fbpx
from 459,00€
Užsakyti dabar

Belgija – Olandija 8 d. aplankant gėlių parką „KEUKENHOF“ ir gėlių paradą (skrydis iš Rygos į Kelną)

Lisse, Olandija
Neįvertintas
Trukmė

8 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

Kelionė į Olandiją ir Belgiją – tai nuostabi proga patirti pažintinę kelionę į dvi išskirtines Europos šalis. Pradėdami nuo skrydžio iš Rygos į Kelną, Jūsų laukia įspūdingi nuotykiai, kuriuos praturtins kiekvienas lankomas miestas ir objektas.
Vienas iš pagrindinių kelionės akcentų – gėlių parkas Keukenhof Olandijoje. Tai neabejotinai yra pažintinių kelionių į Olandiją  perlas, kur 32 hektarų plote galėsite išvysti daugiau nei 7 milijonus įvairiaspalvių gėlių. Parkas yra žinomas visame pasaulyje ir sulaukia tūkstančių lankytojų, ypač balandžio mėnesį vykstančio gėlių parado metu.
Kelionė tęsiasi Belgijoje, kurioje aplankysite Briuselio istorinį centrą. Čia pamatysite Rotušę, Karališkuosius rūmus ir kitus istorinius pastatus, kurie atspindi šalies kultūrinį ir architektūrinį paveldą.
Taip pat kelionės programoje yra Briugė, vadinamas Belgijos šokolado sostine, ir Antverpenas, kurio istorinis centras garsėja įspūdinga architektūra ir yra didžiausias deimantų prekybos centras pasaulyje. Gentas, savo ruožtu, stebina išsaugotais viduramžių pastatais ir kanalais.
Pažintinė kelionė baigiasi Amsterdamo mieste, kuris žinomas dėl savo istorijos, kanalų ir kultūros. Čia galėsite pasivaikščioti po senamiestį, aplankyti istorinius objektus ir pasimėgauti pasiplaukiojimu po kanalus.
Ši pažintinė kelionė į Olandiją ir Belgiją  suteiks ne tik nepakartojamus įspūdžius, bet ir įžvalgų supratimą apie šių šalių kultūrą bei istoriją. Nepraleiskite puikios progos patirti kiekvieną iš šių stebuklingų vietų. Kviečiame įsigyti šią kelionę dabar ir leistis į neįtikėtiną nuotykį!

💥 Mūsų kelionių datos

Kelionės į Belgija – Olandija išvykimo data – 2024-04-19 / Sugrįžimo data – 2024-04-26 diena. Skrydis:  Ryga – Kelnas – Ryga (Ryanair)

Kelionės akcentai

 • Pervežimas į Keukenhof gėlių parką.
 • Ekskursinė išvyka „Antverpenas ir Gentas“.
 • Ekskursinė išvyka į Briugę.
 • Ekskursinė išvyka į Briuselį.
 • Ekskursinė išvyka į Lilį (Prancūzija).
 • Pervežimas į Amsterdamą.
 • Ekskursija po Amsterdamą (su vietiniu gidu).
 • Pasiplaukiojimas laiveliu Amsterdamo kanalais.
 • Apžvalginė ekskursija po Kelną.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Registracija į skrydį.
 3. Skrydis: Ryga - Kelnas.
 4. Atskridus vykstame į tranzitinį viešbutį.
 5. Įsikūrimas viešbutyje.
 6. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

2 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti pažymėtomis dienomis).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Keukenhofo gėlių parką (įėjimo bilietai apmokami pačių keliautojų: suaugusiems ~19,5 €/asm., vaikams 4-17 metų ~9 €/asm., vaikams iki 3 metų - nemokamai).
 4. Vykstame į viešbutį.
 5. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

Visame pasaulyje žinomas gėlių parkas Keukenhof yra viena iš populiariausių piligrimystės vietų pavasarį Nyderlanduose atvykstantiems turistams. Reginys išties nuostabus: 32 hektarų plote surinkta daugiau nei 7 milijonai gėlių. Čia yra trys oranžerijos: pirmoji - su įvairių veislių ir atspalvių tulpėmis, auksiniais narcizais ir vešliomis alyvomis, kita - su raudonos spalvos rožių prabanga, o trečioji – su nepaprastai nuostabiomis orchidėjomis. Parkas yra Lisse mieste ir veikia tik du mėnesius per metus – nuo kovo vidurio iki gegužės vidurio.

Balandžio 20 d. netoli gėlių parko, vyks garsusis gėlių paradas, kasmetinis gėlių paradas – tai nuostabių spalvų ir svaiginančių aromatų šventė. 20 didžiulių plaustų ir 30 vežimų, gausiai papuoštų gėlėmis, nukeliauja 42 kilometrus iš Noordwijk į Harlemą.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Vykstame į Briuselį.
 3. Ekskursija po Briuselį.
 4. Vykstame į viešbutį.
 5. Įsikūrimas 3* viešbutyje.
 6. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

Nuostabaus Briuselio istorinis centras yra padalintas į dvi dalis – vadinamąjį Žemutinį ir Aukštutinį miestą. Žemutinėje jau seniai įsibėgėjo paprastas gyvenimas, buvo vykdoma prekyba, vystėsi amatai ir pramonė. Aukštutinėje buvo įsikūrę prabangūs turtingų žmonių rūmai ir dvarai. Būtent čia išsaugotas istorinis išplanavimas ir dauguma senųjų pastatų. Pagrindinės Briuselio lankytinos vietos yra sutelktos istoriniame centre. Žymiausia miesto vieta yra Didžioji aikštė, esanti žemutinėje miesto dalyje. Dauguma Briuselio lankytinų vietų vienaip ar kitaip susitelkę aplink ją.

Tikras architektūros šedevras – Rotušė, būdinga bet kuriam Europos miestui, tai tikras baroko stiliaus meno kūrinys. Rotušė buvo pastatyta XV amžiaus viduryje, su net 90 metrų aukščio bokštu. Iš čia tarsi saugo miestą šv. Mykolo, Briuselio globėjo, statula. Netoliese yra dar vienas didingas pastatas – Karališkieji rūmai, pastatyti XVI amžiuje.

Nuėjus kelis metrus nuo pagrindinės aikštės tikrai pamatysite žymiausią Briuselio įžymybę legendinį Manneken Pis – „Sisiojančio berniuko“ skulptūrą-fontaną. Vienas iš iškiliausiu aukštutinio miesto pastatų - Karališkieji rūmai 18-19 a., šiuo metu tai Belgijos karaliaus rezidencija. Aplink rūmus – nuostabaus grožio parkas. Dar vienas Briuselio simbolis – 1958 metais įrengtas didžiulis geležies kristalo maketas Atomium.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Briugė“ (papildomas mokestis – 50 €/asm.).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Briugė – vienas gražiausių Europos miestų, dar vadinamas „Belgijos šokolado sostine“. Viduramžių gotikiniai ansambliai ir kanalų tinklas, gal kiek ir prastesnis už Venecijos, bet kasmet pritraukia minias turistų. Plačios gatvės ir daug senų pastatų liudija buvusią miesto didybę. Briugė – svarbus ekonominis centras. XX a. pabaigoje už istorinio miesto branduolio buvo pastatytas modernus jūrų uostas, kurio dėka Briugė atgavo dar viduramžiais prarastą prekybinio jūrų miesto vaidmenį. Apsilankę Briugėje iš karto pastebėsite, kad jo architektūriniai ir meniniai ypatumai kruopščiai saugomi ir perteikti miesto palikuoniams. Šis miestas išskirtinis tuo, kaip sujungia praeitį ir šiuolaikinį gyvenimą.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką „Antverpenas ir Gentas“ (papildomas mokestis – 50 €/asm.).
 4. Laisvas laikas.
 5. Sugrįžtame į viešbutį.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Vyksime į Antverpeną, kurio istoriniame centre sutelktos visos miesto įžymybės. Miesto centras yra ant Scheldt upės kranto, kur kadaise buvo viduramžių gynybinė tvirtovė. Į rytus yra graži Sten pilis, šita pilis buvo atstatyta po to, kai buvo visiškai sunaikinta XIX amžiuje. Dabar joje yra Nacionalinis jūrų muziejus. Pagrindinė miesto atrakcija gali būti vadinama - Grote Markt aikštė. Išvertus tai reiškia didelis turgus. Tikra aikštės puošmena – jos fontanas su Silvijaus Brabo
statula, kuris, pasak legendos, nugalėjo piktąjį milžiną Antigoną. Kaip ir bet kurioje viduramžių Europos aikštėje, ji taip pat turi savo Rotušę, pastatytą mišriu gotikos ir renesanso stiliumi. Įspūdinga ir didinga gotikinė Mergelės Marijos katedra, statyta XIV amžiuje. Bokšto aukštis siekia 123 metrų, o viduje saugomi keturi Rubenso paveikslai, laikomi tikru Antverpeno pasididžiavimu.

Antverpenas – didžiausias pasaulyje deimantų prekybos ir pjaustymo centras. Galėsite aplankyti garsiąją Pelican Strasse, kurioje gausu juvelyrinių dirbinių parduotuvių, turėsite galimybę įsigyti deimantų papuošalų už prieinamą kainą.

Gentui pavyko išsaugoti unikalią viduramžių atmosferą, kuri permerkė jo mažas gatveles, per karus miestas praktiškai nenukentėjo, centre įsikūrusių senovinių pastatų gausa tiesiog stebina. Čia galėsite pamatyti daugybę gotikinių katedrų, tokių kaip Šv. Mikalojaus, ir Šv. Bavo, viduramžių rotušė ir varpinės bokštas, pastatytas siekiant atkreipti miestiečių dėmesį į bet kokį svarbų įvykį. Kanalai ir nedideli tilteliai suteikia Gentui jaukumo ir primena šalia esančią Briugę. Įdomiausiu pastatu mieste neabejotinai galima vadinti viduramžių Gravensteno pilį. Ji iškilo XII amžiuje, vienu metu buvo naudojama ne tik kaip Flandrijos grafų rezidencija, bet ir kaip monetų kalykla.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome ekskursinę išvyką į Lilį (papildomas mokestis – 45 €/asm.).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Lilis – ketvirtas pagal dydį Prancūzijos miestas, jungiantis Flandrijos, Prancūzijos ir Norvegijos kultūrą ir istoriją. Jis įsikūręs Nord-Pas-de-Calais regione.

Miesto architektūra itin spalvinga ir originali, nes joje susipina prancūziško stiliaus ir meno įtaka, kurią į miestą atnešė karalius Liudvikas XIV, unikali flamandų architektūra ir dalis ispaniškos Olandijos. Lilyje yra daugybė įvairių įdomių gatvių, kavinių, restoranų ir suvenyrų parduotuvių, kurias būtina pamatyti.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Amsterdamą.
 4. Laisvas laikas Amsterdame.
 5. Pageidaujantiems siūlome ekskursiją su vietiniu gidu po Amsterdamą (papildomas mokestis – 10 €/asm.).
 6. Laisvas laikas.
 7. Pageidaujantiems siūlome pasiplaukioti laiveliu po Amsterdamo kanalus (papildomas mokestis - 20 €/asm.).
 8. Vykstame į tranzitinį viešbutį.
 9. Įsikūrimas viešbutyje.
 10. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

Olandai garsėja pagarba istorijai, o Amsterdamo centras rodo šį pagarbų požiūrį. Pro šviesias modernias gatves aiškiai matomas unikalus, savitas viduramžių miestas.

Sužinosite įdomias Amsterdamo istorijas ir legendas, Amsterdamo sukūrimo versijas ir miesto raidos istoriją. Apžvalginė ekskursija apima ekskursiją po visus pagrindinius Amsterdamo lankytinus objektus - tokius kaip Karališkieji rūmai, Naujosios ir Senosios bažnyčios, Berlage Bours, Centrinė stotis, Kinų kvartalas, Šv. Olafo koplyčia, seserų-bėgikių kiemas ir dar daugiau. Amsterdamas visame pasaulyje žinomas dėl savo daugybės kanalų. Net Petras I įvertino šio nuostabaus laivybos miesto statytojų drąsą ir įžvalgumą.

Pageidaujantiems siūlome pasiplaukiojimą laiveliu Amsterdamo kanalais (papildomas mokestis – 20 €/asm.).

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje.
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Vykstame į Kelną.
 4. Apžvalginė ekskursija po Kelną.
 5. Po ekskursijos vykstame į oro uostą.
 6. Registracija į skrydį.
 7. Skrydis: Kelnas - Ryga.
 8. Atskridimas į Rygą.

Kelno lankytinos vietos apima daugybę viduramžių architektūros pastatų ir Kelno alaus kultūrą. Su kai kuriais iš jų mes susipažinsime apžvalginės ekskursijos metu.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydis: Ryga - Kelnas - Ryga (Ryanair)
 • Rankinis bagažas (matmenys: 40x20x25 cm)
 • 7 nakvynės 3* viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 189 €: Pervežimas į Keukenhof gėlių parką; Ekskursinė išvyka į Briuselį; Pervežimas į Amsterdamą; Apžvalginė ekskursija po Kelną; Pusryčiai viešbutyje; Kelionės vadovo paslaugos; Pervežimo paslaugos.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Lisse, Olandija

DUK ....

PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU)

Ekskursinė išvyka „Antverpenas ir Gentas“ 50€

Ekskursinė išvyka į Briugę 50€

Ekskursinė išvyka į Lilį (Prancūzija) 45€

Ekskursija po Amsterdamą (su vietiniu gidu) 10€

Pasiplaukiojimas laiveliu Amsterdamo kanalais 20€

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis 280€

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketą) 70€

Rankinis bagažas iki 10 kg PRIORITY (55x40x20cm) Ryga - Kelnas 25€

Rankinis bagažas iki 10 kg PRIORITY (55x40x20cm) Kelnas - Ryga 25€

Registruotas bagažas iki 10 kg (55x40x20cm) Ryga - Kelnas 35€

Registruotas bagažas iki 10 kg (55x40x20cm) Kelnas - Ryga 35€

Registruotas bagažas iki 20 kg (Ryga - Kelnas) 50€

Registruotas bagažas iki 20 kg (Kelnas - Ryga) 50€

Fiksuota vieta autobuse 15€

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į „Keukenhof“ gėlių parką (suaugusiems) BILIETAI UŽSAKOMI IŠ ANKSTO! 19.5€

Įėjimo bilietai į „Keukenhof“ gėlių parką (vaikams 4-17 metų) BILIETAI UŽSAKOMI IŠ ANKSTO! 9€

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Turisto mokestis viešbutyje ~ 3 €/asm./diena

SVARBI INFORMACIJA

Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

PALIKITE APŽVALGĄ

0/5
Neįvertintas
Remiantis 0 peržiūros
Puikus
0
Labai geras
0
Vidutinis
0
Prastas
0
Baisus
0
Kuriame 1 - 0 0, viso

Parašyti atsiliepimą

nuo 459,00€

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti