŠ ANKSTO! 9€

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketo) 50€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

TURISTO MOKESTIS gyvenant viešbutyje - 3 €/asm./1 diena (PRIVALOMAS mokestis kiekvienam keliautojui)

SVARBI INFORMACIJA

Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko

PALIKITE APŽVALGĄ

0/5
Neįvertintas
Remiantis 0 peržiūros
Puikus
0
Labai geras
0
Vidutinis
0
Prastas
0
Baisus
0
Kuriame 1 - 0 0, viso

Parašyti atsiliepimą

nuo 549,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti