fbpx
from 539,00€
Užsakyti dabar

Ispanija su poilsiu prie jūros ir ekskursijomis. Grupė tik iš Lietuvos!

Barselona, Ispanija
Neįvertintas
Trukmė

12 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Lietuvių kalba

Apžvalga

Pažintinė kelionė autobusu į Ispaniją yra nuostabi galimybė atrasti Europos žavesį. Jūsų laukia pažintinės kelionės po Berlyną, Paryžių, Barseloną ir kitus miestus, kur kiekvienas iš jų pasižymi savitu charakteriu ir istorija.

Pradėdami nuo įspūdingo Berlyno Reichstago ir baigiant garsiosiomis Paryžiaus gatvėmis, ši kelionė autobusu suteikia galimybę patirti tikrąją Europos kultūros ir istorijos dvasią. Kelionė autobusu prasideda Lietuvoje ir veda per Lenkiją, Vokietiją, Prancūziją, iki pat Ispanijos. Po įspūdingų dienų, pilnų ekskursijų ir laisvo laiko, naktys praleidžiamos tranzitiniuose viešbučiuose, kur galite pailsėti ir pasiruošti naujiems nuotykiams. Pažintinės kelionės metu apsilankysite ne tik pagrindiniuose turistiniuose objektuose, bet ir mažiau žinomose, bet ne ką mažiau įdomiose vietose. Kelionės programa siūlo ne tik pažintinius maršrutus, bet ir laisvą laiką, kurį galite praleisti pagal asmeninius interesus. Nuo romantiškų vakarienių Prancūzijos restoranuose iki įspūdingų pasivaikščiojimų Barselonos Montjuic kalno šlaitais – ši kelionė autobusu suteikia galimybę mėgautis atostogomis, kaip jums patinka. Pažintinės kelionės su autobusu yra ne tik patogus, bet ir saugus būdas keliauti, nes visos logistinės detalės ir maršrutai yra iš anksto suplanuoti. Tai suteikia galimybę visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis kelione be jokių rūpesčių.

Ar esate pasiruošę patirti šių nuostabių miestų magiją?“Pažintinė kelionė autobusu su mumis – tai pasirinkimas, kuris garantuoja nepakartojamas atostogas ir naujas patirtis!

💥 Mūsų kelionių datos

Kelionės į Ispaniją išvykimo data – 2024-07-11 / Sugrįžimo data – 2024-07-22 diena. Kelionė autobusu.

Kelionės akcentai

 • Ekskursija po Berlyną.
 • Ekskursiją po Paryžių.
 • Ekskursinė išvyka į Žironą ir Figuerą.
 • Ekskursinė išvyka į Monseratą.
 • Ekskursinė išvyka į Barseloną.
 • Ekskursinė išvyka „Costa Bravos pakrantė".
 • Ekskursija po Lioną.
 • Ekskursija po Viurcburgą.
 • Romantiška išvyka laiveliu Senos upe Paryžiuje.
 • Vakarienė autentiškame prancūzų restorane Lotynų kvartale (turistinis meniu).

Maršrutas

1 diena

 1. Išvykimas iš Vilniaus ir Kauno.
 2. Kelionė per Lenkijos teritoriją.
 3. Įsikūrimas tranzitiniame 3* viešbutyje Lenkijoje.
 4. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Tęsiame kelionę.
 4. Vykstame link Berlyno.
 5. Ekskursija po Berlyną.
 6. Laisvas laikas.
 7. Vykstame link Paryžiaus.
 8. Įsikūrimas tranzitiniame 3* viešbutyje.
 9. Nakvynė viešbutyje.

Pažintį su Berlynu pradėsime nuo Reichstago ir Vyriausybės kvartalo. Tada vyksime prie Brandenburgo vartų – pagrindinio istorinio miesto simbolio. Po to pamatysime „Adlon“ Grand viešbutį, esantį šalia Menų akademijos ir modernių ambasados pastatų. Tęsime pažintį su XVII-XVIII amžiaus Berlynu valdant Frydrichui Didžiajam ir jo pirmtakams. Aplankysime gražiausią Berlyno Gendarmenmart aikštę su nuostabiu architektūriniu kompleksu ir pagrindine sostinės koncertų sale, pasivaikščiosime garsiąja Unter den Linden gatve, pamatysime Karališkąją operą, Humboldto universitetą, katalikų Šv. Jadvygos bažnyčią, neįprastą paminklą žuvusiems pasauliniuose karuose. Muziejų saloje sužinosime, kur ir kada prasidėjo Berlynas, kokie pasaulio kultūros lobiai saugomi Senajame ir Naujajame muziejuose bei didingajame Pergamone, pasigrožėsime grandiozine Berlyno katedra.

Ekskursiją baigsime pagrindinėje istorinėje Rytų Berlyno aikštėje - Alexanderplatz, kur yra seniausia veikianti Berlyno bažnyčia Marienkirche, Raudonoji rotušė, Neptūno fontanas ir televizijos bokštas - pretenzingiausias socialistinio laikotarpio pastatas. Čia, aikštės teritorijoje, dar VDR laikais susiformavo didžiausia Berlyno transporto ir prekybos infrastruktūra.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Tęsiame kelionę.
 4. Atvykstame į Paryžių.
 5. Vykstame į Paryžiaus centrą (papildomai apmokami viešojo transporto bilietai).
 6. Apžvalginė ekskursija po Paryžių.
 7. Laisvas laikas Paryžiuje.
 8. Pageidaujantiems siūlome vakarienę autentiškame prancūzų restorane, įsikūrusiame legendiniame Lotynų kvartale (turistinis meniu ~ 20 €/asm.).
 9. Vakare pageidaujantiems siūlome romantišką išvyką laiveliu Senos upe (papildomas mokestis – 15 €asm., trukmė ~ 1 val.).
 10. Vėlai vakare/naktį išvykstame link Ispanijos.
 11. Naktinis pervežimas.

Apžvalginė ekskursija po Paryžių, kurios metu pamatysite Triumfo arką, Eliziejaus laukus, Didžiuosius ir Mažuosius rūmus, Aleksandro III tiltą, Esplanade „Hôtel des Invalides“, Santarvės aikštę ir tiltą, muziejų de Orsay, Tiuilri sodą, Luvro pastatą ir kiemą, pirmąjį akmeninį tiltą, pirmąją Prancūzijos karalių rezidenciją Conciergerie, Paryžiaus lopšį - Cité salą ir didingą Paryžiaus Dievo Motinos katedrą.

Vakare, pageidaujant, romantiška kelionė laivu Senos upe (papildomas mokestis 15 €, trukmė ~ 1 val. , audiogidas įskaičiuotas į kainą). Galėsite apžiūrėti krantines ir tiltus, priartėti prie Eifelio bokšto ir nufotografuoti vakarėjantį miestą.

4 diena

 1. Atvykstame į Ispaniją.
 2. Įsikūrimas H-Top Olympic 3* viešbutyje (arba kitame tokio pat lygio 3* viešbutyje).
 3. Pageidaujantiems siūlome už papildomą priemoką apsigyventi 4* H-Top Calella Palace viešbutyje.
 4. Poilsis prie jūros.
 5. Pageidaujant, yra galimybė užsakyti vakarienę (papildomas mokestis).
 6. Nakvynė viešbutyje.

H-Top Olympic 3* yra Costa del Maresmės pakrantėje, Kaleloje, kiek daugiau nei 40 km nuo Barselonos. Viešbutis yra už 600 metrų nuo Calella paplūdimio. Jame yra 3 lauko baseinai suaugusiems ir vaikams, vaikų žaidimų aikštelė. Visuose kambariuose yra oro kondicionieriai, palydovinė televizija ir balkonai arba terasos. Savitarnos restorane patiekiami katalonų, ispanų ir tarptautinės virtuvės patiekalai. Taip pat yra baras. Svečiai gali mėgautis vakaro pramoginėmis programomis su gyva muzika ir kabareto pasirodymais.

H-Top Calella Palace 4* yra už 600 metrų nuo Calella paplūdimio, Katalonijos Costa del Maresme, ramioje kurorto vietoje, vos keli žingsniai nuo pagrindinės gatvės, einanti palei jūrą. Šviesiuose viešbučio kambariuose yra oro kondicionieriai, palydovinė televizija ir balkonai. Kiekviename yra atskiras vonios kambarys su plaukų džiovintuvu. Viešbutyje taip pat yra vaikų klubas. Svečiams dienos metu organizuojamos pramoginės ir sportinės veiklos. Kiekvieną vakarą viešbutis organizuoja gyvus pasirodymus ir koncertus.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Poilsis prie jūros, laisvas laikas.
 3. Ekskursinė išvyką į Barseloną.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Pageidaujant, yra galimybė užsakyti vakarienę (papildomas mokestis).
 6. Nakvynė viešbutyje.

Barselona - tai Katalonijos, didingo Europos miesto, esančio šiaurės rytinėje Ispanijos Viduržemio jūros pakrantės dalyje, sostinė, garsėjanti ne tiek savo viduramžių centru, kiek savo nepaprastais pastatais moderno stiliuje - Antonio Gaudi ir kitų architektų darbais.

Ekskursijos po miestą autobusu ir pėsčiomis metu susipažinsime su įspūdingo grožio Barselonos šventykla – Sagrada Familia (apžiūrėsime iš išorės) - pagrindinis Antonio Gaudi kūrinys. Toliau tęsime pažintį su Antonio Gaudí kūryba, tarp kitų jo kūrinių galima paminėti Casa Mila namą, kurį vietiniai vadina La Pedrera.

Tęsdami kelionę po miestą atsidursime Paseo de Lluís Companys prospekte, vedančiame į Ciutadella parko parodų zonas, kur pagrindinė traukos vieta yra Triumfo arka. Mėgaudamiesi miesto grožybėmis persikelsime į vieną gražiausių vietų, kurią pamėgo ne tik miesto gyventojai, bet ir Barselonos svečiai. Tai Montjuic kalnas, jo šlaituose tiesiog gausu lankytinų vietų: Nacionaliniai rūmai, architektūros parkas „Ispanijos miestelis“, „Stebuklingasis fontanas“ ir Misavan der Rohe suprojektuotas Vokietijos parodų paviljonas. Taip pat čia galėsite pamatyti įvairius „Olimpinio žiedo“ sporto objektus, pastatytus 1992 m. olimpinėms žaidynėms. Ekskursinės dienos pabaigoje aplankysime Katalonijos aikštę.

Laisvu laiku rekomenduojame pasivaikščioti La Rambla bulvaru - pagrindine pėsčiųjų gatve Barselonoje, o vakare siūlome pasimėgauti garsiųjų dainuojančių fontanų grožiu (dėl sausros ir kitų priežasčių fontanai gali neveikti).

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisvas laikas, poilsis prie jūros.
 3. Ekskursinė išvyką „Costa Bravos pakrantė“.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Pageidaujant, yra galimybė užsakyti vakarienę (papildomas mokestis).
 6. Nakvynė viešbutyje.

Costa Bravos grožį su žaliomis įlankomis su smaragdiniu vandeniu sunku pervertinti. Ekskursijos metu aplankysime Tossa de Mar miestą, kuris pelnytai vadinamas Costa Bravos perlu. Miestas vis dar yra poetų ir menininkų įkvėpimo šaltinis. Pasivaikščiosime jo senovinėmis gatvelėmis ir grožėsimės kvapą gniaužiančiais vaizdais iš XI amžiaus tvirtovės aukštumų. Aplankysime elitinį Blaneso miesto rajoną – San Franciską (Šv. Pranciškus), esantį aplink to paties pavadinimo įlanką. Vietovė pavadinta dėl nedidelės elegantiškos bažnyčios su apžvalgos aikštele, iš kurios galėsite grožėtis jūros vaizdais. Taip pat pasivaikščiosime pakrante buvusiu XVIII a. patrulių keliu „Cami de Ronda“. Netoliese yra didžiausias ir reikšmingiausias Costa Bravos botanikos sodas - Marimurta, kurį panorėję galėsite aplankyti (įėjimo bilietai apmokami papildomai).

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisvas laikas, poilsis prie jūros.
 3. Antroje dienos pusėje ekskursinė išvyka į Monseratą.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Pageidaujant, yra galimybė užsakyti vakarienę (papildomas mokestis).
 6. Nakvynė viešbutyje.

Monserate yra daugiau nei tūkstantis uolų, kurios sukuria unikalų vaizdą ir užburia savo peizažais. Kalnų grandinė buvo suformuota prieš keletą milijonų metų ir virto keistokomis fantastinėmis gamtos sukurtomis figūromis. Vietinių gyventojų fantazijos dėka neįprastos viršūnės buvo pavadintos atsižvelgiant į tai, kaip jos atrodo - „Dramblio kamienas“, „Mumija“, „Kaukolė“, „Bernardo arklys“, „Sargas“. Šios vietos sukėlė daugybę skirtingų legendų. Viena iš jų sako, kad keistos uolų formos yra angelų kūriniai, nužengusių iš dangaus tam, kad kalnų kraštovaizdis taptų įdomesnis, kalnų viršūnes jie pjaustydavo auksinėmis nagų dildėmis. Monseratas išvertus reiškia „pjautas kalnas“. Tačiau kalno unikalumas yra susijęs ne tik su neįprasto reljefo grožiu, bet ir tuo, kad jame yra Benediktinų Monserato vienuolynas (Monasterio de Monserat). Tai veikiantis vienuolynas, turintis beveik tūkstančio metų istoriją. Ir iki šių dienų tai yra dvasinis Katalonijos simbolis - joje gyvena vienuoliai, atliekantys kasdienes pamaldas ir saugoma senovinė Monserato Juodosios mergelės statula.

Ekskursijos metu sužinosite vienuolyno istoriją, išgirsite įvairių įdomių legendų apie tai, kaip atsirado vienuolynas ir apie stebuklus, susijusius su Juodosios Mergelės statula. Pasivažinėsite „cremallera“ (dantytas geležinkelis) po stačius Monserato nuolydžius. Galėsite aplankyti baziliką (įėjimo bilietas ~ 6 €/asm.) ir išgirsti nuostabų berniukų choro pasirodymą, nusilenkti pagrindiniam vienuolyno traukos objektui „Juodosios Madonos“ (įėjimo bilietas ~ 8 €/asm.). Galėsite aplankyti vienuolyno muziejų, nusipirkti suvenyrų ir paragauti ispaniškų likerių. Aplink vienuolyną yra daugybė vaizdingų pėsčiųjų takų, kuriais galėsite pasivaikščioti ir pamatyti senovines koplyčias, įdomias religines skulptūras ir nuostabius kalnų peizažus. Pasivaikščiojimas po vienuolyną yra geriausia proga pajusti šių vietų grožį ir pamatyti tikrąjį Monseratą su jo unikaliais kraštovaizdžiais.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Poilsis prie jūros.
 4. Pageidaujant, yra galimybė užsakyti vakarienę (papildomas mokestis).
 5. Nakvynė viešbutyje.

9 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisvas laikas, poilsis prie jūros.
 3. Antroje dienos pusėje ekskursinė išvyka į Žironą ir Figuerą.
 4. Dali teatro - muziejaus lankymas (papildomai apmokami įėjimo bilietai: birželį ir rugsėjį ~ 17 €/asm., liepą ir rugpjūtį ~ 20 €/asm.).
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Pageidaujant, yra galimybė užsakyti vakarienę (papildomas mokestis).
 7. Nakvynė viešbutyje.

Žirona - senovinis miestas Katalonijoje. Viduramžių kvartalai iki šiol saugo čia per daugelį amžių vykusių įvykių atmintį. Ne veltui šis miestas vadinamas pasakišku: suakmenėjusi ragana, kuri iki šiol gąsdina vietinius vaikus, šventasis Narcizas, musių pagalba išgelbėjęs miestą, upe plūduriuojantis trigalvis pabaisa Gerio, Cocoyon - tai tik dalis veikėjų, apie kuriuos sužinosite vaikščiodami pėsčiomis po ramias senamiesčio gatves.

Figueras miestas Katalonijoje, kuris yra Salvadoro Dali gimtinė, centrinė miesto aikštė pavadinta Gala ir Dali vardu. Aplankysite paties menininko suprojektuotą Dali teatrą-muziejų (įėjimas į muziejų apmokamas papildomai ~ 20 €/asm.). Be Dali muziejaus, Figueras turi daug kitų lankytinų vietų, tokių kaip: Empordà muziejus – seniausias iš visų vietinių muziejų, atidarytas 1876 m., kuriam priklauso paveikslų kolekcija, taip pat įdomių daiktų iš Iberijos, Graikijos ir Romos laikotarpių. Figueras yra mėgstama gurmanų vieta: čia yra daug puikių restoranų, kurie pažymėti Europos kelionių vadovuose.

10 diena

 1. Supakuoti pusryčiai (sausas davinys) viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ankstyvas išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Lioną.
 4. Pageidaujantiems siūlome ekskursiją po Lioną (papildomas mokestis – 10 €/asm.).
 5. Vykstame į tranzitinį viešbutį.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Senovės Prancūzijos miestas Lionas yra šalies rytuose, Ronos žemumoje, iš vienos pusės apsuptas galingų Alpių, o iš kitos – Centrinių kalnų. Nepaisant to, kad miestas Prancūzijoje užima trečią vietą pagal dydį, pagal svarbą jis nusileidžia tik Paryžiui. Lionas nedažnai patenka į turistinius maršrutus ir veltui, nes per daugiau nei 2000 metų istoriją jis gali pasigirti daugybe lankytinų vietų. Pirmojo tūkstantmečio pradžioje Lionas buvo Romos imperijos dalis ir iš tikrųjų buvo Galijos sostinė. Mieste buvo pastatyta daug statinių, kai kurie iš jų išliko iki šių dienų. Tai, pavyzdžiui, garsieji akvedukai ir senovinės vonios. Didelį susidomėjimą kelia senamiestis – didžiulis viduramžių Liono kvartalas, kuris dėl savo dydžio ir istorinių paminklų buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą.

11 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Viurcburgą.
 4. Pageidaujantiems siūlome ekskursiją po Viurcburgą (papildomas mokestis – 10 €/asm.).
 5. Vykstame į tranzitinį viešbutį Lenkijoje.
 6. Įsikūrimas viešbutyje.
 7. Nakvynė viešbutyje.

Viurcburgas yra šiaurės vakarinėje Bavarijos federalinės žemės dalyje ir garsėja savo architektūra bei vynais, o Viurcburgo rezidencija šiandien yra vienas geriausių baroko pastatų Vokietijoje ir UNESCO pripažintas pasaulio kultūros paveldo objektu.

12 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame link Lietuvos.
 4. Į Kauną/Vilnių grįžtame vėlai vakare/naktį.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Kelionė autobusu.
 • 4 nakvynės tranzitiniuose 3* viešbučiuose be pusryčių Fortūnos sistema (dviviečiuose kambariuose).
 • 6 nakvynės Ispanijoje 3* H-Top tinklo viešbutyje be pusryčių arba kitame panašios klasės viešbutyje (dviviečiuose kambariuose).
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 199€: Ekskursija po Berlyną; Ekskursiją po Paryžių; Ekskursinė išvyka į Žironą ir Figuerą; Ekskursinė išvyka į Monseratą; Ekskursinė išvyka į Barseloną; Ekskursinė išvyka „Costa Bravos pakrantė"; Pervežimo paslaugos ekskursijų metu; Pusryčiai viešbučiuose; Kelionės vadovo paslaugos.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Ekskursija po Lioną 10€; Ekskursija po Viurcburgą 10€; Romantiška išvyka laiveliu Senos upe Paryžiuje 15€; Vakarienė autentiškame prancūzų restorane Lotynų kvartale (turistinis meniu) 20€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Barselona, Ispanija

DUK ....

APGYVENDINIMAS

Kelionės kaina priklauso nuo pasirenkamo viešbučio ir kelionės datos, dėl viešbučio keitimo, kreipkitės į kelionių agentūrą.

Viešbutis

Kelionės kaina

H-Top Olympic 3*

nuo 539€

H-Top Calella Palace 4*

nuo 629€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį 3* viešbutyje bus taikomas papildomas mokestis 250€

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį 4* viešbutyje bus taikomas papildomas mokestis 300€

Pusryčiai viešbučiuose (neperkant ekskursijų paketo) 100€

Fiksuota vieta autobuse 15€

6 vakarienių paketas Ispanijos 3* «H-Top Olympic» viešbutyje 59€

6 vakarienių paketas Ispanijos 4* «H-Top Callela Palace» viešbutyje 69€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Turistinis mokestis Ispanijos viešbutyje ~2 €/asm./para.

Privalomas transporto-kelių mokestis - 5 €/asm.

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas informaciją pateikia lietuvių kalba.

Visos ekskursijos vedamos lietuvių kalba arba su vertimu į lietuvių kalbą.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

Jei esate ne Lietuvos Respublikos pilietis, dėl įvažiavimo reikalavimų į kitas šalis sąlygų susisiekite su valstybės, į kurią ketinate vykti, kompetentingomis institucijomis (diplomatinė atstovybė, konsulinė įstaiga ar migracijos tarnyba).

Keliautojas pats atsako už reikalavimų išpildymą įvažiuojant į jo pasirinktą šalį bei visų reikalingų dokumentų turėjimą. Taip pat pats atsako už galiojančių įvažiavimo į kitą šalį saugumo reikalavimų laikymąsi! Prašome būti dėmesingais ir nuolat sekti naujausią informaciją!

nuo 539,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti