fbpx
from 1.279,00€
Užsakyti dabar

15 dienų poilsis Bali saloje (iš rygos)

Balis, Indonezija
Neįvertintas
Trukmė

15 dienų

Kelionės tipas

Poilsinė, pažintinė

Grupės dydis

Neribotas

Gido paslaugos

Rusų kalba

Apžvalga

15 dienų poilsis Bali saloje (iš Rygos) yra stulbinantis kelionių paketas, skirtas tiems, kurie nori pabėgti nuo kasdienybės ir pasinerti į egzotiškus nuotykius. Kelionė prasideda patogiu skrydžiu iš Rygos per Stambulą, leidžiant jums patirti dvi skirtingas kultūras dar prieš atvykstant į svajonių salą – Balį.

Balyje jūsų laukia 3* viešbutis, kuriame galėsite atsipalaiduoti po kelionės ir pasiruošti būsimiems nuotykiams. Pasimėgaukite šiltu klimatu, su temperatūra nuolat svyruojančia tarp 25 ir 30 laipsnių Celsijaus, nuostabiais smėlio paplūdimiais ir gaivinančiomis jūros bangomis.

Kelionės metu bus ne tik daug laiko poilsiui prie jūros, bet ir įdomių ekskursijų, per kurias pažinsite salos kultūrą, aplankysite unikalias šventyklas, stebuklingas ryžių terasas, mėgausitės vietiniais maisto gaminiais ir netgi išmoksite kažką naujo apie vietinį amatą – sidabrą.

Ekskursijos į šiaurę ir rytus atvers jums Bali salos grožio ir kultūrinio paveldo gausmą. Nuo žavingos Taman Ayun šventyklos iki mistiškosios šikšnosparnių uolos Goa Lawah, kiekviena vieta pasakoja savo istoriją.

Nepraleiskite progos pamatyti Pura-Besakih, pagrindinę šventyklą, įsikūrusią Agungo kalno papėdėje. Taip pat nepamirškite aplankyti Kerta Goza ir Penglipurano kaimą, kuris žinomas savo unikalia architektūra ir tradicijomis.

Ši kelionė suteikia puikią pusiausvyrą tarp atsipalaidavimo, kultūrinio praturtėjimo ir nuotykių. Jūsų laukia nepakartojami vaizdai, įsimintinos patirtys ir galimybė pamatyti Balį iš visiškai kitokio kampo. Taigi, jei ieškote “kelionės”, kuri apimtų tiek poilsiui skirtą laiką, tiek edukacines ir kultūrines patirtis, “15 dienų poilsis Bali saloje (iš rygos)” yra puikus pasirinkimas!

💥 Mūsų kelionių datos

🌴 2024-04-03 – 2024-04-17 🌴 2024-07-08 – 2024-07-22

Kelionės akcentai

 • Ekskursinė išvyka „Šiaurės salos grožis“.
 • Apžvalginė ekskursija po Singapūrą.
 • Apžvalginė ekskursija po Balio salą.
 • Ekskursinė išvyka į salos pietus.
 • Ekskursinė išvyka „Kerta Goza, Penglipuran, Pura-Besakih“.
 • Pervežimas į Bali Safarį ir Marine Park parką.
 • Ekskursinė išvyka „Rytų paslaptys“.
 • Vakarinė ekskursija po Singapūrą.

Maršrutas

1 diena

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Skrydis: Ryga – Frankfurtas.
 3. Atvykimas į Frankfurtą.

TIK 2024.07.08-22

 1. Atvykimas į Rygos oro uostą.
 2. Skrydis: Ryga - Stambulas.
 3. Atvykimas į Stambulą.

2 diena

 1. Skrydis: Frankfurtas – Singapūras.
  1. TIK 2024.07.08-22
  2. Skrydis: Stambulas - Singapūras (~02:00-17:50).
 2. Atskridimas į Singapūrą.
 3. Pervežimas į 3* viešbutį.
 4. Įsikūrimas viešbutyje.
 5. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Pervežimas į oro uostą.
 4. Registracija į skrydį.
 5. Vidinis skrydis: Singapūras – Denpasaras (Balis).
 6. Atskridimas į Balį.
 7. Pervežimas į viešbutį.
 8. Įsikūrimas viešbutyje.
 9. Nakvynė viešbutyje.

Balis - viena žaviausių ir populiariausių Malaizijos salyno Indonezijos salų, tikroji pasaka iš tikrųjų, nuostabi sala, padengta smaragdinių ryžių laukų terasomis, ir gvazdikėlių miškai, apipinti kvapniomis gėlėmis. Oro temperatūra saloje visus metus yra + 25–30 laipsnių, o jūros temperatūra +28 laipsniai. Pirmiausia keliautojus vilioja jo šviesi ir įvairi gamta, taip pat nuostabūs smėlio paplūdimiai su užburiančiu bangų garsu.

4 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Apžvalginė ekskursija po Balio salą.
 3. Pageidaujantiems siūlome pietus su nepakartojama panorama į ugnikalnį (papildomas mokestis tik ~ 8 €).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Balis - stebuklingas kiekvieno skonio malonumų šaltinis: ekstremalus, informatyvus, ir ramus.

Ekskursijos metu aplankysime garsųjį Ubudo amatininkų kaimą ir sužinosime apie tradicinius Balio amatus. Norėdami tai padaryti, pasiruoškite stebėti gyvus amatininkus, dirbančius su sidabru.

Toliau aplankysite šventojo vandens Tirta Empul šventyklą, kurioje yra garsusis šaltinis, kuris, remiantis induistų įsitikinimais, gydo nuo ligų ir valo ne tik kūną, bet ir sielą. Jūs iš karto pastebėsite didžiulį žalumos kiekį, todėl visada yra šešėlis ir vėsumas, o tai svarbu, kai esate karštoje saloje. Bet svarbiausia viso komplekso atrakcija yra trys baseinai, kuriuose galite išsimaudyti, nes iš apačios muša skaidrus, krištolo skaidrumo, gėlo vandens šaltinis. Toje pačioje vietoje, šioje teritorijoje, yra suvenyrų turgus, kurio kainos jus maloniai nustebins, be to, nepamirškite, kad derėtis visada tinkama!

Mes nepraeisime pro šalį karališkojo Gugung Kavi dinastijos kapo (įėjimo bilietas ~ 20000 rupijų/~ 1 €), kuris išraižytas tiesiai uoloje! Jus ypač sužavės švediško stalo pietūs apžvalgos aikštelėje su vaizdu į Baturo ugnikalnį, esanti 1717 m. virš jūros lygio (papildomas mokestis ~ 8 €).

Po sočių pietų pasisėmus naujų jėgų, keliausime į neįprastas ryžių terasas, primenančias milžiniškus laiptus, organiškai įžengusius į gamtos kraštovaizdį per šimtmečius. O viename iš senovinių kalnų regionų nemokamai ragausime įvairių rūšių arbatos ir kavos, susipažindami su brangiausią kavą gaminančiu garsiuoju gyvūnu - Luwaka.

5 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena, poilsis prie jūros.
 3. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka „Šiaurės salos grožis“.
 3. Sugrįžimas į viešbutį.
 4. Nakvynė viešbutyje.

Ryte išvykstame į ekskursinę išvyką „Šiaurės grožis“, kurios metu aplankysite antrąją pagal dydį Balio salos šventyklą, žinomą nuo XVIII amžiaus, vadinamą „Taman Ayun“, kuri nustebins jus nepakartojama architektūra. Be to, šventyklos teritoriją supa gražūs lotoso tvenkiniai. Tai tikras sodas su įvairiomis gėlėmis ir vaismedžiais, kuriuos galima pamatyti tik Balyje. Skirtingų lygių bokštai, pagodos, tiltai, skulptūros, statulos, akmeninės statulos ir vaizdinga vietovė - tai tik dalis to, ką turite pamatyti.

Pasimėgavę tradicinių balietiškų pastatų unikalumu, mes eisime į pačią visos salos šiaurę į jos kalnuotą dalį iki Ulun Danu šventovės, papuoštos grakščiomis pagodomis. Tai yra šventyklų kompleksas, išplatėjęs ant šventojo Beratano ežero krantų. Ežeras yra didžiausias gėlo vandens šaltinis, iš kurio vietiniai žmonės drėkina ryžių laukus. Derlius priklauso nuo to, kiek gilus bus ežeras.

Nepamiršime ir unikalaus 1200 metrų virš jūros lygio iškilusio Beratano ežero, kurio lygus paviršius priglunda prie pakrantėje esančių šventyklos pastatų, todėl susidaro įspūdis, kad šventovė plūduriuoja ant vandens – puiki vieta sustoti ir papietauti.

Paskutinis šios dienos akordas bus apsilankymas Tanah Lot šventykloje, kuri pastatyta tiesiai ant uolos skalaujamos vandenyno! Štai kodėl vietiniai gyventojai ją vadina šventykla ant vandens. Manoma, kad jūra yra ne kas kita, kaip demonų ir piktųjų dvasių buveinė, o šventyklos yra skirtos apsaugoti Balio gyventojus nuo jų.

Paskutinis šios dienos akordas bus apsilankymas Tanah Lot šventykloje, kuri pastatyta tiesiai ant uolos skalaujamos vandenyno! Štai kodėl vietiniai gyventojai ją vadina šventykla ant vandens. Manoma, kad jūra yra ne kas kita, kaip demonų ir piktųjų dvasių buveinė, o šventyklos yra skirtos apsaugoti Balio gyventojus nuo jų.

7 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena prie jūros arba siūlome ekskursinę išvyką „Rytų paslaptys“ (papildomas mokestis 30 €/asm. ekskursija įvyks, jei susirinks 15 žmonių).
 3. Laisvas laikas.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Mes padarėme taip, kad šią dieną jūs taip pat galėsite mėgautis įsiminančiomis salos vietomis bei degintis saulėje ir priimti vandens procedūras. Pradžioje siūlome apsilankyti karališkosios šeimos vandens rūmuose, vadinamų Tirta Ganga (papildomai apmokami įėjimo bilietai ~ 40000 rupijų/~ 3 €), teritorijoje, kur yra vienas vaizdingiausių Balio gėlių sodų.

Tada aplankysime šventyklą - šventovę ir šikšnosparnių uolą - Goa Lawah. Viena paslaptingiausių šventyklų visoje saloje. Ji buvo pastatytas prie įėjimo į urvų labirintą, kuriame gyvena tūkstančiai šikšnosparnių. Iš tikrųjų Balyje šikšnosparniai yra laikomi šventais padarais.

Pabendravus su šikšnosparniais, jus nustebins nepaprastas juodo smėlio paplūdimys, prie kurio padarysime foto-pauzę, kur vietos gyventojai mielai parodys, kaip vyksta druskos išgavimo procesas.

Be to, pasiruoškite padaryti pačias „instagramiškiausias“ nuotraukas Tirta Gangga vandens rūmų teritorijoje, papuoštoje daugybe grakščių tiltų, tvenkinių, vaizdingų alėjų ir dievų su demonų statulomis.

Būdami salos rytuose, tiesiog privalome aplankyti vieną fotogeniškiausių ir nepasiekiamų Balio paplūdimių „Virgin Beach“.

8 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena, poilsis prie jūros.
 3. Nakvynė viešbutyje.

9 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka „Kerta Goza, Penglipuran, Pura-Besakih“.
 3. Sugrįžtame į viešbutį.
 4. Poilsis.
 5. Nakvynė viešbutyje.

Pura-Besakih - yra viena iš pagrindinių salos šventovių, ji yra Agungo kalno papėdėje, 1000 m. aukštyje virš jūros lygio. Šis religinis pastatas vadinamas „šventyklų motina“, iš tikrųjų tai visas kompleksas, susidedantis iš kelių dešimčių pastatų. Svarbiausia šiame šventovių komplekse yra centrinė Pura Peneteran Agung šventykla, į kurios pagrindinį įėjimą veda didžiuliai laiptai, gausiai dekoruoti demonų sargybiniais. Balio gyventojai labai atsargiai žiūri į šią šventovę. Tikėjimas į tai, kad Pura-Besakih kompleksas yra šventa vieta, dar labiau sustiprėjo, kai 1963 m. dėl stipraus Agungo ugnikalnio išsiveržimo šventykla praktiškai nebuvo pažeista. Lavos srautai pratekėjo už kelių metrų nuo šventyklos, nepaliesdami svarbių šventyklos pastatų.

Toliau vyksime į Penglipurano kaimą, vieną iš trijų švariausių mūsų planetoje. Tai dar viena puiki galimybė susipažinti su vietos tradicijomis, kultūra ir buitimi.

O kelionės pabaigoje aplankysime muziejų kompleksą Kerta Goza su istoriniu Aukščiausiojo teismo pastatu.

10 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Ekskursinė išvyka į pietinę Balio dalį su kultūros parko „Garuda-Vishnu-Kenchana“ lankymu.
 3. Laisvas laikas.
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Atvyksime į vieną įdomiausių kultūros parkų visoje Pietryčių Azijoje GWK, kad taptume kostiumų šou žiūrovais arčiau unikalios Balio kultūros. Be to, tai parkas, kuriame teisėtai gali pasigirti viena aukščiausių religinių statulų pasaulyje, iškilusia 146 metrus virš salos.

Balio vizitinės kortelės tuo nesibaigia, nes kita mūsų apsilankymo verta vieta bus senovinė Uluwatu šventykla, pastatyta ant 90 metrų uolos virš Indijos vandenyno. Būtent ten rasite labiausiai kvapą gniaužiančius jo vaizdus. Šventykla netgi turi savo šventus gyventojus išdykusių beždžionių pavidalu, nepalikusių abejingų nei vieno turisto!

Norėdami dar labiau paįvairinti šią dieną, Pandavos paplūdimyje siūlome pasinerti į žavingus Indijos vandenyno vandenis, išklotą šviesiai smėlio spalvos smėliu ir ribojamą aukštų kalkakmenio skardžių, todėl šis kerintis paplūdimys tampa dar patrauklesnis! Dar visai neseniai tai buvo nežinoma vieta turistams. Dabar gražus vaizdas į žydrą vandenyną čia vilioja ir vietinius, ir lankytojus.

11 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena.
 3. Pageidaujantiems siūlome pervežimą į Bali Safari ir Marine Park parką (papildomas mokestis – 30 €/asm. + įėjimo bilietai – nuo 60 $).
 4. Sugrįžtame į viešbutį.
 5. Poilsis.
 6. Nakvynė viešbutyje.

Safari parkas Balyje sujungia klasikinį Afrikos safarį ir Balio nacionalinės kultūros bruožus. Šiuo metu čia gyvena daugiau nei 60 egzotinių gyvūnų rūšių, įskaitant keletą retų ir nykstančių rūšių, tokių kaip Sumatrano tigrai, Sumatros drambliai, baltieji tigrai ir Komodo varanai (drakonai). Gyvūnai parke gyvena ne narvuose, o dideliuose ir laisvuose aptvaruose, labiau kaip laukinėje gamtoje. Todėl turistai po gyvūnų parką keliauja specialiu autobusu – safari mobiliu. Kelionės metu turėsite galimybę iš arti apžiūrėti Indonezijos, Indijos ir Afrikos laukinės gamtos atstovus – zebrus, raganosius, tigrus, liūtus.

Jūrų parke (Marine Park) galėsite apsilankyti užburiančiose atrakcionuose, įrengtais naujausiomis technologijomis arba praleisti laiką vandens parke, arba aplankyti didžiulią akvariumo teritoriją – unikalią vietą, kur galima pamatyti tūkstančius įvairiausių rūšių žuvų, surinktų iš viso pasaulio. Jūrų parke netgi laikomas baltasis ryklys specialioje akvariumo dalyje, taip pat kraujo ištroškusios piranijos ir kitos plėšriosios žuvys. Parko darbuotojai pataria stebėti piranijų šėrimą, kuris vyksta kasdien 10:30 ir 16:00. Taip pat aplankysite labai gražų ir spalvingą teatralizuotą spektaklį Bali Agung Show.

12 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Laisva diena, poilsis prie jūros.
 3. Nakvynė viešbutyje.

13 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Pervežimas iš viešbučio į Bali oro uostą.
 4. Skrydis: Denpasaras (Balis) – Singapūras.
 5. Atskridimas į Singapūrą.
 6. Vykstame į viešbutį.
 7. Įsikūrimas viešbutyje.
 8. Pageidaujantiems siūlome vakarinę ekskursiją po Singapūrą (papildomas mokestis – 35 €/asm.).
 9. Nakvynė viešbutyje.

14 diena

 1. Pusryčiai viešbutyje (perkant ekskursijų paketą pusryčiai įskaičiuoti).
 2. Išsiregistravimas iš viešbučio.
 3. Apžvalginė ekskursija po Singapūrą.
 4. Laisvas laikas.
 5. Pageidaujantys, galės savarankiškai apsilankyti (priklauso nuo skrydžių laikų): „Botanikos sode ir Orchidėjų parke“ arba futuristiniame botanikos sode „Gardens by the bay“ (įėjimo bilietus apmoka patys keliautojai).
 6. Pervežimas į Singapūro oro uostą.
 7. Skrydis: Singapūras - Frankfurtas – Ryga

TIK 2024.07.08-22

  1. Skrydis: Singapūras – Stambulas (~23:05-05:15*).

Singapūras (pažodžiui išvertus - „Liūto miestas“) užima 2 vietą pasaulyje pagal saugumą ir 1 vietą pagal miesto apželdinimą. Jis džiugina akį savo grynumu, grožiu ir puošnumu. Čia aukščiausias gyvenimo lygis prilygsta komfortui ir piliečių rūpinimuisi. Singapūro istorija nuostabi, dabartis džiugina, o ateitis – intriguoja. Šis miestas-valstybė įsiveržia į gyvenimą kaip viesulas ir amžiams lieka širdyje.

Singapūro „botanikos sodas“ tarsi per kaleidoskopą parodo visą salos floros prabangą, turtingumą ir įvairovę.

„Gardens by the Bay“ – vertikalus parkas su tropiniais vijokliais, orchidėjomis ir retų rūšių vynmedžiais bei paparčiais. „Medžių“ vainikai, apipinti gėlėmis ir žaluma, susideda iš geležinių strypų ir betono, apšviečiami įvairiaspalvėmis lemputėmis. Tarp miško statinių buvo nutiesti tilteliai, nuo kurių galima grožėtis neįprasta giraite. Parke pasodinta ~226 tūkst. augalų, sukurti vandens sodai su kaskadomis, kriokliais ir baseinais.

15 diena

 1. Atskridimas į Rygą.

TIK 2024.07.08-22

 1. Atvykstame į Stambulą.
 2. Skrydis: Stambulas - Ryga (~07:25-10:40).
 3. Atskridimas į Rygą.

Į kelionės kainą įtraukta:                             Į kelionės kainą neįtraukta:

 • Skrydžio bilietai: Ryga - Frankfurtas - Singapūras - Frankfurtas - Ryga (Lufthansa)
 • TIK 2024.07.08-22 Skrydžio bilietai: Ryga - Stambulas - Singapūras - Stambulas - Ryga (Turkish Airlines)
 • Rankinis bagažas iki 8 kg (matmenys: 56x45x25 cm)
 • Registruotas bagažas iki 23 kg (aukštis + ilgis + plotis = 158 cm)
 • Vidinis skrydis: Singapūras – Denpasaras (Balis) – Singapūras (įskaičiuotas rankinis bagažas iki 7 kg + registruotas bagažas 20 kg)
 • 12 nakvynių 3* viešbutyje be pusryčių (dviviečiuose kambariuose)
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 399€: Ekskursinė išvyka „Šiaurės salos grožis“; Apžvalginė ekskursija po Singapūrą; Apžvalginė ekskursija po Balio salą; Ekskursinė išvyka į salos pietus; Ekskursinė išvyka „Kerta Goza, Penglipuran, Pura-Besakih“; Pervežimo paslaugos; Kelionės vadovo paslaugos; Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas; Pusryčiai viešbutyje.
 • PAPILDOMOS EKSKURSIJOS (APMOKAMA KELIONĖS METU): Pervežimas į Bali Safarį ir Marine Park parką + įėjimo bilietai ~ 60 $ 30€; Ekskursinė išvyka „Rytų paslaptys“ (įvyks susirinkus mažiausiai 15 keliautojų) 30€; Vakarinė ekskursija po Singapūrą 35€.

Kelionės vieta 3D žemėlapyje

Balis, Indonezija

DUK ....

PAPILDOMAI GALITE ISIGYTI

Pusryčiai viešbutyje (neperkant ekskursijų paketą) - 120€

Jei keliaujate vienas(-a), tuomet už vienvietį kambarį bus taikomas papildomas mokestis - 300€

PAGAL UŽKLAUSĄ

Apgyvendinimas 4-5* viešbutyje (teirautis agentūroje).

APMOKAMA KELIONĖS METU

Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Turisto mokestis (PRIVALOMAS KIEKVIENAM KELIAUTOJUI) tikslinamas kelionės metu.

1 vakarienė Balio saloje ~ 15–20 $/asm. (preliminari vakarienių kaina valgant kavinėse).

SVARBI INFORMACIJA

Kelionės vadovas ir gidas informaciją pateikia rusų kalba!

DĖMESIO! Vykstant į Balio salą LR piliečiams yra PRIVALOMA:

 1. VIZA (VISA ON ARRIVAL), kurią galite gauti oro uoste atvykę į Balį arba ja galite pasirūpinti iš anksto paspaudę ČIA (https://molina.imigrasi.go.id/web/application_add/visa/4eb7326f-ddfb-4e61-a24a-fb02adceb67f/3dc4013d-e9af-44bf-89c0-82cba92563c3/f0c05fe2-f8d6-4bf1-904c-9fa5a694162f/step_1), vizos mokestis - 500 000 IDR (Indonezijos rupijų) ~ 35 $/asm.
 2. Nuo 2024 m. vasario 14 d. įvestas TURISTO MOKESTIS (Tourism Levy), kurį taip pat galite apmokėti oro uoste atvykę į Balį arba jį galite apmokėti iš anksto paspaudę ČIA (https://lovebali.baliprov.go.id/), turisto mokesčio dydis - 150 000 IDR (Indonezijos rupijų) ~ 10 $/asm.

Tikslią informaciją su išvykimo vieta ir laiku rasite mūsų svetainės skyriuje "Išvykimai" prieš 1-2 dienas iki kelionės pradžios.

Kelionės vadovas gali keisti programos eigą.

Kelionė organizuojama reisiniais skrydžiais, todėl dėl lėktuvo bilietų pabrangimo, organizatorius gali atmesti rezervaciją arba pasiūlyti keliautojui priemoką. Keliautojui nesutikus su lėktuvo bilieto priemoka pinigai grąžinami.

Turėsite laisvą laiką ar ne, priklausys nuo to ar nėra nenumatytų situacijų, eismo spūsčių ir kitų nukrypimų nuo grafiko.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ avialinijos nemokamai nesodina lėktuvo keleivių greta vienas kito. Šį paslauga yra mokama, dėl šios paslaugos kainos teiraukitės vadybininko.

PALIKITE APŽVALGĄ

0/5
Neįvertintas
Remiantis 0 peržiūros
Puikus
0
Labai geras
0
Vidutinis
0
Prastas
0
Baisus
0
Kuriame 1 - 0 0, viso

Parašyti atsiliepimą

nuo 1.279,00€
Papildomos paslaugos
 • EKSKURSIJŲ IR PERVEŽIMO PAKETAS 399 €(0,00€)

Organizuoja

Interlux

Narys nuo 2023

Kontaktinė info

El. paštas

info@ledovana.lt

Telefonas

+370 600 10003

Jums taip pat gali patikti