fbpx
from 1.249,00€
Užsakyti dabar

Jungtinės Amerikos Valstijos 11 d. (Bostonas, Niujorkas, Filadelfija, Vašingtonas)

Vašingtonas, Jungtinės Amerikos valstijos
Neįvertintas
Trukmė

11 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė į JAV – tai atostogos, kurios atveria naujas perspektyvas, suteikia nepamirštamus įspūdžius ir išskirtinę patirtį. Įtraukdama tiek istorinius, tiek šiuolaikinius JAV kultūros ir technologijų šedevrus, ši kelionė sujungia kultūrinį turtingumą ir pramogų įvairovę, pritaikytą kiekvieno keliautojo poreikiams.

Pažintinės kelionės metu patirsite visapusišką JAV esmę, pradedant nuo Stambulo žavesio, iki Niujorko, kuris nepaliauja stebinęs savo dinamiškumu ir ikoninėmis vietomis, tokiomis kaip Times Square ir One World Observatory. Toliau kelionė veda į istorijos alsavimą menantį Bostoną, kurio universitetų kvartalai ir architektūra atskleidžia Amerikos dvasią. Atostogos tęsis keliaujant po Naujosios Anglijos širdį, aplankant Viename didžiausių muziejų pasaulyje „Metropolitan”, kurio kolekcijose glūdi 5000 metų istorijos, ir naktiniame Niujorke, kuris atsiskleidžia kaip spindintis pasaulis. Kelionės įspūdžiai bus praturtinti ekskursijomis po Filadelfiją – Amerikos kultūros perlą, ir Vašingtoną, kurio politinis ir istorinis svarbumas nepalieka abejingų. Apžvalginė ekskursija Baltimorėje leis pasinerti į amerikiečių literatūros istoriją ir pajusti miesto unikalumą. Visos šios patirtys suteiks išsamų įspūdį apie Amerikos įvairovę, jos istoriją ir kultūrą. Pažintinė kelionė į JAV suteiks ne tik žinių ir įspūdžių bagažą, bet ir nepakartojamą atostogų patirtį, kuria norėsis dalintis su artimaisiais.

Nepraleiskite šanso patirti atostogas JAV, kurios papuoš Jūsų gyvenimo albumą nepakartojamais prisiminimais. Užsakykite dabar ir leiskitės į kelionę, kurioje kiekviena diena – naujas nuotykis!

💥 Mūsų kelionių datos

Kelionės į Jungtines Amerikos valstijas išvykimo data – 2024-10-01 / Sugrįžimo data – 2024-10-11 diena. Skrydis: Ryga – Stambulas – Niujorkas – Stambulas – Ryga (Turkish Airlines)

Kelionės akcentai

 • Ekskursija po Bostoną.
 • Ekskursija po Niujorką (2 dalių).
 • Ekskursija po Filadelfiją.
 • Ekskursija po Vašingtoną.
 • Apžvalginė ekskursija po Baltimorą.
 • Ekskursija į Metropoliteno muziejų.
 • Ekskursija po vakarinį Niujorką.
 • Ekskursija po Stambulą.
 • Ekskursinė išvyka prie Braitono paplūdimio.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Ryga – Stambulas.
 4. Atvykimas į Stambulą.
 5. Pervežimas į viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

 1. Pageidaujantiems siūlome apžvalginę ekskursiją po Stambulą (papildomas mokestis – 35 €/asm.), įvyks susirinkus keliautojų grupei.
 2. Pervežimas į oro uostą.
 3. Skrydis: Stambulas – Niujorkas.
 4. Atvykimas į Niujorką.
 5. Pervežimas į tranzitinį viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

 1. Vykstame į Bostoną.
 2. Ekskursija po Bostono miestą.
 3. Laisvas laikas po ekskursijos.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Bostonas yra Masačusetso sostinė ir didžiausias miestas, įkurtas 1630 m., ir seniausias JAV miestas. Bostonas yra šiaurės rytinėje Atlanto vandenyno pakrantėje, Masačusetso įlankoje. Pastebėtina, kad iki XVIII amžiaus vidurio Bostonas buvo didžiausias Britų Amerikos miestas, tačiau vėliau šį titulą perėmė Niujorkas.

Bostone yra daugiau nei šimtas švietimo įstaigų, įskaitant Harvardo universitetą, Masačusetso technologijos institutą (MIT), Bostono universitetą ir Bostono koledžą. Kasmet į Bostoną atvyksta apie 250 tūkstančių pirmakursių. Ekskursiją pradėsime nuo Didžiojo Bostono arba Kembridžo, ramaus pasivaikščiojimo metu pamatysime daugybę parkų, aikščių, architektūros paminklų, studentų bendrabučių, galėsime pajusti šio JAV istorijai reikšmingo miesto atmosferą. Tada vyksime į miesto centre esančia Copley aikštę, pavadintą garsaus XVIII amžiaus amerikiečių menininko Johno Copley vardu. Šią vietą supa išskirtiniai architektūros paminklai. John Hancock bokštas vainikuoja aikštės kampą ir yra aukščiausias pastatas Bostone ir Naujojoje Anglijoje – 241 metro veidrodinis bokšto fasadas atspindi gražią Trejybės bažnyčią ir originalų Hancock pastatą. Ant pastarojo stogo įrengtas orams prognozuoti skirtas švyturys.

Toliau vyksime į istorinį Bostono centrą, kur pasivaikščiosime Laisvės taku, pamatysime Masačusetso valstijos įstatymų leidžiamosios institucijos pastatą, pasivaikščiosime po Beacon Hill – vietovę, kuri teisėtai laikoma viena vaizdingiausių Bostono vietų ir kur galėsite fotografuoti garsaus architekto Charleso Bulfincho sukurtus pastatus.

Tęsiame kelionę po Naujosios Anglijos širdį, sustodami prie Karališkosios koplyčios, kad padarytume keletą įsimintinų nuotraukų, o tada vyksime į vietą, kur 1635 m. buvo atidaryta pirmoji Bostono valstybinė mokykla. Pasigrožėsime nuostabiais dangoraižiais prie senųjų Valstybės asamblėjos pastato, o po to pasivaikščiojimą baigsime „Fanail Hall“ salėje, atkreipdami dėmesį į joje įrengtą žiogo formos vėtrungę.

4 diena

 1. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Vykstame į Niujorką.
 3. Ekskursija Niujorke.
 4. Laisvas laikas po ekskursijos.
 5. Pageidaujantiems siūlome apsilankyti apžvalgos aikštelėje One World Observatory arba Top of The Rock (papildomas mokestis ~ 42 USD).
 6. Įsikūrimas viešbutyje (Niudžersyje).
 7. Nakvynė viešbutyje.

Niujorkas (New York City) - pasaulinės reikšmės ir didžiausias JAV miestas. Niujorkas su savo dangoraižiais ir ryškiomis šviesomis yra kraštutinumų miestas. Neįmanoma įsivaizduoti spalvingesnio, įvairialypio, triukšmingo, beprotiško miesto. Niujorkas yra padalintas į penkias dideles zonas: Stateno sala, Kvinsas, Bronksas, Bruklinas ir pats brangiausias bei bohemiškiausias - Manhetenas, kurio širdis yra Times Square. 

Mūsų kelionė prasideda nuo garsiausios gatvės – Penktoji aveniu. Vaikščiosime po Rokfelerio centrą, aplankysime Šv. Patriko katedrą, gražiausią ir didžiausią neogotikos stiliaus religinį pastatą Niujorke. Pamatysime Centrinio parko panoramą, aplankysime Madisono aikštę ir pasigrožėsime miesto dangoraižių grožiu. Time Square ir Brodvėjus bus pakeliui. 

Toliau vyksime prie Wall Street - šiandien jis yra finansinio rajono centras. Pamatysime Federalinio rezervų banko pastatą, kuriame išleidžiama JAV valiuta, pamatysime Niujorko vertybinių popierių biržą, sustosime prie bronzinio Jaučio – Wall Street simbolio, šalia muitinės pastato, Bettari parką, esančiame palei Hudsono upę, apsilankysime Pasaulio finansų centre. Keltu praplauksime pro Laisvės statulą.

Laisvu laiku turėsite unikalią galimybę apsilankyti vienoje iš Manhatano apžvalgos aištelių: One World Observatory arba Top of The Rock, kuri yra Rokfelerio centre (už papildomą mokestį ~ 42 USD) su vaizdu į visą miestą.

5 diena

 1. Tęsiame ekskursiją po Niujorką.
 2. Laisvas laikas po ekskursijos.
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Pageidaujantiems antroje dienos pusėje  siūlome ekskursinę išvyką prie Braitono paplūdimio (papildomas mokestis – 70 €).
 5. Pageidaujantys, galės pamatyti vieną iš Brodvėjaus šou (papildomas mokestis, priklauso nuo pasirinkto šou) TIK UŽSAKANT IŠ ANKSTO!
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Kombinuotos ekskursijos po Niujorką tęsinys, kurio metu pamatysime: JT būstinės pastatą (išorinė apžiūra), Bruklino ir Manheteno tiltų panoramą, Metropoliteno operos pastatą, kuris nuo 1966 m.  įsikūręs Linkolno centre yra vienas garsiausių ir prestižiškiausių operos teatrų visame pasaulyje.

Tada vykstame į Harlemą – vietovę, kuri tradiciškai traukia vietinius gyventojus ir turistus dėl savo afroamerikietiškos istorijos, intymių džiazo klubų ir „soul-food“ įstaigų, Harlemo naktinis gyvenimas linksmas ir įvairus. Šioje vietoje vienas kitą greta XIX amžiaus namai iš tamsiai rudo smiltainio ir modernūs daugiaaukščiai. Pagrindinėje rajono gatvėje, 125-oje gatvėje, yra garsusis „Apollo“ teatras, parduotuvių tinklai ir restoranai. O pačiame Harlemo centre yra didinga savo dydžiu ir architektūra stulbinanti evangelisto Šv. Jono katedra, kurią ir mums pasiseks pamatyti.

Tęsdami pasivaikščiojimą pamatysime Dakota-building, kuriame gyveno ir žuvo legendinis grupės „The Beatles“ narys Johnas Lennonas.

Vyksime link Kolumbijos universiteto – vieno žinomiausių ir prestižiškiausių JAV universitetų, priklausančio elitinei Ivy League. Universitetas yra Manhetene, kur jis užima net 6 kvartalus. Kolumbijos universitetas – seniausias ir gražiausias iš universitetų, kuris buvo įkurtas kaip karališkasis koledžas, pasivaikščiosime po jo teritoriją, apžiūrėdami nuošaliausius kampelius.

Laisvas laika. Pageidaujantiems antroje dienos pusėje  siūlome ekskursinę išvyką prie Braitono paplūdimio (papildomas mokestis – 70 €/asm.).

Braitono paplūdimys - „Mažoji Odesa“ Atlanto vandenyno pakrantėje Pietų Brukline - vieta, kur gyvenimas atrodė sustojęs XX amžiaus 70–80-aisiais. XX amžiaus pradžioje statyti nedideli vasarnamiai yra greta daugiaaukščių daugiabučių. Pajūrio grožis ir vietinių diasporų gyvenimo išskirtinumas stebina savo kontrastu.Ekskursijos metu keliausime po įvairius etninius kvartalus, porą valandų galėsime pasinerti į vietinio gyvenimo atmosferą.

Vakare, jei norėsite, galėsite apsilankyti viename iš Brodvėjaus šou (bilietą reikia užsisakykite iš anksto, sumokėdami papildomai, kaina priklausys nuo pasirinkto pasirodymo).

6 diena

 1. Laisva diena arba siūlome galimas ekskursijas:
 2. Pervežimas į Niujorko centrą autobusu (papildomas mokestis 60 €/asm.).
 3. Ekskursija į Metropoliteno muziejų (papildomas mokestis 130 €/asm., į kainą įskaičiuoti įėjimo bilietai ir pervežimas).
 4. Vakare siūlome ekskursiją po vakarinį Niujorką (papildomas mokestis 70 €/asm., į kainą įskaičiuoti įėjimo bilietai, už pervežimą mokama papildomai – 60 €/asm.).
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Poilsis.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Pageidaujantiems siūlome pervežimą pirmyn ir atgal į Niujorką (papildomas mokestis 60 €/asm.), laisvas laikas, apsipirkimui. 

Pageidaujantiems siūlome apsilankyti Metropoliteno muziejuje kartu su gidu (papildomas mokestis – 130 €/asm., į kainą įskaičiuoti įėjimo bilietai ir pervežimas). Jūs negalite būti Niujorke ir nepamatyti Metropoliteno muziejaus! Viename didžiausių muziejų pasaulyje „Metropolitan“ yra lobių, kurių amžius siekia 5000 metų iš viso pasaulio. 1870 m. Įkurta menininkų ir filantropų grupės, pristačiusių Amerikos meno kūrinius visuomenei konkuruoti su Europos menu, ji prasidėjo trimis privačiomis Europos kolekcijomis ir 174 paveikslais. Šiandien jame yra daugiau nei 2 milijonai eksponatų. 1880 m. muziejus persikėlė į dabartinį pastatą Nr. 1000, 5 Avenue, kurį Beaux-Arts stiliumi suprojektavo amerikiečių architektai Calvertas Vaux ir Jacobas Mouldas.

Vakare, kai Niujorkas uždega savo žiburius, siūlome pasimėgauti miesto įžymybėmis ekskursijos po Vakarinį Niujorką metu (papildomas mokestis – 130 €/asm., be pervežimo – 70 €/asm.). Vakare miestas tampa spindinčiu stebuklu, naktinis gyvenimas stulbina savo puošnumu ir tapant jo dalimi Jums patiks šis neįprastas reginys.

7 diena

 1. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Vykstame į Filadelfiją.
 3. Ekskursija po miestą.
 4. Laisvas laikas po ekskursijos.
 5. Vykstame link Vašingtono.
 6. Nakvynė tranzitiniame viešbutyje.

Filadelfija yra Amerikos kultūros perlas. Filadelfijoje negalite jausti pajutęs didžiųjų miestų gyvenimo tempo, niekas netrukdys mėgautis komforto ir ramybės atmosfera. Didžiausias Pensilvanijos miestas Filadelfija taip pat yra Amerikos tautos gimtinė. 1776 m. 13 anglų kolonijų atstovai čia priėmė Nepriklausomybės deklaraciją ir išsaugojo miestą kaip pirmąją JAV sostinę. Delavero upės uostas priėmė tūkstančius imigrantų iš viso pasaulio. Miesto apylinkės atspindi miesto gyventojų etninę įvairovę.

Kelionės autobusu metu susipažinsite su pagrindinėmis pramogomis, tokiomis kaip: Elfreto alėja (Elfretos alėja) - seniausia miesto gatvė, aplankysime Betsy Ross-moterų namus, kurie siuvo pirmąją JAV vėliavą, kur 18 ha teritorijoje yra kruopščiai saugomi XVIII a. pastatai, susiję su Amerikos revoliucija. Aukštas akmeninis bokštas „Independence Hall“, pakibęs virš žemės paviršiaus (Nepriklausomybės salė), apima šį parką su senosiomis Filadelfijos gatvėmis ir daug gražių muziejų. Apie 20 pastatų dabar yra vieši.

Pamatysime rotušę su miesto įkūrėjo Williamo Penno statula, vainikuojančia Masonų šventykla, kuri nustebins savo architektūra. Šventyklos ižde yra Džordžo Vašingtono prijuostė, kurioje jis padėjo kertinį akmenį Kapitolijaus ir kitų Filadelfijos lobių bazėje. Aplankysime Reading stoties turgų, apžiūrėsime nuostabius miesto paminklus ir nusifotografuosime prie Filadelfijos meno muziejaus panoraminių laiptų.

8 diena

 1. Atvykstame į Vašingtoną.
 2. Ekskursija po Vašingtono miestą.
 3. Laisvas laikas po ekskursijos.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Vašingtonas būdamas JAV sostine ir federalinės vyriausybės buveine, miestas yra padalintas į keturias dalis, o jo centras yra Kapitolijus. Kelionės autobusu metu pamatysime Kapitolijų, Aukščiausiojo teismo pastatą, apsilankysime Kongreso bibliotekoje, kuri geriau žinoma kaip Jeffersono pastatas, pasivaikščiosime po garsųjį prekybos centrą, kurį supa geriausi muziejai. Sustosime prie Baltųjų rūmų (apžiūra). Mes pravažiuosime centriniais avenių: Pensilvanijos, Nepriklausomybės ir Konstitucijos. Apsilankysime memorialuose: Linkolno, Korėjiečių ir Vietnamiečių. Pamatysime Džefersono memorialą, Vašingtono paminklą, Pentagoną ir FTB. Pamatysime „Ford“ teatrą, kuriame 1865 m. buvo nužudytas 16 ir mylimiausias JAV prezidentas Abraomas Linkolnas.

9 diena

 1. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Vykstame į Baltimorą.
 3. Apžvalginė ekskursija po Baltimorą.
 4. Vykstame į Niujorko oro uostą.
 5. Registracija į skrydį.

Šiame jaukiame uostamiestyje, kuriame pilna mažų kavinių ir restoranų, kuriuose galėsite mėgautis šviežiomis jūros gėrybėmis, praėjo Edgaro Alano Po gyvenimas, jis čia gyveno, vedė ir mirė. Panašu, kad miestas pavadintas lordo Baltimoro vardu, atrodo tarsi sustojęs laike. Pamatysime Viktorijos laikų namus, Inner įlankos uostą, kuriame vis dar galite pamatyti senus jūrų laivus stovinčius ant prieplaukos, Vernon kalną su Džordžo Vašingtono kolona, seniausia konservatoriją ir meno muziejus. Beisbolo gerbėjai, žinoma, žino, kad gražiausias JAV stadionas yra Baltimorėje.

10 diena

 1. Skrydis: Niujorkas – Stambulas.
 2. Atvykimas į Stambulą.
 3. Pervežimas į viešbutį.
 4. Įsikūrimas viešbutyje.
 5. Nakvynė viešbutyje. 

11 diena

 1. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 2. Pervežimas į Stambulo oro uostą.
 3. Registracija į skrydį.
 4. Skrydis: Stambulas – Ryga.
 5. Atvykimas į Rygą.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydis: Ryga - Stambulas - Niujorkas - Stambulas - Ryga (Turkish Airlines)
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (ilgis + plotis + aukštis = iki 158 cm)
 • Rankinis bagažas (56x45x25cm) + asmeninis krepšys (40x30x15cm) = bendras svoris iki 8 kg
 • Oro uosto mokesčiai
 • 9 nakvynės 3* viešbučiuose be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 399€: Ekskursija po Bostoną; Ekskursija po Niujorką (2 dalių); Ekskursija po Filadelfiją; Ekskursija po Vašingtoną; Apžvalginė ekskursija po Baltimorą; Pervežimo paslaugos; Kelionės vadovo-gido paslaugos.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursija į Metropoliteno muziejų (įėjimo bilietai ir pervežimai įskaičiuoti) 130€; Ekskursija po vakarinį Niujorką (kaina be pervežimo – 70 €/asm.) 130€; Ekskursija po Stambulą 35€; Ekskursinė išvyka prie Braitono paplūdimio 70€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Vašingtonas, Jungtinės Amerikos valstijos

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

3* viešbutis Fortūnos sistema

nuo 1249€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už kambarį bus taikomas papildomas mokestis (jei keliaujate trise, perspėkite kelionių agentūrą, kad pasirūpintų papildoma lova Jūsų dviviečiame kambaryje) 450€

PAGAL UŽKLAUSĄ

Pageidaujantys, turės galimybę pamatyti vieną iš Brodvėjaus šou (papildomas mokestis, priklauso nuo pasirinkto šou) TIK UŽSAKANT IŠ ANKSTO!!!

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Tik pervežimas (pirmyn/atgal) į Niujorką (be ekskursijų!) – 60 €/asm.

SVARBI INFORMACIJA

DĖMESIO! Visi atvykstantys į JAV privalo turėti el. leidimą ESTA (Electronic System Travel Authorization) arba vizą. Leidimais ir vizomis keliautojai rūpinasi savarankiškai!

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

Turisto mokestis viešbutyje ~ 10 €/asm./naktis; už vienvietį kambarį – 20 €/asm./naktis.

JAV įprasta dėkoti vairuotojams ir gidams arbatpinigiais ~ 40 $/visos kelionės metu.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

nuo 1.249,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti